Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2009 o 16:29, necron1501 napisał:

Pytanie: co powoduje, że po chwili gry piszę że mam za mało miejsca na dysku, mimo że
mam 18GB.


U mnie wystarczyło wyłączyć firewalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:53, luq napisał:

Ja przeszedłem w 4,5h.

btw: Dlaczego tak szybko chcesz sprzedać ?


Ponieważ nie będę trzymał u siebie czegoś, na co wydałem 119 zeta a co daje mi za mało zabawy, ot co. To nawet nie przekłada się na cenę dobrego filmu w kinie (6 h = 76 zeta) ;). Ogólny trend skracania gry w FPSach do absurdalnie krótkiego czasu jest w mojej opinii błędem, albo wynika z braku pomysłu na scenariusz i odpowiednie stopniowanie akcji - w taki sposób, by nawet dwudziestogodzinna strzelanka nie nudziła się. Cóż, IW dało ciała przy World at War i trzyma niechlubny poziom, jak widzę.

Damianuss1:
Przecież napisałem, że instaluje mi się z płyty... A Steama musisz zainstalować, by w ogóle ją wykonać.

Przy okazji... jak długo instaluje się aktualizacja do singla? Do multi poszła zgodnie z prędkością mojego łącza (haniebny 1 megabit), zaś od godziny czekam na jakikolwiek postęp w aktualizacji gry... I dupa.
(Nie wiem co za kretyn wymyślił te przymusowe apdejty :/)

EDIT:
Niby się zaktualizowało... ale nie działa. Brak pliku localization.txt - czyli reinstall od nowa.
Walę przez ucho taką jakość produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mimo wszystko uważam, że zagrać warto. W multi też powinieneś spróbować swych sił - nie od dziś wiadomo, że seria CoD nastawiona jest bardziej na rozgrywkę sieciową.

PS: Ja też mam 1 Mb i w multi nie mam problemów.
PS2: WaW zostało zrobione przez Treyarch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 17:00, luq napisał:

/.../

Mimo wszystko uważam, że zagrać warto. W multi też powinieneś spróbować swych sił - nie
od dziś wiadomo, że seria CoD nastawiona jest bardziej na rozgrywkę sieciową.


Rozpykam i sprzedam. I tak wyjdzie na moje.

Dnia 15.11.2009 o 17:00, luq napisał:

PS: Ja też mam 1 Mb i w multi nie mam problemów.


Nie chodzi o połączenie z serwerami multi, tylko pobieranie śmiesznych patchy przez Steam.

Dnia 15.11.2009 o 17:00, luq napisał:

PS2: WaW zostało zrobione przez Treyarch.


Dzięki za sprostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 16:37, Astropath napisał:

> Pytanie: co powoduje, że po chwili gry piszę że mam za mało miejsca na dysku, mimo
że
> mam 18GB.

U mnie wystarczyło wyłączyć firewalla.


A pomoże to w tym, że jak np: strzele w wodę, to wokół wody pojawia się wielki kwadrat? O dziwo jak obniżam wymagania to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy narzekania:

To Steamowate ścierwo jest niemożebne. Gry nie da się ponownie zainstalować w normalny sposób, jeżeli aktualizacja spowodowała błąd. Można co najwyżej wywalić Steama, lub ręcznie wypieprzyć cache gry w folderze tej zasranej aplikacji.

W razie wątpliwości - sposób podany tu: http://forum.pl4fc.net/index.php?showtopic=10551 nie działa na systemach 64-bitowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 17:11, necron1501 napisał:

A pomoże to w tym, że jak np: strzele w wodę, to wokół wody pojawia się wielki kwadrat?
O dziwo jak obniżam wymagania to nie pomaga.


To raczej jest artefakt spowodowany kartą graficzną lub starymi sterownikami. Zaktualizuj stery i sprawdź, czy problem się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 17:03, EverettMcGill napisał:

Rozpykam i sprzedam. I tak wyjdzie na moje.


Tak sie zastanawiam... nie wiedziałeś przed zakupem jak długą grą jest MW2?
I jak chcesz sprzedać grę, skoro cd key wykorzystałeś? Z całym kontem?

Samo aktualizowanie gry powinno trwać max 5 minut. Jeśli ciągnie się o wiele dłużej (licznik np pokazuje 17h - tak miałem), to trzeba przeinstalować. Urok steama :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i napotkałem na pierwszy problem w grze. Mianowicie gdy próbuję włączyć 2 misję 3 aktu "Drugie słońce" to wyświetla mi się error [obrazek]. Tak więc co ja mam z tym zrobić?

20091115210956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo wygląda to na jakiś błąd instalacji. Jakiś plik się pewnie nie wypakował albo trafił nie tam gdzie trzeba. Reinstall powinien pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśni mi ktoś dlaczego

Spoiler

Price''a uwięzili w Gułagu, a Soapa nie? Przecież byli wtedy razem na moście (końcówka CoDa 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:15, Bartex69 napisał:

Hej! Testowałeś może multi?


Jasne, już od wtorku multi katuję.

Dnia 15.11.2009 o 21:15, Bartex69 napisał:

Jak u ciebie,bez lagów? :P


Przeważnie nie ma problemów, chociaż czasem trafi się na jakiegoś słabszego hosta. Zdarza się, fakt, ale nie często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 21:19, Ray759 napisał:

Wyjaśni mi ktoś dlaczego

Spoiler

Price''a uwięzili w Gułagu, a Soapa nie? Przecież byli wtedy
razem na moście (końcówka CoDa 4




Być może

Spoiler

Coś się wydarzyło w ciągu tych pięciu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kolejny problem tym razem podczas instalacji- gra instaluje się do 60MB i dalej już nie idzie, a instalowałem już ze 4 razy i ciągle to samo.:/ Coraz bardziej mnie to zaczyna wkurzać. Macie jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć ile Price może mieć lat ? Przecież pojawia się już w 1 CoD i jest tam już troszkę starawy jeśli dobrze pamiętam. Dodać mu jeszcze te lata do czasu trwania akcji to chyba trochę sporo ma już na karku, nie uważacie ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować