Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

YahooPL


Kojarzę gościa ;) Ponoć długo go na forum nie było ale o to powrócił w wielkim stylu i oczekuje niecierpliwie Przewodniczącego ;) Jak widać jest delegatem, w podpisie daje linka do jakiejś strony. Jego avek przedstawia wesołą emotikonke ;P A nick mi się kojarzy z pewnym serwisem internetowym z filmikami czy czymś (nie jestem zbytnio obeznany). GramSajt prosty ale ładny co daje zabójcze połączanie! Jak widać wymienia się z innymi bannerami ;p Ach ta nowa moda. Na forum bardzo długoooo, prawie od samego powstania. Pisze mądre i długie posty, zawsze na temat ;P Ostatnio pisze je za zdwojoną prędkością, nie spamuje i nadrabia zaległości. Jest wzorowym forumowiczem, który nie zaliczył żadnego degrada. Chyba lubi zabawy forumowe i jedną wspaniałą gierkę - Test Drive Unlimited, założył 8 tematów i jak dla mnie jest spoko userem.

Życzę Przewa (potem Sekretarza i WT), udanego Sylwestra itd. itp.

Pozdro <:PJ>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRINCE JANEK

Książę Janek, gdzieś już go na forum spotkałem, jednak za bardzo nie kojarze gdzie i kiedy. Jest on brygadzistą, a avku widzimy pingwina z charakterystyczną świąteczną czapką. Teraz czas na troche danych statystycznych:
Janek na forum jest od 263 dni i w tym czasie napisał 3867, założył mnóstwo tematów, a sam najczęściej wypowiada się w przeróżnych forumowych zabawach. Ma też bogatą kartoteke, był degradowany trzy razy i gdyby nie to pewnie byłby już przewodniczącym.
GramSajt jest utrzymany w klimacie świątecznym, całkiem fajnie to wyglada ;). No i ty byłoby na tyle
Pozdrowienia i tak dalej...;))
Temek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temek

Na wstępie zaznaczę, że tegoż pana w ogóle nie znam...i nie miałem przyjemności poznać, bo pierwszy raz go widzę, a przecież delegat...widocznie przebywamy w całkiem innych tematach. Nick jego, można interpretować na dwa sposoby: Tomek i Tymek (Tymoteusz). Na awatarze widoczna jest jakaś gęba...pewnie jakiś bohater z kolejnej bezsensownej gry ;p. Ale zaraz, zaraz...przypominam sobie awatar...albo...dobra, mam sklerozę, nie czepiać się proszę ;].
A więc, żeby rozwikłać tajemnice jego osoby, trzeba zajrzeć do jego domostwa. Więc, podejmę się tego zadania.
Urodzony w lutym, w roku tym, z którego ja także jestem. Na imię ma jednak Tomek, czyli dobrze odgadłem. Gramsajt jako tako jest, ale no...nie będę się czepiał czcionki, tła belek itd. bo sam nie mam lepiej xP.
Nie jest tzw. kolekcjonerem znajomych, bowiem ma ich tylko sześciu.
Na gramie jest ponad rok (545 dni), a postów tylko około 800. Musiała jakaś przerwa być...albo po prostu pisze mało, ale z sensem. Muszę go poznać :P. Strzeż się Tomek, strzeż :D.
Pozdrawiam i życzę przewodniczącego, których jest tutaj pełno :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cesarro
Wydaje mi się że widzę go po raz pierwszy, nie przypominam sobie żebym wcześniej go gdzieś widział. To pewnie przez NFSMW i Crysisa, przez które nie wchodziłem prawie na forum:) Na avatarze ma mikołaja, dośc powszechne podczas świąt avatary. Jest już brygadzistą, czyli przesiedział już na forum troche czasu, życze mu szybkiego delegata przy okazji:) Pewnie jest z Zabrza o czym świadczy podpis. Może jest kibicem Górnika Zabrzam bo tylko z tym kojarzy mi się to miasto:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Lisek, stary druh poznany jeszcze za czasów mojego "raczkowania" na forum. User, który najczęściej wypowiada się w tym temacie. Męczy się na Przewodniczącym już rok i... chyba jeszcze trochę nim pobędzie :P. Nie chcę tu być oczywiście złym prorokiem, ale tak z kilkaset postów musi jeszcze nastukać, systemu nie przeskoczysz ;P. Niewątpliwie fan Dragonballa ("Twoja stara zbiera Smocze Kule" na myśl mi się w pierwszej chwili nasunęło xD), co możemy wywnioskować po jego avku, a kiedyś po layoucie jego gramsajta. No właśnie, dawno tam nie zaglądałem, więc warto sprawdzić czy nie zaszły jakieś zmiany. Jak widzę, wystrój zmienił się nie do poznania, głównie przez tło z tygrysem. Treść głównie o szkole, z czcionką w miarę czytelną. Podpisu brak, a więc czas kończyć opis, co czynię, życząc przy okazji udanego Sylwestra i dociułania wreszcie do tego Sekretarza :P.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 12:51, gothicsheep napisał:

gothicsheep


Gothicsheep jest od bardzo dawna na forum bo już od 521. Dużo napisał postów i komentarzy trochę osób go odwiedziło jakieś 3031 :D Jego nick kojarzy się mi z owcą z Gothica :P w tle GS''a ma ładną japonkę. Ostatnio mało ma wpisów na blogu . Na jego Avku widać owce w czapce św Mikołaja . No i tyle o gothicsheep bo nie znam go zbyt dobrze i myślę że mógłbym o wiele wiele więcej o nim napisać ale nie mam dzisiaj weny twórczej xD .
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kichu93

Forumowicz nieco starszy ode mnie, ma problemy (tak samo jak ja) z popularnością swojego GS-a. Jednak nie jest
on taki zły. Na gram.pl jest prawie 100 dni krócej niż ja, jednak mamy taki sam status Przodownika.
Nie widziałem go wcześniej na forum, nie znam go. Gra w Tibię, tak jak ja, ma swój OTS. Jest to fan Harrego Pottera, również jak ja:) Opisując go, zauważyłem, że mamy wiele cech wspólnych i moglibyśmy być forumowymi
kolegami. Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maja96

Chyba pierwszy raz spotykam się z tym użytkownikiem, ale może mnie pamięć nieco zawodzi. Jest on świeżo upieczonym Brygadzistą, więc chciałbym mu z tego miejsca pogratulować awansu. Na forum udziela się nieczęsto więc na następny awans pewnie jeszcze przyjdzie mu długo poczekać. Z moich obserwacji wynika, że interesuje się głównie motoryzacją i piłką nożna. Jego avatar przedstawia pszczółkę Maje co może oznaczać, że lubi oglądać ta bajkę. Słucha różnego rodzaju muzyki od techno po ostrzejszy rock. Jak większość osób nie lubi chodzić do szkoły, zamiast tego woli sobie pograć w PES 6 czy nową FIFE.
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dave03
No taka okazja i jak tu nie skorzystać :P Otóż dave jest Delegatem a w rzeczywistości to Darek mający urodziny 24 kwietnia :) Jest sympatycznym i bardzo upartym człowiekiem z którym lubię gawędzić na gg no i warto wspomnieć iż jest jedną z najbliższych mi osób na forum. Pomocny. Po prostu dobry człowiek :) Ma zupełnie nieczytelnego gsa, ale on o niego nie dba :P Jest fanem Pink Floyd do którego próbował swego czasu mnie przekonać, ale... ja wolę swoje My Chemical Romance xD Nie sposób nie wspomnieć jeszcze o tym, że Darek jest pesymistą przeważnie. Przeważnie, bo jak napiszę mu, że mam sprawdzian to jest pewien, że dostanę dobrą ocenę :) Taki pesymista z groszem optymizmu. Ojej ja nie wiedziałam, że on Trylogię Tolkienowską lubi czytać... no to już wiem :) To tyle na mnie, pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Spotkałem tę użytkowniczkę (tak kółeczko ze strzałeczką w odpowiednią stronę może być przydatne) w wielu tematach, w bardzo wielu; więc z całą stanowczością mogę stwierdzić, że na forum jest wszechstronna :). Pisze baaaardzo dużo, tak dużo, że dorobiła (brzydkie słowo, ale nie wiedziałem jak je zastąpić) się już delegata; pisze ze średnią 10 postów na dzień, średnio 412 znaków na post (łoojezu, toż to jakiś rekord świata jest ;)). Interesuje sie przede wszystkim sportem: różnego rodzaju, choć z tego co udało mi się wywnioskować najbardziej piłką nożną; jej awatar przedstawia przesympatyczną xD krówkę, a Nick może być połączeniem przezwiska z wiekiem. na gs''ie całkiem spora gromadka znajomych i całkiem sporo wpisów. Wspomnę delikatnie, że mała16 mimo całkiem bogatej forumowej historii nie założyła ani jednego tematu (nawet komentarze); no ale z drugiej strony po co zakładać nowe skoro obecnych jest takie wiele i w zupełności wystarczają. Troszkę się zmartwiłem, gdy zobaczyłem ile użytkowniczka napisała postów, aby stać sie brygadzistą, aż się boję o siebie ;) Na koniec życzę następnych 3065 napisanych postów i tradycyjnie sukcesów! POZDRAWIAM... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PatrolPatryk

Młoda krew. Na gram.pl nie stuknął mu nawet roczek. Dlatego też ma zaledwie przodownika. Konto czyte od degradów co znaczy, że moderatorzy jeszcze go nie dorwali albo po prostu pisze dobrze. W jego nick zawarte jest pewnie jego imię ale pierwszy człon nie wiem skąd się wziął. Gramsajt utrzymany w dosć odmiennej od innych tonacji przez co wpada w pamięć. Wszystko na pomarańczowo potraktowano dodatkowo gradientem. Wpisy dość sensowne nie ograniczające sie jedynie do podania jakiegoś linku do filmu. Poza tym nie lubi raczej spać w nocy czego daje upust w temacie dla "Nocnych Marków". Życzę mu upragnionego Brygadzisty i szczęśliwego nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Delegat. Jednak z tego co słyszałem to miał przerwę i powinien być wyżej. Tak, więc powodzenia ;) Nick- lubi się cieszyć? Do tego jeszcze PL. Pewnie jest patriotą :P Avatar - coś podobnego jak osoba wyżej. Takich buziek można sporo w internecie znaleźć. Podoba mi się ze względu na czytelność ;) Gramsajt - hmm coś mi się długo otwiera :/ O, już jest! Widzę, że ten kto robił layout musiał się znać. Czyżby taki talent u YahooPL ? ;) Wszystko czytelne. Ogólnie podoba mi się. O sobie mówi, że jest tym kim jest :) Obecnie smutny i pogrywający w Orange Box''a :P

P.S. Przepraszam, że tak dziwnie napisane ale dawno tego nie robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pablo Querte
Użytkownika kojarze, tylko nie mam pojęcia skąd. Po statusie wydaławo mi się, że na forum jest dośc krótko, ale okazało się że jest tutaj od początku istnienia gram.pl. Jednak od początku swojej kariery na tym forum nie napisał za dużo postów jak na ten czas, i na dodatek większośc z nich pisze w temacie o nocnych markach, więc to nie mój teren:) Na imię ma byc może Paweł, ale tego nie jestem pewny. Na avatarze ma postac z jakiegoś anime, ale niestety nie wiem jakie to:/ Fajną ankiete dał na swoim gs, musiałem zagłosowac:D. Jednego tam nie rozumiem, mianowicie w tagach dał sobie Fallout, a w ulubionych grach tego nie ma... Ciekawa sprawa. Nie mam pomysłu co by więcej napisac, więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyc dobrej zabawy na sylwestra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pablo Querte

Opisuję tego użytkownika pierwszy raz w sumie musze powiedzieć, iż nie znam go zbyt dobrze chyba nie udziela się w tych samych tematach, co ja. Jego ksywka nic mi nie mówi, lecz na pewno coś oznacza. Jest Brygadzistą, czyli ma już jakiekolwiek pojęcie o forum można nawet powiedzieć, że jest średnio zaawansowanym użytkownikiem gram.pl . Jego, gramsajt jest estetyczny, literki się nie zlewają i wszystko jest czytelna, co się chwali i to oczywiście jest plus. Ten użytkownik chyba nie chce by go poznać lepiej, bo nawet nie napisał nic poza tym, że jest człowiekiem... Posiada komputer marki PC innych urządzeń nie wymienił czyżby tajemnica czy raczej nic więcej nie posiada? J Ostatnio gar w Prince of Persia – Warrior Within w sumie nie znam gry... Jednak chyba lubi poznawać nowych ludzi gdyż na gramsajcie podaje swój e-mail nawet dwa ;) numer gadu gadu i adres stronki internetowej ;) Nie jest kolekcjonerem znajomych gdyż posiada tylko, 15 co mu się chwali xD Na gram.pl jest już 815 dni i napisał 715 postów, co daje mu 670 miejsce ;) Z jego ulubionych gier to najlepszy jest Gothic oraz Rome: Total War Złota Edycja ;) Muzyki słucha bardzo podobnej do mnie, chociaż ta Metalica troszkę tutaj zawadza :D Co do filmów to ma już wielkiego plusa u mnie, bo lubi Trylogię Władcy Pierścienia P. Jackson’a ;) Co do reszty filmów oglądałem i podobały mi się. Co do seriali to niestety, ale nie trafił w mój gust ;) Z gazet i pism to jedynie CD Action, ale dobre i to.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego 2008 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Stary znajomy z tego tematu, który przez prawie rok nie doczekał sie Sekretarza.. Może też miał taką przerwę jak ja? Nie wiem. Pamiętam go jedynie z tego tematu. Opisywaliśmy się nawzajem niezliczoną ilość razy. Jego gramsajt ma typowo kryzysowe tło. jest od niedawna fanem dzieła Cryteku. Nie podzielam może tego zachwytu ale niech mu będzie. Zmienił nawet awatar na grafikę z gry Crysis ale widać ją jedynie na gramsajcie. Zanim się załaduje na forum trochę minie. Żadko kiedy dodaje wpisy. Pewnie system blogów nie za bardzo go kręci. Ma mało znajomych. Pewnie zostawił tam sobie tylko śmietankę towarzyską. Ciekawe czemu jestem tam ja:P
napisał trochę mniej postów odemnie ale kogo to tak naprawdę obchodzi. Jego GS nie jest zanadto popularny, ale nie widzę by się tym przejmował. O ile mnie obliczenia nie mylą to ma szesnście lat. Tak poza tym to życzę mu wesołego nowego roku i Sekretarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Zbyt wiele w "Więcej o mnie" się się nie popisał więc muszę powiedzieć po swojemu. Jest Delegatem i na pewno czeka na Przewodniczącego. GS ma ładny. Sądząc po wpisach bardzo lubi różne gry z edycji kolekcjonerskiej. Ma też wiele innych gier z Extra Klasyki i z różnych gazet. Kolekcjonuje też CD Action. Ankieta jest interesująca. Ma dużo znajomych. Bardzo dużo też pisze w GramSajcie i na forum chodź w listopadzie i wcześniej bardzo mało pisał.

PS Sorka, że tak mało, ale to mój trzeci post w tym temacie ;)

Zdrówko
Kruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kruk.
Nie znam go i nigdy wcześniej go nie opisywałem. Jest przodownikiem tak samo jak ja, pewnie jest prawie tak samo długo na tym forum jak ja. Po jego gramsajcie od razu widać, że jest wielkim fanem Gothica , a szczególnie 2 części " Gothic Noc kruka ". Podoba mi się jego gramsajt. Chyba sporo gramowiczów go zna. Od teraz ja też.
Serdecznie pozdrawiam i życzę szczęśliwego nowego roku 1096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:05, 1096 napisał:


1096
Coz usera nie znam.. a wiec zaczne moze od nicku ktory... nic absolutnie mi nie mowi:) Awatar od razu mowi iz jest fanem brytyjskich "kanonierow". User jest przodownikow i-tu sie zdziwilem-na forum jest dluzej ode mnie a nawet go nie spotkale:)
Na imie ma podobnie jak najwiekszy wodz starozytnosci-Aleksander. Mieszka kolo Olsztyna a wiec blisko mnie (olsztyn);p Uwielbia filmowego detektywa monka, ksiazki Joanne K.Rowling, czy Lemony Snicket.
Lubi filmy ktore rowniez mi sie bardzo podobaly:) Podobnie jak ja nalezy do tych nielicznych userow ktorzy nie vczytaja CD Action:) Jest szczescliwy, non stop siedzi na komputerze;p to chyba niestety tyle-nic wiecej o nim nie wiem choc mam nadzieje ze w niedalekiej przyszlosci sie to zmeini;p
zycze powodzenia na forum.
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach


Gdyby nie jego nick (bo zazwyczaj kojarzę ludzi na forum po avku ) to powiedział bym, że go nie znam ;P Jednak tak nie jest. Ów user jest Brygadzistą ,którego miałem okazję spotkać w temacie o ''''relacjach damsko-męskich''''. Pisał tam mądre i ciekawe posty. Zaczynając od jego nicku ,który kojarzy mi się z stworzeniem zwanym salamandra ;P Natomiast w avku ma chyba swoją ''''nową miłość'''' xD Zainteresowanych zapraszam na jego GS ;D W opisie natomiast podaje swój numer gg, ma tam też dwa cytaty. Jeden Napoleona Bonaparte ,natomiast drugi człowieka , o którym nie słyszałem ;) Tak czy inaczej cytaty są bardzo mądre. Pora wkroczyć na GS. Tak jak już wspominałem widzimy na nim, nową miłość tego usera. Ostatnio też zastanawiał się nad sensem egzystencji na forum, cóż nie wiem o co chodzi. W każdym razie ( tak, tylko na to czekałem... pora na reklamę xD ) zapraszam na swojego GS w celu przeczytania ostatniej wypowiedzi o mojej historii na forum ;) Z tego też GS dowiadujemy się, że ów user ma na imię Grzegorz i ma 18 lat. Interesują go kwestię religijne, społeczne i polityka. Ostatnio gra w Kozaków II, Loki, Titan Quest, Second Life, SpellForce :Zakon Świtu czyli innymi słowy tytuły bardzo dobrze mi znane :) Tak czy inaczej to by było na tyle, więcej o nim nie napiszę gdyż nie wiem co. Życzę mu udanego wskoku do 2008 roku i awansu na Delegata :) Ogólnie użytkownik, który bardzo dobrze się mi kojarzy ;)

Pozdrawiam,
boduczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boduczek

Teraz opiszę użytkownika, którego poznałem już jakiś czas temu... Ma na imię Michał ma 14 lat urodził się czwartego lutego 1993 roku a tu ci niespodzianka Michał urodził się trzy dni po nie gdyż ja się urodziłem pierwszego lutego, ale jestem od niego dużo starszy. Michał pochodzi ze Śląska a dokładnie z miasta Katowic. Michał podaje w swoim podpisie i na gramsajcie swój numer gadu gadu czyli lubi poznawać nowych ludzi, co mu się bardzo chwali. Michał od dawna zastanawia się nad sensem ludzkiej egzystencji, czyli ma zapędy filozoficzne, ale to wcale nie jest złe a wręcz przeciwnie jest bardzo dobre. Jest bardzo mądry jak na swój wiek pisze długie i obszerne posty, dość często popiera je faktami, co jest plusem. Jest osobą szczerą i uczciwą oraz prawdomówną lubi sporo pisać. Nie raz mi pomagał a ja jemu zawsze był po mojej stronie, czym mu się odwdzięczałem i zawsze będę, bo uważam go za przyjaciela ;) Nie jest kolekcjonerem znajomych gdyż posiada ich zaledwie 41 i to zalicza się do plusów. Na gram.pl jest od 631 dni i jest Przewodniczącym, z czego pewnie się cieszy i nie dziwię się gdyż zasłużył na taki status. Jego gramsajt jest bardzo czytelny i dość ciekawie urządzony chyba poproszę Michała by mojego podobnie zrobił ;) Michał lubi Władcę Pierścieni tak jak ja ;) Co do gier to grywa w podobne gry, co ja, co do filmów i tutaj jest podobnie ;)

Pozdrawiam.
wdowiakm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować