Zaloguj się, aby obserwować  
banan45

Stare Gry

861 postów w tym temacie

Wiecie moze gdzie mozna zassac albo kupic gry z serii The Great Battles Of (Alexander,Hanibal,Cesar) podtytuły 3 czesci.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 11:55, Borsh napisał:

Wiecie moze gdzie mozna zassac albo kupic gry z serii The Great Battles Of (Alexander,Hanibal,Cesar)
podtytuły 3 czesci.?

na www.***

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

apmieta moz e ktos ,,zagadki gry leona " ? To tak jak by gra ,polegajać na rozwiazywaniu zagadaek , dzeijacyc h sie w dzungli , pod wodą oraz na biegunie .
To takie jak by ,, rozszerzenie lwa leona " , poznajemy tam nawet jego dziewczyne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 14:24, pan m. napisał:

Gdzie można kupić Need For Speed:Porsche Unleashed 2000?Ta gra jest na wagę złota.Ma 7 lat,ale
grafika,trasy klimat jest piękny.


Widziałem dziś kilka egzemplarzy w krakowskim Empiku w Galerii Kazimierz, wcześniej - w tym samym mieście - w Empiku na Bora Komorowskiego. Bardzo możliwe, że gra jest w jakimś stopniu dostępna w całej sieci sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest ktoś z okolic Rzeszowa?Bo koło niego mieszkam(60km),tam mam bliżej,a Kraków 170km stąd,więc za gierką nie będę specjalnie jechał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 20:36, pan m. napisał:

1 część była w czerwcu 2006 albo 2005 w Cybermychy:)Ale straasznie nudna gra.

Lubie takie a''la Settlers Cultures 2 całą przeszedłem, zobaczyłem te gry w EG 2007, i się mi spodobały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam tą gre The Wiggles gdzieś ją zgubiłem a strasznie chce w nią zagrać. Nie wiecie gdzie mogę ją dostać no szukałem chyba już wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę nazwę tematu, i od razu mnie podbudowało, myślałem, ze prawi się tu debatę o naprawdę starych grach, z atari, amigi itp. a tu o takich młodziutkich gierkach gadacie, a fe! :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy może grał ktoś z was w UFO- Enemy Unknown na dos boxie? bo właśnie próbowałem sobie włączyć i gra chodzi dość słabo na razie próbowałem zmieniać cycles i średnio pomagało, a gra tnie się trozkę, grać się niby da, ale troszkę przyjemniej by było gdyby gra chodziła płynnie :) a mógłbym pograć sobie, bo gra jest świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj odpalić UFO na VDMSound, jest bardziej wydajny od DOSBoxa i czasami oferuje nawet lepszą kompatybilność (szkoda tylko, że nie jest już rozwijany :(). No i jest banalny w obsłudze - tylko się klika w kreatorze (choć domyślne przerwanie dla SB warto jednak zmienić z 7 na 5, a to już wymaga grzebania w opcjach zaawansowanych).
Aha, pogrzeb wcześniej w pliku dosbox.conf i poeksperymentuj z wpisami w liniach zaczynających się od słów scaler i output, wyłączenie dźwięku też może poprawić wydajność (tu już trzeba zmienić kilka linii, przede wszystkim "sbtype=sb16" na "sbtype=none").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam w bomberic :) fajna gra polegajaca an totlanej destrukcji terenu i znajdowaniu kluczy aby moza było przejsć do innych leveli . Polecam jescze raz zagadki lwa leona . Sa swietnie zrobione !! a grafika naprawę ładna jak na rok 1997.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować