Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 01:20, Graffis napisał:

A kto pamięta Furię Futrzaków - Fury of the Furries? Ech właśnie znalazłem na jakiejś stronie
abandonware... znowu cała noc stracona, a miała być praca i nauka ;)

hehe piękna gra tak jak The Lost Vikings ale najbardziej tego typu podeszła gra pt. Blackthorne ale tam już się nie sterowało 3 czy 4 kulkami albo Vikingami albo jeszcze Soccer Kid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 01:33, Vormulac napisał:

A co do gry to powiem, że wymiata. :)

No bah! Jedna z najlepszych. Ale wtedy wszystko było super. Wszystkie przygodówki... Kyrandia, Indy, Another World, nieśmiertelny Blade Runner (wiem, że to późniejsze czasy, ale słucham muzyki z filmu w tej chwili właśnie ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 01:37, Graffis napisał:

No bah! Jedna z najlepszych. Ale wtedy wszystko było super. Wszystkie przygodówki... Kyrandia,
Indy, Another World, nieśmiertelny Blade Runner (wiem, że to późniejsze czasy, ale słucham
muzyki z filmu w tej chwili właśnie ;] )

Przygodówki to mógłbym wymieniać bez końca tzn. aż się mi lista skończy :) w sumie inne gry też TO BYŁY GRY!!
np. Lotus, Lamborghini, Prehistorik 2, Prince Of Persia, Zelda, Superfrog, Zool, UGH etc. chyba bym musiał jeszcze raz temat zacząć żeby skończyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 01:43, deecom napisał:

chyba bym musiał jeszcze raz temat zacząć żeby skończyć :P

I to chyba nie jeden raz nawet :)
Cóż poradzić, czasy te minęły, mamy szałową grafikę i gry wydawane na DVD... tez dobrze... prawda?

<Graffis zagłębia sie w melancholię i rzewny smutek tęsknoty.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam gram w większość starszych gier, jednak z przewagą na cRPG.

A co do platformówek w stylu Fury of the Furries to przypomniała mi się jeszcze jedna, też wiele godzin się przy niej spędziło, mianowicie: P.P. Hammer (P. P. Hammer and His Pneumatic Weapon).

deecom ----->
Za kilka minut będzie.

20070310015205

20070310015226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 01:46, Graffis napisał:

Cóż poradzić, czasy te minęły, mamy szałową grafikę i gry wydawane na DVD... tez dobrze... prawda?

Jakbym nie zczaił o co w tym zdaniu chodzi to bym się nie zgodził :) ale przeczytałem głęboką myśl i mi także brakuje tamtych tytułów (może bardziej tamtych czasów bo do poniektórych gier wracam), ale to już nie to samo, kiedyś liczyła się grywalność i dobra zabawa i może też to że to była nasza młodość gdzie się podniecaliśmy "nową" :) grą w którą się grało z wypiekami z drugą osobą i ta niemożliwość zapisania stanu gry :P trzebało to po prostu przejść od początku do końca - nie to co dziś... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 02:13, Vormulac napisał:

> wiesz może jak skonfigurować emulator żeby obraz nie falował?
1. Jaka gra?
2. Jaki emulator?

wszystkie gry. emulator nesa(pegasusa) fce ultra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj patcha, może jego instalacja pomoże. Jak to nic nie da, to możesz (pod Windowsami od 2000 SP4 wzwyż) spróbować odpalić grę w trybie zgodności z Windows 95/98. Jak i to nie pomoże, to, zakładając, że masz co najmniej W2000 SP4, możesz skorzystać z MS Virtual PC 2004 (jak masz min. XP Pro, to nawet MS VPC 2007), to taki emulator PC, na którym zainstaluj jakiegoś starszego Windowsa (95, 98, uwaga, potrzebna jest osobna licencja, by to było legalne) i pod nim Chaos Gate powinien "chodzić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 02:00, Pediator napisał:

wiesz może jak skonfigurować emulator żeby obraz nie falował?

Mi tam nic nie faluje. Używam emulatora Nester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:32, Deejay napisał:

> wiesz może jak skonfigurować emulator żeby obraz nie falował?
Mi tam nic nie faluje. Używam emulatora Nester.

jas używeałem fce coś tam ale ściągłem inny i już nie faluje
ps. używanie emulatorów i ściąganie romów nie jest legalne W świetle POLSKIEGO PRAWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 11:32, kamell5 napisał:

Mam pytanie moze sa jakies programy zeby na nowszych kompach chodziły GR np ... Warhammer 40k
Chaos gate


Jesli chodzi o Chaos Gate to jedyna nadzieja na razie jest w Vmware albo virtual PC. Wszystkie tryby zgodnosci nic nie pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:35, Pediator napisał:

ps. używanie emulatorów i ściąganie romów nie jest legalne W świetle POLSKIEGO PRAWA


Pokaz mi artykół ktory mowi, ze uzywanie emulatora jest nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:35, Pediator napisał:

ps. używanie emulatorów i ściąganie romów nie jest legalne W świetle POLSKIEGO PRAWA

Skoro o tym wiesz, to dlaczego to robisz i jeszcze się chwalisz...? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować