Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2009 o 18:12, Outlander-pro napisał:

A fejk to nie może być skoro to był post na twitterze kolesia z IW... :F


Może to taki żart. Jeśli to było dodane do internetu 10 lipca, to na pewno żart, ludzie zawsze robią mi żarty w moje urodziny... co roku jest to samo. ;P No, ale nic, czy tam na pudełku będzie CoD, czy nie będzie i tak wszystkim będzie to się kojarzyło z CoDem (nie za dużo tych "będziów" tu?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 10:30, Damianuss1 napisał:

Ja pitole...
Prawdziwy noktowizor !? Swojego czasu to one kosztowały po 1 tys. złotych. Ciekawe ile z tą edycją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 10:50, Adamo55 napisał:

> Obczajcie to :D - http://www.cdaction.pl/news-7219/rober-bowling-otwiera-prestizowa-edycje-modern-warfare-2---wypada-z-niej-prawdziwy-noktowizor.html


Ta ostatnia paczuszka to tylko dla bogaczy, będzie kosztować pare stówek jeśli ma być
tam noktowizor.

O ile jest to w pełni wyposażony, działający noktowizor. Te cacka naprawdę tanie nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 10:59, Darkstar181 napisał:

> > Obczajcie to :D - http://www.cdaction.pl/news-7219/rober-bowling-otwiera-prestizowa-edycje-modern-warfare-2---wypada-z-niej-prawdziwy-noktowizor.html
> Ta ostatnia paczuszka to tylko dla bogaczy, będzie kosztować pare stówek jeśli ma
być
> tam noktowizor.
O ile jest to w pełni wyposażony, działający noktowizor. Te cacka naprawdę tanie nie
są.

Potwierdzam. Jak to będzie kosztowało nawet 300zł, to nic tylko brać( w dodatku ma to nie być atrapa, a te najtańsze noktowizory to co najmniej 700-800zł). Zawsze się przyda w nocy albo do przebieranek. : o
Warto poczekać na więcej info co do jakości, ale jak to jest działająca noktowizja - to już super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 11:30, Gol_Galad napisał:

Potwierdzam. Jak to będzie kosztowało nawet 300zł, to nic tylko braćizja -
to już super.


Jakieś 300zł to pewnie będzie kosztować edycja Hardened, bo przecież zwykłe edycje gier na konsole kosztują dziś jakieś 240zł. Jeśli ten noktowizor będzie w pełni działający to obstawiam, że edycja Prestige będzie wyceniona na jakieś 500zł. Trochę lepiej mogą na tym wyjść pecetowcy, bo w tym przypadku gry są nieco tańsze, ale póki co nawet nie wiadomo czy na PC ten zestaw będzie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2009 o 11:42, dave03 napisał:

Jeśli ten noktowizor będzie w pełni działający

Czytać ze zrozumieniem

"i w pełni działający noktowizor"

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni działający... ale na zupełnie innej zasadzie niż te używane aktualnie przez armię... Takie "prawdziwe" noktowizory to i po 15 tysięcy kosztują. O, ten pan tutaj (i ktoś jeszcze, w komentarzach do tego newsa na gram.pl) całkiem zgrabnie to wyjaśnił :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49816&pid=24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 13:56, Kreeg napisał:

W pełni działający... ale na zupełnie innej zasadzie niż te używane aktualnie przez armię...
Takie "prawdziwe" noktowizory to i po 15 tysięcy kosztują. O, ten pan tutaj (i ktoś jeszcze,
w komentarzach do tego newsa na gram.pl) całkiem zgrabnie to wyjaśnił :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49816&pid=24


Cóż, może to nie i nie jest tró noktowizor ale i tak działa, więc co narzekać ? xD
Eh, gdyby to tylko dotarło do Polski ... ale LEM tego na stówę nie wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 23:49, Outlander-pro napisał:

Cóż, może to nie i nie jest tró noktowizor ale i tak działa, więc co narzekać ? xD
Eh, gdyby to tylko dotarło do Polski ... ale LEM tego na stówę nie wyda.


W przypadku takich dodatków, to raczej mało kogo obchodzi czy to działa czy nie :) Ważne żeby się świetnie prezentował na półce :D No ale tak jak już powiedziałeś, LEM na pewno nie wyda w Polsce edycji innej niż standardowa. Podobnie zresztą było już z WaWem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No ale tak jak już powiedziałeś, LEM na pewno

Dnia 15.07.2009 o 00:03, Kreeg napisał:

nie wyda w Polsce edycji innej niż standardowa. Podobnie zresztą było już z WaWem.


Jak dla mnie ma to też swoje dobre strony, bo jeśli Lem tego w Polsce nie wyda to przynajmniej nie będzie mnie ta kolekcjonerka tak kusić jakby to miało miejsce w przypadku gdyby była ogólnie dostępna. Mniej kasy pójdzie a przecież wiadomo że w tym wszystkim i tak sama gra jest najważniejsza. Co do metal-boxów to sam osobiście za nimi nie przepadam, wyglądają owszem ładnie tyle tylko że głównie na początku, później najczęściej zostaje porysowany a wtedy nie prezentuje się już tak efektownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli spojrzeć na to z tej strony, to masz rację. Tym bardziej że LEM i tak pewnie nawet tą standardową edycje wyceni na jakieś (lekko licząc) 149zł, więc ceny tych edycji "specjalnych" przyprawiały by pewnie o zawał... Poza tym, po Falloucie 3 którego kupiłem w ciemno, nigdy już raczej nie zainwestuje w żadną kolekcjonerkę (już od dawna się przymierzam do sprzedania tego na allegro... zdecydowanie ta gra nie była tej kolekcjonerki warta.), chyba że bym miał jakiś duży nadmiar kasy. Sama gra jest ważniejsza niż te wszystkie dodatki, które z czasem i tak będą tylko zalegać na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amazon.com wycenił PRESTIGE EDITION na $149.99 : ) = ~460zł [według aktualnego kursu]. Niestety na chwilę obecną ta wersja dostępna jest jedynie na Xboxa 360 i PS3. Miejmy nadzieję, że pojawi się również na PC. Jak widać nie mamy tutaj jakiegoś super super evul sprzętu za 3000zł. Sam osobiście jestem skłonny dać taką sumę za wersję na PC o ile ta w ogóle się ukaże : ).

http://www.amazon.com/Call-Duty-Warfare-Prestige-Xbox-360/dp/B002HEWACS/ref=sr_1_10?ie=UTF8&s=videogames&qid=1247773921&sr=8-10

http://www.amazon.com/Call-Duty-Warfare-Prestige-Playstation-3/dp/B002HEWAD2/ref=sr_1_11?ie=UTF8&s=videogames&qid=1247773921&sr=8-11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając życie może to być jakiś tani ruski syf który rozpadnie się po tygodniu "użytkowania", ale liczę że się postarają, chociaż na pewno nie kupię tej wersji. Jakoś żal mi 460zł na grę, a raczej na nieprzydatne dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 23:38, Adeq napisał:

Znając życie może to być jakiś tani ruski syf który rozpadnie się po tygodniu "użytkowania",


Nie wydaje mi się żeby to była aż taka tandeta. Ale jeśli jest to coś nieco bardziej "profesjonalnego" to cena jest zaskakująco niska i kto wie czy nie dlatego, bo teraz posiadacze tych tańszych edycji mogą do niej nieco dopłacać. Oczywiście nikt się do tego oficjalnie nie przyzna ale kto wie. Nakład edycji z noktowizorem pewnie wielki nie będzie a jakby z tych pozostałych skubnęli choćby po 5-7zł od sztuki to i tak pewnie wyszliby na swoje, bo gra pewnie sprzeda się pewnie w ponad 10-cio milionowym nakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-7368/noktowizor-tylko-dla-wybranych-modern-warfare-2-prestige-edition-nie-dla-pc.html - co o tym sądzicie? Właściwie na zdrowy rozum - gdyby wersja z tym "noktowizorem" miała pojawić się również na blaszakach to w tych sklepach z pewnością czekałaby już w pre-orderze.

Mi szczerze już przeszło jeśli chodzi o wersję Prestige i nawet gdyby ta miała pojawić się w sprzedaży na również na PC to i tak na chwilę obecną razem z moim dziurawym portfelem stawiam na Hardened Edition, którą już teraz mogę sobie zamówić i spokojnie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zadowolę tą najzwyklejszą. Metal-box wygląda ładnie, ale co z tego skoro tak łatwo można go zarysować? Wole coś trwalszego i jednocześnie tańszego, bo te dodatki z edycji Prestige nie zachwycają, zresztą poza tym metalowym pudełkiem takowych chyba w ogóle nie ma. Dla mnie najważniejsze jest to żebym mógł grać i prawdopodobnie zapłacę za najtańszą wersje 119zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, podobnie załatwię sprawę z MW2 na 360, chociaż najdroższa edycja kusi i to nieziemsko, muszę z niej zrezygnować. ;) W każdym razie, mam tylko nadzieję, że nie spartolą multi, a jak wypadnie tak jak trzeba, nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować