Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

To widzę panowie już się umówili na partyjkę Spec Ops ;) To może teraz ktoś jeszcze jest chętny, właśnie szukam kogoś do co-opa? Oczywiście PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 21:52, necron1501 napisał:

Nie powiesz że jest wysoki... Po drugie jak to możliwe że on widzi ping? Każdy ma pokazany
jako takie zielone schodki :D

@Cveni masz ochotnika :D


To dodaj mnie do znajomych na Steamie, nick oczywiście "cveni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze kilka misji specjalnych zostało ale mało czasu ostatnio mam... jakby ktoś chciał wspólnie w te misje zagrać to dajcie znać. Nick w Steam taki sam jak tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale jest bonusowa misja po zakończeniu gry :P Po obejrzeniu napisów końcowych można samemu odwiedzić muzeum! A w nim jest wieki, czerwony guzik z napisem - "nie naciskać".
Całkiem miły easter egg ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 21:52, necron1501 napisał:

Nie powiesz że jest wysoki... Po drugie jak to możliwe że on widzi ping? Każdy ma pokazany
jako takie zielone schodki :D



Na oficjalnym forum gdy o tym wspomniano maxi efekt - niby strona przeciążona i usuwanie jakichkolwiek tematów z tym związanych!!
Szczegóły na tej stronie
http://www.modernwarfail2.com/2009/11/17/showing-pings-in-numbers-instead-of-signal-bars/

Ci co lubią grzebać w kodach źródłowych odkryli nowe tryby w kodzie źródłowym więcej na
http://www.modernwarfail2.com/2009/11/17/unlocking-hidden-mw2-game-types/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam problem z MW2. Jestem w misji, w której razem z kapitanem Pricem pociskam łódką i gonię Sheparda. Gdy misja się kończy i ma się wczytać dalszy etap wyskakuje błąd, związany z DX- ponoć nieodwracalny. Jak temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, jakies racje masz, ale musisz pamietac, ze i MW2 i Piraci sluzyc mieli jedynie rozrywce. Niczemu wiecej. Swobodnej, niezobowiazujacej rozrywce. Gdyby ktos chcial logike i fakty, nie ogladal by Piratow, tylko Discovery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...to po ja ściągałem DXa, żeby pograć 2 minuty dłużej? No nieważne, zakończenie przeciętne.

Sama gra naprawdę dobra.

Plusy:

+multum akcji
+masa broni
+grafika i muzyka w tle
+poplątana ale strawna fabuła (wizja

Spoiler

zniszczonej Ameryki jest wypas :D

)
+trudna

Minusy:

-zdarzają się bugi typu przenikanie ciał czy zrespienie wroga na naszych oczach
-bardzo krótka
-czasem zbyt demotywująca
-miejscami zupełny brak realizmu

Mimo kilku minusów to chyba najlepsza gra akcji w jaką dane mi było brać. Czas obczaić multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 23:43, Mateuszencjowaty napisał:

Obeszli tak steama, że na multi działa i do tego na oryginalnych serwerach o_O?

Tak, a najsmieszniejsze jest to, że IW jedyne co może zrobić żeby temu zapobiec - postawić dedykowane serwery i rozgrywkę online odłączyć od steam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2009 o 23:50, Pernia napisał:

Tak, a najsmieszniejsze jest to, że IW jedyne co może zrobić żeby temu zapobiec - postawić
dedykowane serwery i rozgrywkę online odłączyć od steam. :D



I ewentualne obniżenie ceny gry :P Ale to już sprawa inna. Ten kto chce to kupi, ten komu szkoda, nie kupi.

Wątpię, żeby IW odłączyło od steama. Nigdy tak chyba nie było. Jedynie dedyki postawić mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 23:52, Mateuszencjowaty napisał:

Wątpię, żeby IW odłączyło od steama. Nigdy tak chyba nie było. Jedynie dedyki postawić
mogą

To jest chyba wina całego steama, ale nie jestem pewien. Napewno muszą się pozbyć IWnet. Imo steam i ten właśnie ''iwnet'' zostały wprowadzone po to, żeby piractwo zmniejszyć na multi do zera. Niespecjalnie im się to udało jak widać, tym razem zamiast ''cracked servers'' są ''legit servers''.... wypuszczą legalnego mod toolsa, dedyki, i całkiem możliwe że społecznośc graczy się uspokoi... ja innej opcji nie widzę. Tu nie chodzi o cenę gry - tu chodzi o to jaka ta gra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 22:45, Outlander-pro napisał:

Nie wiem czy wiecie, ale jest bonusowa misja po zakończeniu gry :P Po obejrzeniu napisów
końcowych można samemu odwiedzić muzeum! A w nim jest wieki, czerwony guzik z napisem
- "nie naciskać".
Całkiem miły easter egg ;]


Dokładnie to są dwa takie przyciski... i nie przesadzajmy... nie są wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 00:49, Damianuss1 napisał:

Taaa już to widzę jak te dedyki powstają xD. Dajcie już sobie spokój ludzie.

Chodzi o... ostatni temat o tym,że jak "powstają" dedytki,czy ogólnie już można przez przypadek "wpaść" o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować