Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Euro 2008 - temat ogólny

252 postów w tym temacie

Jakby nie było dzisiaj już zaczynają się EURO. Może mi ktoś powiedzieć jak to będzie z tymi emitowanymi meczami? No na pewno rozpoczęcie i mecze polaków będę emitowane. Jak badałem program TV to inne mecze też ale to będą na żywo, czy skróty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze będą emitowane w otwartym Polsacie poza rzecz jasna czterema spotkaniami ostatniej kolejki fazy grupowej (Turcja-Czechy, Austria-Niemcy, Holandia-Rumunia,Rosja-Szwecja),które będą rozgrywać się równolegle z innymi meczami. Relacje na PSE będą zaś wzbogacone o obszerne analizy i studia przedmeczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Niemcy wygrali ;). Jak na mój gust całkiem słusznie, pokazali dobrą formę, mecz był nawet wyrównany, nie licząc bramek ;P. Polska nie grała źle, nie mówiąc o obronie. W Każdym razie, w meczu z Austrią od 1 minuty powinien zagrać Roger, bo zagrał naprawdę świetny mecz, i widać że ktoś taki się nam przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 23:49, Dekerinho6 napisał:

Niemcy wygrali cóż walczyli to wygrali,ale nasi też sie nie poddawali aczkolwiek mogło
by być lepiej !


Moglobyc...Ale pokazali ze to oni sa jedni z najlepszych druzyn na swiecie i nas pocisli...Moze next time my im cos pokazamy,o ile bedzie nastepny raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze, że rozpoczęliśmy grę na EURO 2008 z Niemcami i ich tak dobrym składem. Takie wiadro zimnej wody na pewno przyda im się w następnych meczach. W dodatku przegrana 2:0 bez honorowego gola powinna dać im do zrozumienia, że jeśli nie postarają się, wszyscy będą się z nich śmiali. Najbardziej zirytowała mnie Polska obrona. To już gra dzieciaków na boisku jest bardziej profesjonalna niż tych patałachów. Kto to słyszał, żeby, gdy akcja jest strasznie poważna kiwać się we własnym polu karnym? Żałuję tylko, że nazwisko Podolski 20'' 72'' (czy jakoś tak) nie pojawiło się po lewej stronie, po stronie Polski, i że koszulka, w której na koniec go ujrzeliśmy, czyli polska, nie jest jego codzienną. Ale gdyby w Polsce grał, na pewno by nie zaszedł tak daleko jak w Niemczech. Sam Michalczewski, były mistrz świata powiedział, że gdyby nie to, że był bokserem reprezentującym Niemcy, byłby zwykłym, przeciętnym bokserem, jeśli reprezentował Polskę, gdzie na sport idzie 1/50 tego, co kradną ci złodzieje, nazywani pobłażliwie politykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żurawski... This is madness! Madness? This is Polska!!! Za zasługi to medale a nie powołanie do reprezentacji. Gdyby nie zepsuł tej najlepszej sytuacji z pierwszej połowy to może nawet remis by był. Krzynówek też dobrym przyjęciem i strzałami się nie popisał. Według mnie najlepiej grał Piszczek z Rogerem. Obrońcy grali jakby nie wiedzieli co się dzieje np Golański :/
Ogólnie to jeżeli nasza gra będzie wyglądała tak samo przez wszystkie mecze to ja wróżę, że będziemy mieli 0 pkt ewentualnie 1 za remis z Austrią Bo Chorwacja pokazała, że potrafi grać bardzo agresywnie a Polakom tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo: Obiecywania, "patetyczne" reklamy TP Sa, patriotyczne i ogłupiające nastawienie wszystkich na wygranie euro i na boisku granie jakby co dopiero dowiedzieli się że jadą na euro nie żeby podawać ręczniki. Mam gigantyczne poczucie Deja Vu tak samo było przed mistrzostwami świata ostatnimi(bodajże 2 i 6 lat temu).
A na boisku grają jakby kto dopiero godzinę temu ich obudził po 2 dniowej ostrej imprezie. Zerowa umiejętność wprowadzania akcji, obrona nie wie co ma robić jakby zawsze grała na ataku. No i sami wiecie co jest najbardziej ironiczne, wystarczą trzy słowa: Podolski dwa gole.
Jak znam polską drużynę: Z Austriakami wygramy, Chorwaci nas rozgromią. Ja już szukam zamiennej drużyny do kibicowania: Hm, może Niemcy.
PS. Runąłem jak stary most po "TYM" spalonym, chciałem nawet walnąć pięścią w TV z zawiedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 09:45, Infes napisał:

Moglobyc...Ale pokazali ze to oni sa jedni z najlepszych druzyn na swiecie i nas pocisli...Moze
next time my im cos pokazamy,o ile bedzie nastepny raz...


Racja.Na pewno z Niemcami będziemy grać nie jeden mecz,ale to jest najmniej ważne.Najwarzniejsze jest to aby wygrać z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mam dokładnie takie same odczucia. W pierwszej połowie praktycznie nic się nie działo. A jak już do czegoś doszło to nasz ukochany Żuraw zachował się pięknie i zmarnował sytuację. Teraz kit wciskają, że kontuzję miał... Trzeba jakoś mydlić oczy. Obrona też nie grała najlepiej np Golański, który przy drugiej bramce zachował się jak amator, który nie wiedział czy wykopać piłkę czy może sobie pod bramką podryblować :/

Dnia 09.06.2008 o 14:08, YoWiN napisał:

Jak znam polską drużynę: Z Austriakami wygramy, Chorwaci nas rozgromią. Ja już szukam
zamiennej drużyny do kibicowania: Hm, może Niemcy.


Ja to liczę na remis z Austrią bo to w końcu gospodarz jest. Widziałeś jak dobrze grali z Chorwatami. Gdyby nie karny to nawet mogliby wygrać.
Z Chorwacją według mnie sobie nie pogramy bo oni grają bardzo agresywnie i nie dziwię się, że wygrali z Anglią. To jest na prawdę dobra drużyna.

Ja tam życzę Niemcom żeby z grupy nie wyszli ;) A kibicować będę Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /.../
>
Właściwie myślałem żeby kibicować Czechom, bo to chyba najlepsza europejska drużyna, która nie gra cały czas na czas :) i stara się tam atakować, nie tylko z kontry. Ale to co pokazali grając z Szwajcarią to po prostu Dno, tego gola to strzelili tak przypadkiem, Ale nadal na nich liczę. Za to w Niemczech jest Podolski(na 80 % będzie najlepszym zawodnikiem podczas euro.
A tak już trochę nie piłkarsko, rasistowskie teksty do Rogera i Niemców wypowiadane przez mego kumpla Zabiły mnie :P Nie będę cytować bo nie chcę dostać warna za wulgarne słownictwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wróżę że z grupy wyjdziemy ;). Z Austrią możemy się postarać, i strzelić im kilka goli. Niemcy powinni rozjechać naszą grupę, jeżeli podolski dalej będzie w formie, a Klose też się zdecyduje na strzał. Wtedy Chorwacja będzie miała 3 pkt, i mi 3 Pkt (po wygranej z austrią). Wtedy wystarczy remis z chorwacją, i awansujemy. (Pod Warunkiem że z Austrią wkopiemy im kilka goli, a sami żadnego nie puścimy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 14:34, YoWiN napisał:

Właściwie myślałem żeby kibicować Czechom, bo to chyba najlepsza europejska drużyna,
która nie gra cały czas na czas :) i stara się tam atakować, nie tylko z kontry. Ale
to co pokazali grając z Szwajcarią to po prostu Dno, tego gola to strzelili tak przypadkiem,


Racja. Czeski styl gry bardzo mi się podoba. Grają bardzo żywą piłkę i grają do końca. Ach ten pamiętny mecz z Holandią sprzed 4 lat :) Meczu nie oglądałem. Ale nie dziwę się, że mieli problemy bo przecież Szwajcaria to jednak gospodarz :)

Dnia 09.06.2008 o 14:34, YoWiN napisał:

Za to w Niemczech jest Podolski(na 80 % będzie najlepszym zawodnikiem
podczas euro.


Podolskiego lubię... ale cały czas mam nadzieje, że Niemcy nie wyjdą z grupy :) Cieszy mnie również to, że nie wyrażał swoich emocji z taką ekspresją po strzeleniu bramek. Widać było, że jednak czuje się Polakiem.

Dnia 09.06.2008 o 14:34, YoWiN napisał:

A tak już trochę nie piłkarsko, rasistowskie teksty do Rogera i Niemców wypowiadane
przez mego kumpla Zabiły mnie :P Nie będę cytować bo nie chcę dostać warna za wulgarne
słownictwo :)


To fajnego masz kolegę ;P Mimo iż Niemców nie lubię jako ludzi to jednak nie wyzywam ich w rasistowski sposób.
A Roger według mnie bardzo dobrze grał więc nie wiem czemu na niego tez wyzywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 15:04, jakoktochce napisał:


Podolskiego lubię... ale cały czas mam nadzieje, że Niemcy nie wyjdą z grupy :) Cieszy
mnie również to, że nie wyrażał swoich emocji z taką ekspresją po strzeleniu bramek.
Widać było, że jednak czuje się Polakiem.

No właśnie te zbliżenia na jego twarz, widać że rozdarty był na dwa uczucia ;)

Dnia 09.06.2008 o 15:04, jakoktochce napisał:


To fajnego masz kolegę ;P Mimo iż Niemców nie lubię jako ludzi to jednak nie wyzywam
ich w rasistowski sposób.
A Roger według mnie bardzo dobrze grał więc nie wiem czemu na niego tez wyzywał.


No bo jestem taki właśnie "anty-rasista" czy jak to nazwać, pierwszy bronię ludzi innego koloru skóry, uważam że to głupie obrażać kogoś dlatego że ma inny kolor skóry, inną fryzurę itp. A on na złość mimo że nie jest rasistą("lecz asfalt musi znać swoje miejsce":). Jak Roger niecelnie podał to od razu dawał że " Czarni to zawsze wszystko &^&(^ " robiąc mi na złość po "TYM" Spalonym

A dzisiaj dwa mecze ciekawe będą Rumunia - Francja i Holandia-Włochy. Trzeba przyszykować Colę flagę jakąś pomachać i zobaczyć formę Francji, Włoch. Bo kto wygra to "raczej" pewne jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Euro 2008 nie przyniosło nam zaskoczenia. Te drużyny które miały wygrać wygrały, a te które nie, to przegrały np. Polska. Wczorajszy mecz to niestety jednak wielka porażka, ale wcale tak źle nie graliśmy, szkoda jedynie że Smolarek się tak mało pokazywał i że Roger nie grał od pierwszej minuty. No ale nic pozostały nam jeszcze dwa mecze, te po prostu musimy wygrać, a wtedy na pewno awansujemy z grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 16:13, hellguardian napisał:

Jak Podolski strzlil pierwszą bramke to był ewidentnie półmetrowy spalony,nawet niemieckie
stacje to pokazywały.


No tak ale ta pilka byla kierowana do tego drugiego[ktory byl na spalonym] a nie do Podolskiego jak sie nie myle <Zakłopotany> ale takowo i tak sedzia powinien zagwizdac... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj dwa mecze były niezwykle zaskakujące, pokazujące klasę mało znanych zespołów i klęskę "kolosów''.
Pierwszy mecz Francja-Rumunia był jakby to powiedzieć.... Niesamowicie NUDNY ! Pierwsza połowa była nudna, przewidywalna jak sam nie wiem co, Druga połowa jakby na początku się rozkręciła ale nadal, w ogóle nie było widać klasy Francji. Szczerze mówiąc to był chyba najnudniejszy mecz jaki kiedykolwiek widziałem na ME.

Za to drugi... Najciekawszy, najlepszy, najbardziej dynamiczny i najbardziej zaskakując mecz jak na razie na tych Mistrzostwach Europy. Holandia po prostu rozgromiła Włochów. Nie wiem sam co było tutaj powodem: Czy słaba forma Włochów? Mieli kilka takich sytuacji, że kibice gotują się by krzyknąć GOL ! A tu ... szkoda gadać, Włosi zagrali chyba jeszcze słabiej od Polaków.
Holandia grała za to niesamowicie, dwie bramki były z kontry i były jak najbardziej zasłużone. Świetna taktyka "trójkątów''. Ogółem świetny mecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o bramce Holendórw tej pierwszej ze spalonego. W przerwie meczu Boniek rozmawiał z sędzia jakimś tam i sędzia mówił że spalonego nie było bo zawodnik który był poza boiskiem brał udział w grze. Wg mnie zawodnik poza linią nie bierze udziału w grze i była to totalna gafa ze strony sędziego.
Zresztą nie pierwsza na tym turnieju. W meczu Rumunia Francja Rumuni dostawali żółte kartki bardzo niezasłużenie a Francuzi nie dostawali prawie żadnych mimo że należały się z 2 co namniej. Na razie sędziowie też grają na tych mistrzostwach i to niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować