Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

boduczek

Człowiek, który utwierdził mnie w przekonaniu, że na tym forum są ludzie mili, przyjacielscy i mimo młodego wieku bardzo inteligentni. Jak wspomniał duzo dyskutowaliśmy o Gothicu 3. Były to dyskusje na poziomie i wykazał się w nich dobrym językiem i znajomością ortografii a poza tym oczywiście ogarniał temat. Wracając do spraw opisujących go bardziej trzeba dodać, że nie dba raczej o gramsajt (wpis sprzed pół roku). Layout należy raczej do tych tragicznych. Sorry Bodu ;P
Ma 14 albo pietnaście lat. W jego awatarze dostrzec można dosć charakterystyczną posatć ze sceny polskiej polityki. Ów postać była tam też jak widziałem go statni raz rok temu. Z tego co widzę to nadal lubi grać w Gothica (serię). Najbardzie z całej tej forumowej otoczki to podoba mi się jego sygnaturka. Zamieszczony jest tam świetny tekst o płączu i śmiechu. Daje do myślenia a to najważniejsze. Poza tym jest po prostu kolesiem dla których wraca sie na takie forum i to jest dla niego chyba najlepsza rekomendata. Pozdrawiam itd. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Widziałem już go w kilku tematach. Jego Gramsajt jest oznaczony że może mieć treści nie
odpowiednie dla osób młodszych. Na swoim blogu porusza temat Ile warta jest przyjaźń.
Muszę stwierdzić że jest to "kolekcjoner" znajomych. Na gram.pl spędził ponad dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samurajs

Hm, Gościa nie znam, nie kojarzę.. ale cóś, to obywatel zarejestrowany dzisiejszego dnia więc mam prawo, tym bardziej mało przebywam na forum. Nick oczywsty, zaczernięty z kultury Japońskiej. Gramsajt beznadziejny, nieczytelny bardzo, wpisów hm.. jeśli tak zamierza pisać to szybko będzie miał ogromną liczbę wpisów bo skoro dziś się zarejestrował a już ma dwa wpisy.. ;] Tylko pomyśleć, 100 dni na gramie i 200 wpisów ;P Fan Gotihca, i to widać po wyglądzie sajta, w tle screen z trzeciej części, w avku może ork? Raczej nie.. Belki ładnie zrobione, sam nie wiem co o ty myśleć, bo skoro ma takie umiejętności żeby takaie beleczki zrobić to czem,u resza jest taka kiepska? Z rubryki ''więcej o mnie'' dowiemy się mało, w sumie mnie jednie zainteresowała informacja że słabego kompa ma, że prawie żadne gry na nim nie chodzą i tak sobie pomyślałem skąd to zainteresowanie G3 bo przecież na swoim złomie grać w niego nie mógł. Heh hm mhmm.. W drugim wpisie widze poskreślane wyrazy.. jakby błedy skreślał.. dość nietypowe powiem.
Życzę sukcesów na forum, miłego pisania etc itp Wesołych Świąt, smacznego jajka..

Pozdrawiam,
Obi-wan Kenobii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obi-wan Kenobii

Usera znam, często udziela się tu, w Nocnych Markach i w (sic!) Słownej Zabawie.Status delegata świadczy o długim pobycie na forum. Użytkownik został dwukrotnie zdegradowany. Na gramsajcie niebiesko - czarno. Ostatnio user gra w demka CoD 4 i PES 2008. Jego komp jest dobry, powinien uciągnąć najnowsze produkcje. User napisał 4536 postów. Na avatarku klimaty świąteczne, a w podpisie podaje GG i mówi, że jest uczniem z przymusu( nie łam się, ja też jestem).
To by było na tyle
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Nie znam człowieka, ale pomimo tego postaram sie go opisać. Użytkownik był kiedyś nawet delegatem ale podwinęła mu sie noga i upadł na przodownika. Pisze jednak dość dużo i systematycznie. Jest już na forum prawie od roku. Na awatar wybrał sobie bardzo rozpoznawalne logo z gry Gears of War, które do tej roli sprawdza sie doskonale. Z gramsajta łatwo wynika, że jest fanem kolei i wszystkiego co z tym związane i lubi historię tak jak ja. Dlatego też gra w drugowojenne shootery takie jak medal of honor czy call of duty. Słucha amerykańskiej muzyki a w większosci rapu. Ogólnie życzę mu wesołych świat i szybkiego powrotu na delegata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

I znowu on :D W sumie to skoro mam go wśród "bardzo licznej" grupy moich znajomych to musze stwierdzić, że to jest mój ziom xD Widuję go raczej tylko tutaj i w obywatelu(...), często zaglądam na jego gramsajta więc jestem na bierząco ;] Opisywałem go kilka razy więc teraz muszę wymyślić coś czego jeszcze nie pisałem ;p O wiem, nick kojarzy mi się z witryną yahoo! końcówka PL to chyba made in poland xD Jest delegatem czyli razem obijamy się na delegaturze i trzeba przyznać jest całkiem miło :P W podpisie ma link do jakieś strony zapewne poświęconej grą komputerowym. Na avku widzimy emotka wyposażonego w czapę świętego Mikołaja. W sród jego znajomych sama "śmietanka" (no a jak mogło by być inaczej skoro ja tam jestem). Mój ziom lubi grać w przeróżniaste gry zaczynając na RPG kończąc na strzelaninach. Słucha naprawdę dobrej muzyki (hip hop FTW!), wśród ulubionych filmów większość to produkcje amerykańskie, książki to wydaje mi się osadzone w klimatach fantasy, no i czasopisma jak więkość userów czyta CD-ACTION (!!) oraz Nową Fantastykę. No to już chyba by starczyło. Jeżeli będę musiał go jeszcze raz opisywać to już naprawdę nie będę miał o czym pisać xD
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

PS. Napisz do mnie na gg, bo nigdzie nie mogę znaleźć Twojego numeru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Użytkownik, który podobnie jak i ja jest Delegatem. Był kiedyś wśród moich znajomych, ale potem nie dyskutowaliśmy w ogóle ani widu ani słychu no to go wywaliłam :D Może jeszcze kiedyś, no ale by sobie musiał zasłużyć ;] W awatarze ma jakiegoś potwora co w kontekście moich ostatnich koszmarów źle mi się kojarzy. Gramsajt iście świąteczny. Jest ode mnie młodszy o... 4 dni. A godzina? :] O sobie pisze, że jest facetem... hmmm... niewątpliwie :D Ogląda "Włatcy Móch", "Falę zbrodni". Lubi "Shreka" czyli przeciwnie niż ja. No i oczywiście "Trylogię Tolkiena" lubi obejrzeć. Wydaje sie zupełnie sympatyczną osobą, która być może jeszcze zawita w szeregi moich znajomych :D
Wesołych Świąt i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała16

Użytkowniczka, którą znam już dość długo. Jest bardzo sympatyczna, miła, troskliwa mądra. Interesuje się sportem w szczególności piłką nożną jej ukochany klub to Wisła Kraków. Jest godna zaufania, można na nią liczyć w trudnych chwilach. Pomoże poprawi humor i podniesie na duchu. Jej gramsajt jest bardzo ładny nie jest kolekcjonerką znajomych jak co poniektóre osoby. Imienia już nie będę pisał bo nie chcę sie powtarzać. Powiem jeszcze tyle, że forum bez Madzi byłoby puste i nudne...

Wesołych Świąt i pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wdowiakm

Jeden z moich ulubionych gramowiczów, z którym dużo czasu przegadałem tak na forum jak i na Gadu Gadu. Niestety pamięć mnie zawodzi w kwestii takiej, że prowadził chyba kiedyś jakiś konkurs. Niech pomyślę... chyba na najlepszy awatar. Tam spotkałem się z nim pierwszy raz i już poszło z górki. Kolejne tematy a później Gramsajty. Zmienił drastycznie swój wygląd. Zawsze kojarzyłem go z jego awatarem na któym był Legolas z Władcy Pierścieni. Na początku jego GS też nawiązywał do tematyki Śródziemia. Teraz polubił strach czyli wszelkiego typu horrory. Najbardziej podobają mu się chyba te japońskie. Nie wiem jednak z którego dokładnie pochodzi ten awek. Niestety na temat muzyki, którą preferuje nie będę się wyrażać bo jest zgoła inna od mojej i to znacznie. Teraz ma przerwę bo musi załatwić parę spraw ale niedługo wróci. Czekam na kolejne dyskusje. Wyprzedził mnie już znacznie w statusach bo jest już Sekretarzem a jo dopiero wracam z delegacji by stać sie przoeodniczącym. Niemniej jednak życzę mu Awansu i wesołych świąt. A poza tym sukcesu w załatwianiu spraw. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Zacznę trochę inaczej aniżeli zwykle... Kiedy jeszcze ten user wypowiadał się na forum ,kiedy go poznałem wydawał mi się fajnym i miłym człowiekiem. Ale nigdy, nie sądziłem, że po tym czasie gdy był on nieobecny na forum zapamięta mnie i powie tyle miłych słów... ;) Cóż, zaskoczyłeś mnie totalnie kolego :) Jak już wczoraj mówiłem jego avatar niezmienny od czasu kiedy go poznałem. Natomiast nick kojarzy mi się z imieniem Jasiu i serwisem internetowym. W opisie Yahoo podaje adres internetowy pewnej strony. Osobę tą poznałem przede wszystkim z tematów o Gothicu, gdzie był i jest do dziś stałym bywalcem ;) Teraz wypowiada się trochę więcej, i spotkałem go w np w ''''Obywatelu'''' ;) Co prawda powiedział, że mój GS nie należy do najlepszych i muszę się z nim zgodzić, ale chciałbym Cię poinformować, że prace nad nim są już dawno zakończone ;P To co, ja myślę, że jeszcze w tym momencie znów będziemy dzierżyć tą samą rangę ;-) Yahoo jest również autorem najdłuższego posta na forum, który ukazał się jako poradnik do Morrownda (że też chciało Ci się tyle pisać ;P ) nic ino pogratulować :) Jego GS jest bardzo fajny i często na nim pisze (dzisiaj dałem na nim nawet komentarza ;D zobacz ;P ) . Życzę Ci Wesołych Świąt :)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Drugi raz mam przyjemność opisać boduczka, o którym słyszałem tyle dobrego z opowiadań innych forumowiczów. Cóż więc przejdźmy do konkretów ;] Pana Michała często można spotkać w temacie Obywatel(...), w którym często wdaje się w dyskusje, a dyskutować to on potrafi :) Jak na swój wiek pisze bardzo dobre jakościowo jak i objętościowo posty ;] Lubi grać w gry typu RPG a najbardziej poleca wszystkim serie Gothic, która mi osobiście do gustu nie przypadła ;] Na gramsajta raczej nie zagląda bo jest on niezwykle rzadko aktualizowany. Pisze, że jest otwarty na nowe kontakty, więc w sumie trzeba by do niego kiedyś tam coś napisać na gg ;] Na forum jest długo, bo prawie od początku. Dorobił się w tym czasie statusu Przewodniczącego, i chyba tak się tym przejął, że na awatarze ma Przewodniczącego Samoobrony xD No nic na tym chyba skończę gdyż nie będę przeciągał ;] I tak mam nadzieję, że nikt mnie nie wyprzedził więc...
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Usera znam, spotkałem go, kiedy zaczynałem na forum. Dużo udzielał się w zabawie, w której rozszerzało się nicki. Aktualnie udziela się w quizie o sporcie i w temacie o statusach. Na avatar wybrał sobie postać, prawdopodobnie z jakiegoś anime. Jest czarno - biała, jakby naszkicowana ołówkiem. User jest delegatem, siedzi na forum od 319 dni(długo). Użytkownik ma na imię Konrad, ma 16 lat i chodzi do LO. Ostatnio gra w RPG-i i strategie. Podczas całego pobytu na forum user zdążył napisać ponad 200 postów(szacun!).

Pozostaje pozdrowić i życzyć Wesołych Świąt


(W okienku dodaj post było 5 linijek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lisun

Opisuję więc kolege przodownika, na forum jest raczej często, można go widzieć tu i tam. Jest wielkim wielbicielem kolei i lotnictwa, co widać po GS. Ma 13 o ile dobrze odczytałem date urodzenia. Lisun, a właściwie jego nick zawsze kojarzył mi się z większą formą lisa (no nie wiadomo dlaczego). Na avatarze widać napis "Kane & Lynch, Dead (i tu mam kłopot z bo ostania literka wygląda jak "r" ale nie jestem pewny)" w każdym razie nie mówi mi to niczego a całe ułożenie przypomina część plakatu z jakiegoś filmu. Spójrzmy w podpis... no i doczekałeś się ♀ i ♂ teraz już nie musisz chcieć bo masz ;). Życzę awansów i Wesołych Świąt. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont

User, dzierżący rangę Przodownika - świadczy to z pewnością, że jest na forum nie za długo :) Przyznam szczerze ( tak, dzisiaj tylko szczerze ,bo w spowiedzi byłem ;D ) ,że nie miałem okazji go nigdy spotkać, w każdym razie nie pamiętam bym z nim kiedykolwiek rozmawiał. Jego nick nie kojarzy mi się z niczym, natomiast avek bardzo mi się podoba ;) W opisie ów user ma ciekawe i mądre słowa, na temat maszyn, ludzi, oraz pracy :) Podaje tam także swój numer gg z pewnością jest otwarty na nowe znajomości i nie przeszkadza mu gdy ktoś pisze do niego ''''Hej, poklikash?'''' ;P Przejdźmy teraz do jego GS''a. Dowiadujemy się z niego, że ma na imię Filip i ma 20 lat. Obecnie gra w Wiedźmina, LotR: BoŚ, WarCraft III raz Medal of Honor. Ogólnie GS chociaż mało kolorowy prezentuje się bardzo dobrze :) To wszystko co mogę o nim napisać gdyż nie znam go. Życzę mu awansu na Brygadzistę oraz Wesołych Świąt i oczywiście dużo prezentów pod choinką ;)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont

Jakby tu zacząć... Jakoś tak mniej sztampowo niż zwykle... Hmm... Ascont? A skąd? A z kont? xD Sorka, ale ciśnie mi się na myśl ta reklama, co ją nie dawno w telewizji puszczali. Dosyć denna, ale jak widać skojarzenie padło. Wybaczcie moją specyficzną niestandardowość...
Opisuję usera, którego, muszę przyznać, pierwszy raz na oczy widzę. Ale to dobrze, świeżość się przyda w tym wątku z pewnością. Ascont, jak wielu innych, zaczynał swoją forumową karierę od gierek i historyjek, o czym możemy się przekonać, inwigilując jego osobę w vilmarowskich statystykach. Ale myślę, że się chłopak wyrobi. Zaraz, zaraz... Mężczyzna już w sumie, bo z gramsajta dowiedzieć się możemy, że Filip ma już za sobą 20 wiosen. Student... bałaganiarstwa ;P? Ciekawa specjalizacja, nie powiem, sam bym się takową chętnie zajął :P. A jakbyś znalazł coś jeszcze dla permanentnego lenia, to aż podskoczę z radości! Ekhem. Jego stronka jest bardzo schludna i przejrzysta, wszystko na plus. Wita nas chlebem i (pop)KoRnem, fajnie. W avatarze ma niewątpliwie krasnoludka, rzekłbym nawet, że to wojownik! Ano. Ale nie, avek bardzo ładny, klimacikiem fantasy powiewa, czyli pozytywnie. Zauważyć też można, że interesi go Gothic Trójka. Sam żywię sympatię do tej serii, 3 mam od roku, ale przez mojego żałosnego złomka nie dane mi było jeszcze w niego pograć. Ale niewielki upgrade tuż po świętach, więc być może uda mi się wreszcie zagłębić w świat Myrthany.
Kończąc, już totalnie sztampowo, pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!

Widzę, że boduczek mnie wyprzedził, więc najpierw opiszcie go, a potem mnie, żeby bałaganu nie robić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

User ktorego nie znam zbyt dobrze, lecz widac ze jest bardzo aktywny na forum. Na gramie jest od ponad 1.5 roku. Na gramsajcie ostatni wpis widnieje 26 kwietnia tego roku, a drugi z obecnych tam wpisow jest z 24 stycznia tego roku. Uwielbia gry RPG oraz muzyke pop. Na awatarze ma Leppera oraz flage Polski "do gory nogami" co pewnie oznacza Leppera wywracajacego polska polityke i gospodarke "do gory nogami"...ale to bylo wieki temu.

gothicsheep

JAkby to powiedziec...znowu user ktorego nie znam dobrze xD. Coz, widzialem go tu i tam, i wiem ze lubi azjatki w bikini :P (serio!). Na gramie jest od ponad roku. Natomiast na jego gramsajcie widzimy pewna nieznajoma azjatke (czyzby w bikini?). Zwykle pisze kilka wpisow na miesiac, lecz niedawno nie pisal nic przez 3 miesiace. A jesli tylko zdobedzie jeszcze 10 odwiedzin, bedzie mial ich az 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechu95

User, którego nie dane było mi jeszcze poznać. Sądząc po statusie na forum pisze od nie dawna jednak pozory mylą. Jest już tutaj ponad 100 dni lecz zdołał w tym czasie awansować na przodownika i po pięciu dniach go stracić. Rozpisał się dopiero w grudniu, prędzej jak już pisał to kilka postów w miesiącu. Na awatarze ma podobnie jak YahooPL (przy okazji pozdrawiam) emotka wyposażonego w czapę mikołaja i brodę tegóż samego pana. Nick zgaduję, że wziął się od imienia i rocznika urodzenia, sprawdzę więc czy się nie mylę. Podbijam na gramsajta i widzę bardzo ładnie zrobiony i dopracowany layout w klimatyce świątecznej. A więc się pomyliłem (chyba:P) bo na imię mu Robert i ni jak kojarzy mi się to z jego nickiem, może poprostu to jego ksywka. Jak sam o sobie pisze jest inteligenty, mądry, miły i przyjazny - ciekawe ile w tym prawdy :P Lubi pograć w FPSy i RPGi. ostatnio pogrywa w GW, Baldur''s Gate, CS''a i Ubersoldier. Interesuje się muzyką, piłką nożną oraz informatyką. Jego ulubiona muzyka to produkcje amerykańskie takie jak Timbaland, Linkin Park i Żustin Timberlejk xD Filmy też amerykańskie, różnego gatunku. Książki czyta fantasy a gazety to już oczywiście rutyna - CD Action xD Jego stroblon jest często odwiedzany o czym świadczy wysokie 8 miejsce w rankingu na najbardziej odwiedzane strony. No to chyba na tyle, jak na nieznanego usera chyba całkiem niezły opis ;D
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Pierwszy raz widze tego użytkownika na tym forum , nigdzie wcześniej go nie widziałem . Jego status to taki sam jak mój choć ja miałem poślizg :P . Co do jego nicku jest księciem 2007 roku który właśnie mija , czy to dobrze czy nie ja osobiście dałbym sobie Prince 08 przynajmniej miałbym dłużej tytuł Prince xD Co do jego avatara otóż jest tam jakaś osoba trzymająca (tak mi się przynajmniej zdaje ) łuk , widać jakby go naciągała i szykowała się właśnie do strzału -hmm ciekawe :P . Jest męszczyzną podobnie jak ja choć mój nick może mylić :P Na forum jest dosyć długo (choć niedłużej odemnie :D)Nie miał ani jednego degrada za to chwała mu. Pisze dosyć regularnie choć czasem lubi zaszaleć i pospamować w różnych gierkach forumowych .Co do jego gramsajta to sytuacja wygląda ciekawie , wiele osób odwiedziło go choć ma tylko jeden wpis bo jak sam powiedział więcej nie będzie gdyz nie jest fanem blogów , w przeciwieństwie do mnie ;) Na jego gramsajcie jakiś taki ponury layout ,wg.m powinien go zmienić przynajmniej na święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Phelela

Widzę go pierwszy raz, ale ranga Delegat świadczy, że już tu trochę jest. Widzę po avku, że popiera świąteczne avatary i dobrze :) Dzisiaj ma urodziny więc WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! Lubi grać w gry forumowe i sam kilka wymyślił. Trzy razy był degradowany, ale awansów miał znacznie więcej ;) Dużo pisze na forum co pokazuje ich liczba 2659.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

choper

Miałem już wcześniej do czynienia z tym użytkownikiem. o ile pamiętam zrobiłem mu banner i przy okazji wymieniliśmy się jak to teraz jest w modzie na Gramsajtach. ma świątecznego avatara z czapeczką. Dość intensywnie promuje swojego GSa pewnie dlatego, że jest naprawdę dobry. Klimat dosć świateczny, tu choinka, tam gwiazdki itp. Lubi dosć zróżnicowane gatunki gier, których szczerze mówiąc nie chce mi sie wymieniać. Ogólnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować