Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Euro 2008 - temat ogólny

252 postów w tym temacie

Napiszę to samo co na blogu:
Wczorajszy mecz wykluczył nas praktycznie z gry w cwiercfinale. Mogło byc tak pięknie...... Niestety Austria miała o jednego zawodnika za dużo- Howarda Webba. Sędzia ten ewidentnie grał na korzyśc gospodarzy (zwłaszcza w ostatnich minutach kiedy co chwile wygiwizdywał rzuty wolne dla naszych przeciwników). Takie sędziowanie nie powinno miec miejsca w tak ważnych imprezach jak Euro, dlatego mam nadzieje że FIFA wykluczy Howarda Webba z dalszego sędziowania nie tylko w tych mistrzostwach ale w ogóle zakończy jego karierę . Może to zbyt radykalne kroki ale według mnie każdy oszust powinien byc karany a nim napewno jest Howard Webb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 09:52, Treant napisał:

Rzuć okiem np. na ten tytuł: http://www.wp.pl/r/8N293
Niezależnie od tego, że mogło dojść do opisywanej przeze mnie sytuacji (zajęcie 3 miejsca
w grupie mimo wygranej z Austrią i porażki z Chorwacją) media i kibice już znaleźli winnego:
zły sędzia odebrał nam szansę na oglądanie reprezentacji Polski w ćwierćfinale; ona wszak
była przecież świetna.
Remis jest moim zdaniem wynikiem sprawiedliwym: obie drużyny nie radziły sobie pod bramką
przeciwników, dwie zdobyte bramki (jedna ze spalonego, druga z kontrowersyjnego karnego)
zmieniły go tylko z 0:0 na 1:1.


Z polskimi kibicami i mediami zawsze było tak, że po przegranym meczu szukali winnego. I zawsze sobie jakiegoś znajdują. To jest polska mentalność ^^ Nikogo teraz nie obchodzi, że Polska jest jedną z najsłabszych drużyn na tym turnieju i że nie ma najmniejszych szans na wyjście z grupy a już na pewno nie na zwycięstwo. Ale to wszystko wina mediów. Rozbudziły apetyt kibiców i teraz trudno jest się z tym pogodzić.
Co do samego meczu również uważam, że wynik jest sprawiedliwy. Nasza bramka zdobyta ze spalonego a Austriacy strzelili z karnego, którego nie powinno być. Więc sędzia wyszedł na zero...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 10:59, tomek-bob napisał:

Napiszę to samo co na blogu:
Wczorajszy mecz wykluczył nas praktycznie z gry w cwiercfinale. Mogło byc tak pięknie......
Niestety Austria miała o jednego zawodnika za dużo- Howarda Webba. Sędzia ten ewidentnie
grał na korzyśc gospodarzy (zwłaszcza w ostatnich minutach kiedy co chwile wygiwizdywał
rzuty wolne dla naszych przeciwników). Takie sędziowanie nie powinno miec miejsca w tak
ważnych imprezach jak Euro, dlatego mam nadzieje że FIFA wykluczy Howarda Webba z dalszego
sędziowania nie tylko w tych mistrzostwach ale w ogóle zakończy jego karierę . Może
to zbyt radykalne kroki ale według mnie każdy oszust powinien byc karany a nim napewno
jest Howard Webb.

Masz rację, sędzia w ostatniej minucie gry odgwizdał karny i gol wpadł. Według mnie w grę wc hodzi korupcja. Przecież na początku komentatorzy mówili, że Austria by nie miała szans na Euro gdyby nie byli gospodarzami. Dlatego pewnie przekupywewali sędziów. Ale to tylko domysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL żal sędziego i austrii ale żal weż prze za takiego cos nie powinno być karnego a co sę robił ten austriak na Bąku !
Bierze go z bara a sędzia nic . ;(
Podchodzi tylko do Bąka i do .... Lewandowskiego który nic nie zrobił !
Lol ....
Szkoda słów na arbitra .....
...........................................................................(T U MIAŁO BYĆ SZEREG BARDZO BRZYDKICH I CENZURALNYCH ZDAŃ ALE JE OCENZUROWAŁEM)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wczorajszy mecz był prze fatalny i oglądałem tylko kawałek, ta olałem tak ważny mecz dla DR. House na TVP2 :P. No ale coś tam oglądałem i przekaże woje emocje w punktach

1. Pierwsze 30 Minut gry Polskiej Reprezentacji, TRAGEDIA... Zero Strzałów na bramkę, Austriacy na naszej połowie robili co chcieli, obrona w rozsypce. Po prostu kompromitacja
2. Artur Boruc, gdyby nie on w pierwszej połowie posypały by się bramki. Właściwie przez te 30 minut to on jedyny grał w Polskiej Reprezentacji
3. Nieudolność Austriaków porażała. Jak mogli mieć ponad 10 strzałów na bramkę, co chwila wychodzili ze 3,4 na bramkę i nie strzelali, po prostu bieda, żal, gorycz
4. Pierwsza bramka dla Polski "Bez jaj naprawdę ?!" Ta chyba wszyscy Polacy mieli takie odczucia. Roger po Prostu jest ŚWIETNYM Piłkarzem.
5. Taka wolna myśl. By wygrać Mistrzostwa(jakiekolwiek w piłce nożnej) nasza reprezentacja musiała by się składać z samych jeszcze nie, ale zaraz dostanę polski paszport-polaków, z wyjątkiem bramkarzy :P
6. Dalej już byliśmy "królami" boiska, wszystko układało się według myśli Polaków, szkoda wielka, że jednak nie udało nam się strzelić choć jeszcze jednego gola...
7. SĘDZIA KALOSZ chyba wszyscy tak krzyczeli po wiecie czym... Było to PO prostu chamskie, nieuczciwe i wiecie sami... GRRRRRR
8. Gdy wysłałem smsa kumplowi co musimy zrobić jak i Austriacy by wyjść z grupy, odesłał mi " Wierzysz w Cuda ?" No właśnie nie wierze
9. Chorwaci rozniosą nas w pył. Ba myślę iż Chorwaci spokojnie doją do półfinałów i teraz im kibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 11:49, YoWiN napisał:

1. Pierwsze 30 Minut gry Polskiej Reprezentacji, TRAGEDIA... Zero Strzałów na bramkę,
Austriacy na naszej połowie robili co chcieli, obrona w rozsypce. Po prostu kompromitacja
2. Artur Boruc, gdyby nie on w pierwszej połowie posypały by się bramki. Właściwie przez
te 30 minut to on jedyny grał w Polskiej Reprezentacji
3. Nieudolność Austriaków porażała. Jak mogli mieć ponad 10 strzałów na bramkę, co chwila
wychodzili ze 3,4 na bramkę i nie strzelali, po prostu bieda, żal, gorycz


Przez pierwsze 30 minut t oz kolegą wyzywaliśmy na naszą reprezentację ;) Normalnie aż żal było patrzeć w jaki sposób oni grają. Austria robiła co chciała i rzeczywiście gdyby nie Artur Boruc, który wybronił chyba dwie sytuacje sam na sam to byśmy już przegrywali dość wysoko.

Dnia 13.06.2008 o 11:49, YoWiN napisał:

4. Pierwsza bramka dla Polski "Bez jaj naprawdę ?!" Ta chyba wszyscy Polacy mieli takie
odczucia. Roger po Prostu jest ŚWIETNYM Piłkarzem.


No Roger może i jest świetnym piłkarzem. Popisał się kilkoma sztuczkami ale... Po pierwsze: takę bramkę to i ja mógłbym strzelić a po drugie to spalony był więc ta bramka w ogóle nie powinna zostać uznana ;)

Dnia 13.06.2008 o 11:49, YoWiN napisał:

5. Taka wolna myśl. By wygrać Mistrzostwa(jakiekolwiek w piłce nożnej) nasza reprezentacja
musiała by się składać z samych jeszcze nie, ale zaraz dostanę polski paszport-polaków,
z wyjątkiem bramkarzy :P


U nas jest potencjał ale nikt nie potrafi tego wykorzystać :) Ale bramkarze według mnie to u nas są najlepsi.

Dnia 13.06.2008 o 11:49, YoWiN napisał:

6. Dalej już byliśmy "królami" boiska, wszystko układało się według myśli Polaków, szkoda
wielka, że jednak nie udało nam się strzelić choć jeszcze jednego gola...


Czyli nieudolność Polaków ;P...

Dnia 13.06.2008 o 11:49, YoWiN napisał:

7. SĘDZIA KALOSZ chyba wszyscy tak krzyczeli po wiecie czym... Było to PO prostu chamskie,
nieuczciwe i wiecie sami... GRRRRRR


Uwierz mi, że ja krzyczałem coś innego ;P Ale racja Lewandowski nawet nie pociągnął Austriaka za koszulkę a ten się przewrócił a sędzia, który już od jakiegoś czasu odgwizdywał przewinienia przeciwko naszym wykorzystał chwilę i zabłysnął :) I właśnie już teraz sam nie wiem czy mecz był sprzedany, czy sędzia chciał jakoś pomóc gospodarzom czy też po prostu wpadka, która czasem może się zdarzyć :P

Dnia 13.06.2008 o 11:49, YoWiN napisał:

8. Gdy wysłałem smsa kumplowi co musimy zrobić jak i Austriacy by wyjść z grupy, odesłał
mi " Wierzysz w Cuda ?" No właśnie nie wierze
9. Chorwaci rozniosą nas w pył. Ba myślę iż Chorwaci spokojnie doją do półfinałów i teraz
im kibicuję :)


Ja również nie wierzę w cuda. W obecnej chwili nie mamy najmniejszych szans na wyjście z grupy. Chorwacja jest dla ans za mocna a Austria jest za słaba na Niemców. i również myślę, że Chorwaci zajdą wysoko. Kibicuję też Holandii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 2 w nocy nie spałem przez tego c***!! Ten k**** , S********, zobaczymy co ci dadzą ci z FifA ty c***:) Coż takie komentarze i dużooooo wiecej w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za oszust! Przecież każdy sędzia na ogół unikał karnych w doliczonych minutach, w dodatku, tam nie było faulu, a jeśli był, to wpierw ten austriacki blondi sfaulował naszego! CO ZA OSZUSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na onecie pisali ze jego rodzina dostanie policyjna ochrone i bardzo dobrze, niech przyjedzie tutaj do mnie do kielc to pokazemy mu co to znaczy prawdziwy futboll, taki mecz zapamieta do konca zycia jesli mu sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, sprawiedliwy wynik i kompetentny sędzia? Okej, zakładając nawet że bramka padła ze spalonego, to jak chciał wyjśc na 0 to trzeba było WCZEŚNIEJ podyktować karnego a nie w ostatniej minucie meczu! Przez tego karnego polacy stracili szansę na wygraną, tylko taki idiota jak on mógł podyktować karnego w ostatniej minucie, aby wyjśc na zero... żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować