Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Mój znajomy za to się ośmieszył: głosił, że niby CoD6 (czyli inaczej Modern Warfare 2) ma być kontynuacją CoD5 (swoją drogą biedaczek zapomniał, że nie ma na pudełku znaczku "5") . :)
Ale czy to pewne, że w MW2 będzie można na skuterach wodnych w multi jeździć? I czy to pewne, że CoD7 będzie na Wietnamie i na Kubie?

@dante1007
powiem jedno: super to brzmi! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 23:31, Lukiwwo94 napisał:

Witam wszystkich właśnie obejrzałem game play Modern Warfare 2 i nasuwa się takie pytanie
Czy będzie demo?


Spytaj ludzi z Infinity Ward... Do premiery jeszcze parę miesięcy, a ty chcesz już takie szczegóły wiedzieć? Już pomijając to, ja ujmę to tak: Jak dotąd każdy CoD stworzony przez Infinity Ward miał swoje demo. WaW dema nie miał, ale miał za to betę multiplayer... Szansa na to że NIE będzie dema, jest zatem naprawdę mała (bety multi nie będzie niemal na pewno, Infinity Ward raczej nie musi się posiłkować darmowymi betatesterami :D), przynajmniej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 23:31, Lukiwwo94 napisał:

Witam wszystkich właśnie obejrzałem game play Modern Warfare 2 i nasuwa się takie pytanie
Czy będzie demo?


miejmy nadzieję, że wypuszczą, do pierwszego MW demko było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2009 o 23:31, Lukiwwo94 napisał:

Witam wszystkich właśnie obejrzałem game play Modern Warfare 2 i nasuwa się takie pytanie
Czy będzie demo?

Jak dotąd każda część miała swoje demo, nawet dodatek do pierwszej części...
Dema wyjątkowo nie było przy World at War, ale to dlatego że gra została wydana przez Treyarch, a im akurat daleko do kunszty Infinity. Nawet dema nie chce im się wypuszczać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 09:49, dante1007 napisał:

Mam ciekawą wiadomość wszystkie bronie z CoD 4 pojawią się w MW2. Potwierdził to jeden
z pracowników IW podczas wywiadu udzielonego dla ING Video.

http://xbox360.ign.com/dor/objects/14281102/call-of-duty-6/videos/e3live_modern2_p3.html


Rzeczywiście... Jak ktoś nie zauważył w który momencie jest o tym mowa, to ja podpowiadam: 1:20. Jeśli naprawdę tak będzie, to jak dla mnie ekstra. W MW do dyspozycji było 27 broni, a jak dodamy do tego nowe, zauważone na trailerach i screenach pukawki, to już wychodzi wszystkich broni około 40... A przecież to zapewne nie wszystkie... Tutaj można się dowiedzieć trochę na temat nowych broni (nie wszystkie bronie na liście na tej stronie są nowe, to po prostu wszystkie jakie dotychczas zauważono we wszelkich trailerach itd.), jak kogoś to interesuje:
http://callofduty.wikia.com/wiki/Modern_Warfare_2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 11:17, Darkstar181 napisał:

> Witam wszystkich właśnie obejrzałem game play Modern Warfare 2 i nasuwa się takie
pytanie
> Czy będzie demo?
Jak dotąd każda część miała swoje demo, nawet dodatek do pierwszej części...
Dema wyjątkowo nie było przy World at War, ale to dlatego że gra została wydana przez
Treyarch, a im akurat daleko do kunszty Infinity. Nawet dema nie chce im się wypuszczać
:P


Może i dema nie było, ale była za to otwarta beta multiplayera(który wydawał mi się znacznie gorszy od tego z CoD4, ale to może przez moje przejedzenie się WWII w FPS''ach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież już dużo wcześniej było wiadomo, że wszystkie bronie będą, to była tylko plotka, że ich nie będzie.
Ale podobno może być tak, że będą w singlu, ale niekoniecznie w multi. Coś tak przebąkiwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 22:04, hanti_gunner napisał:

mała sugestia odnośnie multi :

Modern Warfare 2 czy Killzone 2 ^^

Multi w Killzone 2 wymiata.

No ale to trochę dziwne że pytasz. MW2 jeszcze nie wyszło więc ciężko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fani spisali listę broni które na pewno pojawią się w Modern Warfare 2 .
• Silenced Bushmaster ACR
• M110 SASS
• Famas
• Steyr AUG HBAR
• Glock 18
• AK47
• SPAS-12
• M429 SAW
• 870MCS
• SCAR
• FN F2000
• UMP .45
• P90
• M1911
• C4
• Granat ogłuszający
• Granat odłamkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat powinien się inaczej nazywać:) Już wiemy, że IW nie bedzie wydawać gier z pod znaczku CoD, a Modern Warfare 2 jest pierwszą z nich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś kopiujesz, to chociaż bez błędów ;)
Nie M429, tylko M249.
Nie Steyr AUG HBAR, tylko zwykły Steyr AUG A1. Przynajmniej na żadnym filmiku nie widziałem wersji HBAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:08, Queven napisał:

Nie wiecie czy w MW2 bedzie tryb kooperacjii ?

Nie będzie. Swego czasu nawet o tym news na gramie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 22:59, Sharaqus napisał:

Nie będzie. Swego czasu nawet o tym news na gramie był.


No jak to nie będzie? Oczywiście że będzie... Tylko że po prostu w nieco innej formie niż "klasyczny" co-op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować