Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2009 o 21:17, Zagul napisał:

Oficjalnie się akcja nie zakonczyła może jakiś konsul raczy nam powiedzieć o co chodzi.


Raczej bym na to nie liczył.Tak to już tutaj jest, że jak się jest czym chwalić (to jednak ostatnio zdarza się tutaj bardzo rzadko) to na odpowiedzi zwykle czekać długo nie trzeba, ale w momencie gdy nie ma już czym to cisza jak makiem zasiał. Nie będę jednak ukrywał, że rozczarowany brakiem nowego rzutu nie jestem, bo tego się właśnie spodziewałem. Zresztą nawet jeśli by był to i tak pewnie by do niego trafiły same gnioty, albo gry dobre jednak z wysoką ceną w realnej walucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jest święto Trzech Króli, pewnie CDP zrobiło sobie z tej okazji kolejny wolny od oferty tydzień... >.< To już jest poniżej krytyki...
Wiedziałem, że tak będzie, to zamówiłem sobie Neverwinter Nights 2, miałem niezłego farta, bo załapałem się na jedną z ostatnich sztuk. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Kolejny rzut będzie. Za rok, może dwa... A wtedy zaleje nas fala reklam i niusów jak to wspaniałe CDP daje nam szanse wykorzystać swoje uciułane wPLNy. Tak więc spokojnie, bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 21:32, Sebat1 napisał:

Dzisiaj jest święto Trzech Króli, pewnie CDP zrobiło sobie z tej okazji kolejny wolny
od oferty tydzień... >.< To już jest poniżej krytyki...


Za tydzień jest Dzień Wolności w Togo także też nie oczekiwałbym nowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2009 o 21:44, wasamir napisał:

Za tydzień jest Dzień Wolności w Togo także też nie oczekiwałbym nowych tytułów.


hahaha rozwaliłeś mnie tym tekstem;)

miało być co tydzień a tu maja gdzieś ludzi... lepiej mogli napisać przy starcie wplnomani, że tytuły będą się pojawiać w niektóre wtorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 21:44, wasamir napisał:

> Dzisiaj jest święto Trzech Króli, pewnie CDP zrobiło sobie z tej okazji kolejny
wolny
> od oferty tydzień... >.< To już jest poniżej krytyki...

Za tydzień jest Dzień Wolności w Togo także też nie oczekiwałbym nowych tytułów.


A za dwa tygodnie jest Dzień Męczenników w Azerbejdżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przypomniałem sobie że dziś powinny być nowe gry (bo wtorek) wchodzę w nerwach (na siebie że zapomniałem sprawdzić zaraz po powrocie z pracy) na stronę a tam NIC nowego więc wychodzę w nerwach (na CDP że 3 tydzień z rzędu olewa najwierniejszych klientów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 22:20, żyrafa napisał:

hahaha rozwaliłeś mnie tym tekstem;)


Cieszę się ;)
Parafrazując słowa słynnego dyktatora: dajcie mi dzień, a znajdę wam święto ;)

A tak na poważnie: o ile olewackie podejście do promocji jeszcze byłbym w stanie zrozumieć (ciężko bo ciężko, ale jednak) to już zlanie na klientów (tj. brak jakichkolwiek informacji) woła o pomstę do nieba. Nóż się w kieszeni otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się cieszyć z tego co jest... :P Chociaż faktycznie gdy się spojrzy na napis: "Co tydzień nowe gry w ofercie", to czuję się wydymany przez CD Projekt... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 22:44, wasamir napisał:

A tak na poważnie: o ile olewackie podejście do promocji jeszcze byłbym w stanie zrozumieć
(ciężko bo ciężko, ale jednak) to już zlanie na klientów (tj. brak jakichkolwiek informacji)
woła o pomstę do nieba. Nóż się w kieszeni otwiera...


Dokładnie. Napisaliby otwarcie, że sorry, ale następny rzut będzie pod koniec stycznia i spox. Znaczy o tyle spox, że wiemy, na czym stoimy, a nie tak jak teraz, że szukamy dla nich kolejnych usprawiedliwień typu pojedyncza deszczowa chmurka nad Delhi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok.
przegieli.
rozumiem, święta sręta za przeproszeniem ale ile można.?
jak juz ktoś napisał jak wół stoi: "Co tydzień nowe gry w ofercie".
proponuje zmienić to na "co miesiąc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 23:35, LIZZU napisał:

proponuje zmienić to na "co miesiąc".


A ja proponuje zgasic swiatlo , spuscic zaslone milczenia , i zapomniec ze WPLNomannia w ogole istniala. Tak bedzie lepiej i dla nas i dla CDP.... Ale z 2 strony jak ktos nie chce moich $ to przeciez na sile mu wciskac nie bede , napewno konkurencja chetnie je przygarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 22:44, wasamir napisał:

A tak na poważnie: o ile olewackie podejście do promocji jeszcze byłbym w stanie zrozumieć
(ciężko bo ciężko, ale jednak) to już zlanie na klientów (tj. brak jakichkolwiek informacji)
woła o pomstę do nieba. Nóż się w kieszeni otwiera...


Przeciez to Polska tu prawie wszyscy leja na klienta , ktory juz cos kupil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tytuły które miały trawić do wPNomani trawiły do noworocznej
wyprzedaży CDP choć i tam rewelki nie ma a obniżenie cen o 30% czy 50%
tyczy się cen kiedy owe produkty wchodziły do sprzedaży


Info dla osób zaglądających na wyprzedaż zamawiać gry dopiero od piątku
z tego co się orientuję dopiero od 09.01.2009r startuje wyprzedaż

więc bądźcie czujni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 23:35, LIZZU napisał:

rozumiem, święta sręta za przeproszeniem ale ile można.?


Spokojnie. Rozumiem nerwówkę, ale CDP usprawiedliwiają dwie niepomyślne okoliczności.

1. jest kryzys,
2. zima znów zaskoczyła drogowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, do teraz miałem nadzieję, że jednak wrzucą nowe towary ;\


Jeżeli wPLNomania faktycznie upadła, to szkoda- zdążyłem zamówić tylko smyczkę Wiedźmińską ;) A miało być tyle gadżetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, te "nowości tygodnia" widzę już trzeci tydzień i chyba tak zostanie... Szkoda... Wielu z nas nazbierało się sporo tych wPLNów i nie ma co z nimi zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować