Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2008 o 10:30, adi54 napisał:

Gdzie teraz dostane kotora 1? Na Allegro coś słabo tam z nimi jest. Ale samą.


W empikach czasem widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 11:08, Fumiko napisał:

> Gdzie teraz dostane kotora 1? Na Allegro coś słabo tam z nimi jest. Ale samą.

W empikach czasem widuję.

Na takim zadupiu co ja mieszkam (15 tys. miasto) to o empik trudno. A jak się jedzie to 2 razy na rok. Więc internet to moje jedyne wyjście. Ale dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 11:16, Fumiko napisał:

Jak empik na żywo nie wchodzi w grę to sprawdź w jego sklepie online.

Sprawdzałem, są ale niedostępne a jak niedostępne to ceny nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś dobrą stronke Knights of the Old Republic 2? Polską. Bo bym chciał sobie poczytać o fabule, ostaciach, planetach itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Manaan, w bazie Sithów. Jak przejść przez te cholerną pompownie wody? Kiedyś nie miałem z tym najmniejszych problemów, z 1 pomieszczeniem dałem se rade, z 2 też, ale te ostatnie drzwi (chyba) nie chcą sie otworzyć, gdy chce przelać wode to pisze, że mnie zaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnej kombinacji przelewania nie pamiętam ale coś mi się wydaje że dało się przejść tylko przez śluzy po jednej ze stron (chyba po lewej ale nie ręczę za to), któraś ze śluz po drugiej stronie była zepsuta i nie dało się przez nią przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:29, Karharot napisał:

Dokładnej kombinacji przelewania nie pamiętam ale coś mi się wydaje że dało się przejść
tylko przez śluzy po jednej ze stron (chyba po lewej ale nie ręczę za to), któraś ze
śluz po drugiej stronie była zepsuta i nie dało się przez nią przejść.


Ta po prawej jest zepsuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google nie gryzie :) - skopiowałem z pierwszej lepszej stronki.

wykorzystaj przełącznik na północnych drzwiach, przejdź przez nie a następnie aktywuj kolejny przełącznik. Wyjdź i wykorzystaj przełącznik przy pierwszych południowych drzwiach. Wewnątrz aktywuj przełącznik i wróć na północną stronę gdzie uruchom przełącznik znajdujący się przy drugich drzwiach. Wewnątrz znajdziesz tylko jeden przełącznik, który oczywiście również należy uruchomić. Po tych czynnościach można przedostać się na drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kiedyś była możliwość pobrania łatki polonizującej do KotOR''a I, dalej jest może ? :) Poprosił bym o link, nie mogę znaleźć w googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:47, oOreVenOo napisał:

Wiem, że kiedyś była możliwość pobrania łatki polonizującej do KotOR''a I, dalej jest
może ? :) Poprosił bym o link, nie mogę znaleźć w googlach.


www.kotor2.pl Litości, jak mogłeś tego nie znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. KotOR I był wydany u nas w polskiej wersji językowej (został również wydany w oryginalnej wersji jakby ktoś ją wolał), nie wydaje mi się zatem aby istniały jakieś modyfikacje polonizujące tą grę. Zazwyczaj jeśli krajowy dystrybutor jakiejś gry poświęci czas i pieniądze na jej przetłumaczenie to krzywo patrzy na tego typu mody.
W mojej opinii wersja w pełni angielska jest lepsza i bardziej klimatyczna więc niewiele tracisz bez spolszczenia (oczywiście pod warunkiem że dobrze władasz angielskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 07:46, Karharot napisał:

Hmm. KotOR I był wydany u nas w polskiej wersji językowej (został również wydany w oryginalnej
wersji jakby ktoś ją wolał), nie wydaje mi się zatem aby istniały jakieś modyfikacje
polonizujące tą grę. Zazwyczaj jeśli krajowy dystrybutor jakiejś gry poświęci czas i
pieniądze na jej przetłumaczenie to krzywo patrzy na tego typu mody.
W mojej opinii wersja w pełni angielska jest lepsza i bardziej klimatyczna więc niewiele
tracisz bez spolszczenia (oczywiście pod warunkiem że dobrze władasz angielskim).

Spolszczenie jak patrzyłem do obu część jest na www.kotor2.pl ja tam pierwsza część mam po polsku ale np. mój kumpel sprowadził sobie z angli dawno temu (przed polska premiera) wiec czasami z tymi spolszczeniami różnie bywa i są one naprawdę przydatne dla tych co maja wersje oryginalne w języku ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 08:33, Mateusz9214 napisał:

z tymi spolszczeniami różnie bywa i są one naprawdę przydatne dla tych co
maja wersje oryginalne w języku ang.


No nie wiem, ja mam wersję angielskojęzyczną (kupioną w Polsce) i zdecydowanie wolę ją taką jaką jest teraz. Ale udostępnienie do niej spolszczenia byłoby miłym gestem ze strony LEM (oczywiście zakładając że to oni je udostępnili i że w ogóle zdają sobie z niego sprawę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 21:59, oOreVenOo napisał:

Umiesz czytać Robert ? Chyba nie, chodzi mi p patch polonizujący do KotOR''a I a nie
Sith Lords. :) Jego nie mogę znaleźć...


Rozumiem, że zajrzenie an tę stronę przekroczyło Twoje skromne możliwości? Znajduje się tam również spolszczenie do pierwszej części. Skądś chyba muszę je mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie uświadomiłem, że nigdy nie grałem w KotORa kobietą. Zawsze był to mężczyzna. Bardzo różni sie gra kobieta od mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 15:16, Ecko09 napisał:

Właśnie sobie uświadomiłem, że nigdy nie grałem w KotORa kobietą. Zawsze był to mężczyzna.
Bardzo różni sie gra kobieta od mężczyzny?


Co do 2 to twoim towarzyszem może zostać Disciple, a nie Hendmaiden. Poza tym bez zmian. No chyba, że ogólny wygląd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować