Zaloguj się, aby obserwować  
MacQuack

Rekord w graniu :)

331 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 13:35, Astmatyk napisał:

Dopiero pozniej dowiedzialem sie, ze mozna sciagnac programik- autoclick. Moglem sobie zaszczedzic
siedzenia. Malo nie wykitowalem, pare razy lapalem sie na tym, ze zasypiam z geba w klawiaturze.

Smiech smiechem, ale paru truposzy z tytułu nałogowego grania juz było, zwłaszcza w Mekce MMO - Korei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 13:37, lurynowicz napisał:

> Dopiero pozniej dowiedzialem sie, ze mozna sciagnac programik- autoclick. Moglem sobie
zaszczedzic
> siedzenia. Malo nie wykitowalem, pare razy lapalem sie na tym, ze zasypiam z geba w klawiaturze.

Smiech smiechem, ale paru truposzy z tytułu nałogowego grania juz było, zwłaszcza w Mekce MMO
- Korei.


Dzisiaj juz tak nie gram. Praktycznie nie gram prawie wcale. Praca zabija gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 14:12, Astmatyk napisał:

Dzisiaj juz tak nie gram. Praktycznie nie gram prawie wcale. Praca zabija gracza

Ano. :/ Coraz mniej czasu, coraz mniej. :/ Dlatego staram sie czasami szarpnac w cos porzadnego, jesli juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najdłużej grałem 7 h bez przerwy w Joint Operations: Typhoon Rising. Przez sieć oczywiście. Teraz, w wakacje, to tak 3 - 3,5 h dziennie. Z przerwami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj rekord to bylo ok 18 godzin z niewielka przerwa na obiad.to bylo bardzo dawno temu i byla to strategia turowa na amige pt. Vikings, nie bylo opcji save''owania i musialem przejsc gre za jednym razem i udalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(kiedyś) Wstałem, włączam laptopa i odpalam Icewind Dale, śniadanie i kolacja w łóżku, tylko na obiad trzeba było iść, potem jak wyłączyłem Icewinda to już było późno i trza było spać :) czyli nie mniej niż 14h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 16:25, elekrin napisał:

(kiedyś) Wstałem, włączam laptopa i odpalam Icewind Dale, śniadanie i kolacja w łóżku, tylko
na obiad trzeba było iść, potem jak wyłączyłem Icewinda to już było późno i trza było spać
:) czyli nie mniej niż 14h.

Icewind Dale potrafi wciagnac, tez troche przy nim siedzialem ale nie az tyle :) od tamtych czasow Amigi to nie gram juz tyle w gry bo nie mam czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy liczy się też rekord na Game Boy Color. To było dobrych parę lat temu. Grałem chyba od 9 do 23 (czyli jakieś 14h) w Warioland (nie pamiętam która część).
A na kompie: w Football Managera 2007 (12-13h).
Dość wysokie rekordy (w sierpniu spróbuję wstać wcześniej i ustanowić nowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 godzin po LANie z qmplem w Twierdze Krzyżowiec ( tylko dwie rozgrywki!) . Tak się zagraliśmy ,że kolega został na noc. Oczywiście graliśmy ,ale nie pamiętam o której zasnęłam ,ale jak się obudziłam to poczułam szturchanie i pytanie- "Olka, gramy w twierdzę?" Pozdro.
P.S. robiliśmy tylko dwie przerwy na obiad i toaletę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm szczęśliwi czasu nie liczą ale kiedyś siedziałem około 13-14h a jak mnie gierka zassie to potrafie siedziec po 10h dziennie przez tydzień góra dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj rekord niezmiennie od kilku miesięcy - Gralem w Gothic 2 około 9 godzin, i tak dzień w dzień przez 6 dni.
No oczywiście z przerwą na obiad ;) Ta gra po prostu była/jest genialna
Oczywiście zeby ją przejść potrzaba kilkunastu godzin, wiec przechodzilem ją po kilka razy, warto było ;]
A jeżeli chodzi o jednorazowy wyczyn to w Far cry''a grałem troche ponad 12/13 nie pamiętam dokladnie bo to bylo kilka lat temu, niestety po tym jednym dniu gra mnie znudzila i tydzień później wylądowala na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio pobiłem rekord - 20 godzin bez przerwy (oprócz takich rzeczy jak jedzenie, picie, łazienka i wyjście do sklepu po prowiant). Siedziałem na gram.pl i grałem w różne gry, tak się wciągnąłem, że nie poszedłem spać (i tak nie byłem zmęczony). Dopiero koło 10 rano byłem już tak zmęczony, że dałem sobie spokój i usnąłem na kanapie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 18:17, marcincinek15 napisał:

Ja ostatnio pobiłem rekord - 20 godzin bez przerwy (oprócz takich rzeczy jak jedzenie, picie,
łazienka i wyjście do sklepu po prowiant). Siedziałem na gram.pl i grałem w różne gry, tak
się wciągnąłem, że nie poszedłem spać (i tak nie byłem zmęczony). Dopiero koło 10 rano byłem
już tak zmęczony, że dałem sobie spokój i usnąłem na kanapie ;)


No to nieźle sobie posiedziałeś ja pewnie też bym pod takie czasy podchodził ale jak zborze na torach tak mnie starzy w graniu blokują i 14 to chyba max wycisnąłem a potem starsi do mojego siedliska(pokoju) wpadli blablabla wyłącz to bo dostaniesz szlaban(oj co ja sie z nimi mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem ;) Godzina 1.00 w nocy, starsza wchodzi do pokoju i każe mi iść spać. Już rzucam swoją tradycyjną śpiewkę - dojdę do save''a i wyłączę. Starsza kładzie się spać... ja teorytycznie też szykuję się do spania. Idę po coś do picia i żarcia, zamykam drzwi od pokuju, kładę się, czekam, aż mama uśnie i wracam do gry. Proste a jakie skuteczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 18:30, marcincinek15 napisał:

Też tak miałem ;) Godzina 1.00 w nocy, starsza wchodzi do pokoju i każe mi iść spać. Już rzucam
swoją tradycyjną śpiewkę - dojdę do save''a i wyłączę. Starsza kładzie się spać... ja teorytycznie
też szykuję się do spania. Idę po coś do picia i żarcia, zamykam drzwi od pokuju, kładę się,
czekam, aż mama uśnie i wracam do gry. Proste a jakie skuteczne ;)

racja, to świetna i popularna metoda (przynajmniej w mojej miejscowości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować