Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2010 o 09:27, Damianuss1 napisał:

Nie mogę się już tych mapek doczekać :). Crash to była jedna z moich ulubionych w MW.
Liczę, że jak to było do tej pory mapki na PC będą za free. Pozostaje czekać.

Podobno mają być za free ale miesiąc później premiera niż na XBL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 09:27, Damianuss1 napisał:

Nie mogę się już tych mapek doczekać :). Crash to była jedna z moich ulubionych w MW.
Liczę, że jak to było do tej pory mapki na PC będą za free. Pozostaje czekać.


Przecież dobrze wiesz że nie będzie za free :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 10:50, Numenpl napisał:

Przecież dobrze wiesz że nie będzie za free :-)

Jak nie będzie za darmo na PC to ja podziękuję. Jak pewnie wszyscy wiedzą te mapki są już umieszczone w kodzie gry. Konsolowcy zapłacą za coś co już kupili. Jak z PC będzie tak samo to zlewam sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 10:58, Muradin_07 napisał:

I właśnie to najbardziej boli. A cóż można poradzić w erze tych DLC...

Teraz dostałem info, że jednak nie ma ich w kodzie gry :P. Sam już nie wiem komu wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 11:30, Damianuss1 napisał:

> I właśnie to najbardziej boli. A cóż można poradzić w erze tych DLC...
Teraz dostałem info, że jednak nie ma ich w kodzie gry :P. Sam już nie wiem komu wierzyć.


W kodzie odkryto tylko wariacje trybów gry. Nawet jeśli już dawno stworzyli mapki, to na szczęście nie ukryli ich na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 09:27, Damianuss1 napisał:

– Crash – miasteczko z wrakiem śmigłowca w centrum (mapa z Modern Warfare)
– Overgrown – zabudowania wokół wyschniętego koryta strumienia (mapa z Modern
Warfare)

Miło będzie zagrać na mapach z MW. Tylko akurat wybrali mapy, za którymi raczej nie przepadałem. :P Overgrown był niezły, a Crash dla mnie bardzo irytujący. Chętnie zobaczyłbym Ambush, Backlot i Broadcast. ;)

Achhh... Pomarzyć można. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również za tymi mapami nie przepadam, a już szczególnie za Overgrown (nie lubię dużych i otwartych przestrzeni). Fajnie by było gdyby do MW2 dodawali stopniowo po każdej mapie z CoD4 (oczywiście w formie DARMOWEGO DLC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 12:34, Rogalenko napisał:

Ja również za tymi mapami nie przepadam, a już szczególnie za Overgrown (nie lubię dużych
i otwartych przestrzeni). Fajnie by było gdyby do MW2 dodawali stopniowo po każdej mapie
z CoD4 (oczywiście w formie DARMOWEGO DLC)


Miejmy nadzieję, że część graczy wyemigruje do BF: BC2 - to zmusiłoby IW do podjęcia szybkiego działania, a cóż bardziej przyciągnęłoby graczy niż zestaw kultowych darmowych mapek z CoD4? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Sory, że znowu pisze lecz dalej mam problem z tą aktualizacją. Pisano mi że serwery są przeciążone ale próbowałem już kilka razy pobrać tą aktualizację. Dziś spróbowałem jeszcze raz i jedynie co mi z tego wyszło to single - 3% a multi - 6% postępu po jakiś 10 minutach oraz w okienku uruchamiania gry pisze: gotów do gry za 15 h (prędkość w nawiasie - ok. 150kb/s). Ja już nie wiem co mam myśleć. Jeszcze nigdy aktualizacja nie pobierała mi się tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 14:21, kulpamen napisał:

(...)


A nie zmieniłeś przypadkiem języka gra w steam''ie? Bo z tego co wiem, to właśnie tyle pobiera się angielskojęzyczna wersja gry.
Spróbuj przeinstalować MW2, taka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 11:07, Damianuss1 napisał:

Jak wiadomo niedługo mają się pokazać nowe mapki. Najpierw dla posiadaczy Xklocków. Chętni
będą musieli wybulić 1200 M$P :P.

A miesiąc później za darmo dla posiadaczy wersji na PC ;]
Co prawda nie zostało zapowiedziane, że za darmo, ale mogę się założyć, że tak będzie. Z World at War tak właśnie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 11:17, Narmo napisał:

A miesiąc później za darmo dla posiadaczy wersji na PC ;]
Co prawda nie zostało zapowiedziane, że za darmo, ale mogę się założyć, że tak będzie.
Z World at War tak właśnie było.


Aha..:) za darmo, to Prima Aprilis...?
Liczcie się z tym, że DLC by Activision nie będzie za darmo, będzie w takiej samej cenie jak na konsole, dlatego Steam, czy ktoś widział coś za darmo przez STEAMA?
O mnie za mnie MW2 może zdechnąć jako tytuł, prym wiedzie teraz BC2 który w każdej z możliwych płaszczyzn Bije MW2 na głowę, gdyby nie steam odsprzedał bym MW2 ale muisiał bym oddać całe konto na którym mam kilka innych tytułów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>czy ktoś widział coś za darmo przez STEAMA?

Kupa aktualizacji do Team Fortress 2, DLC do Left 4 Dead 1, nowe mapy do Dawn of War 2 oraz nowe mapy do Call of Duty 4 i do World at War. Wszystko w formie patchy. Za te same dodatki (przynajmniej do L4D i WaW) użytkownicy X360 musieli płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować