Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard o swoim nowym MMO

52 postów w tym temacie

Albo czymś zaskoczą, albo będzie kolejny World of Diablo lub World of StarCraft :) Ja bym obstawiał to drugie, w czasie gdy jeszcze WoW był we wczesnej fazie planowania WarCraft III dopiero od niedawna gościł na półkach sklepowych, w wielu miejscach (szczególnie w Frozen Throne) widać, że gra była już fabularnie przygotowywana pod WoW i kolejne dodatki. Możliwe, że to samo chcą zrobić z uniwersum StarCrafta. Na MMO w świecie Diablo w sumie za bardzo bym nie liczył póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no zobaczymy co to będzie, może i stanie się tak że całkowicie "Zamieć" odbiegnie od tej całej fantastyki i wzorowaniach opartych na diablo i starcrafcie i stworzą jakieś cudowne dzieło...znaczy się że na tym nowym MMo zarobią to się w ogóle nie martwię po prostu liczę na sukces =)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam minimum 2014. Nie zapominajmy o kolejnych tytułach SC II i dodatkach do WoWa.
Osobiście mam nadzieję, że to nie będzie aż tak nowy projekt i okaże się, że to WoSC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byleby nie było abonamentu, ale po tym, jak World of Warcraft stał się żyłą złota jest to raczej niemożliwe. Pomyśleć, że gdyby nie sprytni prawnicy Zamieci nie sprzeciwili się temu, aby WoW był grą bez opłat abonamentowych dzisiaj wszyscy mogliby w to grać :-( No ale cóż, żeby chociaż ten abonament tańszy był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 22:47, czaki222 napisał:

Ja obstawiam minimum 2014. Nie zapominajmy o kolejnych tytułach SC II i dodatkach do
WoWa.
Osobiście mam nadzieję, że to nie będzie aż tak nowy projekt i okaże się, że to WoSC
:)

Oj już bez przesady, ciągle ludzie jęczą o ten World of Starcraft. Ja mimo to nie chcę, aby to było coś ze Starcrafta, ponieważ MMO=zniszczenie fabuły, poza tym Zergowie np. nie nadawaliby się jako grywalna rasa do takiego MMO.

Wypowiedź - same ogólniki i nic z tego nie wynika. Cóż, ja liczę, że ten projekt czymś pozytywnie zaskoczy, także zupełnie nowym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to tylko spekulacje:

2012 pierwsze informacje
2016 premiera

Więc spokojnie możemy czekać na Starcraft-a II (razy 3) i Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za drugi post pod rząd. Wyskoczył jakiś błąd podczas wysyłania poprzedniego i kliknąłem dodaj jeszcze raz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie będzie to MMO dla XBOX''a 360. Od dłuższego czasu Microsoft prowadzi negocjacje z Blizzardem odnośnie stworzenia MMO na X''a (miało to być World of Warcraft, ale czy tak będzie...kiedyś się dowiemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle Blizz pokarze jak się robi masówki:) Inni producenci zamiast wymyślić coś swojego najczęściej kopiują schematy.
Może w tym nowym MMO znajdzie się coś bardziej przyciągającego niż grind? Może pokarzą że można zrobić MMO w innych realiach niż fantasy (sci-fi? o tak!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spector 109948 nie chce cie tu dolowac ale WoW to ejst wlasnie nic nowego . Jest to kopia wielu innych mmo (dobra kopia) w ladnej marketingowej otoczce ktora jak widac stworzyla cuda . Wow nie byl pierwszy i napewno nie jest najwspanialszy :] . Co do si-fi jest eve online ,jest anarchy online ,tabula rasa ,city of heroes / villains ,star wars galaxies ... jak widac jest juz troche tego ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie to żaden World of Starcraft czy Diablo. Blizzard już powiedział na Blizzkonie 2008 że nowe MMO będzie w nowym uniwersum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować