Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2009 o 19:15, Piciambeer napisał:

Z takim łączem to aktualizacja maksimum 10 minut ci się będzie pobierać, ale może i mniej.
Poza tym jak ty chcesz w multi z takim Netem grać? :)


Transfery mam ogólnie wyższe wieczorem, więc jakoś dam radę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 18:38, SongoX napisał:

A czy ktoś wie ile zajmuję mniej-więcej aktualizacja, bo ja mam cienkie transfery 30-50
kb/s i chciałbym wiedzieć.

Ja też mam takie, z tego co wiem(własnie grę instaluję) to aktualizacji za dużo nie było, o ile zainstalujesz grę prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 19:25, Pernia napisał:

normalnie... skoro ma takie transfery, to ma neta ok 512 kb/s, a do komfortowej gry
jest potrzebny net 128 kb....

Wolf: ET pewnie większych wymagań nie miał a jakoś na 256kbps ledwo co dało mi się grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U was też tak długo się instalowało? U mnie najpierw rośnie czas do zakończenia instalacji i na 2 sekundy leci jeden MB, a za chwilę nagle czas spada i zapiepsza po 100 mb/s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 19:36, Piciambeer napisał:

> normalnie... skoro ma takie transfery, to ma neta ok 512 kb/s, a do komfortowej
gry
> jest potrzebny net 128 kb....
Wolf: ET pewnie większych wymagań nie miał a jakoś na 256kbps ledwo co dało mi się grać...

ta gra jest równie porąbana i zje... sieciowo co Lotr Conquest - możesz mieć neta 850 mb/s, a i tak komfortowo nie pograsz, bo sie nie da, i nawet o tym nie marz. MW2 to jednak engine z coda4, wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwisz się, bo wszystkie CoDy działają na starej technologii id Software, czyli silniku Quake 3, ale baardzo mocno podrasowanej. Przypominam - ET też z tej technologii korzystał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zdziwiłem się - wiem o tym. Tak jak napisałes - bardzo mocno podrasowanej. To z tamtym starym silnikiem ma wspólną praktycznie tylko nazwę, bo na potrzeby CODa4 silnik został niesamowicie zmieniony.... zoptymalizowany pod sieć. Ja w ET grać nie mogę, bo to mnie gdzieś rzuci, to wykopie za ping, to co innego. w Codach zero problemów, dziwne, co nie?
Btw; czemu cie na xf nie ma? ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instaluję MW2, bo boję się że to on w pewnym stopniu spowalnia instalację. Instaluję już pół godziny, jestem przy 9 GB. Potem włączę grę, zmienię ustawienia i odpalę xfrajera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no. Wczoraj pograłem :D. Co prawda po pasterce, i za wiele to nie pamiętam ^^, aczkolwiek gra naprawdę dobra. W multi jeszcze się nie bawiłem, mam czas. Single super :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Modern Warfare 2 profil jest chyba przypisany do steama i nie da się go zmienić, musicie obydwoje grać na jednym albo kupić drugi egzemplarz gry. Innego wyjścia chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2009 o 15:18, Slappy napisał:

I ogólnie M14 + ACOG też skorzystam. A próbowałeś z termowizyjnym? Może jest lepiej ?


Ogólnie nie lubię celowników termowizyjnych. Poza tym on ma przybliżenie lunety snajperskiej, które jest zbyt duże. Specjalnie latam z ACOG by walić na średnie dystanse lub duże, czasami małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 13:03, Outlander-pro napisał:

Aha i jeszcze rada jak łatwo i szybko wbić Zimnokrwistego PRO. Jak wiadomo, trzebaby
zdjąć 40 helikopterów/harrierów/wieżyczek itp by to zrobić. Jest to dość czasochłonne,
lecz istnieje prostsze i szybsze rozwiązanie.

Ja nabiłem 250 bez buga przed prestiżem, a teraz mam już 100, więc nie widzę tej czasochłonności, a glitchowanie to lamerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2009 o 13:34, azur65 napisał:

Ja nabiłem 250 bez buga przed prestiżem, a teraz mam już 100, więc nie widzę tej czasochłonności,
a glitchowanie to lamerstwo


No i? Jesteś pro? Fajnie, a to nie lamerstwo tylko zwykłe ułatwienie życia, które nikomu nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś chętny na porobienie Spec Opsów na Weteranie? Jeśli tak, to dodajcie do znajomych :P.
Szukajcie w STEAM jako Lisun albo YO DAWG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak najnowszy CoD chodziłby na takim sprzęcie?

- Win XP
- Intel Core2Duo @ 1.86 Ghz
- 2 GB RAM
- GeForce 7900 GTO

Dodam tylko, że w CoD 4: MW grałem komfortowo na najwyższych ustawieniach, jestem ciekaw, czy tutaj możnaby spokojnie pograć na medium. Ogólnie chodzi mi bardziej o multi niż singla.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel gra na podobnym sprzęcie, tyle że nieco słabszym (Athlon X2 4200+, 7900GT) i na średnich (z tego co pamiętam) chodzi mu bez zarzutów. Na wysokich (szczególnie w multi) już trochę klatkuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować