Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2008 o 12:53, M S 13 napisał:


M S 13
hmmm user calkowicie mi nieznany. zauwazylem go tylkow tym temacie wlasnie. jednak po statusie widac iz niedlugo na forum siedzi. zeby cos powiedziec sprobuje sie oprzec o cokolwiek;p
nick.... jak sie dowiaduje nick to nazwa gangu w Ameryce. Awatar-widnieje na nim jeden z czlonkow wyzej wymienionej "instytucji;p". jednak (tu sie zdzwiliem) user na forum wcale nie jest tak krotko... po prostu niezbyt sie tu udzielal...
Jego GS jest zupelnie nijaki-wrecz wyblakly. Zadnych wpisow-tabula rasa... SYlwek mu sie udal ( i dobrze;p). Motto cokolwiek oryginalny jednak zalatuje smiercia:D:D:D Tak wczesnie takie mysli?:D to nie sredniowiecze czy czasy wczesniejsze;p Krotko o mnie zawiera niezbyt krotko i nie o mnie:):):) krotki wykladzik raczej;p To chyba tytle narazie. Coz zycze Przodownika i powodzenia na forum:)
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach
Ostatnio jak opisywałam tego Użytkownika był on jeszcze Przodownikiem. Od tamtego czasu niewiele widziałam jego postów. Właściwie to nie widziałam go w innym temacie. Widać mamy skrajnie różne zainteresowania. Nie zdziwiłabym się jakby teraz napisał, że jest chory bo Sylwestra uczcił w niebanalny sposób. Ganiał w cienkim ubraniu na dworze. Cóż... pomysłowy Gramowicz, pomysłowy :) Ma na imię Grzesiek i jest 18-letnim uczniem Liceum. Jak sam pisze matura za pasem, cóż wypada życzyć powodzenia. Interesuje sie historią. Znajomych ma ledwie 23 widać bardzo starannie ich wybiera. Czyta fantasy i widzę, że podobnie jak ja ogląda Prison Break. Cóż to by było na tyle :) Życzę Delegata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mała16

Przedstawicielka mniejszości forumowej-->kobiet. Interesuje się sportem. Jest jego wielką fanką, choć ostatnio przytłoczył ją fakt stopnia skorumpowania polskiej piłki nożnej. Zresztą nie tylko na piłce się zawiodła. Również siatkówka ją zawiodła;/ Zgadzam się z nią w tym względzie. Nasi siatkarze dali ciała. I to porządnie;/ Jedyne co im mogę wybaczyć to przegrana z Brazylią-->świetna drużyna. To trzeba im przyznać.
Nie wiem czy mała jest taka mała skoro ma już delegata. Czyli jest tu już od sporego czasu. A przynajmniej sporo się udziela. Zauważyłem, że wszyscy życzą sobie wyższego stopnia na forum. Osobiście to mnie to zwisa--> Lepiej pisać mniej a konkretniej niż sporo a bez sensu. Ale małej życzę tego wyższego stopnia.
I znów nie mogę się rozpisać. Czeka mnie kolejny obiadek ;)
Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M S 13

Musze chyba coś ci wyjaśnic. Z tego wynika że cię uraziłem więc przepraszam , niemiałem takich intencji .Więc niemówie że cały gramsajt to pierdoły jedynie że napisałes trochę o siebie pierdołów ,niezawiele szczegułów . A jeśli chodzi o te gazety no racja może tak wyszło że za dziecko wyszłeś z mego zdania ale ty równiez tak ujołes mnie że jestem jeszcze dziecinny więc tu raczej jestemy kwit jeszcze jednak gaety nieaż takie dziecinne jak to ujołes , mam z nimi dobre wspomnienia a niekupuje je ponieważ CD-A mi się bardziej podoba. Więc to tyle , opiszę cię jeszcze raz tak byś tym razem się nieobraził...aha i na imię mam Adam a nie Adrian ;P

No więc nick tego gramowicza oznacza nazwe największego gangu na obu częsci ameryki . Avatar to jeden z człoków tego gangu . Opisu nieopisze ponieważ niema opisu. Jest robotnikiem , czyli jakiś czas na gram.pl bywa . Przejde do gramsajdu który ma barwy podtsawowe . Takie bawry mają być , z tego wynika z jego wpisu , który dodał niedawno.Na gram jest już 2 lata jednak musiał zmienic konto ponieważ wczesniejszy został zbanowany za pomoc bliźniemu , pewnie jakies głupie nieporozumienie .Os obie napisał bardzo wiele jednak wywnioskoważ z tego można że ma 12lat i obawia się jakis starych zboków.Interesuje się dektywistyką , co według mnie jest całkiem interesujące ponieważ niespotkałem kogoś o takich zainteresowaniach dotąd. Bardzo się cieszy że znalazł stary hit od Ery - Ameno , całkiem fajne nieraz ją słyszałem .Słucha hip-hop i techno. Jego motto popolsku oznacza ogółem by życ każdą chwilą bo niewiadomo kiedy można zginąć.To tyle ,enjoy it!

Pozdrawiam

PS: Niejestem rasistą i tak,czasami cwaniakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arhont

Pierwszy raz człowieka widzę albo widziałem już wcześniej ale pamięć mnie zawodzi. Nick kojarzy mi się jednoznacznie z klimatami fantasy. O ile się nie mylę podobne imię występowało w Fable ale mniejsza z tym. Jego gramsajt to istna tragedia (sorry jestem szczery :P). Jakbym miał się tu czegoś doczytać to bym chyba nie dał rady. Zobaczyłem tylko, że lubi książki takie jak władca pierścieni i Eragon. Słucha rocka albo metalu ale nie wiem bo nie kojarzy tych nazw. Z gier trzeba przyznać, że ma niektóre tytuły z górnych półek. Jego wpisy są krótkie i raczej nie pretendują do tronu "najwybitniejsza myśl roku". Ogólnie pozytywny koleś i nic do niego nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huhu... Przeprosiny przyjęte. Jednak 1 rzeczy dalej nie rozumiesz. W "krótko(;p) o sobie" piszę o tym Wojtku i Ani. Jednak to taka metafora jest ;p Nie mam 12 lat :D Znaczy kiedyś miałem, ale przeszedłem dalej. Aktualnie jestem na 17. roku ;) A zgadłem z tym skąd wziąłeś nicka?

Arhont

Heh i co tu teraz pisać? ;p Coś się zawsze uda. A więc: User jest znany tu jako Arhont. W realu natomiast jako Adam. Zwiedza tą rzeczywistość już od 15 lat. Ale już za 222 dni będzie 16. rocznica zwiedzania ;) Wygląd jego gramsajTa rzuca się od razu w oczy. Mocna czerwona barwa dobrze oddaje ten efekt. Jest tu z Nami od 452 dni. Czyli jest znany. Choć ilość dni od założenia konta nie zawsze to oznacza-->tak jak to jest u mnie(chociaż niektórzy może jeszcze pamiętają mnie pod starym nickiem;)). Adam jak sam stwierdza bardziej umie mówić po niemiecku niż po polsku. Czyżbyś miał jakieś niemiecki korzenie? Nie mam pojęcia co oznacza jego motto. Nie jestem dobry z tego języka. Wolę angielski ;) Chłopak oprócz komputerowych spraw interesuje się jeszcze fotografią i muzyką. Radzę mu kupić aparat fotograficzny. Będziesz mógł rozwijać swoją pasję ;) Przy okazji zauważyłem dzisiaj na naszej klasie, że mam znajomą z Twojej miejscowości ;) O poprawka! Adam ma już aparat fotograficzny(wpisz go do posiadanego sprzętu). Po przewinięciu GS-a nieco w dół zauważamy jego znajomych-jest ich kilku-oraz zdjęcia kościoła oraz szkoły(bloku mieszkalnego?)-wyszły Ci ;). Ostatnio Adam grywa w NWN 2 (razem z dodatkiem)-to na PC. Na Sonię 2 znalazł się Devil May Cry 3. Pozostaje mi już tylko (zauważonym zwyczajem) życzyć Ci wyższej rangi na forum(delegata?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
YahooPL
hmm nick i awatar kilka razy w oczy mi sie rzucily ale blizej usera nie kojarze:) Jest kim jest jak to pisze na gramsajcie:) umiescil na nim sporo tekstu co pokazuje ze stawia na strone merytoryczna niz wizualna:) ma 17 lat choc nie daleko mu juz do 18tki;p na forum jest juz ponad dwa lata:) wsrod znajomych ma sporo niebieskich (prosze prosze;p). dodatkowo GSa wypchal przeroznymi bannerami:) a powodem tego jest wspolpraca reklamowa z innymi userami;p jest delegatem i najprawdopodniej anglojezycznego portalu yahoo a raczej jego polskiej wersji jezykowej;p hehe choc te ostatnie moze nie:) to niestety na tyle wiecej powiedziec nie moge:)
zycze powodzenia
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach

Zakochany w Tifie brygadzista, który to po prostu nie widzi nic innego niż ją. Tak nagle znikąd przyszła mu "dziewka" :D. Też tak chciałbym, ale cóż, chyba prowadzę zbyt samotne życie i nie spotka mnie takie coś :D. Nie szukam, sama się znajdzie. Na awatarze...no co może tam być? Oczywiście, Tiffa! Grzegorz - bo tak ma ów brygadzista na imię (co już raz wspomniałem, we wcześniejszym opisie :P) - kibicuje Arce. Oczywiście nie żremy się na GG, prowadzimy raczej kulturalne, humorystyczne - przeważnie - rozmowy. W podpisie są dwa cytaty - jeden nieznanego mi człowieka, pewnie jakiegoś pisarza ;]. Drugi już bardziej znanego Napoleona Bonaparte. Jest on już pełnoletni, czego mu zazdroszczę, bo ciągle się chwali, że ma teraz spokój :D. Też tak chcę, ale...hmm, 3 lata trza wytrzymać jeszcze :/. Sposób kontaktu - tradycyjne komentarze na GS''ie lub GG. Miły, spoko gościu - takie mam o nim zdanie ;). No bo nic innego nie mogę o nim powiedzieć, nie z tego powodu, że mało go znam, po prostu go lubię ;]. Nie jest raczej kolekcjonerem znajomych. Skłonny do zabaw do upadłego :D. Na trupa i takie tam...;P. Preferuje zabawy firefrajerami ;]. Czyli - towarzyski, wyluzowany koleś, który w dzień śpi, a w nocy szaleje. Przyjedź no mi na rowerze do Katowic...pobiję Cię, a potem pozdrowię i pojedziesz dalej - wiesz, takim fajnym bejsbolem ;D. <joke, stupid joke, i''am idiot, i know ;]>.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 21:47, Cesarro napisał:


Cesarro
ok czas na rewanz:)
Cesarro-15letni katowiczanin majacy dosc mlodych lat i pragnacy miec juz zmarszczki na twarzy:) kibol yyyy... kibic gornika kochajacy przemoc szczegolnie jak w gre wchodza bejsbole:) Wielki patriota i zwolennik rozwijania militarystycznej potegi ojczyzny (awatar). Zakochany w smierci-zludne masz nadzieje, zona twa nie zostanie:).
Zartownis, troche chorowity (alergia na zwierzeta, a najbardziej na psy). Ostatnio bawi sie w bannerowanie:) Zapomnialbym dodac iz na imie ma Maniek a raczej Mariusz:). Kocha juliusza cezara (nick)-mam nadzieje ze nie chodzi tu o milosc mesko meska tylko do samego wizerunku;p Ma w domu Piec (pewnie kaflowy) i probuje na nim grac powoli (chyba zebami). Probuje walczyc z przeciwnosciami losu. Podkreslam slowo probuje:). Na sylwestra obalil butelke wysokoprocentowego szampana dla dzieci o nazwie Piccolo a pozniej tak go glowa bolala ze poszedl spac i obudzil sie z kacem gigantem. Lubi grac w call of duty i tak w ogole mysli ze blyszczy:D:D:D standardowo czyta a raczej oglada CD Action (sztuka czytania jest dla niego jeszcze czarna magia);p Jak przystalo na kibola yyy kibicva lubi film green street hooligans. wielce zasmucony wyniszczeniem ojczyzny ktorew nastapilo za panowania kaczego bractwa rozpisal ankiete na temat Polski majac nadzieje wprowadzic ustawe o nazwie "cud gospodarczy". no i chyba to wszystko:) a tak w ogole to spoko z niego typ:)
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cesarro

Znam tego gramowicza z widzenia , kiedyś to gdzies go widywałem na forum w róznych tematach. Zmienił chyba ostatnio avatar bo pamiętam że miał jakąs postac z mieczem(możliwe że pamięc mnie myli) a teraz to jakies ptaszysko ;] dokłądniej to jakas figura ptaka . Nick tłumaczyc nietrzeba , Cesar kojarzy mi się jedynie z dawnymi władcami starego kontynentu np. rzymu , niemiec,francji....dobra koniec lekcji histrii . Opis jego dotyczy "śmierci" , w sumie mniej więcej rozumiem ten opis , poetyckie zdanie możliwe to jest . Przejde do gramsajda....chwila....okey jestem . Białe ten gramsajd ale dzięki temu wsystko dobrze widać , Ma całkiem ciekawe wpisy np. podaje piosenki które mu się najbardziej podobają .Ta muzyka szczerze to mnie troche denerwuje,ta muzyka wpływa na psychike tam mi się bynejmniej wydaje. Z niego to równiez niezły artysta ;] . Niezabadzo wiem co jeszcze napisac.....wspomnie że grywa ostatnio w sporo gier . Na imię ma Mariusz na gram.pl przebywa 334 dni. Ma PS2 i piec 2 komórki, 2 empe 3ki i 2 empe 4ki, te po 2 to poto gdyby się pierwsza popsuła xD . To tyle , enjoy it !

Pozdrawiam

M S 13
Nie , niezgadłes ;] Racja nick jest bardzo podobny to tej jednej historycznej postaci w Fable ale niestąd moje inicjatywa do nazwy mego nicku . Wzorem na mój nick była nazwa starożytnego greckiego klasztoru Archeony czy jakoś tak , już niepamiętam. Nazwa ta wziołem z słownika historycznego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arhont

Hmm. Gramowicza jeszcze nie miałem przyjemności poznać. Z jego nicka tak jak z mojego dużo nie wynika. Ma nawet fajnego gramsajta. Nazyea się Adam ma 15 lat i mieszka w Olesnie. Urodziny obchodzi 12 sierpnia.
Jest w rangach trochę wyżej o de mnie. Lubi czytać CD Action. Ma bardzo dużo ulubionych gier i książek.
Posiada PC, PlayStation 2, komórkę i apara fotograficzny. Dobrze o nim świadczy, że pisze długo i poprawnie.
Z tego co się dowiedziałem podczas szukania informacji o nim ;) to raczej nic nie świadczy o nim żle.
Serdecznie pozdrawiam 1096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach

Nie znam tego usera. Zdecydowanie lubi japońskie klimaty o czym świadczą wielkookie panie (czy moze panowie, nie wiem) na GS i avatarze. GS w sumie wykonany na średnim poziomie. W miarę czytelny i miły dla oka. Ów użytkownik czuje sie zakochany. Poza tym zagrywa się w najróżniejsze typy gier. Trochę RPG, troche strtegii, MMorpg, RTSy jednym słowem wszystko. Na gram.pl jest bardzo krótko. Osiągnięcie w ciągu niespełna 200 dni statusu Brygadzisty jest nie lada wyzwaniem. Pisze dobrze, jest skromny a to sie liczy. Pozdrowienia i awansu dalej :P

Arhont

Widzę go juz drugi raz bo za pierwszym przyszło mi go opisywać. Jest to nawet widoczne parę postów wyżej. Wspomniałem juz o nicku i jego korzeniach typowo fantasy i tragicznym GS. Jego forumowym podpisem jest cytat po angielsku o prowadzeniu wojen. W telewizji ogląda Hirołsów i Zagubionych. Osobiście nie przepadam za serialami ale niech mu będzie. od poprzedniego opisywania naprawdę niewiele się zmieniło więc życzę mu awansu i szczęścia w nowym roku :P

1096

Widzę go już któryś raz z rzędu. O pochodzeniu nicka nie wiem nic. Mogę tylko spekulować że jest to albo data historyczna albo połączenie dnia i roku urodzin. Na watarze widać Monka. Nie lubię tego serialu ale każdy ma swój gust. GS klimatyczny i wykonany na swój sposób. Ogólnie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 15:36, Samildanach napisał:

>
przykro bylem szybszy o sekundy:)

Oj pszepraszam za pomyłkę opisałem jego :(:(;(;(;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YahooPL

Stały bywalec tego tematu. Opisuje wszystkich po kolei i wszystkich po kilka razy. Widać ma ambicję i niemało wolnego czasu. Opisywany już przez wielu, z wielu punktów widzenia. Ciężko wymyślić coś nowego. Jednak podejmuje się tego wyzwania. Zaintrygowała mnie jego twórczość. Mroczna sensacja :) jeszcze z fragmentem zamieszczonym na sajcie się nie zmierzyłem, ale nic straconego. Pierwsze wrażenie: człowiek dojrzały, ograniczający alkohol (podzielam zdanie) i ceniący szczerość. Drugie wrażenie: przyjdzie z czasem jak i dalsze numerki wrażeń moich na jego temat.

Ps. Opisałem YahooPL ponieważ on opisał poprzednika jako ostatni. jeśli powinno być inaczej to przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gufs
Nigdy nie widziałem tego forumowicza, ale to pewnie przez moją długą nieobecność na forum. Gufs jest nowym członkiem gramowej społeczności, jednak systematycznie pnie się w górę. Raczej nie wypowiada się w spamerskich tematach i nie pisze kilkudziesięciu postów dziennie. Gramsajt w ciemnych barwach, ze szczyptą zieleni, która trochę przeszkadza w odczytywaniu tekstu. Przeglądnięty na szybko gramsajt wydaje się być systematycznie aktualizowany, z treścią narazie nie miałem okazji się zapoznać. Gufs ma tylko trzech znajomych, więc są pewnie starannie wyselekcjonowani z rzeszy forumowiczów. Chyba właśnie opisuję przyszłego twórcę efektów specjalnych :) Przyszły montażysta (tak się nazywa ten zawód?) gra ostatnio tylko w dwie gry: Bitwę o Śródziemie i Wiedźmina, prawdziwy patriota, wspiera polską gospodarkę ;) Ciężko mi napisać coś więcej, na forum wcześniej nigdy się nie spotkaliśmy, interesujemy się innymi rzeczami, więc piszemy w różnych tematach, a na gramsajcie za wiele informacji nie ma. Pozostaje tylko życzyć sukcesów na forum. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev
Jest Brygadzistą z którym wcześniej nie miałam za dużo do czynienia. Widziałam jego posty to tu to tam, ale jakoś nie dyskutowaliśmy. Ostatni wpis na Gsie ma z... września. Informuje w nim, ze... nie ma czasu pisać. No trudno, obejdzie sie :P Tapeta ciekawa. Niemal nic o sobie nie pisze (tajemniczy ;>), tyle, że urodziny ma 17 sierpnia (nawet roku nie podaje!). Grywa/ł w Morrowinda. Słucha głównie metalu. Lubi oglądać Lost i South Parka. Czytuje Super Expres. Ciężko cokolwiek napisać o Userze. Wygląda mi na kogoś lubiącego pisać Felietony...
Cóż, życzę powodzenia i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 19:22, mała16 napisał:


mala16
no chyba czas na rewanz;p
mala16 jedna z nielicznych przedstawicielek kobiecej czesci spolecznosci na tym forum:) ma 16 lat choc juz dobija 17tki:) wielki kibic bialej gwiazgy-wisly krakow. zauwazylem ja w kilku tematach wiec nie jest mi zupelnie nieznana osoba:) jak dobrze pamietam to blizej zderzylismy sie np w temacie o relacjach damsko-meskich;p
motto userki to slowa wyciete z piosenki... hmmm nie jestem pewien Niemena Grechuty lub Turnaua. GS... hmm.... bardzo niebieski;p na forum juz niedluge bedzie miala swoja pierwsza rocznice ( oby w statusie przewodniczacego);p wpisow na blogu nie mala ilosc;p widac ze ciezko pracuje:) kontaktowa osobka bo podaje swoje gg podobnie jak ja:P kto wie? moze niedlugo skorzystam hehe:) nick nawiazuje do wieku i (?) wzrostu. awatar to nie wiem moze ulubione zwierzatko;p hmm to narazie tyle:) tak jak mowilem zycze rychlego PRzewodniczacego;p
Pozdrawiam
Samildanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach

Hmm. Gramowicza znam, dziś dużo razy wypowiedział się w temacie o feriach. O ile się nie mylę często wypowiada się w temacie o zjawiskach paranormalnych. Jest brygadzistą z czego wnioskuję, że na forum jest dłużej ode mnie ( o ile nie miał degrada, a chyba nie ). Jego nick.. przynajmniej dla mnie nic nie mówi. W jego podpisie są słowa Napoleona Bonaparte. Jego gramsajt... dla mnie jest nawet fajny, z tego co na nim widziałem jest nawet popularny. Wypowiada się poprawnie i długo co świadczy o nim bardzo dobrze :-). Posiada mp3, PC oraz LG 3000.
Serdecznie Pozdrawiam 1096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować