Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2009 o 22:01, Damianuss1 napisał:

Mogliby zaserwować jakąś betę MP tak jak to było w przypadku WaW. Przynajmniej wiedziałbym
czy będzie hulać na średnich : P.


Jak nie będzie bety, to będzie demo. Nie było jeszcze żadnego CoDa (na PC oczywiście), którego nie można było sobie przed premierą "wypróbować" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha :D Ale to będzie rewelka, ja nie mogę!
15 unikatowych nagród za kill streaki do wybrania! I jedno z nich to bycie strzelcem AC130 ! Ciekawe co jeszcze wymyślili! I te gnaty!
A ten Semtex na końcu ... czyżby przy bezpośrednim trafieniu unieruchamiał przeciwnika, skazując go na pewną śmierć? :P
Oj, się będzie działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 22:57, Rumcajsev napisał:

O KUR*A!


Bardzo trafnie to ująłeś :D

Pomysł customizacji tych "bonusów" za killstreaki jest moim zdaniem przegenialny. Sama "podstawa" rozgrywki wygląda tak samo jak w jedynce, no ale chyba nikt nie liczył na jakieś zmiany pod tym względem (po co zmieniać coś, co jest właściwie idealne?). Nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jakie jeszcze będą nowości, no i oczywiście samej premiery gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 23:37, Outlander-pro napisał:

A ten Semtex na końcu

Mi się od razu skojarzyło z granatami plazmowymi z Halo. Przylepia się toto do przeciwnika, który czasami ucieka do swoich. I zamiast jednego fraga mamy trzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Struck to nie to samo to stuck, jak dla mnie to jest po prostu bonus za uderzenie w przeciwnika granatem, a granat sam w sobie spadł po prostu na ziemię za tę kserokopiarkę czy co to było.
i bardzo fajnie, że za różne pierdoły w czasie gry dostaje się bonusy do expa, dzięki temu ludzie ze skillem albo po prostu myślący, będą szybciej levelować. boję sie tylko natłoku takich napisów na ekranie przy jakimś uber-zagraniu, bo zmniejszają one trochę pole widzenia.

i mam dylemat, kupować na komputer i grać 800x600 i ownić niemiłosiernie ma myszce
czy kupić na ps3 i lamić na padzie, ale mieć za to fullHD i trophy.
pomocy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 00:12, Rumcajsev napisał:

Tylko że pisze Stuck. Przyjrzyj się dobrze ;)

rzeczywiście, my fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde... Szczena tak spadła, że aż wróciła z powrotem :O Myślałem, że nic nowego lepszego nie da się wycisnąć z tego multiplayer''a a tu taki zaskok. Jeszcze do tego Javeliny czy też Stringer do strącania AC-130 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geeezus :))!!! jak zobaczyłem ten gameplay to szczena mi opadła do podłogi.Jej jak ja czekam na ta gierke :)) jak dziecko jakies a mam 20 lat :P xD Znów bedzie 2 lata ciupania po necie :P :))) MODERN WARFARE RULEZZZ !!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha mamy podobne wrażenia ;P :))) ale ciekaw jestem co tam bedzie mozna jeszcze wybrac oprócz tego AC-130 :)) może jakies M1 Abramsy :D:))))

Hmmm, obejżałem ten gameplay jeszcze raz i ten Ac130 jest pod sam koniec tych killstreaków do odblokowania,więć na początku pewnie za pare killów bedzie cos słabszego,ale na to wygląda że ma byc coś jeszcze lepszego od AC 130 omfg ;P:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 08:05, FerraEnzo napisał:

czekam na ta gierke :)) jak dziecko jakies a mam 20 lat :P xD Znów bedzie 2 lata ciupania
po necie :P :))) MODERN WARFARE RULEZZZ !!!!:):):)


Dwa lata? To będzie tak samo żywe jak CoD2 czyli jak do tej pory gra w to jeszcze mnóstwo graczy tak samo będzie z MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary,wiesz chodziło mi o to że do premiery nastepnej części,bo wyraznie widac ze ma byc 3 :))))) I ja Cie rozumiem bo sam od czasu do czasu sobie pykam w cod2 :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 08:24, kedzior141 napisał:

Must have w dniu premiery bez dwóch zdań;)


Ja już to ustaliłem jak tylko usłyszałem kiedy premiera, nie potrzebuję jakiegoś gameplay''a bo IW ma odemnie kredyt zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jakoś nie rusza specjalnie, na początku będą te killstreaki fajne a potem zaczną wkurzać jak Heli i naloty z "4".. No ale na szczęście będzie promod czy coś takiego. Zresztą nie żeby coś ale w cod4 też w MP można takowym samolotem polatać :P Mod wyszedł ;)

A sam gameplay jest po prostu, słowo "niesamowity" to za mało o.O I rozgrywa dzięki Bogu wygląda jak z czwóreczki! No po prostu C U D O ;D

Jeszcze tylko dwa miechy z kawałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 08:54, Adeq napisał:

Mnie to jakoś nie rusza specjalnie, na początku będą te killstreaki fajne a potem zaczną
wkurzać jak Heli i naloty z "4".. No ale na szczęście będzie promod czy coś takiego.
Zresztą nie żeby coś ale w cod4 też w MP można takowym samolotem polatać :P Mod wyszedł

Naloty w 4 były całkiem przyjemne, a jak widać to strącenie tych bonusów stało się łatwiejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować