Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

YahooPL

User znany mi miedzy innymi z tego tematu, juz po jego statusie Delegata widac ze jest aktywny na forum. Bylo juz mu dane mnie raz opisywac, dobrze pamietam. Na awatarze, tak jak zreszta ja, ma usmiechnieta "buzke" ubrana w brode. Gdy wchodzimy na jego GS-a widzimy ostrzezenie o tresciach nieodpowiednich dla mlodszych osob - strzezcie sie dzieci Neo! Widzimy ladny i czytelny gramsajt, prosty ale jednak pasujacy do Swiat jak ulal. Na gramie jest od ponad 2 lat. Ostatnio pogrywa w najnofszego NFS-a, The Orange Box, UT III oraz Wiedzmina. Lubi hip-hop i uwielbia fantastyke - wskazuje na to chocby czasopismo "Nowa Fantastyka", lista ksiazek na ktorej znajduja sie dziela Sapkowskiego i Tolkiena. Jego teksty oraz wpisy sa madre i ciekawe, lecz zawieraja madry humor. Gdyby nie ta ksywka i hip-hop, pomyslalbym ze to moj brat :P

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechu95
Wydaje mi się, że tego Robotnika jeszcze nie opisywałam. No to rusz :P Jego gramsajt jest iście świąteczny, mnie takie przemiany nie cieszą :P Wpadnę jak będzie normalny lay. Ma na imię Robert i o sobie pisze, że jest inteligenty, miły, przyjazny... żeby nie być dowcipną napisze, że albo jest skromny, albo szczery, albo przereklamowany XD Ja nie znam, więc nie oceniam...
Ma 65 znajomych, nie wydaje mi się, że jest kolekcjonerem. Czyta PC Format i CD Action. Podobnie jak ja, jest fanem "Włatcy Móch" xD Słucha takich wykonawców jak Akon, Justin Timberlake, Linkin Park... czyta głównie fantasy ("Harry Potter", "Władca Pierścieni") czyli zupełnie nie moje klimaty. Interesuje sie też piłką nożną, muzyką i informatyką. Wesołych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16
Los trafił ze wiedziałem kiedy wejść w ten temat xD
A więc....mała16 to dzieffcynla, znaczy dziewczyna ;) (za to pierwsze mnie zabije) Ma 16 lat i uczy sie w Liceum w Krakowie. Jest mała, zawsze wysłucha kogoś, zrozumie i spróbuje pomóc. Jest fanką piłki nożna, Chelsea, Barcy i Białej Gwiazdy Wisły Krakowskiej. Avatarek przedstawia krowę, a raczej krówkę...może sie z tym utożsamia, nie wiem, nie wnikam :D Gsik przestawiony na kolory jaśniejsze, dobrze. Jasność sercem i spokojem kroczy niż ciemoność żalem i rozpaczą. Dla Madzi Wesołych Swiąt i Szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wip_01

Co za rarytas ktoś kogo jeszcze nie opisywałem. Tak więc trza nadmienić, że to istny przewodniczący jest. Gratuluje, żeś tak daleko w forumowej hierarchii zaszedł. Ciężkie godziny spędzone na forum się opłaciły. tak poza tym to Cię nie znam. Moge powiedzieć, że na awatar ustawił sobie grafikę z Guild Wars o ile się nie mylę z Nightfall. Podaje swoje gg co oznacza, że powiększanie znajomości bardzo mu odpowiada. Nie włożył dużo pracy w graficzną stronę gramsajta a tak naprawdę to nic bo layout jest standardowy. Komputer ma niezwykle słaby ale to juz nie moja brożka. Ogólnie to spoko user i życzę mu Sekretarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL


Nie znam człowieka... czasami widuje go na forumie, posiada ładną kolekcję gierek i znajomych :) Lubi polski Hip Hop. GS mało kolorowy i nie przyciągający wzroku, ale może być :) Ma zajefajnego kota:) Odważnie postąpił pokazując swą twarz(ja bym się nie odważył).No i chyba bedzie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie bardzo się postarałeś...

agloc23
Usera widzę pierwszy raz i odrazu mi podpadł pisząc tak krótko, nie przytaczając żadnych ważnych informacji. Na drugi raz radzę przed opisem jakoś się przygotować - poczytać gramsajta i statystyki, ale to tak na marginesie. Na forum jest od prawie dwóch miesięcy i w tym czasie dorobił się przodownika. Najczęściej wypowiada się w tematach pokroju "Masz czy nie masz?", "Słowa zabawa" itd... Gramsajt niezbyt ciekawy, w tle widzimy jakąś kobietę w bikini, biała czcionka jest całkowicie nie czytelna, ankieta też bardzo prymitywna. W jednym z wpisów opisuje relację z koncertu 50 Centa w polsce, ale wątpie, że ktoś wpuścił na niego 13 latka. Resztę wpisów pozostawię bez komentarza, wychodzi szacunek dla rodziców... Na tym chyba skończę bo coś "odrzuca" mnie od tego usera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Wreszcie mam możliwość opisania tego user, który też opisał mnie dwa razy :) Otóż ów user jest już Delegatem oczekującym pewnie na Przewodniczącego (awansu życzę Ci później :P ). Zacznę w takim razie od tego, że spodobało mi się jak mnie opisał i w ogóle ;D Ale mniejsza teraz o to. Jego nick po przetłumaczeniu znaczy książę ;) Nie wiadomo czy ten użytkownik na prawdę pochodzi z królewskiej rodziny, czy tylko chodzi o księcia Persji...Natomiast numer ''''07'''' nie należy kojarzyć z agentem 007 tylko z obecnym rokiem ;D Czyli 2007 ;) Co będzie w roku 2008 nie wiem, może założy on nowe konto, albo w opisie dał, że ''''nie przewidywał tak szybkiego zakończenia się roku 2007'''' xD Avek tak samo przedstawia tą samą postać księcia Persji. Opis znaczył chyba, że ''''coś tam'''', a zapytajcie się go jak Was to ciekawi ;P Cała prawda o nim... : Ma na imię Konrad, ma 16 lat, interesuje się fantastyką, ostatnio gra w Plemiona i WarCraft''a III. Cóż, to wszystko co mogę o nim powiedzieć. Życzę mu szybkiego awansu na Przewodniczącego oraz Wesołych Świ... znaczy się Szczęśliwego Nowego Roku, bo już prawie po świętach - choć i tak niech będą wesołe ;)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

No to odwdzięczę się mu za to, że ładnie mnie opisał xD Do trzech razy sztuka więc może ten opis będzie jakiś przełomowy? Kto wie... Dzisiaj miałem po raz pierwszy przyjemność poklikać z nim trochę na gg i muszę przyznać, że całkiem przyjemnie prowadzi się z nim rozmowę. boduczek hmmm skąd taki nick ? Pierwszy raz czytając go byłem przekonany, że pisze tam budoczek i jest to jakieś zdrobnienie od Budo, czyli moderatora naszego kochanego forum xD Być może jest to jego ksywka szkolna lub coś w tym stylu, narazie nie wiem ale się dowiem :) Dzisiaj zmienił awatar z którym było trochę kłopotów (xD) ale teraz już bardzo ładnie widać jakiegoś niebieskiego osobnika na czarnym tle, który zamienił jego znak rozpoznawczy czyli twarz Andrzeja Leppera :D Jest przewodniczącym więc napewno wie co z czym się tutaj je i nie podpada za często moderatorce ;> W jego podpisie widzimy jego numer gg (radzę napisać do niego bo całkiem przyjemnie się z nim pisze) oraz dwie bardzo mądre myśli. Cóż nie wiem co jeszcze by tutaj o nim napisać ;/ Jak się lepiej poznamy to może mój czwarty opis będzie najlepszy wśród tych, które do tej pory napisałem opisując go :)
Pozdrawiam i życzę szybkiego Sekretarza i udanego skoku do 2008 roku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Znajomy powiedziałbym każdego forumowicza. Dorobił się Przewodniczącego ale na moje oko to powinien mieć Sekretarza. Ja osobiście zabardzo boduczka nie znam, ale dużo czytam z tego co on pisze, a pisze z sensem i jak już tu ktoś powiedział w ogóle nie jak 14-stolatek. Albowiem ma on na imię Michał i ma 14 lat, zamieszkały w Katowicach. SZOK! boduczek zmienił avatar i nie ma tam pana przewodniczącego klubu Samoobrony Oo. Teraz widnieje na nim postać podobna do anioła (coś w tym stylu). Na GS cisza i spokój, gdyby nie odwiedzający czyli ponad 1000 ludzi oglądających boduczkową część gram.pl. Poza tym sajt nie jest zabardzo dopieszczony. Pan "opisywany" lubi sage Gothic tak samo jak Pan "opisujący", oraz Władce Pierścieni, tu również tak jak ja. A poza tym lubi pograć w Heroes''a, Oblivion''a, Diablo 2, Spellforce''a i inne takie rzeczy. W podpisie podoba mi się pierwszy cytat ten "o życiu, śmierci i śmiechu" jeżeli tak to można nazwać ;).
Pozdrawiam i życzę Sekretarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ascont

Człowiek bliżej mi nie znany. Jego nick kojarzy mi sie ze światami fantasy. Na awatarze widzimy jakiegoś krasnoluda przypominającego Gimliego. Lubi grę Gothic 3 czego daje upust na swoim gramsajcie. Prosty layout jest przyjemny dla oka i przy okazji czytelny. Niezbyt często robi wpisy. Poza tym ma 20 lat i kandyduje na Brygadzistę. Powodzenia.

Prince07

Człowiek, którego dane mi było poznać ostatnio poprzez gadu gadu. Nie zachowuje durnych pozorów grzeczności i nie stosuje się do ogólnie przyjętych praw co znacznie umila rozmowę z nim. Lubi obuwie typowo nowoczesne. Szanuje mnie za to, że lubię polski hip-hop. Często odwiedza mojego GSa i komentuje wpisy za co jestem mu wdzięczny. Ostatnio robiłem mu banner. Opisywałem go juz tyle razy, że nic innego nie mogę wymyślić. Życzę przewodniczącego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Juchu xD A to Ci znowu niespodzianka, znowu mam przyjemność go opisać ;) Yahoo to mój znajomy, z którym miałem okazję rozmawiać nie tylko na forum. Jest bardzo miłym i sympatycznym userem, posiadającym bardzo fajnego GS''a. Jego avek jest niezmienny ale skoro nawet ja odszedłem od ''''Andrzeja'''' to i on może kiedyś postanowi zmienić wizerunek swojego avatara :D Człowiek ten jest Delegatem, i zapewne byłby już wyżej ode mnie w forumowej hierarchii gdyby nie ta przerwa w pisaniu. Tak czy inaczej, prędzej czy później, zdobędzie kiedyś status Przewodniczącego ;-) Ogólnie wracając na forum ( co będę wspominał jeszcze wiele razy xD ) sprawił mi miłą niespodziankę :) Życzę Ci jak najszybszego awansu ;)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Tak za bardzo go nie znam, ale mam przyjemność go opisać, otóż sądząc po GSie to sympatyczny użytkownik gram.pl. Na pewno zrozumie innych w potrzebie. Nie jest taki jak 60% młodzieży, czyli nie jest chuliganem, albo nie przeklina (może się czasem zdarzyć ;D)

Zdrówko,
Kruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kruk.

Wkońcu ktoś inny do opisywania jak Yahoo i boduczek xD Zacznę może od tego, że nie bardzo wysiliłeś się opisując boduczka, o którym jakże dużo można napisać :) A więc Pan Kruk jest Przodownikiem ze średnim stażem na forum. Nazywa się Jarek i ma 13 lat, jest lektorem w kościele (Oo), mieszka w Chojnicach i jest fanem Gothica. Zaciekawił mnie jeden z jego wpisów na blogu, w którym żali się, że mama zabroniła mu grać w Gothica bo są tam orki <lol2> Często pisuje na blogu bo ma już ponad 80 wpisów. Obiecał sobie również, że będzie pisał conajmniej 40 postów dziennie aby zostać brygadzistą - osobiście myślę, że to nienajlepszy sposób, bo może się to skończyć Robotnikiem a nie Brygadzistą, na marginesie to się nie bój, awans przyjdzie niespodziewanie :) Layout jest bardzo ładny i czytelny, jeżeli zrobiłeś go sam to gratuluję :) No więc nie będę już tutaj przytaczał statystyk i na tym skończę ten opis xD
Pozdrawiam i życzę szybkiego Brygadzisty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kruk.

Jak go widuje na forum to często udziela się w temacie . Jego GS jest dosyć wręcz ogromnie związany z Gothic''em .Widać że nick wziął z G2 lub z G1 od Magnata imieniem Kruk :D . Jego Awatar przedstawia Głównego bohatera gry Wiedźmin jest o rok młodszy ode mnie :D Z GS wiadomo że ma na imię Jarek . Widać że gra i przeszedł trochę mniej gier ode mnie :D . I jest użytkownikiem XFire tak jak ja :D Ma dłuższą ode mnie liczbę znajomych z jego wypowiedzi zdaje mi się że jest SPOKO . No i co więcej o nim mówić. Nic ująć dodać by można jeszcze wiele rzeczy . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Kolega delegat. Jego nick kojarzy mi się tylko z grą Prince of Persia (chyba dobrze napisałem xD). Z avatara patrzy na nas jakiś wojownik, może to książe Persji ;). Dobra, teraz czas zajrzeć na GramSajta, który jest całkiem fajny. Dowiaduje się z niego, że Prince ma na imię Konrad, 16 lat, interesuje się fantasyką i zawsze jest otwarty na nowe znajomości. Ma 11 znajomych. Teraz troche danych statystycznych :
no więc gramowicz jest na forum od 323 dni i w tym czasie napisał 2088 postów. Nigdy nie złapał degrada. Najwięcej postów umieścił w Quizie o sporcie, słownej zabawie i temacie o statusach, czyli "Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum". To byłoby na tyle
Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temek

Zdaje się, że kilka razy miałem już przyjemność temka opisywać, ale nadal nie zdarzyła mi się żadna dyskusja z nim. No ale nie dziwota, ponieważ najczęściej można go spotkać we wszystkich tematach o piłce nożnej, a ja zbyt częstym bywalcem tych topiców nie jestem. Kibicuje Manchasterowi i Wiśle Kraków, więc zapewne z Krakowa pochodzi. Ciekaw jestem czy w związku z tym też zamiast mówić "wyjść na dwór/na zewnątrz" mówi "na pole" ? ;) Motty życiowe zaczerpnął od Einsteina i tu muszę dodać, że sam niejednokrotnie widziałem jego praktyczne zastosowanie :) Pozostaje mi tylko życzyć awansu na Przewodniczącego i dalszej tak wspaniałej, bezdegradowej kariery na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Osobą, z którą nie raz już prowadziłem rozmowy na wszelkie tematy ( ja nie chcę nic mówić gaax, ale zbliża się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ;] Znowu trzeba porozmawiać o jakże dobrym Jurku... ;P ) . User ten jest Przewodniczącym tak samo jak ja ale z całą pewnością za niedługo stanie się Sekretarzem czego mu życzę, bo zawsze był przede mną statusem ;) Po avku można stwierdzić, że cieszy ,a raczej cieszył się z Świąt Bożego Narodzenia, ta charakterystyczna czapeczka xD W opisie ma jakąś myśl za pewne ,która jest po łacinie, a ,że jej nie znam nie powiem Wam co tak pisze :P Pora za GS''a ;) Ten jest czytelny i przejrzysty, choć jego autor nie wypowiada się na nim zbyt często. Gaax jest studentem politologii , który interesuje się historią o czym nie raz się mogłem przekonać rozmawiając z nim, polityką, grami RPG i turystyką. Ogólnie jest bardzo miłym i kulturalnym userem, któremu życzę Szczęśliwego Nowego Roku i awansu na tego Sekretarza :)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

User znany i chyb nawet lubiany, jest przewodniczącym, więc na forum jest dość długo. Tak, dokładnie 576 dni a w tym czasie napisał 5067 postów. Najwięcej postów umieścił w temacie o statusach, "Słownej zabawie" i dużych wymaganiach sprzętowych Gothica. Dobra, teraz czas zajrzeć na GramSajta, w którym jak sam pisze zrobił pewne zmiany. Duzo o sobie pisze, między innymi, że na imię ma Michał, jest 14-latkiem i mieszka w Katowicach. Lubi dużo pisać. I tu cytuje "Od zawsze zastanawiam się nad sensem ludzkiej egzystencji i tym jak będzie to wszystko wyglądało po naszej śmierci..." chyba każdy się nad tym zastanawiał, ale widać, że boduczek lubi takie tematy.
Życze awansu na sekretarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temek


User, którego szczerze powiedziawszy zbytnio nie pamiętam. Jego nick kojarzy mi się z imionami Tomek lub Tymek. Użytkownik tez dzierży już rangę Delegata, i z pewnością za niedługo będzie Przewodniczącym. Życzę Ci aby nastąpiło to jak najszybciej :) W opisie ma napisane ''''I''m what I''m...'''' Cóż, cokolwiek miało by to znaczyć, nie będę próbował się tego dowiedzieć, gdyż szczerze powiedziawszy wiele można by tam dodać... Avek przedstawia chyba jakąś postać z Dragon Bala. Pora na GS''a. Tło jest ciekawe, chociaż trochę rozmazane. User ten ma urodziny w lutym, 5 dni po mnie xD Natomiast ostatnio gra w GTA :SA oraz Tomb Rider''a Anniversary. To wszystko co mogę o nim powiedzieć. Życzę mu awansu i Szczęśliwego Nowego Roku ;)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Człowiek ten jest znany mi doskonale. Prawdziwy forumowy przyjaciel jeśli można to tak ująć. Lubimy sie nawzajem. Cieszy się bardzo z mojego powrotu. Dziękował mi za to że go pamiętałem. Charakterystyczny był to dla mnie użytkownik. Nie wiem czy dzięki ksywce, która jest dla mnie jedną z niewyjasnionych tajemnic forumowych. Nie chce zdradzić jakie jest jej źródło. Prawdopodobnie sama przyszła tak jak przyszedł z nikąd świat. Pamiętałem go też ze względu na awatar, na którym widniał niegdyś Andrzej Lepper. Boduczek jest prawie tak samo charakterystyczny jak ów polityk (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Jeśli o jego wieku mowa to trzeba przyznać, że jest on młodszy odemnie ale w rozmowie jakoś się tego nie zauważa. Sam o sobie mówi że jest osoba prawdomówną i szczerą a to w tych czasach sie ceni. Rozmowa z nim na tym forum najczęściej opierała się na tematach Gothicowych. Ten znany RPG był swego czasu przedmiotem sporów. Ja i boduczek jednak nie spieraliśmy się i raczej mieliśmy takie same zdanie. Większość dyskusji opierała się też na wymaganiach sprzętowych ów gry. Na jego gramsajcie ostatnie pojawiła się mała rewolucja. Zmienił on poprzedni tragiczny layout na nowy i stylowy. Michał nie lubi raczej typowo blogowych zagrań czyli poszerzania popularności poprzez dodawanie trzydziestu wpisów dziennie. Jego znajomi są dosć podobni do mojej listy. Ze statystycznego punktu widzenia napisał dwa razy więcej postów odemnie, miał na początku kariery jednego degrada i jest na forum trochę krócej odemnie. Dużo udziela się w tematach takicha jak "Obywatel" tam też widziałem go często. Ma dużo do powiedzenia na każdy temat. Wyprzedził mnie w statusach co bardzo mi sie nie podoba bo to zawsze ja byłem tym pierwszym. Postawiłem sobie teraz jednak za cel pisać tu dosć często więc myślę że wkrótce sie zrównamy. Chciałem mu równiez podziękowac za czujne obserwowanie zmian na moim Gramsajcie i czynne komentowanie go. Zawsze kiedy piszę coś nowego wiem, że nie piszę tylko dla siebie i czuję, że ktoś tam w sieci czeka na moje wypociny. Dziękuję raz jeszcze.
Z tego miejsca wypada już tylko życzyć pomyślności w nowym nadchodzącym roku. Z przewodniczącego przeistocz sie w końcu w upragnionego Sekretarza, ale poczekaj tez na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować