Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Wdowiakm
Oto ksywka Marcina. Mieszka on w Jeleniej Górze, czyli całkiem niedaleko mnie :) Lubi erpegi i przygodówki czym zasłużył na mojego dodatkowego +. Marcin ma 23 lata a już niedługo skończy 24 roczek. W jego avatarze widzimy postać Geralta. Z tego łatwo wywnioskować, że Marcin lubi tę postać i utożsamia się z tym silnym i cynicznym gościem ;) Być może tak jak on lubi walkę a być może chciałby byc tak wielkim bohaterem jak Geralt. W sumie nie byłoby źle. Te panienki legnące na nasz widok-->lub panowie, ten dreszczyk emocji w walce z hordą potworów ze skarbówki, a potem nieopisana przyjemność z wygranej walki z nimi :p. Ostatnio Marcin zrobił podsumowanie swych przeżyć z mijającego roku. Nie był to zły rok choć kolejny może być lepszy, czego mu(i Wam wszystkim) serdecznie życzę. Na jego gramsajcie wita nas dziewczynka z Klątwy. Widocznie Marcin lubi horrory albo lubi straszyć innych. To rozstrzygnąć może tylko on sam. Pisać można byłoby jeszcze trochę, ale mógłbym się zapomnieć w czasie i przegapić serial na pewnej stacji telewizyjnej(wystrzegam się kryptoreklam). Więc kończę mój opis Marcina i pozdrawiam Was wszystkich.
Peace&Love&Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M S 13


User , którego nie miałem okazji jeszcze spotkać. na pierwszy rzut oka, a właściwie po ocenie jego posta w tym temacie śmiem stwierdzić, że stara się pisać długie posty, a nie próbuje tak jak inni iść tylko w ilość. I to o nim bardzo dobrze świadczy. No chyba, że akurat ów post to wyjątek ;) Zacznę od jego GS, który jest... ekhm... niekompletny? Tak, to najlepsze określenie ;) Otóż, prawa strona jest uzupełniona natomiast nie ma żadnych wpisów i tła. Z tego też GS dowiadujemy się, że ów user interesuje się muzyką elektroniczną oraz przygodówkami. Jego avatar przedstawia jakiegoś pana z ciemniejszą karnacją ;P Którego nie znam. Natomiast nick z niczym mi się nie kojarzy. Użytkownik ten nie posiada opisu. Cóż, to wszystko co mogę o nim powiedzieć. Nie jest mi znanym userem, dlatego poprzestanę na tym co napisałem do tej pory. Życzę mu Szczęśliwego Nowego Roku i awansu :)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Oj,ile to razem przeszliśmy...mógłbym dniami pisać,ale czasu nie mam więc krótko i treściwie niestety będzie.Ma już przewodniczączego,pisze długie i bardzo mądre wypowiedzi zawarte w jego postach.Jest raczej poważny,trudno go rozbawić,choć jest dość młody jak na takie poważne wypowiedzi na gg w naszych rozmowach.Może dlatego,że za bardzo zastanawia go pojęcie "śmierć" i "życie po śmierci".Niepotrzebnie,co ma być,to będzie,jedna osoba w niebie to wie i się tak tym nie zadręczaj;)Niestety,teraz coraz rzadziej rozmawiamy na gg,z braku czasu,trudno utrzymać stały kontakt<zaGGadaj do mnie>.Osobnik boduczek nazywa Marcin.Ostatnio dostał jakiegoś impulsu-zaczął coś ze swoim gs robić,i mówię tu o pozytywnych zmianach.Wreszcie się nie leni,bo by jeszcze w depresję popadł:D:D:D<żart>.Jest bardzo długo na gram.pl,również długo na forum,jest to już w zasadzie weteran.Choć niedawno to jeszcze mało pisał,bo miał mało czasu,co jest normalne.Lecz od pewnego czasu wzrasta w siłę i pisze(nie spamuje)coraz więcej na naszym forum.Tak trzymać,boduczek;).Napisał prawie tyle postów co ja:ponad pięćtysięcy(5000).Życzę oczywiście ich jeszcze więcej.Boduczek to człowiek wprost idealny,miał tylko jednego niewinnego degrada w swoich początkach na forum.Teraz jest ideałem wprost,i każdy powinien brać z niego przykład.Oby forum miało takich ludzi jak on-wtedy modkowie byli by niepotrzebni,a forum gram.pl było by najlepszym forum na świecie;)Ostatnio znów brakuje mu czasu na posty,mówią statystyki.Liczę na Ciebie:) Nie założył ani jednego tematu,i nie zaczął komentarzy w jakimś newsie.I słusznie,bo po co to,sławnym być nie chce i mu to na dobre wychodzi,chociaż i tak jest sławny;) Kiedyś spamował,umieścił ponad 500 postów w dawnej słownej zabawie,ale to już daleka przeszłość,teraz już tego nie robi.NA forum jest już dokładnie 580 dni.Pisze średnio aż 345 znaków na post,co świadczy o jego długich i mądrych niezmiernie postach.To chyba jakiś rekord;) Pisze w konkretnych tematach ma swoje ulubione.Na forum nie umieszcza dużo zdjęć-bo po co właściwie.Pisze jakieś 8 postów na dzień-czyli jakaś tam norma,która nie jest małą i nie jest dużo-w sam raz;) Lubi grać w RPG.

Podsumowując-jest to człowiek niczy się nie wyróżniającym,forumowicz normalny.Jednak ma w sobie to coś,co sprawia,że jest mądrzejszy od 100-latka.Jeśli macie problem-walić do niego-pomoże ci<reklamuję Cię:D>

Ożeż,miało być krótko,a to Najdłuższy post w mojej forumowej karierze.W końcu koniec roku 2007-trzeba zaszaleć.I nawet życzeń mu nie złożyłem.Więc teraz dla ciebie specjalne noworoczne życzenia<krótkie>.Normalne,nie jakieś tam rymowane czy śmieszne.

Radości-przede wszystkim.Tego masz jakby trochę za mało.Oderwij się od złych myśli.Oprócz tego też kasy,lepszego kompa,zdrowia,pomyślności,szczęścia,pracowitości,wspaniałości,dobroci,iPoda,iPhone,komórki,MP3,MP4 i wszystkiego najnaj i czego sobie możesz pomarzyć.W końcu-najlepsze są życzenia swoje,bo nikt nigdy nie wie,czego ty naprawdę byś sobie życzył i chciał,ale ja bym chciał,by to,co ty chcesz to ty byś to miał.I jeśli teraz się bawisz na imprezie-baw się dobrze.

Ciut zmotałem to cuś czyli życzenia na końcu-same głupoty gadam.

I wam też chciałem życzyć wszystkiego dobrego,radości,szczęścia,kasy,pomyślności w nowym,wspaniałym roku 2008 i czego sobie wy życzycie-bo wy wiecie co wy sami chcecie<rym;)>

Pozdrawia was Pan Mistrz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pan m.

Uzytkownik niestety mi nie znany. Ma status Delegata, co oznacza ze jest na gramie juz od dluzszego czasu, a konkretnie od 501 dni. Ma sredni komputer, "taki se" laptop, empetrojke, aparat cyfrowy oraz kamere. Bardzo lubi gry samochodowe i wyscigowe, a jego ulubione marki samochodowe to Lamborghini oraz Chrysler. Lubi tez krecic filmiki na Youtube i jezdzic na rowerze. Ostatnio gra w kilka gier, miedzy innymi TrackMania United, Ford Racing 3, FlatOut 2, GTI Racing oraz Test Drive Unlimited. Lubi muzyke techno, filmy sensacyjne i lubi czytac komiksy. Nie umiem pisac zakonczen wiec napisze jedynie: Szczesliwego Nowego Roku! i Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mechu95
Widziałem go chyba raz na forum, w tym temacie, i go chyba opisywałem z tego co pamiętam. Narazie nadal przodownikiem, pewnie nie może się doczekac brygadzisty, tak szybko te awanse do przodownika lecą... Nie pamiętam jakiego przedtem miał avatara, ale chyba innego. Teraz ma chyba tam napis Linkin Park o ile dobrze widze. Zespół jest fajny, znam pare piosenek, choc wolę np KoRn. na forum jest krótko, narazie około 4 miesięcy, ale napisał już troche postów, a jego gs jest chyba dosc często odwiedzany (nie to co mój:P). Zamieścił ankietę, więc zagłosojue:) Znajomych ma 64, czyli raczej jest zauważalny na forum i ludzie go znają. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Hmmm... jeżeli by się uprzeć i dobrze zastanowić mógłbym napisać, że znam go jeszcze z jakiegoś tematu tak też zapewne jest. Jednak ,żeby nie wprowadzać w błąd powiem, że najczęściej widuje tego usera właśnie w tym temacie. Zacznę więc od jego nicku, a ten mówi sam za siebie - lis - czyli po prostu lis :D Takie zwierzątko , o którym możemy poczytać np na Wikipedii. Tak czy inaczej nie wiem dlaczego ów user wybrał właśnie taką ksywkę. Być może to czysty przypadek, albo jakieś utożsamianie się z tą postacią :) W nicku widnieją również cyfry 899, hmm... cóż one mogą oznaczać... Tutaj powiedziałbym ,że jest to akurat przypadek ,iż właśnie te znalazły się przy jego nicku, chociaż być może się mylę ;) Po avku natomiast można wywnioskować, iż forumowicz ten jest fanem gry Crysis , o której można było tyle słyszeć dobrego. To pewnie za sprawą tej niezwykle dobrej grafiki :) Zdziwiło mnie trochę to, że ten forumowicz - który jest już przewodniczącym - nie posiada opisu. Pora przenieś się na GS, na którym widnieje tło z Crysis''a . Kolejny dowód na to, że forumowicz ten bardzo lubi tą grę :) Ostatni wpis jest, ekhm... nieco intrygujący, że tak powiem xD Dobrze jednak, że z tej sytuacji nie wyniknęło nic groźniejszego. Z GS dowiedziałem się również, że gramowicz ten nazywa się Jacek i ma 16 lat, lubi mange i anime. Cóż, to by było na tyle. Na koniec chciałbym Ci życzyć awansu, na który z pewnością niecierpliwie czekasz ;)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Mój stary druh, kumpel...dużo razem przeszliśmy, a za niedługo może spotkam go w Katowicach ;]. Jest to 14 latek wyróżniający się tym, że jest mądrzejszy od reszty jego rówieśników (bynajmniej od tych, których ja znam) i tym, że myśli logicznie. Przewodniczący - a niech ma, należało mu się i należy. Nie popełnił żadnego przewinienia, nie potknęła mu się noga. Pisze długie, mądre, często poparte faktycznymi argumentami posty. Michał - bo tak ma ów chłopczyna na imię - to po prostu ideał chodzącego człowieka - podchodzi do życia filozoficznie, nie przejmuje się tym, że spotka go coś złego, zawsze myśli, czy dobrze robi, czy źle. Rozmyślać to on potrafi, a nasze rozmowy od humoru często sprowadzają się do czegoś poważnego - zawsze wywiąże się jakaś dyskusja, którą warto dalej męczyć, by chociażby dowiedzieć się, jakie to Michał ma zdanie na dany temat ;). Ostatnio zaczął pracować na rzecz GS''a. Zrobił już 2 wpisy i planuje kontynuować plan "gramsajtowy". Na awatarze można zobaczyć anioła, spokojnego, bystrym wzrokiem spoglądającego przed siebie. Można go porównać do boduczka. W podpisie zaś podaje nr. gg - co oznacza, że jest bardzo towarzyski, a warto go poznać, na prawdę. Zawsze pomoże, zawsze pogada...
Oczywiście, w podpisie można znaleźć dwie filozoficzne myśli, dające do zrozumienia, że śmierć jest czymś zadowalającym (dotąd tylko ja miałem takie zdanie, ale teraz uczeń wziął przykład z miszcza - mnie :P).
Na gramsajcie można dowiedzieć się co nieco o jego historii na gram.p oraz podsumowaniu naszego starego 07'' roku.
Z niecierpliwością czekam na kolejny wpis, a tymczasem kończę, ponieważ muszę iść do specyficznego miejsca...:P. Jedynego w domu :P.

Pozdrawiam i życzę sekretarza, szybkiego sekretarza oraz dobrego nowego roku. Bo z klęsk rodzą się zwycięstwa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 16:09, Cesarro napisał:


hahaha!
Cesarro;p;p;p
A wiec kibic Gornika Zabrze-gadajac z nim nie da sie o tym zapomniec;p Nie lubi psow.:) o co chodzi wiedza ci co powinni;p Jest moim znajomym, ma status podobny do mojego;p co ja gadam-taki sam:) Na imie ma Mariusz. jest 15letnim userem. lubi pogrywac w call of duty. w prezencie noworocznym dla wszystkich umiescil swoje zdjecie na GSie;p hehe. ogolnie czlowiek ze Slaska:) heh:D:D tyle chyba wystarczy:)
Pozdrawiam
Samildanch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach

Brygadzista kibicujący Arce, dostał już raz za "szalikowanie" ;P. Częste rozmowy na gg powodują uśmiech na twarzy ;]. Co dobrze świadczy o mnie, w końcu jestem zabawny miszcz :D. Grzegorz - bo tak ma ów user na imię - zakochał się w bohaterce filmu FF - w Tifie Lockhart. Będzie jej oddany do końca, tak mówi, a jak tak mówi, to nie zdradzi jej xP. Uwielbia spać - bo nawet popołudniu często widnieje opis "ŚPIĘ" :P. Poza tym lubi przesiadywać na kompie (laptop :P), czytać książki i jeździć na rowerze. Lubi się dobrze bawić, co chociażby pokazał mi na filmiku - znaczy, wtedy bawił się firefrajerkami :P. Jest starym kuniem, o 3 lata starszy ode mnie...15+3=? (?) :P.
Pozdrawiam i życzę dobrego 2008 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Takiej okazji nie można wypuścić z ręki ;) W końcu opisanie swojego forumowego przyjaciela jest za razem trudnym wyzwaniem ( nie wiem czy sprostam jego oczekiwaniom ;P ) ,a jednocześnie możliwością napisania tego co się myśli ;) Pora więc zacząć opisywanie Mariusza - bo tak też nazywa się Cesarro ;) Z początku miałem zupełnie inne wyobrażenie o znajomości z forum czy z jakiś innych środków komunikacji. Jest jedną z osób, które odmieniły moje zdanie w tym temacie ;) Mariusz jest osobą o bardzo ciekawym ,a jednocześnie specyficznym sposobie patrzenia na świat i wszystko wokół. Jest autorem wielu wspaniałych wierszy i cytatów np ''''Dwoje dzieci narodziło się na ziemi. Jedno wzbiło się w górę, drugie spadło na dno. Jedne rodziło, drugie zabierało szczęście. Ale tylko jedno pokazało swą moc i potęgę - śmierć. I tylko jeden narodził się problem - życie.'''' Czytając to po raz pierwszy, a nawet do dziś dzień byłem pełen podziwu dla mądrości tego człowieka. Ów user jest na prawdę wspaniałym człowiekiem, z którym można się pośmiać, powspominać to co kiedyś się przeżyło ( nie z nim ,ale ogólnie chodzi o wspominanie :) , na którego można liczyć. Rozmowy z nim są bardzo ciekawe i pouczające, jak na swój wiek pisze bardzo mądrze, a chce zaznaczyć, że ma 15 lat. Cóż, nie będę ukrywał, że jestem bardzo rad z tego, że mogłem go poznać, że znam go do dziś. Między nami nigdy nie było jakiś sprzeczek czy czegoś tam innego. Zawsze rozmawiamy ze sobą w ten sam sposób ;) Poza tym czegoś nie rozumiem, tak mógłbym dużo o nim mówić, a jak przyjdzie co do czego to brakuje mi słów ;D Na prawdę zachęcam wszystkich aby napisali do Mariusza gdyż to wspaniała osoba, którą warto poznać. Teraz przejdźmy do innych rzeczy ;) Otóż jego nick mówi sam za siebie - Cesarz powraca ;D Natomiast avka też zmienił, gdyż ostatnio widniał na nim Mikołaj ;) Teraz jest to tajemniczy obiekty zwany... Muszę się go zapytać... xD W opisie ma cytat dotyczący śmierci, którą to można powiedzieć interesuje się. Próbuje zrozumieć jakie znaczenie ma dla człowieka, co tak na prawdę daje.Pora na GS''a ;) Który ostatnimi czasy często odwiedzam i pozostawiam po sobie ślad w postaci komentarza ;D Wpisy na GS w większość należą do przemyśleń jego autora, przemyśleń bardzo mądrych i ciekawych. Ogólnie jest to przykład wzorowego usera, którego po prostu trzeba poznać ;) Życzę Ci awansu i Szczęśliwego Nowego Roku ,przyjacielu :)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

User prawie żyjący tym tematem, czasem widuje go w różnych tematach, często poważnych, rzadziej w jakiś zabawach forumowych. Doszedł do rangi Przewodniczącego choć ja go głównie kojarzę jako Delegata :) Ma na imię Michał i mieszka w zakurzonych Katowicach. Nie pisze (na razie) jakiś totalnych bulgotków, choć często jest obecny w różnych kłótniach i sporach na forum. Na IRC rzadki gość. GS w tonacji 1024x768. Niech na forum dalej pisze. (A pisze sporo :) Zdrowia.

GTAWG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Union Pacific
Na forum widziałem go dośc dużo razy, ale ostanio koajrze go jako delegata. Czyżby awans??:) nie wiem kiedy ale gratuluje. Avatar ma prawie taki sam jak ostatnio, dalej symbolizuje Dharme z Lostów. Jest fanem tego serialu (mi bardziej odpowiada np Prison Break albo Heroesi). Po obejrzeniu gs zauważyłem, że ów forumowicz jest filatelistą:) Nie spotkałem takiego od prawie roku, ale tak mam ponad 2x więcej tych znaczków:P W sumie mógłbym podobne przeliczenia zrobic, ale nie wiem czy czas znaje:/ Ma dośc mało znajomych, tylko 30. Byc może żeby się tam dostac trzeba solidnie zasłużyc?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Szczerze mówiąc to pierwszy raz go widze na forum albo już go widziałem tylko nie pamiętam kiedy. GS dość ładny i jak się wchodzi to widać, że lubi strzelanki. Po wejrzeniu głębiej w jego GS stwierdzam, że lubi on jeszcze RPG i strategie(tak jak ja). Pisze dużo na blogu i ma dużo znajomych w większości o wysokich rangach. Na GRAM.PL wchodzi bardzo często i jak widać napisał już dużo postów. Jego Avatar przedstawia jakiegoś potwora?(nie wiem nie gram w tą grę) z gry Crysis. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MasterMax

Człowiek, którego nie dane mi było bliżej poznać a tak naprawdę to widzę go pierwszy raz co jest nie lada okazją w temacie gdzie non stop opisuje się tych samych userów :P
Z rzeczy podstawowych jakie widzę to fakt, że jest to mężczyzna. W tym roku będzie zdawał maturę co świadczy o tym, że jego wiek to 19 lat. nauka go pewnie przygniata. Współczuję mu bo za rok też mnie to czeka. Poza tym ma na imię Maksymilian. Dość oryginalnie trzeba przyznać.
Nie da się ukryć, że nie jest to popularny user liczba odwiedzin jego gramsajta do tej pory jest prawie taka jak u mnie w jeden dzień nie chwaliąc sie oczywiście :P Nie widać jednak by się tym przejmował. Jego GS ma wystrój typowo fantasy a raczej Warcraftowy. To przy okazji chyba jego ulubiona gra. Lubi najlepszą książkę wszechczasów jaką jest Władca Pierścieni za co należą mu się pochwały. Na gram.pl jest bardzo krótko i chyba niedawno dopiero awansował na przodownika jak na moje oko. Życzę mu dalszych sukcesów na gram.pl i do zobaczenia na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Facet, który na swój gramsajt nałożył ograniczenie wiekowe. Po prostu nie życzy sobie wizyt dzieci(które nawiasem mówiąc stanowią sporą cześć forumowej społeczności). Powierzchownie przeglądając jego GS-a stwierdzam, że YahooPL pisze o szystkim jak jest bez ogródek(czytaj bez cenzury). Ostatnio zajmuje się pisaniem książek i opowiadań. A jego imię to Yasioo. Bez rozpisywania się(mam obiad) kończę.

P.S. Ciekawe jak mnie teraz opiszą xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M S 13

No więc , mam prawo opisać tego gramowicza więc i go opisze , no to do dzieła...Zacznę od nicku który nic mi niemówi z niczym mi się niekojarzy , chociarz mógłby to być tytuł broni palnej ale niemam zielonego pojęcia co to za nick , przykro mi . Teraz nadchodzi opis avatara...- no więc niejestem przekonany ale wydaje mi się że jest to rapper a dokładniej Bushido , ale pewny niejestem ,w każdym razie jest to jakis koles chwaly się swoimi palacami na rącce . O opisaniu opisu niema mowy !- Co niewidzialne tego nieopisu , tja . Przejde do gramsajda. Na pierwszy rzut oka powiem że bawry są "podstawowe" , brak wpisów . A napisał coś "krótko" sobie , trochę rozgadany samie pierdoły brak do szczegułów , ale pewnie ma 12 lat i jeszcze na szczęscie napisał co ten nick oznacza a więc to nazwa największego gangu na oby Amerykach , ciekawe a ten avatar to jeden z jego członków , ciekawe hm. Interesuje się dektywistyką i grywa w gry z serii Sherlock''a Homles''a , trudno powiedziec czy ten gramowicz to wkoncu coś w rodzaju Sherlock''a albo ganstera . Słucha muzyke techno czego ja osobiście niesłucham i nielubie .Czyta Komputer Świet GRY, też to czytałem kiedyś , gdy miałem 9 lat a wtedy przeszłem na CD-A ;P . To to chyba tyle , więcej nastęnym razem

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arhont

O stary no nie ma co... Opis to opis czysty i obiektywny. Bez żadnych "pierdół". Bez obrażania nikogo. Mówisz, że na GS-ie mam pierdoły-to świadczy źle o Tobie. Każdy jest inny. Jeśli coś Ci się w kimś nie podoba nie neguj tego. SzczegÓłów za bardzo nie ma owszem. Ale dlaczego to na GS-ie napisałem. Piszesz, że mam 12 lat z pewnością siebie. Jednak z to z Twojego stylu pisania w poście emanuje jeszcze stan taki pośredni-pomiędzy dzieciństwem a dojrzałością-zwany dojrzałością. Niestety widać, ze jesteś na etapie zwykłego cwaniactwa: "Ja jestem OK, a to co inne i różne ode mnie jest już niedobre". Pocieszam się faktem, że sam byłem na tym etapie ale już z tego wyrosłem-czego i Tobie życzę. Z Twojego przedostatniego zdania wyczuwa się też pogardę do tego, że w gazetach na GS-ie dałem KŚ Gry-widać to po stwierdzeniu, że czytałeś to, gdy miałeś 9 lat-przez to dajesz do zrozumienia innym że uważasz mnie za dziecko. Twoja sprawa. Nie będę sie powtarzał-powód ten sam co wyżej. Pominąłeś jednak fakt bycia w tej tabeli jeszcze Play''a. To jego teraz czytam a do GIER mam po prostu sentyment. To tyle jeśli chodzi o mnie. Teraz przejdę do Ciebie.

Twój opis psychologiczny już zaliczyłem, przejdę do wiadomości ogólno dostępnych. Nazywasz się Adrian i masz 15 lat. Mieszkasz w Oleśnie na Opolszczyźnie. Urodziłeś się w sierpniu. Na tapetę wrzuciłeś promo screena z gry "Hellgate: London". Interesujesz się rpg-ami, choć w ulubionych grach masz również gry zręcznościowe, akcji oraz takie mające zabarwienie strategiczne (zielona czcionka razi w oczy na ognistym tle-lepiej daj inny kolor). Jesteś na forum od ponad rok. Masz tu statut brygadzisty. Domyślam się, że ksywkę wziąłeś z gry "Fable: Zapomniane Opowieści" choć mogę się oczywiście mylić. Na razie masz dobry humor. Sprzęt taki jak raczej każdy. No może poza konsolą-tą nie każdy ma. Tyle nic więcej o Tobie nie napiszę. Chyba, że mnie jakoś sprowokujesz-wtedy dalej będę się rozpisywał na temat Twojego portretu psychologicznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M S 13

Opisywał mnie ostatnio więc niegrzecznie byłoby sie nie odwdzięczyć. Jest robotnikiem czyli dopiero zaczyna karierę z gram.pl. Napisał barzo mało postów ale pisze dobrze i długo z tego co widziałem. Po awatarze widać jakiej muzyki słucha ale jakby ktoś miał wątpliwości to powiem że to hip hop. Podzielam to. Lubi i gra w dość dziwne gry. Chodzi o to, że razem tworzą dziwny zestaw. Lubi film Władca Pierścieni za co jeszcze większe respect +. Gramsajt raczej standardowy i nic nie było zmieniane z tego co widzę. zyczę przodownika i pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Użytkownika kojarzę z forum chociaż chyba nigdy nie mieliśmy jeszcze okazji do jakiejś wymiany poglądów co mam nadzieje, że się niedługo zmieni. YahooPL podobnie jak ja jest delegatem, jednak w przeciwieństwie do mnie w każdej chwili może się spodziewać awansu na przewodniczącego.W kwietniu tego roku będzie obchodził osiemnastkę.
Podobnie jak ja jest wielkim miłośnikiem gier z serii Elder Scrolls. Gorzej sprawa ma się z muzyką, gdyż tutaj króluje techno i hip-hop (fuj:P). Lubi sobie poczytać CDA i Nową Fantastykę. Gramsajta ma bardzo ładnego i w przeciwieństwie do mnie czytelnego. Jest też otwarty na nowe znajomości i podaje swój numer gg. Znajomych posiada ponad setkę, ale raczej nie wygląda mi na kolekcjonera. Pozdrawiam i życzę szybkiego awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dave 03

Na forum jest już od stosunkowo niedawna w porównaniu z innymi ludźmi(niecały rok-rocznica już za 5 dni ;p) . Zdążył dorobić się statutu delegata. Jego gramsajt rzeczywiście jest trochę nieczytelny(radze zmienić kolor czcionki). Na tapecie w tle ma gości z "Pink Floyd''a"? Zgaduję. Dave lubi gra ostatnio w Morrowinda(przyjmij zapa pogadamy sobie o tej gierce ;p). Podobnie jak ja Dave nie za bardzo wie co by pisać na GS-ie. Jego stan jest nijaki. Nie podaje żadnych namiarów na siebie choć w znajomych ma parę osób. Nie mam dzisiaj weny choć humor mam super(skrócone lekcje, brak wuefów :):):)). Kończę i jestem ciekaw kolejnego opisu o mnie ;)
Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować