Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2006 o 23:35, Hubi Koshi napisał:

Yarr - wspaniały partner to tworzenia schizolskich pomysłów i teorii, człowiek wielkiej wyobraźni.


Hubi - miłośnik damskich szpilek, nie-miłośnik piłki nożnej obecnie tuż przed dezintegracją z nogi minimyszowej oglanowanej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik to niexły mąciciel :P Potrafi dobrze zamieszać towarzystwem ;). Mowa oczywiście o FM, w której gra regularnie. Interesuje się historią 2 wojny światowej i lubi gierkę Soldiers:Ludzie Honoru oraz dodatek do niej Outfront ;)
Pisze składnie i do rzeczy. Bardzo fajnie się z nim gada. Naprawdę spoko gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Seba
Opisuje go już drugi raz, coraz częściej widzę jego posty czyli facet albo zaczyna wchodzić na "moje tereny" albo ogólnie więcej siedzi, pisze normalnie, raczej nie spamuje a byanjmiej nie widziałem. :) Ogólnie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 01:10, Vaxinar napisał:

Ninja Seba
Opisuje go już drugi raz, coraz częściej widzę jego posty czyli facet albo zaczyna wchodzić
na "moje tereny" albo ogólnie więcej siedzi, pisze normalnie, raczej nie spamuje a byanjmiej
nie widziałem. :) Ogólnie OK.


(Może poprostu wcześniej nie zwracałeś uwagi? Bo ja Twoje posty jakoś często widuję. Wniosek odwiedzamy podobne wątki ;) a siedzę tyle samo co wcześniej :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ninja Seba - człowiek honoru zarażony przez obcego o imieniu Keroth. Gość z sabójczym-samobójczym instynktem do rozpoznawania mafiosa w Ariwederczim. Udziela się kilku wątkach, w których i ja się udzielam. Czasami zamieniamy słówko na gg albo e-maila. Bardzo fajny forumowicz :)
P.S. Założyłem wątek o Outfront - mam nadzieję, że nabyłeś już tę grę i będziemy mogli wymienić poglądy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarr... Człowiek, z którym da się dyskutować na każdy temat. Nawet jeśli jego poglądy czasami nieco odbiegają od moich nie poczułem się w żadnym stopniu zrażony jego wypowiedziami.
Mimo sytuacji w jakiej znajduje się nasze państwo, interesuje się polityką.
Do tego aktywny uczestnik FM. Zazwyczaj obywatel, pamiętam tylko jedną edycję, w której był po złej stronie (tu się kłania brak mojego doświadczenia w mafii ;). Inaczej mówiąc, człowiek prawy :P.
Ogólnie rzecz biorąc, nie mogę o nim złego słowa powiedzieć ;).

I jeszcze jedno mi się przypomniało... Słucha naprawdę dobrej muzyki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Furrbacca - człowiek, który dołączył do rodziny mafijnej forumowej i stał się jej etatowym wymiataczem... do tego stopnia czasami, że wymiatano go na samym początku w linczach :) Przyjazny forumowicz. Udziela się nie tak często jak np. Ninja, ale fajnie się z nim rozmawia.

No i oczywiście słucha m.in. Jethro Tull, więc szacuneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 01:44, Yarr napisał:

Udziela się nie tak często jak np. Ninja, ale fajnie się z nim rozmawia.


Nie może nas być 2 prawda? :D Co do Outfronta to jak kupię to dam Ci znać (już mówiłem :P). Póki co nie mogę go zlokalizować ani w Media ani w Empiku :(

Co do poprzednika tak jak już pisałem. Zapomniałem tylko dodać, że człowiek z którym ogólnie można pogadać o wielu rzeczach i otrzymuje się rozsądną odpowiedź. W FM ostatnio czepił się Walgierza, ale już mu chyba przeszło, wkońcu wygrali mieszkańcy :D
No i ma też ciekawych znajomych (konkretnie brat pewnej dzieczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 01:13, Ninja Seba napisał:

(Może poprostu wcześniej nie zwracałeś uwagi? Bo ja Twoje posty jakoś często widuję. Wniosek
odwiedzamy podobne wątki ;) a siedzę tyle samo co wcześniej :P)


Wiesz, wszyscy mi piszą, że mnie ciągle widują a ja nikogo nie widzę, eh ta pamięć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar- widzę go wszędzie! Wyjaśniać nicka mi się nie chce, bo nic nowego nie wymyśle. Nie rozumiem Jego podpisu, aczkolwiek fajne jest ostatnie jego słowo. :-D Delegatem już trochę jest, wogóle niepamiętam go jak był kim innym niż delegatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 12:22, Kukowsky napisał:

Vaxinar- widzę go wszędzie! Wyjaśniać nicka mi się nie chce, bo nic nowego nie wymyśle. Nie
rozumiem Jego podpisu, aczkolwiek fajne jest ostatnie jego słowo. :-D Delegatem już trochę
jest, wogóle niepamiętam go jak był kim innym niż delegatem...



Kukowsky, zajefajny nick. jest brygadzistą, no to chyba długo siedzi na forum jego nicka podobnie jak vaxinar nie rozumiem ale jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweusz dołączył niedawno do grona zacnych brygadzistów:) Ogolnie mily forumowicz, czesto widac jeg posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 12:22, Kukowsky napisał:

Vaxinar- widzę go wszędzie! Wyjaśniać nicka mi się nie chce, bo nic nowego nie wymyśle. Nie
rozumiem Jego podpisu, aczkolwiek fajne jest ostatnie jego słowo. :-D Delegatem już trochę
jest, wogóle niepamiętam go jak był kim innym niż delegatem...



Kukowsky zajefajny nick chyba długo siedzi nA FOrum jego poDPIsu tez nie za bardo kapuje podobnie jak vaxinara+)(+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweusz-nick pewnie od imienia(nie na pewno)-zagadki i gry są jego mocną stroną. Mocną stroną jest również znajomość regulaminu;))Po podpisię sądzę, że jest osobą bardzo pewną siebie. Pracuje na zasłużonego delegata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 12:29, Widek napisał:

Paweusz dołączył niedawno do grona zacnych brygadzistów:) Ogolnie mily forumowicz, czesto
widac jeg posty



zajrzę na twoja stronę która jest w twoim podpisie po nicku chyba skapowałem twoje imie Witek

(sorki za 2 moje posty coś mi poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 12:31, skyler napisał:

Paweusz-nick pewnie od imienia(nie na pewno)-zagadki i gry są jego mocną stroną. Mocną stroną
jest również znajomość regulaminu;))Po podpisię sądzę, że jest osobą bardzo pewną siebie. Pracuje
na zasłużonego delegata.



Widzę za jestes ułożony i zdyscyplinowany (może się mylę=_) masz nick od nazwy mojego ulubionego samochody nissan skyline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik ma na imię Maciek, (a na nazwisko może Żurawski???:)). Jest delegatem, i ma swoją stronę muzyczną (fan muzyki, tylko jakiej???) Jego wiek to około 10-50lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować