Zaloguj się, aby obserwować  
dave03

Modern Warfare 2

6835 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2009 o 22:23, cichy10 napisał:

No to kolejny problem tym razem podczas instalacji- gra instaluje się do 60MB i dalej
już nie idzie, a instalowałem już ze 4 razy i ciągle to samo.:/ Coraz bardziej mnie to
zaczyna wkurzać. Macie jakąś radę?


Instalujesz z płyty czy zasysa przez Steama? Jeśli z płyty - zrób sobie kanapknę, poczekaj te 15-30 min, żeby być pewnym że jest błąd.

Co do problemów z instalacją (ściąga przez Steam zamiast instalować z płyty) - zatrzymać ściąganie, usunąć, zainstalować jeszcze raz - pójdzie z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, mam problem I potrzebuje pomocy.
Mam Intel Core 2 Quad 2.4 GHz, 4GB Ramu, GTXa 280 i Windows XP
Aż po dziś dzień mogłem spokojnie grać w MW2 bez problemów po kilka godzin na full detalach i nic sie nie działo, ale dziś spróbowałem odpalić i po kilku minutach rozgrywki online cała gra nagle dostaje freeze''a a na ekran wyskakują artefakty - pomaga jedynie reset.
I teraz tak, zdaję sobie sprawę że takie rzeczy się dzieją gdy jest problem z kartą graficzna ale chodzi o to, że sprawdziłem na innych grach (m.in. na UT3) i nie ma żadnych nawet najmniejszych zwiech..... wie ktoś może o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi o to, że problem pojawia się jedynie w MW2, inne gry chodzą bez najmniejszych problemów czy zacinania więc jestem pewien, że to nie karta grafiki. Co więcej taki temat już się pojawił na oficjalnym forum z takim samym problemem i też ogranicza się tylko do MW2 :/
A żeby było śmieszniej to teraz nawet oficjalne forum nie działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 12:24, Lord_Joker napisał:

Ale chodzi o to, że problem pojawia się jedynie w MW2, inne gry chodzą bez najmniejszych


No tak, ale może po prostu MW2 obciąża Ci bardziej grafikę niż inna gra i dlatego własnie tu sie wywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 11:52, Komintern83 napisał:

Ktoś powiedział że cały ten bojkot jest dziecinny... cóż każdy ma prawo się mylić.

To nie bojkot to wojna. Znalazł się jakiś mądrala który pogrzebał troche w MW2. Popatrzcie
do czego się dokopał.

http://www.modernwarfail2.com/2009/11/17/unlocking-hidden-mw2-game-types/


Nie wojna, tylko ludzka ciekawość do tego prowadzi. Tak czy inaczej, brawo dla ciekawskiego.
Osobiście nie widzę w tym nic oburzającego. Wydali grę z rożnymi trybami, tak że nie sposób się nudzić. Zrobili też na zapas i naprawdę nie widzę powodu, by to co zrobili z góry udostępniali graczom. Owszem, mogli. Ale okazali się łasi na kasę i nie dali. Shame on them. Co nie zmienia faktu, że ze swoim produktem mogą robić co chcą. Ty w pracy/na studiach/w szkole nigdy nie robiłeś czegoś z dużym wyprzedzeniem, nawet zanim zostało to zlecone?

Ale z tym wychylaniem to jest porażka. Nie rozumiem czemu tego nie udostępnili pecetowcom a jeśli chcieli to potem dać jak bonus zachęcający do DLC, to porażka kompletna z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 13:16, Astropath napisał:

> Ktoś powiedział że cały ten bojkot jest dziecinny... cóż każdy ma prawo się mylić.

>
> To nie bojkot to wojna. Znalazł się jakiś mądrala który pogrzebał troche w MW2.
Popatrzcie
> do czego się dokopał.
>
> http://www.modernwarfail2.com/2009/11/17/unlocking-hidden-mw2-game-types/

Nie wojna, tylko ludzka ciekawość do tego prowadzi. Tak czy inaczej, brawo dla ciekawskiego.

Osobiście nie widzę w tym nic oburzającego. Wydali grę z rożnymi trybami, tak że nie
sposób się nudzić. Zrobili też na zapas i naprawdę nie widzę powodu, by to co zrobili
z góry udostępniali graczom. Owszem, mogli. Ale okazali się łasi na kasę i nie dali.
Shame on them. Co nie zmienia faktu, że ze swoim produktem mogą robić co chcą. Ty w pracy/na
studiach/w szkole nigdy nie robiłeś czegoś z dużym wyprzedzeniem, nawet zanim zostało
to zlecone?

Ale z tym wychylaniem to jest porażka. Nie rozumiem czemu tego nie udostępnili pecetowcom
a jeśli chcieli to potem dać jak bonus zachęcający do DLC, to porażka kompletna z ich
strony.


To co znalazł ten gość miałobyć sprzedane za grube pieniądze. Jeden mały facecik/kobietka zrobił tak że teraz ludzie mają polewke z IW i zarzuty właścicieli blaszaków nabierają jeszcze większego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2009 o 15:11, Kraju napisał:

Albo nie odzyska. :/

Jak da fotę pudełka i CD-keya, to na bank odzyska. Np. w temacie o TF2 poradziłem gościowi by to zrobił i po tygodniu ma swoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 14:17, Komintern83 napisał:

To co znalazł ten gość miałobyć sprzedane za grube pieniądze. Jeden mały facecik/kobietka
zrobił tak że teraz ludzie mają polewke z IW i zarzuty właścicieli blaszaków nabierają
jeszcze większego sensu.


Nie przesadzajmy z tą grubą kasą. Na zachodzie to pryszcz a u nas też nie jakieś kokosy (chyba, że dla gimnazjalisty). A że polewka, to fakt. Pisałem, że rozumiem takie działania ze strony producenta, ale jest to coś co najlepiej (dla twórców) jeśliby zostało nieujawnione. W tej chwili muszą być nieźle zirytowani w kwaterze IW. Ciekawe co dalej ludzie odkryją i co wymyśli IW. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 15:29, Astropath napisał:

Nie przesadzajmy z tą grubą kasą. Na zachodzie to pryszcz a u nas też nie jakieś kokosy
(chyba, że dla gimnazjalisty).

Już nie pamiętam gdzie to czytałem, chyba w świętej pamięci Gamblerze, ale ktoś poruszył ciekawą kwestię:
"Gdyby każdy pracujący Polak wysłał mi 2 złote, to czy komuś by ubyło? Nie. A czy ja miałbym niezłe życie? Miałbym."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 15:29, Astropath napisał:

> To co znalazł ten gość miałobyć sprzedane za grube pieniądze. Jeden mały facecik/kobietka

> zrobił tak że teraz ludzie mają polewke z IW i zarzuty właścicieli blaszaków nabierają

> jeszcze większego sensu.

Nie przesadzajmy z tą grubą kasą. Na zachodzie to pryszcz a u nas też nie jakieś kokosy
(chyba, że dla gimnazjalisty). A że polewka, to fakt. Pisałem, że rozumiem takie działania
ze strony producenta, ale jest to coś co najlepiej (dla twórców) jeśliby zostało nieujawnione.
W tej chwili muszą być nieźle zirytowani w kwaterze IW. Ciekawe co dalej ludzie odkryją
i co wymyśli IW. Z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :)


Znalazłem pewien błąd w swoim rozumowaniu. Przecież wersja PC to klikanście procent sprzedaży MW2. Masz racje, co ich obchodzi kilkanaście procent. Przecież ta gra zarobiła tyle szmalu głównie ze sprzedaży wersji na konsole a ingerencja w gre na konsoli jest mówiąc delikatnie ograniczona. swoją drogą ciekawe czy po całej tej aferze pojawi się jeszcze jakiś CoD na PC. Raz że najmniejsza sprzedaż, dwa że zrobienie wersji PC musiało być dużo bardziej problematyczne niż wersja konsolowa. Teraz pojwił się jeszcze w oku niej dość specyficzny smrodek. Ja się nie martwie bo marka CoD straciła moje zaufanie i właściciem kolejnej części już raczej się nie stane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wyjdzie - najpierw od Treyarch (twórcy World at War), a co do dzieła IW - Ci co najgłośniej krzyczeli i mieli bojkotować i tak grają, więc czemu IW miało by się wycofywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 15:58, Komintern83 napisał:

swoją drogą ciekawe czy po całej tej aferze pojawi się jeszcze jakiś CoD
na PC. Raz że najmniejsza sprzedaż, dwa że zrobienie wersji PC musiało być dużo bardziej
problematyczne niż wersja konsolowa. Teraz pojwił się jeszcze w oku niej dość specyficzny
smrodek. Ja się nie martwie bo marka CoD straciła moje zaufanie i właściciem kolejnej
części już raczej się nie stane.


Na miejscu IW nie wydawałbym już CoDa na peceta. Nie opłaca się. Pececiarze są zbyt krnąbrni (pozytywna cecha, ale niektórzy przesadzają). IW miało swój pomysł na swoją grę (nietrafiony, trudno) a tu takie historie. Pececiarze, złośliwcy, rozbierają grę na kawałki a oni niewiele mogą zrobić.
Tak jak gracze nie chcą być podporządkowani widzimisię twórców, tak i twórcy nie chcą by końcowy produkt był uzależniony od presji graczy. Tak, tak... gry są dla graczy. Książki też są dla czytelników i na autorach też leży silna presja, ale nie dają się zastraszać, nie reagują na błagania i nie ma wielkiego halo. Co najwyżej zainteresowanie serią upadnie. Ten cały harmider wynika z grupy docelowej tej gry. Ludzie młodzi, którym się wydaje, że są pępkiem świata a takie pomysły ze strony twórców są zamachem na nich samych. Głodni zemsty za takie "personalne" afronty.
Gdyby nie cała ta kontrowersja, ja bym gry nawet nie kupił. Steam, brak dedyków, multi na zasadzie p2p? Olał to. Niektórym świat się widocznie zawalił. Szok, niedowierzanie, smutek, akceptacja faktów i chęć zemsty. 5 faz żałoby CoDowców :/
Niespecjalnie mnie to obchodzi. W MW2 gra mi się dobrze i mam tylko nadzieję, że IW nie strzeli focha i nie oleje kompletnie tej części. Chciałbym jeszcze trochę pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel ma problem z misją Cliffhanger (tą z E3). Otóż cały czas spada ze ściany i nie może się na nią wbić, mimo katowania myszki. Ma ktoś na to sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to mniej więcej tak:

Zaczynasz przykładowo od LPM, przytrzymujesz, potem naciskasz RPM puszczając LPM. Trzeba robić to na zmianę i szybko, ponieważ lód może puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie o co chodzi z tym NATem ?? I jak go odblokować ?? Byłem na tej stronie i dalej nie wiem jak to zrobić ?? I poszukuję chętnej osoby do prywatnego meczu co by coś odblokować, headshoty porobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 10:34, mrrruczit napisał:

Instalujesz z płyty czy zasysa przez Steama? Jeśli z płyty - zrób sobie kanapknę, poczekaj
te 15-30 min, żeby być pewnym że jest błąd.

Instaluję z płyty i instalacja się po prostu zatrzymuje, a czekałem ponad godzinę, więc jest to raczej błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 21:16, Kerigun napisał:

Ktoś wie o co chodzi z tym NATem ?? I jak go odblokować ?? Byłem na tej stronie i dalej
nie wiem jak to zrobić ?? I poszukuję chętnej osoby do prywatnego meczu co by coś odblokować,
headshoty porobić :D


Trzeba odblokować porty w firewallu, zapewne te które tam są napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować