Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Hmm co do zamawiania wczesniej, to nie wiem czy to taniej wyjdzie, bo czasem sklepy sobie zaszczegaja, ze cena moze ulec zmianie, wiec placimy tyle samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 09:26, Kreeg napisał:

Nastawiałem się na Hardened ... :|. Pocieszam się, że sama gra na pewno mnie zadowoli no i zaoszczędzę trochę grosza, ale to i tak bezczelne z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 10:01, Damianuss1 napisał:

\...\ Pocieszam się, że sama gra na pewno mnie zadowoli
no i zaoszczędzę trochę grosza, ale to i tak bezczelne z ich strony.

A dlaczego bezczelne? To Infinity Ward robi tą grę, to ich produkt i to oni decydują w jakiej formie go wydadzą i nikomu nic do tego. Oczywiście można odnieść wrażenie, że posiadacze PC są tutaj traktowanie nieco po macoszemu ale niestety... Gry na konsole sprzedają się znacznie lepiej i to że seria Call of Duty zaczynałą na PC nie oznacza iż to ta platforma będzie do końca miała z tego powodu jakieś względy. W interesach gdy chodzi o wielką kasę nie ma miejsca na sentymenty. A sama gra i tak świetnie się sprzeda zwłaszcza, że konkurencji praktycznie co tydzień zaczyna ubywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 09:26, Kreeg napisał:


Szkoda, bo nieźle wszystkich napalili, a teraz mówią, że nie wydadzą kolekcjonerki na PC. Ale i tak najbardziej będzie się liczyć gra i będę się w nią zagrywał ile tylko wlezie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W teorii mają dwie, ale w praktyce powiedziałbym że jedną. Dostępność do edycji Prestige będzie bardzo ograniczona, bo raz że jej cena będzie dla wielu barierą nie do przeskoczenia, a dwa, jej nakład będzie niski i z pewnością i tak wielu obejdzie się smakiem. Natomiast w skład edycji Hardened - moim zdaniem - nie wchodzi tak naprawdę nic aż tak ciekawego. Mi osobiście EK na PC wisi, bo i tak bym jej nie kupił w takiej formie w jakiej mają się ukazać, ale byłoby miło gdyby edycja podstawowa została wydana "nieco" lepiej niż poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/jebut siekierą/
Jot twoja mać.
Co to ma być!
Niech przynajmniej to wynagrodzą jakimś przemega zajebistym exclusivem w wersji PCtowej, np. Kałach pokryty platyną i brylantami od svarowskiego, strzelający złotymi pociskami z auto-aimem.
A tak na serio to powinni dać coś ekstra przemega fajnego, co powodowałoby "damm it, czemu nie jestem pctowcem?!" Oj, czekam na następną generacje konsol i więcej do pieca już chyba nie dokładam T-T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 09:26, Kreeg napisał:

Mi tam nie jest ani trochę żal.. Te dodatki u mnie zawsze szły gdzieś do kąta i nigdy więcej ich nie widziałem. Jednak powinni zrobić jakiegoś super exclusiva i byłoby okej. Bo jest to jednak nie fair wobec pecetowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ujmę to tak: dzięki LEMowi, w Polsce i tak na pewno nie było by żadnej z tych edycji kolekcjonerskich. A nawet jakby były, to nawet ta uboższa i tak by kosztowała zapewne ponad 200zł. Ale... po prostu by istniała, w przypadku jakby nie było jej w Polsce, to można by było sobie chociaż sprowadzić. Tu nawet nie chodzi o to, że pecetowcy nie będą mogli poszpanować metalowym, zapewne ślicznie rysującym się pudełkiem, tudzież noktowizorem z bazaru. Po prostu samo w sobie trochę przykre jest to, że edycje kolekcjonerskie nowej części serii (jak ktoś powie, że "to nie jest Call of Duty, tylko Modern Warfare 2", to zrobię temu komuś krzywdę :D), która zaczęła się na PC, będą dostępne tylko na konsolach.

No ale cóż... grę tak czy siak kupię w dniu premiery (albo przez pre-ordera), nawet jeśli podstawowa edycja będzie wydana tak jak zwykle, czyli płyta + 16 stronicowa instrukcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Call of Duty, tylko Modern Warfare 2...

Dnia 30.07.2009 o 11:49, Kreeg napisał:

No ale cóż... grę tak czy siak kupię w dniu premiery (albo przez pre-ordera), nawet jeśli
podstawowa edycja będzie wydana tak jak zwykle, czyli płyta + 16 stronicowa instrukcja
:)

W większości się z tobą zgadzam - EK to za drogi biznes, skoro pograć można tak samo jak w zwykłej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 12:04, Piciambeer napisał:

To nie jest Call of Duty, tylko Modern Warfare 2...


Tylko czekałem na taką odpowiedź ;)

Dnia 30.07.2009 o 12:04, Piciambeer napisał:

W większości się z tobą zgadzam - EK to za drogi biznes, skoro pograć można tak samo
jak w zwykłej wersji.


O, no i właśnie w tym rzecz. Jako taki nietypowy przykład podam Fallouta 3 (którego to kupna kolekcjonerki żałuje po dziś dzień): co z tego że jego kolekcjonerka jest bardzo fajna (śliczne pudełko, równie ładny artbook, figurka... no nic tylko brać!), skoro sama gra jest... jaka jest, a i nawet klucza do Live (jak i samego Live) nam w Polsce poskąpili? Mówiąc w skrócie: słabe wydanie nie zepsuje dobrej gry, dobre wydanie nie sprawi, że słaba gra stanie się dobrą grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

TO JEST Call Of Duty: Modern Warfare 2.
Acti/Blizz powróciło do nazwy Call of Duty, mogliby za dużo stracić.
Gdzieś był news na gramie, nie chce mi się szukać xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 13:21, NikiNicoo napisał:

TO JEST Call Of Duty: Modern Warfare 2.
Acti/Blizz powróciło do nazwy Call of Duty, mogliby za dużo stracić.
Gdzieś był news na gramie, nie chce mi się szukać xP


Uwierz mi, że wszyscy (?) wypowiadający się w tym temacie o tym wiedzą. Ja szczerze nie żałuje,że edycja kolekcjonerska nie pojawi na PC bo:
1. Nie będę tyle kasy wydawał na marnej jakości noktowizor czy metalowe pudełko
2. Nie zbieram EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja o nazwie Hardened (czyli ta w metalowym pudełku) również się nie pojawi na PC. W przypadku PC, do wyboru jest więc wydanie standardowe, wydanie standardowe, no i jeszcze wydanie standardowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować