Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 23:09, kolektor napisał:

Co do finału, to mam nadzieję że zagramy ;)

Jak tu nie zagrać w finale LŚ u siebie? :D

Dnia 05.07.2007 o 23:09, kolektor napisał:

Grupę mamy w miarę prostą,

Prostą grupę to mieliśmy w fazie grupowej. Tu nie ma łatwych drużyn. Niemniej jednak, pokonamy każdego.

Dnia 05.07.2007 o 23:09, kolektor napisał:

a jeśli Brazylia wygra
swoją grupę to już na pewno nie zagramy z nimi w półfinale.

No i całe szczęście. Choć powiem szczerze, że z duetu Bułgaria-Rosja wolałabym tych drugich...

Dnia 05.07.2007 o 23:09, kolektor napisał:

... Myślę że na MŚ nasi siatkarze to była inna drużyna

I racja. Wtedy to nie wiedzieli tak naprawdę na co ich stać. Szli na żywioł. A teraz to zupełnie dojrzała drużyna z celami i ambicjami. Jak przed MŚ Świderski powiedział w wywiadzie: "przywieziemy medal dla Arka Gołasia" to nie chciałam wierzyć. Wiary nabierałam w trakcie turnieju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 23:22, mała16 napisał:

Jak tu nie zagrać w finale LŚ u siebie? :D

Też sobie tego nie wyobrażam :)

Dnia 05.07.2007 o 23:22, mała16 napisał:

Prostą grupę to mieliśmy w fazie grupowej. Tu nie ma łatwych drużyn. Niemniej jednak, pokonamy
każdego.

Ale Francja i USA są chyba lepsze niż ta druga grupa, co nie ? W dodatku Francja nie dostała się dzięki umiejętnością, tylko dzikiej karcie :P

Dnia 05.07.2007 o 23:22, mała16 napisał:

No i całe szczęście. Choć powiem szczerze, że z duetu Bułgaria-Rosja wolałabym tych drugich...

Ja też. Już raz pokonaliśmy ich w półfinale ;) Chociaż jeśli trafimy na Bułgarię, to myślę że też damy radę. Już 4 razy żeśmy ich pokonali. W dodatku mamy przewagę własnej hali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 23:27, kolektor napisał:

Ale Francja i USA są chyba lepsze niż ta druga grupa, co nie ? W dodatku Francja nie dostała
się dzięki umiejętnością, tylko dzikiej karcie :P

Ale to wcale nie znaczy, że jest słabsza. Po prostu mieli silną grupę. Zauważ, że tam byli Amerykanie i co prawda nieszczególnie grający Włosi, ale potrafiący wygrać raz na jakiś czas mecz i urwać punkty. Choć też mi się wydaje, że tamtą grupę można by nazwac po cichu taką grupą śmierci.

Dnia 05.07.2007 o 23:27, kolektor napisał:

Ja też. Już raz pokonaliśmy ich w półfinale ;) Chociaż jeśli trafimy na Bułgarię, to myślę
że też damy radę. Już 4 razy żeśmy ich pokonali. W dodatku mamy przewagę własnej hali ;)

A ta przewaga własnej hali to druzgocąca. :P a ja wole Rosję bo tak na dobrą sprawę z nimi nie graliśmy. Bułgarię mieliśmy w grupie. Brazylię wg naszych założeń ogramy w finale (albo nie ogramy, ale przynajmniej z nimi zagramy). USA i Francja to teraz w rundzie finałowej. A warto by było sprawdzić Rosję :P

Dnia 05.07.2007 o 23:27, kolektor napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:32, jaceloth napisał:

mój typ na LŚ:
1.brazylia
2. polska
3. rosja
4. usa


Prawię się zgadzam. Jedyna róznica to Bułgaria na 4 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:34, krzycho250 napisał:

Prawię się zgadzam. Jedyna różnica to Bułgaria na 4 miejscu.

też się zastanawiałem, ale wybrałem czarnego konia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:34, krzycho250 napisał:

Prawię się zgadzam. Jedyna róznica to Bułgaria na 4 miejscu.

Ale tak nie może być. Bo Brazylia, Bułgaria i Rosja są w jednej grupie. Ktoś jak wiadomo, zajmie w tej grupie 3 miejsce i zostanie im walka o miejsce 5. To też trzeba wziść pod uwagę. Albo Rosja albo Bułgaria. A ja typuje

1. Polska
2 Brazylia
3. Bułgaria
4. Francja.
5. Rosja
6. USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:39, mała16 napisał:

> Prawię się zgadzam. Jedyna róznica to Bułgaria na 4 miejscu.
Ale tak nie może być. Bo Brazylia, Bułgaria i Rosja są w jednej grupie. Ktoś jak wiadomo, zajmie
w tej grupie 3 miejsce i zostanie im walka o miejsce 5. To też trzeba wziść pod uwagę. Albo
Rosja albo Bułgaria. A ja typuje

1. Polska
2 Brazylia
3. Bułgaria
4. Francja.
5. Rosja
6. USA


Masz racje. To w takim razie obstawiam:
1. Brazylia
2. Polska
3. Rosja
4. USA
5. Bułgaria
6. Francja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 15:42, krzycho250 napisał:

Masz racje. To w takim razie obstawiam:
1. Brazylia
2. Polska
3. Rosja
4. USA
5. Bułgaria
6. Francja


Ja sie jeszcze zastanawiałam nad zmianą miejsca Rosji i Bułgarii. Bo nie wiem kto będzie u nich drugi w grupie. Wydaje mi się, że Bułgaria jest obecnie lepsza, ale lubię Rosję. Cóż.. masz trochę inny typ niż ja. Po prostu zagadką niejako jest dla mnie siatkówka USA. Myślę, że Francja się spręży na ten turniej ale jak będzie to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:55, pretorianie napisał:

A ja bym obstawił trochę inaczej.
1.Polska
2.Brazylia
3.USA
4.Rosja
5.Francja
6.Bułgaria

Bardzo ciekawe założenie. Otóż założyłeś, że Bułgaria jest słabsza w tym momencie od Francji. A może Bułgaria nie wytrzyma trudów turnieju i przegra swoją trudną grupę. Odważne posunięcie i mi coś takiego przez głowę nie przechodzi :P

Pierwsza dwójka jest niemal u wszystkich taka sama tylko raz sie obstawia zwycięstwo Polski raz Brazylii. Ciekawi mnie forma Rosji. Wygrali swoją grupę, grali mniej więcej równo cały czas choć zdarzały im sie wpadki.. cóż. Jak będzie to zobaczymy. Jeśli chodzi o styl gry to słabo kojarzę USA. Bułgaria natomiast powinna potwierdzić klasę światową moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja będe pesymistą i powiem, że Polska przegra -.- Z Brazylią każdy przegra....ich indywidualne umiejętności łączą się w spójny ideał...więc
1.Brazylia
2.Polska
3.USA
4.Bułgaria
5.Rosja
6.Francja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast widziałem Amerykanów i mogę Cię zapewnić, że prezentują się bardzo dobrze. Masz rację zakładam, że Bułgarzy zakończą swoją grupę na ostatnim miejscu. Zresztą sam Kostantinov sam mówi o tej grupie jako grupa śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 17:29, pretorianie napisał:

Ja natomiast widziałem Amerykanów i mogę Cię zapewnić, że prezentują się bardzo dobrze.

Jak każda z 6 drużyn w tym finale. Dziwnie żeby ktoś się słabo prezentował po wygraniu trudnej grupy xD

>Masz

Dnia 06.07.2007 o 17:29, pretorianie napisał:

rację zakładam, że Bułgarzy zakończą swoją grupę na ostatnim miejscu.

Z jednej strony... dziwi mnie taka opinia bo w końcu to światowej klasy drużyna. Z drugiej... ciężko nie przyznać Ci racji... bo jak sie ma w grupie Rosję i Brazylię to można się spodziewać masakry. Tym bardziej że Rosja bynajmniej nie przyjechała po nic. Nie wyszły im MŚ i będą chcieli sie odegrać wygrywając jakąś większą impreze.

Dnia 06.07.2007 o 17:29, pretorianie napisał:

Zresztą sam Kostantinov sam mówi o tej grupie jako grupa śmierci.

Konstantinov dostał szoku jak grał w Katowicach i zaserwować nie mógł dobrze ^^ ale tak na poważnie to ni mniej ni więcej stwierdził... fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:26, dyrdup napisał:

1 Polska
2 Brazylia
3 Francja
4Rosja
5 USA
6 Bułgaria

Francja na 3 miejscu?? Ledwo co się zakfalifikowali dostając karte (jaką? bo zapomniałem :P).....ale kto wie...moze i tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My się oczywiście emocjonujemy finałem, ale w jednej z grup odbywają się jeszcze zaległe 2 spotkania między Włochami i Japonią. W pierwszym meczu wczoraj Japonia wygrała 3:2. Naprawdę fajnie grają Japończycy. Najpierw ostatnio wygrana z Francją a teraz z Włochami na wyjeździe, Całkiem nieźle. Jak wygrają dzisiaj to Włosi skończą tą grupę na ostatnim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:26, dyrdup napisał:

1 Polska

No to się zgodze ;)

Dnia 06.07.2007 o 21:26, dyrdup napisał:

2 Brazylia

Jasne :D

Dnia 06.07.2007 o 21:26, dyrdup napisał:

3 Francja

Eee..eee? Co?! Francja na 3 miejscu ledwo sie dostała. To słaba repreza.

Dnia 06.07.2007 o 21:26, dyrdup napisał:

4.Rosja

hmm..zastanowił bym sie..raczej nie.

Dnia 06.07.2007 o 21:26, dyrdup napisał:

5 .USA

Zgoda ;)

Dnia 06.07.2007 o 21:26, dyrdup napisał:

6 Bułgaria

Mi się zdaje ze będą wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 09:23, pretorianie napisał:

My się oczywiście emocjonujemy finałem, ale w jednej z grup odbywają się jeszcze zaległe 2
spotkania między Włochami i Japonią.

Szczerze mówiąc to na śmierć zapomniałam :P to są te mecze z pierwszej kolejki? A dlaczego one się właściwie nie odbyły? Wosi mieli problemy z halą?

Dnia 07.07.2007 o 09:23, pretorianie napisał:

W pierwszym meczu wczoraj Japonia wygrała 3:2.

Z jednej strony niespodzianka, ale jak się widzi coraz gorzej grających Włochów to taki wynik nie dziwi. Z drugiej strony nie grają o nic, co najwyżej o 3 miejsce w grupie, ale dla Japończyków to jest pewnie wielka radość :P

>Naprawdę

Dnia 07.07.2007 o 09:23, pretorianie napisał:

fajnie grają Japończycy. Najpierw ostatnio wygrana z Francją a teraz z Włochami na wyjeździe,

Japończycy prezentują zupełnie dobrą siatkówkę. Myślę, że niedługo będą jeszcze lepsi i kto wie... może w przyszłym roku zagrają w rundzie finałowej? Jest to drużyna już lepsza od Argentyny a ciągle idzie do przodu. Ja im życze jak najlepiej. 8 miejsce (bodajże) z ostatnich MŚ jest do poprawienia.

Dnia 07.07.2007 o 09:23, pretorianie napisał:

Całkiem nieźle. Jak wygrają dzisiaj to Włosi skończą tą grupę na ostatnim miejscu.

Buuuu a ktoś mówił o dzikiej karcie dla nich xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>:P to są te mecze z pierwszej kolejki? A dlaczego

Dnia 07.07.2007 o 11:37, mała16 napisał:

one się właściwie nie odbyły? Wosi mieli problemy z halą?

Tak to są spotkania z pierwszej kolejki i nie odbyły się bo (jak sobie dobrze przypominam) Włosi prosili o przesunięcie ze względu na późne zakończenie rozgrywek ligowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować