Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Jak dla mnie w tym patchu nic takiego fajnego nie ma ;) ...
W zasadzie możemy tylko biegać po mapie i rozwalać kolejnych przeciwników, bez większej zresztą frajdy ( przynajmniej dla mnie :P ) ... żadnych dalszych wątków ( a szkoda ;) ) , postacie nie mówią już po polsku, itp.
Z początku spodziewałam się czegoś innego, no ale... wszystkiego mieć nie można ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:10, lisek93 napisał:

Jak dla mnie w tym patchu nic takiego fajnego nie ma ;) ...
W zasadzie możemy tylko biegać po mapie i rozwalać kolejnych przeciwników, bez większej
zresztą frajdy ( przynajmniej dla mnie :P ) ... żadnych dalszych wątków ( a szkoda ;)
) , postacie nie mówią już po polsku, itp.
Z początku spodziewałam się czegoś innego, no ale... wszystkiego mieć nie można ;P


Ale bez żadnych wielkich konsekwencji możesz rozwalić wioskę, znaczy atakować wszystkich ludzi, co jest początkowo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo, bo po chwili grania dochodzisz do wniosku, że nie masz nic więcej do roboty i sam z siebie wyłączasz grę -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:15, Rozrobiony napisał:

Początkowo, bo po chwili grania dochodzisz do wniosku, że nie masz nic więcej do roboty
i sam z siebie wyłączasz grę -_-

Fakt, gra bez dalszych questów mija się z celem. Ale pamietam jakie było oburzenie graczy (w tym moje) jak po napisach końcowych wywalało do windy i nie można było grać dalej... A jak CDP po wielkich naciskach w końcu patcha wypuścił, to entuzjazm opadł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:25, Abi Dalzim napisał:

Fakt, gra bez dalszych questów mija się z celem. Ale pamietam jakie było oburzenie graczy
(w tym moje) jak po napisach końcowych wywalało do windy i nie można było grać dalej...
A jak CDP po wielkich naciskach w końcu patcha wypuścił, to entuzjazm opadł :)


Taak... ja spodziewałam się czegoś więcej po tych całych napisach końcowych ( nie po to przecież czekałam całe 5 minut(!) ;) ) - pewnie jakaś część z graczy też :P
Hm... na większość questów jest tylko jedna ''recepta'' - czekać na Fable 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:36, lisek93 napisał:

> Fakt, gra bez dalszych questów mija się z celem. Ale pamietam jakie było oburzenie
graczy
> (w tym moje) jak po napisach końcowych wywalało do windy i nie można było grać dalej...

> A jak CDP po wielkich naciskach w końcu patcha wypuścił, to entuzjazm opadł :)

Taak... ja spodziewałam się czegoś więcej po tych całych napisach końcowych ( nie po
to przecież czekałam całe 5 minut(!) ;) ) - pewnie jakaś część z graczy też :P
Hm... na większość questów jest tylko jedna ''recepta'' - czekać na Fable 2 :)

oj racja. racja
A propos kiedy jest premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 12:44, tylor2 napisał:

oj racja. racja
A propos kiedy jest premiera?


hmm...
" Premiera Fable 2 możliwa w maju " - taki był nagłówek newsa dnia 26.03.2008 na stronie kolektywu o Fable ;))
( http://fable.gram.pl/ )
Jak widać narazie nic o tej "majowej premierze" nie słychać ;) ...
myślę, że na ''Dwójkę'' poczekamy jeszcze jakoś 3-4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:31, lisek93 napisał:

> oj racja. racja
> A propos kiedy jest premiera?

hmm...
" Premiera Fable 2 możliwa w maju " - taki był nagłówek newsa dnia 26.03.2008 na stronie
kolektywu o Fable ;))
( http://fable.gram.pl/ )
Jak widać narazie nic o tej "majowej premierze" nie słychać ;) ...
myślę, że na ''Dwójkę'' poczekamy jeszcze jakoś 3-4 miesiące.


Z tego co czytałem Molyneux premierę Fable 2 oscyluje gdzieś w okolicach grudnia tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 21:36, Marcin321 napisał:

Z tego co czytałem Molyneux premierę Fable 2 oscyluje gdzieś w okolicach grudnia tego
roku :)


ahm... mam te 3-4 miesiące ;DD
no nic... wolę poczekać dłużej niż grać w grę, która ma full błędów i jest ogólnie niedopracowana ;)
btw. ... chyba będzę musiała niedługo odświeżyć swoją ''rozgrywkę'' w Fable :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Mam niebieski grzyb od Cyryla, kupca w Kurhanach i wyłowiony z jeziorka. Gdzie jest czwarty? (Co ciekawe, gram drugi raz i chyba to zadanie przeszedłem poprzednio, a teraz nie pamiętam :/)
2. Można jakoś zdobyć kapelusz mrocznego czarodzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 18:03, Madoc napisał:

1. Mam niebieski grzyb od Cyryla, kupca w Kurhanach i wyłowiony z jeziorka. Gdzie jest
czwarty? (Co ciekawe, gram drugi raz i chyba to zadanie przeszedłem poprzednio, a teraz
nie pamiętam :/)
2. Można jakoś zdobyć kapelusz mrocznego czarodzieja?


1. Z tego co pamiętam niedaleko Kamiennej Doliny (? nie pamiętam jak się nazywa, dawno nie grałem. W każdym razie pierwsze większe miasto) jest łąka, na której organizowane są pikniki. Gdy już rozprawisz się z pszczołami jakaś babka zagada (?) do Ciebie z tym grzybkiem.

2. Kapelusz ten dostaniesz chyba, gdy będziesz przynosił do szkoły książki o złych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 18:03, Madoc napisał:

1. Mam niebieski grzyb od Cyryla, kupca w Kurhanach i wyłowiony z jeziorka. Gdzie jest
czwarty? (Co ciekawe, gram drugi raz i chyba to zadanie przeszedłem poprzednio, a teraz
nie pamiętam :/)

na terenie pikniku stoi jedna babka która ma jednego

Dnia 19.05.2008 o 18:03, Madoc napisał:

2. Można jakoś zdobyć kapelusz mrocznego czarodzieja?

po zebraniu kilku książek do szkoły dostajesz kapelusz czarodzieja-wersja zależna od charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, pikniku. Bo w jakimś poradniku pisali że na terenie gildii.
Z tym kapeluszem to dziwna sprawa, bo jak grałem dobrym Magiem Bojowym (znanym zresztą jako pielgrzym, a co! :D) to dostałem świetlany, teraz gram neutralnym raczej Łotrzykiem/Szpiegiem/Łowcą Czarownic (zmienia się skubaństwo co chwila :/) znanym jako Zabójca :D to też dostałem świetlany. Muszę zagrać kiedyś takim typowym skurczybykiem, może podziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę jako zły, dobry i neutralny i powiem Wam, że dopiero pod koniec trzeciego razu zaczęło mi sie nudzić :D Gra wciąga jak cholewcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak otworzyć Greatwood Gorge? Wiem, że trzeba zrobić coś złego np. zabić niewinnego ale nie ma nikogo w pobliżu... Wiem ze można także zjeść kurczaka ale gdzie go zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 18:55, Starter napisał:

Wiem ze można także zjeść kurczaka ale gdzie go zdobyć?

Coś koło sześciu;P. Poszukaj kupców w kurhanach, w bowerstone, w Sękowej polanie, w dębowej dolinie... na pewno znajdziesz u któregoś kurczaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 18:55, Starter napisał:

Jak otworzyć Greatwood Gorge? Wiem, że trzeba zrobić coś złego np. zabić niewinnego ale
nie ma nikogo w pobliżu... Wiem ze można także zjeść kurczaka ale gdzie go zdobyć?


kurczaka?
Proste - kupisz u kupców :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 19:10, Forgotten napisał:

> Wiem ze można także zjeść kurczaka ale gdzie go zdobyć?
Coś koło sześciu;P. Poszukaj kupców w kurhanach, w bowerstone, w Sękowej polanie, w dębowej
dolinie... na pewno znajdziesz u któregoś kurczaczki.


Dzięki wielkie;) i tak w ogóle rozwijanie siły+woli to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2008 o 19:19, Starter napisał:

Dzięki wielkie;) i tak w ogóle rozwijanie siły+woli to dobry wybór?

Zły nie jest, jeśli nie zapominasz rozwijać zaklęć;> W czasie gry zdobędziesz wystarczająco dużo doświadczenia(jest kilka prościutkich sposobów), aby nabić na max siłę, wolę, bronie, łuki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować