Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Wip_01
Mój dobry znajomy Przewodniczący :P Witek, Witold albo Wituś ^^ jak zwał tak zwał :D Interesuje się piłką nożną, kibicuje ŁKS-owi (Wisła i tak rządzi :)). Lubię go za poczucie humoru i to, że fajnie mi się z nim gada na gg :) Ostatnio próbuje pisać tyle postów co ja (oła... wczoraj napisał nawet więcej! xD). Zafascynował się niedawno filmem i muzyką z High School Musical. Ja nie widziałam więc się nie wypowiem...
Witek ma 15 lat, czyli roczek mniej niż ja ^^ Niedługo bo w lutym będzie miał urodziny i jak sam o sobie pisze, jest dobrym uczniem (tak trzymaj :)) Na gramie baaaardzo długo a postów skromniutko :P
Ostatnia jesienna runda ekstraklasy była dla niego nerwowa gdyż jego ŁKS dołował jak się dało :P
No więc... Życzę Wesołych Świąt i mam nadzieję iż mnie nikt nie wyprzedził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Ostatnio chyba najaktywniejsza gramowiczka na forum ;) Dzierży już status Delegat...Delegatki ;) Jest to osoba, z którą swojego czasu rozmawiałem bardzo dużo w jednym z tematów ( praktycznie go zdominowaliśmy xD ) i pamiętam to jako miłe i ciekawe rozmowy. Userka ta jest wielką fanką Wisły Kraków oraz w ogóle bardzo lubi wszelkiego rodzaju sporty. W opisie podaje swój numer gg, oraz piszę, że ''''Tylko Wisełka'''' co z pewnością oznacza, że toleruje tylko ten klub, a gdy spotyka na swojej drodze fana/kę innej drużyny jest gotowa pokazać mu kto tu rządzi xD Dobra...trochę przesadziłem ;P Ogólnie jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, z którą można porozmawiać na różne tematy na forum. O sobie mówi ''''Fanatycznie wielbiąca się w piłce nożnej. Na mecze chętnie uczęszczająca, rzecz jasna Białej Gwieździe kibicująca ;]'''' co tylko potwierdza jak bardzo wielbi Wisłę. Mała jest autorką wielu bardzo ładnych wierszy, które jak sama mówi ''''tak się napisały...'''' . Jej GS jest bardzo ciekawie wykonany i ma już sporo odwiedzin. To wszystko co mogę napisać o tej forumowiczce. Życzę jej szybkiego awansu ( o co zresztą trudno nie będzie ;) ) na Przewodniczącego/ą ( to zależy jak woli ;P ) oraz pozdrawiam ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Ha stary znajomy. Dobrze po roku nieobecności spotkać starego ziomka. Gadaliśmy dużo nawet poza forum. Kwestie były związane raczej z Gothic 3 i wymaganiami, które nawet dzisiaj niejednego przerażają. Miły koleś zawsze go lubiłem. Nie zmienił się zanadto. nadal lubi Leppera czemu daje wyraz w swoim awatarze. W jego sygnaturce przeczytać można to co uwielbiam czyli teksty "życiowe". Podaje też GG które nimniejszym se zapisuje na przyszłość. Gramsajt sie nie zmienił zanadto i nadal widnieje tam grafika z Władcy Pierścieni. Gra w różne gry. Wyprzedził mnie w statusach, ale to nic :P Pozdro i awansu życzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Nick ze znanego serwisu internetowego. Avek typowo świateczny czyli cóś z czapką na głowie. Status wysoki - mimo tego wszystkiego nie pamietam forumowicza. Gramsajt elegancki, taki zwyczajny ale z klasą. Hmm.. Gust muzyczny inny zupełnie od mojego. Gust filmowy także zupełnie inny niż mój. Gust do ksiązek kurde też inny niz mój - normalnie jestem zaskoczony. Znajomych bardzoo dużo prawie że kolekcjonerstwo. Gramsajt dosyć popularny, sporo odwiedzin i komentarzy w wpisach.

Tyle...
Pozdrawiam i życze avansów a także wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkainen

Delegat, którego widywałem nie raz. W jego avku widnieje jakaś mroczna postać, co z pewnością oznacza, iż lubi mroczną stronę. Pytanie tylko czego... ;P W opisie - niezmienny - ''''SzarY Bakłażan'''' , którego jak do tej pory nie udało mi się rozszyfrować. Nick natomiast nie mówi mi nic. GS jest ogólnie ciekawie wykonany, chociaż niektóre elementy są słabo widoczne - postaraj się to poprawić ;) Usera ogólnie pamiętam z szczerych ( nie zawsze miłych ) komentarzy i ocen innych gramowiczów. Dobrze, że jest szczery, a nie dobrze, że nie stara się być bardziej miłym ;P Czasami warto wyluzować ;) Tak czy inaczej wydaje mi się, że jest dobrym i rzetelnym forumowiczem, co z pewnością za nie długo przerodzi się w wyższy status - Przewodniczącego - czego mu życzę :) Zbliżają się święta więc, Wesołego Jajk... znaczy się Wesołych Świąt Ci życzę ;)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Hmm wkońcu uda mi się go opisać :D Szczerze mówiąc intrygujący gość. Mimo swojego wieku pisze bardzo dobre posty a i zawsze na temat. Często można go było spotkać w temacie Obywatel(...), w którym coś ostatnio mnie się wypowiada. Jest przewodniczącym więc napewno ma długi staż i wie co z czym się "je". Zawitam na jego GS''a. Hmm niezbyt dopracowany, ale to z braku czasu boduczka, obiegał, że to zmieni ale jak narazie nie widać efeków. Ma na imię Michał i ma 14 lat. Interesuję się jak większość na tym forum grami i sprzętem. Lubi gry RPG (i dobrze, bo IMO są najlepsze), słucha popu i patrząc na awatar chyba interesuje się polityką. Widać jest wielkim fanem Gothica bo przeszedł wszystkie części oprócz 3 (tak podaje Gram Sajt). Zaglądając w statystyki wcale się nie myliłem pisząc, że często można go spotkać w obywatelu, ponieważ ma napisanych tam ponad 800 postów. Często wypowiadał się również w słownej zabawie (o.O), historyjce oraz temacie o Gothicu trzecim. W ciągu swojej ponad 560 dniowej obecności na forum napisał ponad 5000 postów (nie zły wynik ;p). Raz wpadł, spadając z przodownika na robotnika, ale od stycznia tego roku pisze już regulanie i szybko awansuje :)
Cóż to by było na tyle.
Merry X-Mas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

O na kogo trafiłem ;).Jak dla mnie tajemniczy trochę user...może dlatego ,że mało z nim dyskutowałem xD.Prince''a skądś kojarzę (pomijając temat o Tibii xD) ,ale nie mogę sobie przypomnieć skąd ;/.Zacznę może od stopnia...jest już delagatem od dłuższego czasu i zapewne może się niedługo się spodziewać awansu (ale tak szczerze...kogo to obchodzi???xD).Jest księciem ,który kibicuje Borewiczowi (07...zgłoś się xD).Opis...OMG...co to jest??Jakiś dziwny język (strzelam ,że hebrajski...nie wiem jak to wygląda ,więc tylko strzelam :P).Na avku widzę jakiegoś...być może księcia śmierci lub coś podobnego xD.O sobie piszę bardzo krótko ,ale wyczerpująco ("Jestem facetem"...).Jest z tego samego roczniku co ja ,więc ma 16 lat (jakoś dużo na tym forum szesnastolatków xD).Chyba się cieszy z nadchodzących świąt ,bo wystroił swojego GS''a w klimacie zbliżających się dni (ten fiolet moim zdaniem nie pasuje xD).Jak widzę jest bardzo aktywnym uczestnikiem gry RPG...Arathum??Dziwna ona troszkę jest ,ale może sam się skuszę ;).W swojej liście znajomych ...10 osób ,które troszkę znam z forum ;).Nie w moim typie jest spisywanie statystyk ,więc na tym etapie skończę opisywanie ;).

Pozdrawiam :D...no i "Wesołych Świąt".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nertis

A więc... nie dawno go opisywałem ale nie zaszkodzi zrobić tego jeszcze raz :) Jak się przed chwilą dowiedziałem jest lewo ręczny, jak spora część forumowiczów (ja jednak jestem prawo). 16 lat ma na karku (też dowiedziałem się o tym czytając opis powyżej). Wielki fan mangi, o czym świadczy jego layout na gramsajcie. Często również o niej pisze na swoim blogu, którego prowadzi na GSie. Jak donosi XFIRE pyka często w Counter Strike. Pracuje dorywczo (chyba u ojca) w sklepie z artykułami AGD (nie mylę się chyba?). Znajomych ma 27, większość z nich kojarzę z forum. Gra w różnej maści gry, od strzelanek, po sportowe i RPG. Muzyka to raczej hip hop, techno i chyba mocne uderzenia xD W TV ogląda też raczej mangę i sport. Dobra chyba będę kończył bo nic więcej nie wymyślę, mam nadzieję, że nikt mnie nie wyprzedził xD
Pozdrawiam
Merry X-Mas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

16 letni chłopczyk ^^ No dobra, niech ci będzie, nastolatek ^^ z szaro-białym awatarem, czyli lubi dawną telewizję :) Kojarzy mi się z PoPem. Jest praworęczny, eh, wspominając avka to jest to jakiś łucznik, albo raczej gość z mieczykiem, pełen gniewu, który musi wyrównać porachunki. W jego opisie pisze : Czego ty się tu gapisz? Ale wiedzę masz, mało kto zna arabski ^^ Ma świątecznego GSa, no i gra w RPGowe gry, ma w liście 10 znajomych, no i to wszystko, bo mało go znam, wszystko to dzięki statystykom, paru innym rzeczom i nertisowi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1

Znany mi osobnik. Nie pamietam jednak dokłądnie skąd. Wydaje mi się, że z Quizu o Fable. Tak. Na pewno stamtąd. Często tam wzajemni odpowiadaliśmy na swoje pytania. Wiele razy miał degrady, ale chyba w końcu go to kiedyś nauczyło. Osobiście nie widziałem za co moderatorzy mieli do niego pretensje, ale mało mnie to obchodzi. Założył mnóstwo tematów, z których niewiele przetrwało. Jego gramsajt to niestety całkowita tragedia (czarne tło i czarna czcionka !). Mam nadzieję że kiedyś cos z tym zrobisz. Póki co życzę oczyszczenia forumowej duszy i wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Znany mi człek, wiodący żywot Delegata, co mnie kompletnie irytuje. Swego czasu, co do degradów, bardzo mi zależało na sławie i randze ^^ jednak po dłuugiej przerwie już mnie gó*** interesuje napis pod nickiem, tak, znamy się z quiza o Fable, jednej z najlepszych gier! Kojarzy mi się z beznadziejną wyszukiwarką Yahoo! ale że jest gość PL to znaczy że patriota ^^ gratzy Delegacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki Ganh1

User, któego spotkałem dzisiaj pierwszy raz podczas gdy mnie opisywał (zresztą zbytnio się nie wyśilił xd). Jest przodownikiem więc na forum nie jest zbyt długo lub zbyt często się na nim nie udziela, lecz ani jedno ani drugie nie jest prawdą :D Po zaglądnięciu w statystyki dowiedziałem się, że na forum jest od prawie 500 dni, pisze dużo lecz często zdarzają mu się wpadki, które są wychwytywane przez moderatorów. 8 awansów i 6 degradów - historia dosyć ciekawa, po spadku z brygadzisty za tydzień minie 10 misięcy od kiedy jest przodownikiem po raz (!!) piąty. Przewijam dalej statystyki i... łooo ludzie... User założył (teraz uwaga) 74 tematy, z czego tylko w trzech od czasu do czasu ktoś się wypowie. Teraz drobna uwaga odemnie - wyszukiwarka nie gryzie! Podbijam na Gramsajta i też zbytniej rewelacji nie ma. Czarne napisany na ciemny tle nie świadczą zbyt dobrze o osobie, która je ustawiła ;p Im bardziej zjeżdza się w dół tym mnie widać... Ale w sumie po przeczytaniu informacji w "krótko o mnie" poniekąd się uspokoiłem. Jaki~ ma 11 lat więc wszystkie błędy są do wybaczenia. Gra w różne gry ale przedewszystkim pyka w Spelllforca i Hirołsów. Popisałbym dalej ale ta czarna czcionka na tym tle mnie zniechęca. W sumie to by było na tyle.
Pozdro i Merry X-mas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 17:04, Prince07 napisał:

Jaki Ganh1

User, któego spotkałem dzisiaj pierwszy raz podczas gdy mnie opisywał (zresztą zbytnio się
nie wyśilił xd). Jest przodownikiem więc na forum nie jest zbyt długo lub zbyt często się na
nim nie udziela, lecz ani jedno ani drugie nie jest prawdą :D Po zaglądnięciu w statystyki
dowiedziałem się, że na forum jest od prawie 500 dni, pisze dużo lecz często zdarzają mu się
wpadki, które są wychwytywane przez moderatorów. 8 awansów i 6 degradów - historia dosyć ciekawa,
po spadku z brygadzisty za tydzień minie 10 misięcy od kiedy jest przodownikiem po raz (!!)
piąty. Przewijam dalej statystyki i... łooo ludzie... User założył (teraz uwaga) 74 tematy,
z czego tylko w trzech od czasu do czasu ktoś się wypowie. Teraz drobna uwaga odemnie - wyszukiwarka
nie gryzie! Podbijam na Gramsajta i też zbytniej rewelacji nie ma. Czarne napisany na ciemny
tle nie świadczą zbyt dobrze o osobie, która je ustawiła ;p Im bardziej zjeżdza się w dół
tym mnie widać... Ale w sumie po przeczytaniu informacji w "krótko o mnie" poniekąd się uspokoiłem.
Jaki~ ma 11 lat więc wszystkie błędy są do wybaczenia. Gra w różne gry ale przedewszystkim
pyka w Spelllforca i Hirołsów. Popisałbym dalej ale ta czarna czcionka na tym tle mnie zniechęca.
W sumie to by było na tyle.
Pozdro i Merry X-mas...


W ogole nie znam poprzednka, a poznalem go jakies 3 sekundy temu czytajac jego post...widac czarno na bialym, ze potrafi opisywac ludzi i nie jest noobem. Ma kiepski komputer, co wynika z jego Gramsajta, i dosyc rzadko pisze na owym GS-ie jakiekolwiek wpisy - ostatni byl...we Wrzesniu. Lubi Guild Wars oraz Warcrafta III przec co widac ze interesuje sie fantastyka i lubi RPG. Na gramie jest mniej niz rok, bo 317 dni, ale ma 1291 postow przez co widac ze jest aktywny na forum. Lubi Pokemony, Hip-Hop, rap oraz R''n''B. Czyta CD-Action wiec jest "elyta". I tyle.
Meri Krismas end e Hepi Nju Jer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Delegat, który niedawno mnie opisywał ;) Nazwał mnie wtedy ''''intrygującym gościem'''' chociaż nie wiem dlaczego... może mi wyjaśni ? ;P Widywałem go tu i ówdzie ,i wydaje mi się fajnym userem. Pora jednak by powiedzieć o nim kilka słów więcej... Jego nick kojarzy mi się z Księciem Persji i chyba dobrze (sprawdzałem na GS;cie ;) ) Natomiast dwie cyfry ''''07'''' nie mają nic wspólnego z agentem 007 ;] W opisie ma... Z tego co dobrze zrozumiałem cieszy się z nadchodzących świat i życzy wszystkim wesołego jajka... ;D A tak na poważnie nie mam pojęcia co znaczy ''''to coś'''' ;P Avka ma bardzo ciekawego, tak fajnie wygląda przy Twoim nicku, na prawdę ;) Pora wypowiedzieć się o jego GS''cie, na którym widnieje śliczna choinka ;D O sobie mówi, że jest facetem (na prawdę krótko :D ). Z tego co wyliczyłem ma 16 lat więc jest starszy ode mnie aż o dwa lata ;P Jego zainteresowania to Fantastyka, RPG oraz telefony komórkowe. To wszystko co mogę o nim napisać. Życzę mu awansu (a wesołych świąt to dopiero od jutra będę życzył ;P ) i pozdrawiam go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechu95

Nieznany mi użytkownik co mnie wcale nie dziwi zważywszy na jego status. Na awatarze ma coś podobnego co na moim czyli emotikonkę. Ta jest przerobiona na mikołaja. Klimat świąteczny czuć też na jego gramsajcie, który pewnie bierze udział w konkursie na najlepszy świąteczny gramsajt. Ma spore szanse na zwycięstwo chociaż brakuje mu jednej ważnej rzeczy - popularności. Niestety jest dopiero na początku łańcucha pokarmowego na forum. Pisze jednak dość dobrze więc wszystko przed nim. Życzę powodzenia i wesołych świąt :P

PS: W tym temacie dość niemile widziane jest cytowanie wypowiedzi poprzedniego użytkownika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kogo ja mam teraz opisywać? :D No dobra, opiszę Was obu.

Boduczek - jest to użytkownik, który już jest Przewodniczącym. Tak naprawdę to Michał z Katowic, który ma 14 lat. Jego posty mogłyby świadczyć o tym, iż jest starszy. Pisze w dojrzały sposób. Podczas mojej dyskusji z nim w temacie o relacjach damsko - męskich odniosłam wręcz wrażenie, że jest w moim wieku. Ogląda "Lost". Jest sympatycznym człowiekiem na poziomie, którego chyba powinnam mieć w znajomkach a nie mam xD Jest fanem "Władcy Pierścieni". To tyle, życzę awansu i Wesołych Świąt :P

YahooPL
- jest to użytkownik Delegat, od którego miałam chyba zaproszenie do znajomych, ale odmówiłam, gdyż go nie znam (jeszcze :)) Ostatnio zamieścił bardzo pouczający i ciekawy wpis na swoim gsie. Głównie widzę go w tym temacie. Czuje sie niestety samotny. Wydaje się sympatyczny, ale niewiele mogę powiedzieć. Lubi czytać "Wiedźmina" i Trylogię Tolkiena. Słucha polskiego hip hopu. Na forum bardzo długo, aż dziwne, że go wcześniej nie spotkałam :D Również życzę awansu i Wesołych Świąt :)

No i chyba mamy porządek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Kilkakrotnie miałem przyjemność rozmawiać z małą16 i mile sobie to wspominam :) Jak mieliśmy właśnie okazję zobaczyć, jest to osoba miłująca porządek, albo dobrze zorganizowana- tak czy siak, zapisujemy to na plus. Znana jest na forum ze swojego zamiłowania do piłki nożnej, a wiedzy w tym temacie ma tyle,że wielu facetów powinno się wstydzić przed nią. Oczywiście jest kibicem Białej Gwiazdy, co można wyczytać na gramsajcie. Dorobiła się już stopnia Delegata, w pełni zasłużenie, bo na forum niewielu jest użytkowników tak dbających o kulturę dyskusji. To tyle, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gaax

Już go chyba kiedyś opisywałem, ale nie zaszkodzi tego zrobić jeszcze raz :) User jest aktualnie Przewodniczącym ale już może wkrótce zostanie Sekretarzem, ponieważ już 9 miesięcy stara się o ten awans. Jego histroia na gram.pl jest nienaganna, nie zdarzyła mu się żadna wpadka i nie został zdegradowany jeszcze ani razu. Najczęściej wypowiada się w temacie o polityce, która jest zapewne jego hobby (dobrze zgadłem?) a jeśli nie to napewno jest nią bardzo zainteresowany. Ja jednak często go widuję w obywatelu(...) oraz właśnie w temacie opisz poprzednika. Na jego awatarze odkąd tylko pamiętam znajduję się wizerunek Homera Simsona, teraz tylko wyposażonego w czapkę mikołaja. Podbijam na gramsajta i widzę bardzo ładny layout, który został przygotowany przez Obi-wan Kenobiego, który robił już layouty wielu osobowością na forum (nawet mi xd). gaax jest studentem politologii, więc napewno jest osobą pełnoletnią. Jak ma czas to gra w Hirołsów V, a do jego ulubionych gier należą przedewszystkich klasyki gatunku RPG. Muzyka to zapewne reagge, bo chyba wykonawcy, którzy wykonują jego ulubione piosenki pochodzą właśnie z tego gatunku. No nie wiem co by tu jeszcze napisać więc aby nie przeciągać na tym zakończę.
Pozdrawiam i życzę szybkiego awansu, na który napewno czekasz z niecierpliwością :)
Wesołych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince07

Gramowicz ten podczas mojego pierwszego tygodnia po powrocie dość znacząco zapadł mi w pamięć. Słowo Prince do końca życia będzie mi się pewnie kojarzyło z grą Prince of Persia, ale pewnie nie od tego się wzięła jego ksywa. Udziela on się dosć często na moim gramsajcie co bardzo mnie cieszy i w miarę możliwości postaram się odwdzięczyć. Tym samym jest on oczywiście w gronie moich znajomych. Jest delegatem tak jak ja i pewnie zaczyna już poważnie myśleć o Przewodniczącym... tak jak ja. Pisałem już dużo o jego światecznym gramsajcie. W sumie to opisywałem już go kilka razy więc nic nowego nie wymyśle. Jeszcze raz tylko zaznaczę, że ma najlepszą i najbardziej charakterystyczną sygnaturkę na forum i chwała mu za pomysłowość. Pozdro i wesołych świat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Przyszła pora powspominać stare znajomości ;) Tak więc dawno temu, rozmawiałem z nim sporo na temat Gothica III i jego wymagań sprzętowych. Przez ten cały czas kiedy też go nie było na forum pamiętałem o jego nicku. Cóż, w końcu się doczekałem... user, który był Delegatem, odszedł, i przybył po Przewodniczącego ;) Powrócił na forum, z czego jestem rad, bo lubię go za to jaki jest :) Na avku niezmiennie odkąd tylko pamiętam ta sama ''''postać'''' chociaż teraz pojawiła się czerwona czapeczka jako świąteczny dodatek. Jego nick kojarzy mi się jedynie z imieniem ''''Jasiu'''' ;P Oraz serwisem internetowym. W opisie ma podaną stronę internetową. Jego GS jest bardzo ładnie wykonany. Ostatnio w nim porusza kwestię i sens wydania tych wszystkich pieniędzy na Wiedźmina... (reszty dowiecie się tylko odwiedzając jego GS ;) ). Ogólnie jest on bardzo fajnym userem, z którym dobrze mi się rozmawia i rozmawiało. Życzę Ci nie tylko Wesołych Świąt, ale także awansu na Przewodniczącego ;)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować