Zaloguj się, aby obserwować  
Mistrz_Magii

O nickach postów kilka

1025 postów w tym temacie

milaosz
Wymyśliłem ten nick ze 3 lata temu kiedy strasznie mnie wkurzało że w wielu grach (normalnych i internetowych), kontach itp. nie mogłem dać po prostu swojego imienia Miłosz ze względu na polskie znaki " ł ". No i raz kolega powiedział że bym dawał milaosz bo ciekawie brzmi i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufo2

Cóż, mój nick wział się od tego że 3 lata temu korzystałem z nicka Ufo, czasami Ufo210, z czego skrócona wersja wyszła Ufo2 :P Teraz napewno miałbym inny nick, niestety nie można zmieniać, a nowego konta napewno nie będę zakładał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, proszę o pilną odpowiedź... Chciałem założyć nowe konto z powodu nicka, którego się niestety nie zmienia, i po wpisaniu nowego wyskoczyło mi info że taki użytkownik już jest. Potem wszedłem na forum w zakładkę użytkownicy i po wyszukaniu okazało się że nie ma nikt takiego nicku. Wie ktoś o co chodzi...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:29, lukesky16 napisał:

/.../Wie ktoś o co chodzi...??

Zdarzają się takie sytuacje. Najprawdopodobniej ktoś się zarejestrował na gram.pl, ale nie napisał żadnego posta. Wtedy login jest zajęty, ale w statystykach nie będzie to wyświetlone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wacek225
Hmmm...no coż. Zakładając konto pomyslalem:"Jaki by tu nick sobie wziać?" chwila zadumy... "Wiem!wacek225"
Nie,taki żarcik ;P jakoś tak wyszło, taki tyciuteński impulsik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coxsik te nick wziął się od Koksika bo tak na mnie mówią wszyscy znajomi. Kumpel kiedyś mi taką ksywkę wymyślił i tak zostało. A czemu to chyba łatwo się domyślić. A jeżeli chodzi o Coxsik to tak lepiej brzmi i to ja sam wymyśliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy nick w ogóle to Cerber był. Potem zagrałem, w demo The Settlers V po angielsku. I ten ciemny bohater miał Kerberos na imię. I ta xywa mi się spodobała... Ale, gdy zagrałem w polską wersję The Settlers V okazało się, że Kerberos jest tam jako... Cerber! Dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:43, Kerberos napisał:

Mój pierwszy nick w ogóle to Cerber był. Potem zagrałem, w demo The Settlers V po angielsku.
I ten ciemny bohater miał Kerberos na imię. I ta xywa mi się spodobała... Ale,
gdy zagrałem w polską wersję The Settlers V okazało się, że Kerberos jest tam jako...
Cerber! Dziwna sprawa...

Kerberos to starogrecka nazwa tego psiaka, Cerber jest polskim jej tłumaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się od mojej ksywki i to dość dobrze zadomowionej, gdyż większość osób jakie znam w ogóle nie używa mojego imienia. Ksywka zaś od pewnej piosenki, ale to już długa historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się od kolegi, który przezywał mnie "Helmut", inspirując się filmem "Dawno Temu w Trawie", bo tak się nazywała upasiona gąsienica w tym filmie... z czego raczej na zasadzie przeciwieństw, bo ja jestem ostatni, którego można nazwać grubym XD

Trochę go przerobiłem, bo na wielu innych forach nick już zajęty... a chciałem, żeby wszędzie był taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick przepisałem z okładki "Transgression" Fear Factory (której to kapeli już nie słucham), gdy próbowałem pograć w sieci w DoW miałem problemy z rejestracją i skróciłem do Spec, potem jakiś generator w GameSpy dodał do tego Shadow i tak powstał czokap...eee znaczy się SpecShadow. Zdarza się że przerabiam i ten nick ale to naprawdę rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do mojego nicka to dlatego , że wszystko u mnie związane w życiu jest ze speedem,a cyfra 7 prześladuje mnie od 1995 roku.

A tak ogólnie mam pytanie.Nicka tu na gram.pl nie da się już zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2008 o 14:12, Speed 7 napisał:

A tak ogólnie mam pytanie.Nicka tu na gram.pl nie da się już zmienić?


z tego co wiem to raczej niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To szkoda.Bo nicka zakładałem jeszcze przed forum dużo wcześniej.No więc mam pecha,że nikt nie pozna mojego prawdziwego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trutututu

No a jak myślicie? Czysty przypadek, bo jak chciałem na gramie inny nick to pokazało że juz jest, a w cale nie było, no to się wkurzyłem i wpisałem byle co. No i trutututu zostało już prawie wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoktochce

Jak kto chce nich to interpretuje :P Wiem, że mój nick jest co najmniej dziwny ale mi się podoba. Razem z avatarem daje uczucie tajemniczości xD A ja lubię być tajemniczy... A tak serio to nick jest nazwiskiem jakiegoś studenta z warszawskiej uczelni :) Szczerze mówiąc to fajnie miał się nazywał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować