Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2006 o 01:55, Icestalker napisał:

Vaxinar to Przewodniczacy, jak niewielu tu nas.
Nie wiem o jego xywce wiele, choc kojazy mi sie z Wax (wosk) i nar...... .
Pewnie nie mam racji, lecz niczego to nie zmienia, bo Vaxinar z byt wczesnie nie powie "do
widzenia".
Zobaczyc go mozna wszedzie wieczorem i rano.
Podpis ma taki: Ego sum via, et veritas, et vita.
Lacina to, ale moze sam Vaxinar znaczenie nam wyjasni.


Muszę cię przestrzec przed: 1) skrócaniem jego nicka i 2) nawiązywaniem do wosku - nie wiadomo czemu ale tego nie lubi, choć teraz gdy o tym myślę ... taak, wax-wosk, hmm ... :DD

Icestalker ->

Czeka na grę Stalker (choć należy ona już chyba do klubu If Ever). Jego wzrok ma zdolności zamrażające, co może się mu przydać po awansie na brygadzistę, który jak mniemam nastąpi rychło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeoT ------> doświadczony Delegat dąrzy do statusu Przewodniczącego .Pisze zrozumiale i otwarcie .Jego nick kojaży mi się z Geografią lub geodezją :). Lubi wypowiadać się w tematacie "Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń " oraz w temacie . "Bóg -istnieje czy jest wymysłem ludzkiej wyobraźni". Ogólnie spoko użytkownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik Wydaję się być naprawdę miłym forumowiczem, udziela się w kilku podobnych tematach jak ja. Z jego nicka wynika że chciałby być podpułkownikiem ale mama mu nie pozwala :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2006 o 01:55, Icestalker napisał:

Podpis ma taki: Ego sum via, et veritas, et vita.



Fajny - zaczerpnięty z Bibli. Z którego rozdziału to teraz nie kojaże ale to było chyba z EWANGELII. Kogo - nie kojaże. To było w tym momencie jak JEZUS powiedział to Apostołó, że pójdzie im przygotować mieszkenia i powiedział, że znaja drogę, którą On idzie. Na to odezwał się Tomasz : Panie, ale my nie wiemy dokąd idziesz jak wiec możemy znać drogę. Na to odpowiedział JEZUS: Ego sum via et veritas, et vita- Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do OJCA mojego inaczej, jak tylko przezemnie.


Co do mojego poprzednika: Niedłogo skonczy 100 dni na forum ( za 4 dni )
Udziela się w temacie słowna zabawa.
Nick prawdopodobnie może pochodzić od ROLEX - niestety nie jestem tego w stanie rozgryźć zbytnio albo od jakiegoś epizodu w jego życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 09:52, Xard18 napisał:


> Podpis ma taki: Ego sum via, et veritas, et vita.


Fajny - zaczerpnięty z Bibli. Z którego rozdziału to teraz nie kojaże ale to było chyba z EWANGELII.
Kogo - nie kojaże. To było w tym momencie jak JEZUS powiedział to Apostołó, że pójdzie im
przygotować mieszkenia i powiedział, że znaja drogę, którą On idzie. Na to odezwał się Tomasz
: Panie, ale my nie wiemy dokąd idziesz jak wiec możemy znać drogę. Na to odpowiedział JEZUS:
Ego sum via et veritas, et vita- Ja jestem drogą, prawdą i życiem. Nikt nie przychodzi do OJCA
mojego inaczej, jak tylko przezemnie.


Co do mojego poprzednika: Niedłogo skonczy 100 dni na forum ( za 4 dni )
Udziela się w temacie słowna zabawa.
Nick prawdopodobnie może pochodzić od ROLEX - niestety nie jestem tego w stanie rozgryźć zbytnio
albo od jakiegoś epizodu w jego życiu.



Xard18
Od niedawna na forum,poznaje po przodowniku,brak podpisu,na razię zapowiada się nieżle,już go lubię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NyGgA MiLy Jedna z niewielu kobiet na forum... :) Żartuje, świetny forumowicz choć nie mieliśmy okazji dłużej rozmawiać polubiłem go... ma szalone i nieobliczalne pomysły podobnie jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2006 o 08:29, GeoT napisał:


Muszę cię przestrzec przed: 1) skrócaniem jego nicka i 2) nawiązywaniem do wosku - nie wiadomo
czemu ale tego nie lubi, choć teraz gdy o tym myślę ... taak, wax-wosk, hmm ... :DD

Icestalker ->

Czeka na grę Stalker (choć należy ona już chyba do klubu If Ever). Jego wzrok ma zdolności
zamrażające, co może się mu przydać po awansie na brygadzistę, który jak mniemam nastąpi rychło
:)


Jesli tak, to przepraszam Vaxinar jesli cos zle napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Icestalker - jest aktywny na forum o czym świadczy status Przodownika.Jego nick wskazuje że lubi wszystko co jest związane z lodami i lodem :). Pozatym jest fanem gry S.T.A.L.K.E.R :) . Lubi wypowiadać się w temacie: "Baldurs Gate 2 - Temat ogólny" oraz "Gra w Kalambury ;]".Ja osobiście żadko go widze, widocznie wypowiada się w tematach do których nie zaglądam :),(no może od czasu do czasu w tym temacie). Spoko Przodownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpułkownik - Często widoczny użytkownik, dużo pisze w tej zabawie i w grze w skojarzenia, na forum od początku gram.pl, napisał dużo postów, gdyż jest delegatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:40, Siepus napisał:

lis899- często widoczny, dużo pisze, wypowiada się w wielu tematach, jest brygadzistą!!!

Siepus - na formum chyba od niedawna, poniważ jest robotnikiem, pierwszy raz widzę, nick kojarzy mi się z sierpem, ale na pewno to nie od sierpu sie wzieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 14:51, Siepus napisał:

wzieło się to od mojego nazwiska!!!

Aha, nie wiedziałem, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899 -> wielki fan gier z serii Gothic. Nick chyba pochodzi od nazwiska, a może lubie te rude zwierzaki. 899 ? Nic mi ta liczba nie mówi. Dał swój numer gg, więc raczej należy do ludzi komunikatywnch. Gra często z zabawie, "co jest na zdjęciu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 15:02, Hand of Pain napisał:

lis899 -> wielki fan gier z serii Gothic. Nick chyba pochodzi od nazwiska, a może
lubie te rude zwierzaki. 899 ? Nic mi ta liczba nie mówi. Dał swój numer gg, więc raczej należy
do ludzi komunikatywnch. Gra często z zabawie, "co jest na zdjęciu".



Hand of Pain
Rzadko go widuje,jak trzepnie ręka to najczęsciej nie ma zmiłuj,nick przypomina mi Punishera....(mam nadzieje ze to nie on:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hand of Pain pierwszy raz go widzę przodownik tak jak ja Na forum od: 21.03.2006 (46 dni)
średnia6.2
zamieścił na forum 61 obrazków
założył 0 tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie rób ze mnie takiego tyrana GeoT, to że komuś się kojarzy z woskiem to nic, w ogóle to skojarzenia mi nie przeszkadzają, ale bez przesady jak 10 postów było pod rząd, że kojarzy mi się z lekiem i koniec pisania - wtedy zwróciłem uwagę. :P A nicka skracać jako takiego faktycznie - nie lubię jak ktoś to robi.

----> tomeksmy01
Nie znam go, przodonik, chyba widziałem go tylko we freestyleowych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tomeksmy01 - Chyba ma na imię Tomek, smy - być może początek nazwiska. Pierszy raz widzę tego użytkownika, na forum od dawna, żadko się wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis889 - Brygadzista, GG (patrz podpis). Coraz częściej Go widzę. Liczba 899 jest przypadkowa, chociaż od tego czasu jest dla Niego wyjątkowa. Napisał już pewnie ok. 1 tysiąca postów. Lubi te zwierzę, lub tak Go zwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2006 o 15:22, Vaxinar napisał:

bez przesady jak 10 postów było pod rząd,
że kojarzy mi się z lekiem i koniec pisania - wtedy zwróciłem uwagę. :P


Właśnie o to mi chodzi! Czasem zaglądam do tego wątku i jest pewne grono forumowiczów, którzy jak widzę też często tu zaglądają no i robi się dziwnie jak 45 razy czytamy takie same skojarzenia czyjegoś nicka ;)

Dnia 09.05.2006 o 15:22, Vaxinar napisał:

A nicka skracać jako takiego faktycznie - nie lubię jak ktoś to robi.


Czyli dobrze pamiętam :)

lis899 ->

Chciałbym napisać, że fajny user, że dużo się udziela i kilkakrotnie podyskutowaliśmy ale nie mogę bo pierwszy raz go widzę ;) a to dziwne, bo jest już brygadzistą (więc pewnie jest fajnym userem i na pewno się udziela :) a resztę nadrobimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować