Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Ja myślę, że wygrali bo nie pozwoliła na to widownia w Spodku :) a co do Brazylii ciekawe jak to będzie podczas finału... mecz z Brazylią w Katowicach w finale LŚ... ech rozmarzyłam się :P Chłopaki po prostu grają swoje i nie patrzą na tabele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:03, Madia napisał:

Ja myślę, że wygrali bo nie pozwoliła na to widownia w Spodku :) a co do Brazylii ciekawe jak
to będzie podczas finału... mecz z Brazylią w Katowicach w finale LŚ... ech rozmarzyłam się
:P Chłopaki po prostu grają swoje i nie patrzą na tabele :P

Jak tam jutro będziesz to pomachaj do kamery. Będziemy wiedzieli że to ty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jakaś inna dziewczyna o czarnych włosach też pomacha do kamery to jak odróżnisz czy to ja czy nie? :P ale oczywiście opiszę wrażenia :P Już się doczekać nie mogę :D cholercia jak ja dzisiaj zasnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:09, Madia napisał:

A jak jakaś inna dziewczyna o czarnych włosach też pomacha do kamery to jak odróżnisz czy to
ja czy nie? :P ale oczywiście opiszę wrażenia :P Już się doczekać nie mogę :D cholercia jak
ja dzisiaj zasnę

Nie przeżywaj dzisiaj tak. Jutro będziesz przeżywać :D Tylko głośno dopinguj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli (może to zbyt śmiałe sformułowanie) jesteśmy siatkarską potęgą,

Dnia 29.06.2007 o 22:23, ko?nik napisał:

bo i liga jest na poziomie światowym, a reprezentacja na...jeszcze lepszym ;)

Nie wydaje mi się, żeby było to zbyt śmiałe stwierdzenie. Masz absolutną rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:11, kolektor napisał:

Nie przeżywaj dzisiaj tak. Jutro będziesz przeżywać :D Tylko głośno dopinguj :D

Jak mam nie przeżywać powiedz jak :D jak ja o takim mecuz marzyłam od 5 lat czyli odkąd się interesuję siatką :P krzyknę na cały głos "Pozdrawiam tych wszystkich z gram.pl" :D albo se to napisze na fladze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj Amerykanie wygrali z Włochami 3:1 i tym samym zapewnili sobie zwycięstwo w grupie C i na pewno spotkamy się z nimi w grupie w finale w Katowicach. Do tej naszej grupy dojdzie jeszcze tylko jedna drużyna i będzie to zespół, który otrzyma dziką kartę. Ciekawe kto to będzie. Jestem prawie na 100% przekonany, że będzie to Francja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2007 o 19:39, matiz123 napisał:

> Porozmawiamy na temat zachowania polskich kibiców.
Ok, zapamiętam. :) I już teraz z niecierpliwością czekam na mecze w Polsce. :\

Cześć pamiętasz? Mieliśmy porozmawiać na temat kibicowania polskich kibiców w odniesieniu do tego co zrobili kibice bułgarscy. Mam nadzieję, że oglądałeś dzisiejszy mecz. Był dobry a kibice polscy przewyższają swoją klasą chyba wszystkich kibiców na świecie. Bułgarskim kibicom za "bij Polaka" odpłacili się ciepłymi brawami dla graczy bułgarskich i brawami przy hymnie narodowym Bułgarii. I co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 23:37, pretorianie napisał:

Ciekawe kto to będzie.
Jestem prawie na 100% przekonany, że będzie to Francja.

Ja też. Aczkolwiek może tę kartę dostać jeszcze Kuba albo Serbia (nie wiem kto tam jest drugi). Chociaż wydaje mi się, że Francja grała lepiej. Wygląda nam to na Finał LŚ bez Włochów. Szczerze? Pomimo ich klasy nie jest to dla mnie zaskoczenie.
A co do polskich kibiców to nie ma lepszych. Ja w niedziele powiem jak jest bo będę jutro w Katowicach. Więc wątpliwości się rozwieją :) ale ładne to było z ich strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 00:16, Madia napisał:

Ja też. Aczkolwiek może tę kartę dostać jeszcze Kuba albo Serbia (nie wiem kto tam jest drugi).
Chociaż wydaje mi się, że Francja grała lepiej. Wygląda nam to na Finał LŚ bez Włochów. Szczerze?
Pomimo ich klasy nie jest to dla mnie zaskoczenie.
A co do polskich kibiców to nie ma lepszych. Ja w niedziele powiem jak jest bo będę jutro w
Katowicach. Więc wątpliwości się rozwieją :) ale ładne to było z ich strony :D

Kuba jest tam na drugim miejscu. a to co pokazała Serbia dzisiaj przegrywając u siebie z Rosjanami 0:3 a w jednym z setów do 16 - nie zasługuje na to żeby grać w finale i dostać dziką kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 00:26, Bartkula napisał:

Ciekawy jestem która drużyna dostanie "dziką kartę", bo wkrótce bede mial bilet na mecz tej
druzyny z Polakami (11.07) w Spodku :D

O następny szczęściarz widze :) witaj w klubie :) Oczywiście wrażenia opiszesz w tym temacie prawda? ja mam mecz z Bułagrią a Ty podejrzewam z Kubą albo Francją :)

--> pretorianie
To albo Kuba albo Francja dostaną dziką kartę. W sumie nie wiem sklaniałabym się bardziej ku Francji ale wiadomo to komu dadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 00:30, Madia napisał:

To albo Kuba albo Francja dostaną dziką kartę. W sumie nie wiem sklaniałabym się bardziej ku
Francji ale wiadomo to komu dadzą?

Też prawda, rok temu prawie pewne było to że dadzą ją Polsce, Nie dość, że mieliśmy tyle samo punktów co Serbia, która wygrała naszą grupę to jeszcze Włosi którzy w końcu dostali dziką kartę byli trzecim zespołem z tej samej grupy, który zagrał w turnieju finałowym. Władze siatkówki przegięli wtedy pałę nie ma co. Miejmy tylko nadzieję, że znowu czegoś nie wywiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 00:30, Madia napisał:

To albo Kuba albo Francja dostaną dziką kartę. W sumie nie wiem sklaniałabym się bardziej ku
Francji ale wiadomo to komu dadzą?

Chyba że Bułgaria dostanie dzika kartę... Zresztą i tak Polska wygra :) Nie mogę się doczekać na ten mecz. Dobrze, że mam niedaleko do Spodka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:35, ZóL2 napisał:

przepraszam bo znowu nie w temacie a czasu dzisiaj nie mialem czy wygralismy dzis z bulgarami??


Dzisiaj nie, ale wczoraj tak i to 3:1 :) Zagraliśmy naprawdę dobrze, choć nie rewelacyjnie, co potwierdza pierwszy set. Podejrzewam, że Polacy byli nieco spięci i różne warianty po prostu im nie wychodziły. Jak zwykle świetne spotkanie rozegrał Mariusz Wlazły, a pod koniec rozegrał się Sebastian Świderski. Naszym atutem był niewątpliwie blok, który przyniósł nam 13 punktów, a Bułgarom zaledwie 6. No i warto wspomnieć o najlepszych na świecie kibicach, mianowicie Polakach, którzy dali popis i lekcję fanom bułgarskiej drużyny zasiadającym przed telewizorami - szacunek dla nich, bo stworzyli fenomenalną atmosferę w katowickim "Spodku"... Teraz wystarczy mieć nadzieję, że i kolejne spotkanie padnie łupem biało-czerwonych, bo jest to naprawdę świetna drużyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie polska wygrała na razie wszystkie mecze w swojej grupie! iraczej tego ostatniego też nie przegra! w ogóle fajnie by było jak byśmy całą Lige Śwaitową wygrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wczoraj najlepsze zawody rozegrał Gacek. Naprawdę bronił takie piłki, że ja bym nawet nie podejrzewał, że coś takiego można wybronić. Chyba już ostatecznie wygrał rywalizację na tej pozycji z Ignaczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 09:59, Bartkula napisał:

Chyba że Bułgaria dostanie dzika kartę...

Bułgaria nie może dostać dzikiej karty... bo my wchodzimy nie jako zwyciężca grupy tylko jako gospodarz i oni zajmą nasze miejsce jako że byli za nami :)

Dnia 30.06.2007 o 09:59, Bartkula napisał:

Zresztą i tak Polska wygra :) Nie mogę się doczekać
na ten mecz. Dobrze, że mam niedaleko do Spodka :D

Ja też mam niedaleko :) a skąd jesteś? :>

Ja mimo wszystko obstawiam Francje na zdobywce dzikiej karty. To co zrobiły władze siatkówki w zeszłym roku to przegięcie było... jeszcze mogą zrobić taką niespodziankę, że dadzą kartę drugiej drużynie z grupy Brazylijskiej... wiaodmo, że jak się ma Mistrza Świata w grupie to walczy się bardziej o nic niż o coś. W sumie lepsze to niż Włochy z zeszłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... jeszcze mogą zrobić taką niespodziankę, że dadzą kartę

Dnia 30.06.2007 o 10:42, Madia napisał:

drugiej drużynie z grupy Brazylijskiej... wiaodmo, że jak się ma Mistrza Świata w grupie to
walczy się bardziej o nic niż o coś. W sumie lepsze to niż Włochy z zeszłego roku

I tutaj byłbym za. Widziałem parę meczy Finlandii i muszę powiedzieć, że byłem pod wrażeniem. Grają naprawdę bardzo dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować