Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2008 o 16:56, Tyron napisał:

czy bohater czym jest strarszy tym słabszy

Nie. Ba, podobno nawet "starzejemy" sie od zdobywania nowych umiejetnosci, wiec im postac starsza, tym silniejsza ;) Szkoda, ze tylko w Fable, ale to zupelnie inna para kaloszy.

Dnia 10.04.2008 o 16:56, Tyron napisał:

i czy w końcu umiera ze starości proszę o pomoc

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 16:56, Tyron napisał:

Mam pytanie w fable mam ju ż 65 ltat czy bohater czym jest strarszy tym słabszy i czy
w końcu umiera ze starości proszę o pomoc

Nie,bohater,ani nie umiera ze starości,ani od przybytku lat nie traci sił,
po prostu jest jak wino im starszy tym lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Dopiero ledwo miesiąc temu straciłem zapisy do Wiedźmina, a już zostałem zmuszony do ponownego formata... Proszę, powiedźcie mi gdzie znajdują się zapisy do gry. Tyko nie mówcie, że na dysku C... Miałem już nieźle przypakowaną postać, mnóstwo kasy (głównie dzięki handlowi) i już daleko zaszedłem w grze (właśnie zostałem burmistrzem)... Jeśli znowu miałbym zaczynać wszystko od nowa... Podobnie było z Wiedźminem - tam byłem już w 4 akcie, a zapisy były na dysku z systemem. Eh...

Jeśli save są na C, to czy mógłby mi ktoś kiedyś przysłać jeden mniej więcej w tych okolicach? Ostatnia główna misja to ta na arenie, grałem dobrą postacią. Na pieniądzach, uzbrojeniu mi nie zależy, znam dobry sposób na szybki zarobek. Z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 18:34, Lesz3yk napisał:

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Dopiero ledwo miesiąc temu straciłem zapisy do Wiedźmina,
a już zostałem zmuszony do ponownego formata... Proszę, powiedźcie mi gdzie znajdują
się zapisy do gry. Tyko nie mówcie, że na dysku C... Miałem już nieźle przypakowaną postać,
mnóstwo kasy (głównie dzięki handlowi) i już daleko zaszedłem w grze (właśnie zostałem
burmistrzem)... Jeśli znowu miałbym zaczynać wszystko od nowa... Podobnie było z Wiedźminem
- tam byłem już w 4 akcie, a zapisy były na dysku z systemem. Eh...

Jeśli save są na C, to czy mógłby mi ktoś kiedyś przysłać jeden mniej więcej w tych okolicach?
Ostatnia główna misja to ta na arenie, grałem dobrą postacią. Na pieniądzach, uzbrojeniu
mi nie zależy, znam dobry sposób na szybki zarobek. Z góry dziękuję ;)

A ni czasem w Moich dokumentach?? Coś jak pamiętam to folder Microsoft Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 18:42, adi54 napisał:

A ni czasem w Moich dokumentach?? Coś jak pamiętam to folder Microsoft Games.

A moje dokumenty to gdzie niby sa...? C:/Documents and settings/nazwa_uzytkownika/Moje dokumenty.

Leszcz: ja niestety save''ow nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 18:34, Lesz3yk napisał:

/.../ Z góry dziękuję ;)

Savey są w Moich Dokumentach w folderze My Games. Czyli na dysku na którym miałeś system. U ciebie pewnie właśnie C. Jeśli chcesz mogę ci podesłać swoje bo właśnie jestem w tych okolicach. Chyba tylko dwie poboczne misje zrobiłem po tym jak burmistrzem zostałem.

Tomaszek92-->Mówiąc USB masz pewnie na myśli Pendrive'a. A nie prościej po prostu na innej partycji zrobić kopie zapasową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło :) Maila masz podanego w moim podpisie. Prześlij ostatni zapis, aby zajmowało mniej miejsca. No chyba, że masz jeszcze jakieś sprzed dwóch misji ;)

Aha - jeszcze jedno. Jaki masz charakter postaci? ;>

Tomaszek92 - tak, tak - każdy zapis do każdej gry będę zapisywał na pendrive. Niestety nie mam do tego cierpliwości, choć skutki są bolesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 19:06, Lesz3yk napisał:

Byłoby miło :) Maila masz podanego w moim podpisie. Prześlij ostatni zapis, aby zajmowało
mniej miejsca. No chyba, że masz jeszcze jakieś sprzed dwóch misji ;)

Aha - jeszcze jedno. Jaki masz charakter postaci? ;>

Wyśle ci cały folder z profilami bo bo to jest tam trochę pomotane i ciężko będzie chyba jeden wyłowić. Masz tam mój gdzie gram dobrym wojownikiem i jestem tam gdzie mówiłem. Poza tym jest jeszcze kilka postaci mojego brata. Jedną jest zaraz po arenie i to jest dobry czarodziej. Resztą już chyba skończył grać. W sumie 10 MB tego jest. To co ci wyślę rozpakuj i wrzuć do Moje Dokumenty/My Games. Zaraz wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... Na pieniądzach, uzbrojeniu

Dnia 10.04.2008 o 18:34, Lesz3yk napisał:

mi nie zależy, znam dobry sposób na szybki zarobek...


Możesz nam wyjawić ten "dobry sposób"? Niedługo chcę powrócić do Fable i przejść je po raz 3 a jeszcze na taki sposób, żeby szybko się dorobić nie wpadłem :PP A co do savów, to raczej Ciebie nie poratuję bo mam tylko taki w którym gra jest ukończona w 100% ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 19:36, Prince07 napisał:

>... Na pieniądzach, uzbrojeniu
> mi nie zależy, znam dobry sposób na szybki zarobek...

Możesz nam wyjawić ten "dobry sposób"? Niedługo chcę powrócić do Fable i przejść je po
raz 3 a jeszcze na taki sposób, żeby szybko się dorobić nie wpadłem :PP A co do savów,
to raczej Ciebie nie poratuję bo mam tylko taki w którym gra jest ukończona w 100% ;/

Ja znam dobry sposób choć trochę czasochłonny (jakieś 20 minut na parenaście tysięcy ;P). Musisz mieć już trochę kasy na koncie. Idziesz do kupca i wykupujesz cały jego towar albo wszystkie kurczaki czy co on tam ma. Później wracasz do niego i możesz mu opchnąć przed chwilą zakupiony towar za pokaźną sumkę ^^ Tak można w nieskończoność xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam dobry sposób choć może trochę czasochłonny (jakieś 20 minut na parenaście tysięcy
;P). Musisz mieć już trochę kasy na koncie. Idziesz do kupca i wykupujesz cały jego towar
albo wszystkie kurczaki czy co on tam ma. Później wracasz do niego i możesz mu opchnąć
przed chwilą zakupiony towar za pokaźną sumkę ^^ Tak można w nieskończoność xD i bez cheatów...

EDIT: Ech, to miała być edycja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2008 o 19:36, Prince07 napisał:

Możesz nam wyjawić ten "dobry sposób"?


Wszystko podobnie jak mówił Wilq, z tą różnicą, że kupuję wszystkie błyskotki (najlepiej te najdroższe, których różnica cen przy kupnie jest duża (rzędu 300/400 monet taniej niż u reszty) u kupca w Dębowej Dolinie (tak to się nazywa?) i sprzedaje mu je na miejscu :) Można też się bawić z handlowaniem w innych rejonach świata, lecz choć cena sprzedaży będzie wyższa, to stracimy na to o wiele więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2008 o 19:36, Prince07 napisał:

Możesz nam wyjawić ten "dobry sposób"?


Sposobów jest kilka, takie jak pisali wyżej są najlepsze, ale można też np. kupić dom, zniszczyć drzwi do niego (żeby się później łatwiej do niego wchodziło), powiesić tak jakieś drogie trofeum (niektóre kosztują po kilka tys. złota) sprzedać dom z trofeum w środku (cena podskoczy o cenę trofeum), wejść do domu, zabrać trofeum, i znów kupić dom ;] tak można robić też w nieskończoność ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Miałem dwa, ale z jednym sobie poradziłem z tym najbardziej dręczącym graczy ;) Został mi jeden, mianowicie brakuje mi czasami liter/zdań/wyrazów lub nawet całych dialogów. Po prostu nie wyświetla się nic. Jestem na początku gry, więc przede mną te wszystkie treningi, porady i takie tam, a trochę trudno jest je zrozumieć nie znając ich. Dla przykładu daje screen:
Ps. Czy tego patcha na granie po końcu :) można zainstalować w trakcie grania czy nie?

20080411154836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 15:51, Solomyr napisał:

Dla przykładu daje screen:

Prponuję przeinstalować grę, jeżeli problem będzie się powtarzał napisz do pomocy technicznej.

Dnia 11.04.2008 o 15:51, Solomyr napisał:

Ps. Czy tego patcha na granie po końcu :) można zainstalować w trakcie grania czy nie?

Patcha jak najbardziej można wgrać podczas grania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 17:15, Prince07 napisał:

Prponuję przeinstalować grę, jeżeli problem będzie się powtarzał napisz do pomocy technicznej.

Miałem ten problem za każdym razem kiedy grałem. Grę przeinstalowywałem 2 razy i było zawsze to samo, kiedyś miałem na chwilę od kolegi i też tak miałem. Więc raczej zostaje tylko pomoc techniczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty tak masz, ja mam ten sam problem.... jednak jeśli znasz dość dobrze ang, to możesz wysłuchać z dialogów o co chodzi, no i wtedy najwyżej z opisami przedmiotów będziesz miał problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 21:23, lawenda napisał:

Nie tylko Ty tak masz, ja mam ten sam problem.... jednak jeśli znasz dość dobrze ang,
to możesz wysłuchać z dialogów o co chodzi, no i wtedy najwyżej z opisami przedmiotów
będziesz miał problem.

Jakoś naprawiłem :D . Mimo, że posiadam 2 razy lepszy komputer niż jest zalecane zostałem zmuszony ustawić w rozdzielczości 16 bit zamiast 32 i poskutkowało. Grafa trochę pogorszona, ale lepsze to niż w ogóle nie grać. Gra jest bardzo przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat :P

Kupiłbym Fable, ale jest to gra trochę już stara i wyczekiwana w serii za 19,99 złotych, ale ani widu ani słychu, z kolei teraz nie mam w co grać i ciągnie mnie to tego fable, czy są jakieś perspektywy na pojawienie się gry w eXtra Hit, bo strasznie żal byłoby tych 25 złotych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować