Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2007 o 14:47, Blackhand napisał:

Może spróbuj odpalić UFO na VDMSound, jest bardziej wydajny od DOSBoxa i czasami oferuje nawet
lepszą kompatybilność (szkoda tylko, że nie jest już rozwijany :(). No i jest banalny w obsłudze
- tylko się klika w kreatorze (choć domyślne przerwanie dla SB warto jednak zmienić z 7 na
5, a to już wymaga grzebania w opcjach zaawansowanych).
Aha, pogrzeb wcześniej w pliku dosbox.conf i poeksperymentuj z wpisami w liniach zaczynających
się od słów scaler i output, wyłączenie dźwięku też może poprawić wydajność (tu już trzeba
zmienić kilka linii, przede wszystkim "sbtype=sb16" na "sbtype=none").

Akurat mam sesję więc dostrzegam pewien plus moich problemów z UFO :), ale dziś pewnie popróbuję, używam do DOS Boxa D-Fenda i tam pogrzebię troskę w ustawieniach, znalazłem mały poradnik do niego, więc może tam znajdę rozwiązania, ewentualnie spróbuje tego programu co podałeś, na szczęście nawet jakby nie pomogło nic to i tak takie spowolnienia w tej grze akurat nie robią ogromnej różnicy, a lepsze to i tak niz granie normalnie bez DOS Boxa, bo wtedy prędkość jest taka że grać się w ogóle nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 11:40, Belmundo napisał:

W Platynowej Kolekcji Antologie Blizzard kosztuje 60 PLN, ale cene możesz obniżyć płacąc wPLN



No tak ale... zawsze jakieś ale musi być.

Więc 60 zł tak? Dzięks i''v nead that.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy w znalezieniu nazwy pewnej gry na Pegazusa.

Krótki opis poszukiwanej gry: jest to taka jakby olimpiada (nie chodzi o Hiper Olimpic), bierze się udział w różnych konkurencjach, a w trakcie całej gry odbywa się maraton (?) czy coś takiego. Na pewno pod jakimś wzgledem jest ona podobna na HO... Pomoże ktoś?

Gram sobie teraz na Pegazusie i chciałbym sobie zagrać w tą grę, przypomnieć sobie. Aż łezka w oku się kręci jak tak se pykam, wczoraj przeszedłem Contrę (wszystkie Contry jakie miałem) ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że gra UFO enemy unknown przywóciła mi radość z grania, ostatnio grałem w Soldires i Outfront, gry przyniosły mi sporą radość, ale później nastąpiła stagnacja, włączyłem kila gier, właściwie wysztkie oprucz w40kDOW, padły po parunastu minutach, , lecz p przezywciężeniu trudności w przedostatniej misji zaczął mnie dręczyć schemat, pomyślałem sobie że chyba w końcu znudziły mnie gry... ale postanowiłem ściągnąć UFo... i ta gra przywróciła mi radość z grania, nie wiem czemu gra mimo swej podłej grafiki, wnerwiających bugów, beznadziejnego udzwiękowienia ucieszyła mnie niezwykle, naprawdemimo problemów z dos boxdem gra jest wyborna ikwżdemu komu się znudziły gry polecam powrót do korzeni, naprawdę produkcje pełne błędów teraz niewybaczalnych potrafią dać więcej radochy dać, niż cała kolekcja nowych hitów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 19:34, hunter22 napisał:

Potrzebuje pomocy w znalezieniu nazwy pewnej gry na Pegazusa.


Polecam to pytanie zadać na pl.rec.gry.komputerowe.klasyka - jest DUŻO większa szansa, że ktoś trafnie odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:33, pan m. napisał:

A jest ktoś z okolic Rzeszowa?Bo koło niego mieszkam(60km),tam mam bliżej,a Kraków 170km stąd,więc
za gierką nie będę specjalnie jechał:)

EMIPK w Galerii Grafice. Dzisiaj widziałem jeden egzemplarz... ale od razu mówię był torchę zniszczony, to znaczy zdarta folia, ale pudełko nie naruszone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:08, pan m. napisał:

Czego zdarta folia?Może się wybiorę do R:)



W sieci EMPiK jest tego masa. Jeżeli nie ma gry u ciebie w pobliżu to niech ci ściągną z innego EMPiKu. Termin realizacji 4-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:08, pan m. napisał:

Czego zdarta folia?Może się wybiorę do R:)

Zdarta folia, chodziło mi o to, że folia jest częśiowo zdarta i zwisa jak... jak kawałki skóry na rozwalonym ciele :P
Ale w śrdoku chyba wszystko w porządku, jakbyś nie mógł znaleźć pytaj o grę takiego grubszego faceta który się tam kręci, on powinien Ci to znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 14:20, Belmundo napisał:

Da ktoś link do strony z Ace Ventura po polsku

Jasne... Ta gra nie jest darmowa. W sklepach nie znajdziesz jej, a sciągnięcie jej z sieci jest piractwem (piractwo+kradzież). Kiedyś w KŚ Gry był, zamów sobie numer archiwalny, albo poszukaj na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 14:22, Korsaż napisał:

ma ktoś STAR! po polsku?taka stara gra

Hyba Star! nikt nie przetłumaczył (oficjalnie), lecz po angielsku jest dostępna w wielu miejscach "ze starymi grami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos starych gier. Ostatnio znajomy przyniósł mi Quake 1 i 2.Tak się ciągnąłem, że o całym świecie zapomniałem. A teraz pytanko: Czy Quake jest grą freeware, lub gdzie ją kupić, bo zakupił bym sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do starych gier: Uwielbiam cywilizację 2, Chaos Gate, Lord of the Realms 1 :) Te gry biją grywalnością wszystko na głowę. Ahh, bym zapomniał o KKND 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak cda zdjeło pare fajnych starszych gierek ale mnie to nie martwi bo teraz normalnie jak to glosi pismo wychodzą coraz to czesciej legendy tak jak naprzyklad w ostatnim numerze ludzie przecierz tam Był Morrowind PL mało :D ale koncząc a raczej zaczynajac czytac lekture nowego cda zauwazylem ze redakcja napisala ze Morrowind to nie gra ktora maja najlepszą w swoim arsenale i ze mają wyjsc jeszcze ciekawsze nie moge sie doczekac :D moze to g2 wpadnie :D albo cos lepszego pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować