Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

Quake2 - 8 godzin, bez przerwy, bez wstawania od kompa... ;)
SpellForce - ok 6 godzin, bez przerwy, bez wstawania od kompa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm.. około 11 godzin jednego dnia grałem w Syberię 2. Tak gra mnie pochłonęła bez reszty. Nie mogłem się oderwać. Jeszcze chwilę pogram i ta chwila się ciągnęła w kilka godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 15 może 16 godzin, z drobnymi przerwami na umycie sie czy zrobienie sobie herbaty. Było to podczas zeszłorocznych wakacji (koniec czerwca początek lipca bodaj) a grałam wtedy na przemian w Championship Manager 4 i GTA San Andreas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

24h.
Stwierdziłem, że skoro mam się mieć za hardkorowca, przejdę na A-Spec wszystkie trzy 24h wyścigi w Gran Turismo4. Naturalnie, nie zrobiłem tego pod rząd, ale jak usiadłem do wyścigu przy starcie, tak wstałem na końcu. W międzyczasie co prawda były małe pauzy na jedzenie, ale to norma ;P Trudno jest jechać 350kph i jednocześnie jeść pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mój rekord to 7h, ale grałem od północy, do 7:00, ponieważ był evencik w Guild Warsie i trzeba było to wykorzystać :) Wcześniej za dnia, grałem coś około 3-4h, ale, było minęło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam ;) Co dopiero przegrać na końcu w takim wyścigu, chyba bym zmasakrował konsole. :P

Mój rekord to coś koło 10h, więcej nie ma mowy żebym usiedział, a pierwszy raz się chyba zasiedziałem przy DISCIPLESACH I, ach piękne czasy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silkroad - sześć godzin w dzień, dziesięć w nocy. Ale to już było- minęło, szkoda mi życia na jakiekolwiek MMO. Teraz tylko NWN2 w necie. A, i jeszcze w zeszłe wakacje przeszedłem Sacreda wykonując większośc (czyli całkiem sporo :)) questów pobocznych w tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jak widać dla samych zapaleńców komputerowych. Nie powiem - jestem od części z Was lepszy, a od części gorszy, ale wydaje mi się, że wynik mam nie najgorszy. A mianowicie grałem 13h w Call of Duty. Najpierw single na veteranie, a potem po LANie z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja tak dużo nie gram ale przypomniało mi się jak Psor od Nagielskiego wspominał mi że grał z kumplem dwie doby na "playu"...ale nie pamięta w co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 godzin od 8 rano do 24 w różne gry, ale (wtedy) głównie to był KotOR jeśli dobrze pamiętam.
A tak średnio to dziennie siedzę 6 do 8h, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować