Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zabił matkę i postrzelił ojca, bo zabronili mu grać

178 postów w tym temacie

Posadzić go powinni od razu... A ten "stres po wypadku na snowboardzie" jako obrona - rofl bezsens. Chyba nie był do końca zdrowy na umyśle jeśli zabił za takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:30, KrzychoCJ napisał:

Posadzić go powinni od razu... A ten "stres po wypadku na snowboardzie" jako obrona -
rofl bezsens. Chyba nie był do końca zdrowy na umyśle jeśli zabił za takie coś.

Wypadki na snoboardzie bywają różne - możesz mi wierzyć, że te naprawdę poważne są w stanie spowodować traumę. A w połączeniu z urazem neurologicznym mogą prowadzić do psychozy. To zaś oznacza, że z odpowiednią kartą (nie)zdrowia gość może się z tego wywinąć. Oczywiście jest to zupełnie co innego niż stres, a linia obrony nadal wydaje się naciągana - w tym wypadku jest to raczej próba znalezienia ostatniej deski ratunku dla klienta, który jest na przegranej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:42, kindziukxxx napisał:

tak, a powiedzcie mi ilu świrów uzależnionych od alkoholu jest w stanie zabić, dziękuje
to powinno wystarczyć


Każdy, jeśli będzie miał szansę. Zaryzykujesz danie takiemu broni po tym, jak zabierzesz mu flaszkę? Dziękuję, to powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2008 o 19:47, Fumiko napisał:

Każdy, jeśli będzie miał szansę. Zaryzykujesz danie takiemu broni po tym, jak zabierzesz
mu flaszkę? Dziękuję, to powinno wystarczyć.

no właśnie, więc z grami nie jest tak źle, bo ogólnie dostępny alkohol jest gorszy, a że na świecie zdarzają się ludzie i taborety mi na to nic nie poradzimy, a zwalanie na bezsensowne rzeczy, jak gry to też przesada, :)

Spoiler

no chyba że chodzi o tibię tę to można krzesłem bronić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alkohol wcale nie jest gorszy, mechanizm uzależnienia ten sam, a psychiczne gorzej wyleczyć. Owszem, uzależnić się można od wszystkiego, od czekolady po seks, ale ostatnio coś bardzo dużo się słyszy właśnie o uzależnieniu od gier. To nie jest kwestia "gry są złe". To jest kwestia "gry MOGĄ okazać się szkodliwe". Subtelna, acz istotna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2008 o 19:59, Fumiko napisał:

jest kwestia "gry MOGĄ okazać się szkodliwe". Subtelna, acz istotna różnica.

racja ale rozszerzając tą kwestię wszystko może okazać się szkodliwe, wszystko zależnie od dawkowania , nawet sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 20:02, kindziukxxx napisał:

racja ale rozszerzając tą kwestię wszystko może okazać się szkodliwe, wszystko zależnie
od dawkowania , nawet sport :)


Widziałeś, żeby ktoś zabił matkę bo zabroniła mu uprawiać sport? Albo pobił kogoś krzesłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu się zaczyna, a był taki spokój... :/

Swoją drogą, ciekawe czy w więzieniu będzie mógł pograć w swojego ukochanego Halo3 :) Proponuję żeby na pudełkach z grami przestali umieszczać ograniczenia wiekowe i zamiast tego umieszczali wymagane IQ żeby w ogóle grę kupić. To by było coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może przypadek kiedy dziecko pobiło matkę bo zabroniła mu grać w Halo 3? No właśnie, wtedy to było dziecko ale tutaj przecież jest 16-latek, który według PEGI jest na tyle "dojrzały" że może grać w ta grę. Nie wiem co należy tutaj zrobić. Chyba zamknąć tego mordercę w jakimś zakładzie dla niepoczytalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2008 o 20:13, Fumiko napisał:

Widziałeś, żeby ktoś zabił matkę bo zabroniła mu uprawiać sport? Albo pobił kogoś krzesłem?

w rzeczywistości to nie byłem naocznym świadkiem ale znam taką sytuację, jeden w mojej szkole biegacz to jego życie i matka mu zabroniła, to jej po prostu walnął i poszedł biegać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:29, Graffis napisał:

Sam przypadek pokazuje, że gry mogą stanowić skrajnie negatywny element życia i pomysły
by ograniczać do nich dostęp nie są pozbawione racji. [..]


Gry "Mature" przełatkować na "Adults Only", a sprzedawcom, którzy łamią zakaz dać pół roku w zawiasach i 50 tysięcy $ grzywny. Wydawcy gry za każdego zabitego człowieka [potrącićź przychody ze sprzedaży 100 tysięcy egz.

Dnia 16.12.2008 o 19:29, Graffis napisał:

Dla chłopaka najwyższy możliwy wymiar kary i o ile nie będzie to kara śmierci (a w USA
zapewne będzie) to ciężki kaftan farmakologiczny - tańsze niż psycholog, a do tego permanentne
stasis wykluczy to beznadziejne społeczne truchło spośród reszty obywateli.


Ja proponuję kaftan fizyczny - jest tańszy niż farmakologiczny. Zamknąć go w jakimś karcerze, żarcie mu podawać dożylnie. Po jakimś czasie problem rozwiąże się sam. Opinia publiczna i sąd będą happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 19:59, Fumiko napisał:

Alkohol wcale nie jest gorszy, mechanizm uzależnienia ten sam, a psychiczne gorzej wyleczyć.
Owszem, uzależnić się można od wszystkiego, od czekolady po seks, ale ostatnio coś bardzo
dużo się słyszy właśnie o uzależnieniu od gier.


Bo to nowość? Widzowie byliby zaskoczeniu newsem o nowym wojewódzkim kółku AA? Pomijam fakt, że gry elektroniczne to medium, który wciąż odbiera widzów/czytelników/słuchaczy.

BTW - w Teleekspressie pokazywali kiedyś ufo, a potem też w kilku innych serwisach się o tym słyszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 18:46, adaho31 napisał:

Po nazwisku wnosze że to jakiś "Jugol" zawsze wiedziałem że to po****** ludzie, podczas
ostatniej wojny też do siebie strzelali debile.


Winszuję obeznania z historią i łatwości osądu.
-1 do statusu.
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Wlk. Brytanii, w pewnym zakładzie karnym dla terrorystów pozwalają grać na konsolach osadzonym :|
PS: info na prawach plotki, nie sprawdzałem ;p
PSPS: Wyjęte z pisma branżowego o konsolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 22:03, Drangir napisał:

A w Wlk. Brytanii, w pewnym zakładzie karnym dla terrorystów pozwalają grać na konsolach
osadzonym :|
PS: info na prawach plotki, nie sprawdzałem ;p
PSPS: Wyjęte z pisma branżowego o konsolach

a w Polsce we wszystkich:P ulubioną konsolą jest PS2, ale i x360 a nawet PS3 się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować