Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Games for windows - Live

1074 postów w tym temacie

Mam pytanie. Podejrzewam, ze jesli kupie gre w Niemczech, a bedzie miala GfWL, to czy bede mial jezyk polski? Moze, to dziwne pytanie, ale znalazlem kilka tanszych gier, niz w Polsce, wiec moze akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GfWL samo w sobie nie zawiera żadnych tłumaczeń dla obsługiwanych gier. Gra kupiona w Niemczech, zniemczona dla Niemców będzie więc po niemiecku, moim zdaniem. Tak jak gra spolszczona jest po polsku i nie da się tego zmienić żadnymi ustawieniami, chyba że wydawca gry (a nie samo GfWL) akurat udostępnia inne języki podczas instalacji w przypadku jakichś konkretnych tytułów, jak to często u nas bywa w przypadku Cenegi np. j. polski i angielski.

Gdyby interesujące Cię tytuły były zlokalizowane (czyli po niemiecku), ale też umożliwiały wybór wersji angielskiej to i tak warto chyba kupić. Zależy od Twojej znajomości j. angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalam dzisiaj F1 2010 i podczas wczytywania wyświetlił sie komunikat "autowczytywanie nieudane, nie odnaleziono pliku zapisu". Nic z save''ami nie majstrowałem, jakim cudem mogły zniknąć? W moich dokumentach sa na zwoim miescu w folderze XLive ich za to nie widzę...
Ale jeżeli się nie myle to całe durne GFWL przechowuje save na serwerach, da się jakoś je odzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem " chyba" z asystentem logowania usługi live id
Nie mogę grać w żadną grę z live. Naprzykład gdy włączam marketplace wyskakuje aktualizacja którą muszę ściągnąć, no to gdy ściągnę i zainstaluje, dalej to wyskakuje a aktualizacja którą mam ściągnąć jest ta sama...
Gdy próbuje włączyć age of empires online wyskakuje
"nie można uruchomić... nie znaleziono granny2.dll... spróbuj zainstalować ponownie.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ostatnio grę Crysis z logiem na pudełku "Games for Windows". Konto posiadam, jednak nie mam pojęcia, jak "połączyć" tą grę z GfW.

Wcześniej grałem w Resident Evil 5 również z GfW i wszystko działało za pomocą klawisza home, a tutaj lipa. Może ja coś nie tak robię? Jeżeli nie można korzystać z usługi GfW, to po co jest w ogóle to logo na tym pudełku? Dokładnie taką samą sytuację miałem z grą Call of Duty: World at World, jednak wtedy machnąłem na to ręką.

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2011 o 19:27, Kreeg napisał:

Crysis i CoD:WaW należą do GfW, a Resident Evil 5 do GfW Live. To trochę co innego.
Samo GfW nie znaczy w zasadzie nic, jedynie w grach z GfW Live masz achievementy i inne
bajery. Tutaj masz aktualną listę gier z GfW Live:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_for_Windows_–_Live_titles


Dziękuję za odpowiedź. Już wszystko jasne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chcę wejść, pojawia się okienko "Aby korzystać ze wszystkich funkcji oprogramowania Games for Windows należy zastosować poprawkę dla systemu XP Czy chcesz wyświetlić i pobrać aktualizację"??

Kiedy naciskam OK program wyłącza się proces Games for Windows Live znika.

Mam Win Xp Sp3 proffesional.
Co mam robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem najnowszą wersję z xbox.com dosłownie sprzed kilku minut więc powinno być wszystko

BTW. jeśli tak, to wie ktoś może JAKI proces odpowiada za to ściąganie w tle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo jak zakładałem konto w live po kupieniu buletstrorm (przeszły tydzień). Próbowałem do skutku. Po kilku(nastu?) uruchomieniach konta (wyskakiwał komunikat, żeby uruchomić ponownie) się udało. Chyba z 7 godzin się babrałem z tym syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się ale mam kolejny problem
Kiedy próbuje zalogować się do GFWL przez ten problam wyskakuje
ZA KAŻDYM RAZEM, jak próbuję się zalogować

20110830214605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcąc skorzystać z darmowej zawartości w Fable III musiałem podać hasło konta rodzicielskiego. Albo zapomniałem albo żadne nie chciało działać. Zamknąłem konto rodzicielskie. Do żadnego supportu nie mogę znaleźć maila, a jak próbuję zmienić opcje mojego konta to znowu trzeba podać tamto hasło (jak zakładałem konto miałem poniżej 18 lat, teraz już nie), wiem że jest opcja ulepszenia konta dziecka na normalne, ale dojść do niej właśnie przez to że tamtego konta już nie ma nie mogę... Bardzo proszę o pomoc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Dirta3 i chciałem pograć w bratem w multi. Niestety ten dziadowski GFWL działający oprócz Steama za cholerę nie pozwala mi odpalić multi. Cały czas otrzymuję error połączenia, który jak widziałem jest dość popularny w sieci 0x800705b4

Odpalenie GFWL jako aplikacji działa normalnie. Mogę się zalogować itd. Granie w gry wymagające tego również działa. Skoro wszystko niby OK to dlaczego nie pozwala mi wejść "online" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulletstorm ma GfW LIVE i mój numer seryjny został przypisany do mojego konta. A co z grami bez LIVE - samo Games for Windows? Na przykład Gears of War tak ma. Czy wtedy pogra się kupując gierkę z drugiej ręki? A może z LIVE też tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Zamówiłem na gram.pl Bulletstorm, paczka przyszła i radości miałem co nie miara, do czasu gdy chciałem założyć konto na GfWL. Pobieram aplikację, żąda aktualizacji. Pobrałem i...znów żąda tej samej aktualizacji ^^, Szlag mnie trafia, z poziomu gry nie mogę uruchomić GfWL, nawet gdy wciskam "home". Proszę o pomoc ;/. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problem akurat z asystentem logowania
ściągnąłem go ręcznie i wszystko działało link


ale to był inny problem niż ty masz, ja bym odinstalował wszystko związane z games for windows live i zainstalował to ręcznie a następnie znowu zainstalował grę


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Gears of War z drugiej ręki i oczywiście się zaczęło z tym Games for Windows... ''''Nie możesz uruchomić gry ze zmodyfikowanym kodem wykonawczym. Zainstaluj grę ponownie.'''' Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować