Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 15:16, damianino hyper napisał:

Czemu nie wprowadzą aby cała gra była za Wpln''y.

Bo to jest zwyczajnie nierealne. To jest sklep - a sklep musi zarabiać a nie rozdawać gry za darmola.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 15:18, KŁEJK napisał:

> Czemu nie wprowadzą aby cała gra była za Wpln''y.
Bo to jest zwyczajnie nierealne. To jest sklep - a sklep musi zarabiać a nie rozdawać
gry za darmola.

A Cenega może rozdawać? Poza tym gram.pl to już ponoć nie CDP, a to CDP organizuje tę akcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 15:30, Melchah napisał:

> > Czemu nie wprowadzą aby cała gra była za Wpln''y.
> Bo to jest zwyczajnie nierealne. To jest sklep - a sklep musi zarabiać a nie rozdawać

Dnia 22.12.2008 o 15:30, Melchah napisał:

> gry za darmola.
A Cenega może rozdawać? Poza tym gram.pl to już ponoć nie CDP, a to CDP organizuje tę
akcję.


Zgadza się. CDP dostarcza w każdej grze wZł, a rejestruje się je w serwisie... Gram.pl. Portalu zupełnie osobnej firmy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy czy dzisiaj pojawi się jakiś nowy zrzut , bo nawet nie zdziwię się jak CDP z okazji nadchodzących świąt zrobi sobie wolne już dzisiaj. Jak ja bym chciał w tej promocji zobaczyć gry od Blizzarda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh na Blizzarda bym nie liczył, jego produkcje są wieczne i zawsze się sprzedają więc raczej nie zalegają na magazynach:) Dzisiaj raczej się nie doczekamy czegoś nowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nawet cieszę się, że nie ma żadnego update''u... Z tego prostego powodu, że nie można odbierać osobiście w metrze aż do nowego roku, a na przesyłkę, która kosztuje 15 złotych czekać będę tyle samo, a nawet prawdopodobnie więcej. ;) Poza tym taki dodatkowy koszt automatycznie anuluje dla mnie wszelką "promocyjność". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wypadałoby dzień przed gwiazdką zrobić jakiś megapromocyjny rzut, ale wygląda na to, że my, biedne żuczki, niczego się dziś nie doczekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram doznał dziś poważnej awarii a tu co poniektórzy chlipią i zrzędzą jak nie wiem co. Nie dość że jutro zaczynają się święta i nieco wolnego to ( a jest poważna awaria ) to jeszcze nowy rzut chcą. Ja rozumiem, miło by było gdyby coś się pojawiło ale bez przesady. Ludzie też chcą mieć święta. I święty spokój zapewne też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładanie. Oczywiście zdaje sobie sprawę że gdyby ktoś jakąś grę dziś zamówił to i tak nie zagrałby w nią przed świętami, ale przecież ten tydzień w tą czy w tą nikogo nie zbawi. Życie to nie tylko gry, a w święta tym bardziej powinno się czas spędzony przed kompem ograniczyć do minimum. A tak być może zamiast dwóch marnych rzutów po świętach sie trafi jakiś porządny. To by było chyba znacznie lepsze rozwiązanie dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 15:50, Vojtas napisał:

> > > Czemu nie wprowadzą aby cała gra była za Wpln''y.
> > Bo to jest zwyczajnie nierealne. To jest sklep - a sklep musi zarabiać a nie
rozdawać

> > gry za darmola.
> A Cenega może rozdawać? Poza tym gram.pl to już ponoć nie CDP, a to CDP organizuje

> akcję.

Zgadza się. CDP dostarcza w każdej grze wZł, a rejestruje się je w serwisie... Gram.pl.
Portalu zupełnie osobnej firmy? ;)

Jakby to powiedziała Alicja: zdziwniej i zdziwniej.


A gdzie nowy rzut? Jakie święta? Która to już godzina do jasnej - nomen omen - choinki. Albo kręcimy biznes, albo świętujemy; prawdziwy biznesmen świąt się nie boi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:36, Melchah napisał:

prawdziwy biznesmen świąt się nie boi :)


Moze karpik byl nie swiezy i rozlozyl cala redakcje , technicznych i serwery ktore dzis tez padly... Ah swieta po polsku :d pierdut robote , bo karpia mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:32, KŁEJK napisał:

jeszcze nowy rzut chcą. Ja rozumiem, miło by było gdyby coś się pojawiło ale bez przesady.
Ludzie też chcą mieć święta. I święty spokój zapewne też.


hmm.. chyba pokaże tego posta moim szefom - ja jutro idę do roboty :P :D
Ciekawe co by powiedzieli gdybym powiedział, żeby mi dali święty spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 18:32, KŁEJK napisał:

Gram doznał dziś poważnej awarii a tu co poniektórzy chlipią i zrzędzą jak nie wiem co.
Nie dość że jutro zaczynają się święta i nieco wolnego to ( a jest poważna awaria ) to
jeszcze nowy rzut chcą. Ja rozumiem, miło by było gdyby coś się pojawiło ale bez przesady.
Ludzie też chcą mieć święta. I święty spokój zapewne też.


Wielu ludzi idzie nawet jutro do pracy. A dzisiaj jest normalny dzień, także nie wiem dlaczego mieliby dostać święty spokój. Lecą w kulki, nie ma nowej dostawy. Święta zaczynają się jutro i nie obchodzi mnie, czy dzisiaj chcą mieć wolne. Powinien być nowy rzut i nie usprawiedliwiaj nikogo. Mają taką pracę to niech się wywiązują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co, nie macie nowego rzutu z promocjami? Muahahaha! W czwartek też nie dostaniecie, a wiecie dlaczego?! Bo będą te złe, okropne, perfidne święta, niepozwalające wydać swoich wirtualnych, nikomu niepotrzebnych punkcików na nowe frykasy, jak fuzion frenzy 2, którego i tak powinni rozdawać za darmo, bo to śmiech, a nie gra. Cierpcie!
Z poważaniem, Szatan&ZUO Inc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:02, Diddle napisał:

Wielu ludzi idzie nawet jutro do pracy. A dzisiaj jest normalny dzień, także nie wiem
dlaczego mieliby dostać święty spokój. Lecą w kulki, nie ma nowej dostawy. Święta zaczynają
się jutro i nie obchodzi mnie, czy dzisiaj chcą mieć wolne. Powinien być nowy rzut i
nie usprawiedliwiaj nikogo. Mają taką pracę to niech się wywiązują...

Zacznijmy od tego że nie wiemy w sumie czy nowy rzut miał się dziś pojawić. To raz. Dwa - mamy dzisiaj awarię na gramie i być może to przez nią nie ma nowego rzutu ( a nie można tego wykluczyć ). Poza tym kończy się rok, inwentaryzacja, zliczanie, podsumowania etc etc ... być może to zajęło ludzi i nie ma nowego rzutu. A jeśli miał być coś zapewne nie wypaliło. Owszem, nie jest to do końca ok ale imo to trochę czepianie się o byle co.

"Święta zaczynają
się jutro i nie obchodzi mnie, czy dzisiaj chcą mieć wolne."
Dorośnij trochę człowieku.

"nie usprawiedliwiaj nikogo."
Nie usprawiedliwiam tylko pokazuję że nie wszystko może być takie proste na jakie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować