Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

Niezmiernie mnie cieszy, ze w moim wieku rodzice sie nie wtracaja w to, co robie, kiedy jak, gdzie i ile czasu mi to zajmuje. Teraz nie gram po nocach, bo po prostu jestem zbyt wytyrany po robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 18:36, BoloMaster napisał:

> Też tak miałem ;) Godzina 1.00 w nocy, starsza wchodzi do pokoju i każe mi iść spać. Już
rzucam
> swoją tradycyjną śpiewkę - dojdę do save''a i wyłączę. Starsza kładzie się spać... ja
teorytycznie
> też szykuję się do spania. Idę po coś do picia i żarcia, zamykam drzwi od pokuju, kładę
się,
> czekam, aż mama uśnie i wracam do gry. Proste a jakie skuteczne ;)
racja, to świetna i popularna metoda (przynajmniej w mojej miejscowości:)


Nie tylko w twojej miejscowości.Ja robie DOKŁADNIE TAK SAMO normalnie ze śmiechu nie mogę jakby ktoś opisywał jak ja gram dokładnie tak samo w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem tak samo:)
Ale teraz już jakoś nie zwracają starsi na to uwagi. Gram ile chce i jak długo chcę, czasem aby powiedzą że mam wyjść na świeże powietrze ale to czasem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem 12 godzin w Knights & Merchants gdzieś tak z 6 lat temu :P To była gra ... :) Zamierzam zrobić nowy rekord ale muszę mieć jakąś dobrą grę żeby się nie nudzić i trzeba się przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 15:56, 143872 napisał:

Szukasz rekordu ? :D To spójrz na to http://www.gram.pl/news_6gfj5_Umarl_po_10_dniach_grania.html


Na ale nie odchodźmy od zdrowych dawek. Góra jeden dzień się tu chyba pojawia. Najwięcej widzę że jest 12 godzinek i dziwię się że właściciel kafejki go od kompa nie ociągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 23:57, Arkads napisał:

Potrafiłem od 8 rano do 24 grać bez przerwy w Gothica. Stare dzieje.


Mój rekord to od 20.00 do 1.00
Grałem wtedy w World of Warcraft i byłem na inście, naxx chyba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój rekord grania to... uwaga... 2 godziny. Co innego czas spędzony na kompie, bo "tam" są takie liczby, które się filozofom nie śniły ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba kiedyś jakieś 11h Grałem...To mój Rekord. Ale muszę pochwalić się jeszcze drugim rekordem. Najpóźniejszą godziną o której grałem. A mianowicie o w pół do pierwszej w nocy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do końca wakacji chce pobić swój rekord który wynosi 18 godz. grałem cały czas w Wiedźmina :) .Nowy ma wynosić 29 godz. zobaczymy czy mi się to uda jak tak to na pewno tu napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować