Zaloguj się, aby obserwować  
Golem

Siatkówka

3097 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 18:25, pretorianie napisał:

No i mamy, FIVB przyznało dziką kartę Francji. To mamy już wszystkich uczestników tegorocznego
finału Ligi Światowej. Grupa E: Brazylia, Rosja, Bułgaria. Grupa F: Polska, USA, Francja.

Więc w grupie E będzie arcyciekawie - prawie półfinały mistrzostw świata ;)
A co do polski (zważywszy na dobrą formę naszej reprezentacji) nie powinni mieć problemów z wygraniem grupy xD, tylko francja może nam troche napsuć - ale ostatnio nie gra im sie za dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:25, pretorianie napisał:

No i mamy, FIVB przyznało dziką kartę Francji.

Uważam, że to dobra decyzja. Francja na pewno nie zawiedzie. Jest zespołem równiejszym od Kuby i będzie świetne widowisko. Z drugiej strony trudni do pokonania... ale Polsce nikt nie straszny. Myślę, że JEŚlI Polska zajmie pierwsze miejsce w naszej grupie to Francja powinna poradzić sobie z USA... choć nigdy nie wiadomo :P

>To mamy już wszystkich uczestników tegorocznego

Dnia 02.07.2007 o 18:25, pretorianie napisał:

finału Ligi Światowej. Grupa E: Brazylia, Rosja, Bułgaria. Grupa F: Polska, USA, Francja.

Hmm... grupa E wydaje mi się.. eee silniejsza. Wydaje mi się, że Brazylia jest poza zasięgiem. Drugie miejsce? Wolałabym Rosję, ale lepsi są obecnie Bułgarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 18:34, bezimienny15 napisał:


Więc w grupie E będzie arcyciekawie - prawie półfinały mistrzostw świata ;)
A co do polski (zważywszy na dobrą formę naszej reprezentacji) nie powinni mieć problemów z
wygraniem grupy xD, tylko francja może nam troche napsuć - ale ostatnio nie gra im sie za dobrze.

No niestety ja się bardzo obawiam USA. W końcu wygrali grupę tam gdzie grała Francja. A jak oglądałem ostatni mecz z Włochami to Amerykanie ich gładko pociągnęli 3:0 i nie mieli zbytnich problemów z tym. W finale nie ma łatwych rywali i z każdym trzeba będzie grać tak jak w meczu z Rosją na mistrzostwach świata. A propos dlaczego w grupie E mówisz, że prawie jak półfinały z mistrzostw. Przecież tam jest tylko Brazylia i Bułgaria z drużyn, które grały w półfinale mistrzostw świata. Brakuje Polski i Serbii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Francja powinna poradzić

Dnia 02.07.2007 o 18:35, Madia napisał:

sobie z USA... choć nigdy nie wiadomo :P

No niestety tutaj się z Tobą nie zgodzę. Moim zdaniem USA ma większe szanse. W tym roku grali w jednej grupie i bilans meczy jest 2:2.

Dnia 02.07.2007 o 18:35, Madia napisał:


Dnia 02.07.2007 o 18:35, Madia napisał:


Hmm... grupa E wydaje mi się.. eee silniejsza. Wydaje mi się, że Brazylia jest poza zasięgiem.
Drugie miejsce? Wolałabym Rosję, ale lepsi są obecnie Bułgarzy.

Przy takiej formie jaką pokazali w meczach z nami to nie jestem pewien czy są lepsi od Rosjan. Chociaż Rosjanom też niczego nie brakuje. Najpierw wygrywają z Serbią 3:0 żeby dzień później przegrać w takim samym stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:31, pretorianie napisał:


>
> Więc w grupie E będzie arcyciekawie - prawie półfinały mistrzostw świata ;)
> A co do polski (zważywszy na dobrą formę naszej reprezentacji) nie powinni mieć problemów
z
> wygraniem grupy xD, tylko francja może nam troche napsuć - ale ostatnio nie gra im sie
za dobrze.
No niestety ja się bardzo obawiam USA. W końcu wygrali grupę tam gdzie grała Francja. A jak
oglądałem ostatni mecz z Włochami to Amerykanie ich gładko pociągnęli 3:0 i nie mieli zbytnich
problemów z tym. W finale nie ma łatwych rywali i z każdym trzeba będzie grać tak jak w meczu
z Rosją na mistrzostwach świata.


Jeśli nasi zawodnicy nie zlekceważą przeciwników to stac ich na pokonanie USA i Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 19:35, krzycho250 napisał:


Jeśli nasi zawodnicy nie zlekceważą przeciwników to stac ich na pokonanie USA i Francji.

Zdecydowanie tak, Powiem więcej stać ich na pokonanie Brazylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:36, pretorianie napisał:


>
> Jeśli nasi zawodnicy nie zlekceważą przeciwników to stac ich na pokonanie USA i Francji.

Zdecydowanie tak, Powiem więcej stać ich na pokonanie Brazylii.


Zgadzam się, bo mają umiejętności by pokonac Brazylię, ale wiele zależy jeszcze od psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 19:35, pretorianie napisał:

No niestety tutaj się z Tobą nie zgodzę. Moim zdaniem USA ma większe szanse. W tym roku grali
w jednej grupie i bilans meczy jest 2:2.

Kurczę.. ciężko stwierdzić XD ale może rzeczywiście USA? Po prostu widzialam zbyt malo meczy i niezbyt dobrze znam tę drużynę. Oczywiscie walka będzie wyrównana o to drugie miejsce (pierwsze daję Polsce xD)

Dnia 02.07.2007 o 19:35, pretorianie napisał:

>
Przy takiej formie jaką pokazali w meczach z nami to nie jestem pewien czy są lepsi od Rosjan.
Chociaż Rosjanom też niczego nie brakuje. Najpierw wygrywają z Serbią 3:0 żeby dzień później
przegrać w takim samym stosunku.

Ale zobacz... może i masz rację, ale co teraz prezentuje Serbia a co my? Ciężej się grało Bułgarom tym bardziej, że dwa mecze mieli w Spodku (ach jak oni to wytrzymaliXD). Jednak uważam, że Bułgaria jest lepsza. Ale kto wie? Może te mecze w Katowicach ich zgasiły? Zresztą... co będzie dopiero na finałach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:13, krzycho250 napisał:

Może raul chce aby polacy nie mieli łatwego zycia ale za to pokazali sie pokonując utytułowana
francję.

tak samo pomyślałem. i jest w tym jakaś logika, bo w mistrzostwach europy nie wiadomo na kogo trafimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio z wielką przyjemnością ogladam mecze siadkówki! Nasza drużyna jest na prawde świetna i aż miło się patrzy na grę chłopaków!
A co do polskiej publiczności... to tu wątpliwości nie mam - najlepsza na świecie! To musi być świetna zabawa kibicując na takich obiektach gdzie polska gra! Ahhh... przejechałbym się na jakiś mecz z nadchodzących Mistrzostw, ale wszystkie bilety... są już wykupione i to od dłuższego czasu! No cóż, oglądanie meczów w telewizji i z kumplami u boku, też sprawia wielką frajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:54, sz94 napisał:

Ja też fanem nie jestem a byłem w Spodku na meczach z Bułgarią. Trochę już złapałem bakcyla.

Tak to jest własnie, łapiesz bakcyla i już. Mnie kiedyś jak byłem młodszy tato zabrał na mecz do spodka (Polska - Rosja, bodajże Liga Światowa 2002) i atmosfera na meczu i sam mecz zrobiły na mnie wielkie wrażenie. Od tamtej pory polubiłem granie w siatke i oglądanie siatki. Teraz to już mój ulubiony sport :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noi co powiecie o naszej grupie finałowej: Polska, USA i Francja (dzika karta) ?
MOim zdaniem powinniśmy sobie dać radę i mam y grupe łatwiejszą niż tamta gdzie jest Brazylia, Rosja i Bułgaria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:40, dyrdup napisał:

Noi co powiecie o naszej grupie finałowej: Polska, USA i Francja (dzika karta) ?
MOim zdaniem powinniśmy sobie dać radę i mam y grupe łatwiejszą niż tamta gdzie jest Brazylia,
Rosja i Bułgaria.

No grupa na pewno łatwiejsza niż ta druga grupa. Brazylijczycy są praktycznie poza naszym zasięgiem więc musielibyśmy się zadowolić 2 miejscem, a w tej grupie jest duża szansa na 1 miejsce i potem udział w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 00:02, knopfler napisał:

No grupa na pewno łatwiejsza niż ta druga grupa. Brazylijczycy są praktycznie poza naszym zasięgiem
więc musielibyśmy się zadowolić 2 miejscem, a w tej grupie jest duża szansa na 1 miejsce i
potem udział w finale.


Ja myslę że moglibysmy pograc nawet z Brazylia, bo im też zdażają się rózne wpadki, tak jak np. mecz z Koreą który wygrai tylko 3:2. Dobrze ze Francji dali dziką kartę, bo na pewno należało im sie najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:39, dyrdup napisał:

Ja myslę że moglibysmy pograc nawet z Brazylia, bo im też zdażają się rózne wpadki, tak jak
np. mecz z Koreą który wygrai tylko 3:2. Dobrze ze Francji dali dziką kartę, bo na pewno należało
im sie najbardziej.

Brazylijczykom zdarzają się wpadki, ale zauważ że nie w meczach o stawkę więc naprawdę wątpie żeby im się wpadka zdarzyła w finale ale we will see :). Ja też jestem zadowolony z decyzji o przyznaniu dzikiej karty Francji. Lubie Francję, ale oczywiście nie jeśli gra z Polską :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że tak naprawdę na tym turnieju finałowym wszystkie drużyny są w zasięgu każdej innej. Naprawdę każdy może wygrać z każdym i nie ma tutaj takiej drużyny (jak przed rokiem Włosi) która nie zasłużyła na występ w tym turnieju finałowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 17:05, pretorianie napisał:

A ja myślę, że tak naprawdę na tym turnieju finałowym wszystkie drużyny są w zasięgu każdej
innej. Naprawdę każdy może wygrać z każdym i nie ma tutaj takiej drużyny (jak przed rokiem
Włosi) która nie zasłużyła na występ w tym turnieju finałowym.

W sumie to trudno się nie zgodzić, aczkolwiek zawsze tak jest, że jak jest jakiś turniej to są faworyci i ci na których zwycięstwo się rzadziej obstawia. Co prawda nieznaczni faworyci, ale zawsze są. Ja w tym roku typuję, że na podium znajdą się te same drużyny co na MŚ, z tym, że my na 1 a Brazylia na 2 :D co do pozostałych drużyn (Francja, USA, Rosja) to wytypowałabym Rosję na 4 miejsce, ale z ich grupy już wytypowałam dwie. No to... czwarta Francja, piąta Rosja szóste USA. To tylko moje typy. Jak będzie? Zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbysmy my byli na pierwszym to byłoby naprawdę pięknie. Będę chłopakom kibicował z całych sił (szkoda że nie załapałem sie na bilety na finał :/), ale nie wiem czy to wystarczy do pokonania Brazylii, chociaż przy odrobinie szczęścia jest to na pewno możliwe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować