Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2009 o 23:45, Albii napisał:

Może uda mi się na allegro kiedyś znaleźć samo EK, bez gierki, bo gierkę na xba będę
kupował... :P Bo kupowanie EK na PC, a potem sprzedawanie gierki i kupowanie na xboxa
nie ma sensu... ^^

Pozdr.


A to takie klocki. Nie śledziłem ostatnich stron to nie miałem pojęcia. Zwracam honor ;) Chociaż możesz przecież kupić na xba i na PC pudełkową i tą puścić na allegro. GS''a masz to też Ci może pomóc w sprzedaży.

Ps. zarobisz tylko na tym a możesz pójść z 10zł w dół w porównaniu do rynkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli chyba pójdzie prawda? Powiedz mi tylko proszę na jakich detalach? :)
Z tematu sprzwetu wymagań itp wyleciałem rok temu więc proszę o wyrozumiałość ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 23:50, Xlol1 napisał:

Czyli chyba pójdzie prawda? Powiedz mi tylko proszę na jakich detalach? :)
Z tematu sprzwetu wymagań itp wyleciałem rok temu więc proszę o wyrozumiałość ;p


Przed premierą Ci tego nie powiem, bo nikt nie ma pojęcia jak będzie się spisywał ten silnik i jakie będzie miał humory ;). Ale możesz dać swoją konfigurację to się pomyśli.

Dnia 14.06.2009 o 23:50, Xlol1 napisał:

Sorki, zmulony jestem(ostatnio mało śpię) i nie rozumiem do końca o co Ci chodzi. :P


Czytaj teraz, edytowałem, bo sam zamieszałem strasznie ;P. Chyba poprawiłem dobrze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 23:55, Davw napisał:

Czytaj teraz, edytowałem, bo sam zamieszałem strasznie ;P. Chyba poprawiłem dobrze ;).

No już lepiej. :P Są jeszcze do nabycia te EK ? Bo jak tak to najwyżej popytam kumpli i kupię EK, a gierkę puszczę. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2009 o 23:58, Albii napisał:

No już lepiej. :P Są jeszcze do nabycia te EK ? Bo jak tak to najwyżej popytam kumpli
i kupię EK, a gierkę puszczę. :)

Pozdr.


http://www.wirtualnypunkt.pl/call_of_juarez_wiezy_krwi_-_edycja_kolekcjonerska_-_preorder,57,2713.html

Bierz za pobraniem to będziesz miał przesyłkę za free, tylko doczytaj tam dobrze żebyś się nie pomylił. Do tego kubek termiczny w gratisie, z gry ofc. I dojdzie dzień przed premierą, przynajmniej tak zapewniają ;). Trzymam kciuki za to zapewnienie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 17:23, Woo-Cash napisał:

Tak spojżałem na wymagania sprzętowe i zaczynam mieć wątpliwości, czy na grafice 9500
GT ( 512mb-128bit) pójdzie...?

Zauważyłem, że wspierane karty graficzne z serii 9xxx zaczynają się od 9600. Cóż, chyba musisz zainwestować w nową kartę, chociaż może pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 19:22, plada napisał:

Zauważyłem, że wspierane karty graficzne z serii 9xxx zaczynają się od 9600. Cóż, chyba
musisz zainwestować w nową kartę, chociaż może pójść.


No ale to bez sensu, skoro na 8xxx pójdzie, to czemu moja grafika ma nie zadziałać? Mam nadzieję, ze to tylko przeoczenie ze strony twórców gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 22:49, Woo-Cash napisał:

No ale to bez sensu, skoro na 8xxx pójdzie, to czemu moja grafika ma nie zadziałać? Mam
nadzieję, ze to tylko przeoczenie ze strony twórców gry...

Skoro seria 8xxx jest wspierana, twój 9500 sobie poradzi z odpaleniem. Inna sprawa, jak to będzie z wydajnością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 23:05, szypek26 napisał:

> No ale to bez sensu, skoro na 8xxx pójdzie, to czemu moja grafika ma nie zadziałać?
Mam
> nadzieję, ze to tylko przeoczenie ze strony twórców gry...
Skoro seria 8xxx jest wspierana, twój 9500 sobie poradzi z odpaleniem. Inna sprawa, jak
to będzie z wydajnością :P


Core 2 Duo 2,2GHz, 2GB ram i Vista. Da radę płynnie na średnich? Procek jest powyzej wymagań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 00:27, szypek26 napisał:

A ja wiem...? Nikt w to jeszcze nie grał... Na moje oko to średnie będą. Ale najwyżej
w 1024x768.


No dobrze, interesuje mnie jeszcze tylko, ile klatek na sekundę można uznać za płynna grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 08:49, Woo-Cash napisał:

No dobrze, interesuje mnie jeszcze tylko, ile klatek na sekundę można uznać za płynna
grę?

Może jeszcze mam ci powiedzieć, gdzie masz klawiaturę...? o.O
Dla każdego "płynna gra" to co innego - może to być 25 klatek, a może i 40. Standardowo >30 jest już w miarę płynne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wersję EK i już gram :D

Gra jest świetna - ma trochę niedociągnięć, ale zdecydowanie warto kupić, bo niedociągnięcia wcale nie rażą. Świetne połączenie FPSa z elementami jak ze starych arcade''owych automatów - bo powiem na razie tyle, że są 2 tryby bullet-mode, z czego ten drugi dość trudny i wymaga ogromnego skupienia... :D

Grafika jest genialna - wygląda trochę jak Unreal Engine 3, a czasami i lepiej. Poza tym chodzi płynnie - gram w 1920x1200 na maks detalach i nie przycina, nie zamula pamięci (można ze spokojem przejść na pulpit i odpalić sobie kilka ''ciężkich'' stronek w przeglądarce, na ten przykład).

Idę spać, bo miałem się kłaść 2h temu. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grał już ktoś po multi? Bo ja loguje się normalnie do lobby, po czym wyszukuje servery i do żadnego nie mogę dołączyć. Gdy próbuje się podłączyć wyskakuje po chwili napis że limit dołączania do servera został osiągnięty i tak z każdym jest.
Nie próbowałem jeszcze na tych od Techlandu (bo wiem że kilak servów już stworzyli).
Może to przez to że grę dostałem w pre-orderze i dla Polski jeszcze nie są włączone jakieś porty czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 00:05, Kraju napisał:

Czy grał już ktoś po multi? Bo ja loguje się normalnie do lobby, po czym wyszukuje servery
i do żadnego nie mogę dołączyć. Gdy próbuje się podłączyć wyskakuje po chwili napis że
limit dołączania do servera został osiągnięty i tak z każdym jest.
Nie próbowałem jeszcze na tych od Techlandu (bo wiem że kilak servów już stworzyli).
Może to przez to że grę dostałem w pre-orderze i dla Polski jeszcze nie są włączone jakieś
porty czy coś?

Może ty nie masz odblokowanych portów. Zaszalej i otwórz wszystkie porty (całą gamę) w routerze.
Widzę, że opinie pozytywne, ale tak jest zawsze po wyjściu gry. Pozostaje mi czekać na bardziej obiektywną ocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam już swój egzemplarz gry i też uważam, że gra wymiata. Tyle tylko, że gra ma słaby początek, w którym nie czuć w ogóle westernowego klimatu, a jakieś wojny napoleońskie. Plus za system osłon, działa całkiem przyzwoicie.

Trochę nie rozumiem twojego zdania o bullet-mode-ach. Któryś z nich wymaga skupienia?! Thomas zam namierza cel, wystarczy szarpnąć myszą do siebie, a przeciwnik już leży. Potem celownik ustawia się na kolejnym, znowu strzał, znowu trup. Drugi polega na "przelatywaniu" myszą po przeciwnikach. Nie trzeba nawet nic klikać. No to który jest taki trudny i wymaga koncentracji, hmm?

Co do grafiki- mało wiem, bo nie grałem u siebie, a u kumpla(któremu swoją drogą gra też się spodobała). Moja karta graficzna jest w naprawie, a on ma C2D E8200, GF 9600GT i 2GB RAM. Nie przełączałem detali, ale gra działała na średio-wysokich(i zaje-niską rozdziałką 1024x768) bardzo dobrze. Sama grafika też nie była zła.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile było kubków przy EK?

Ja byłem 98 i chyba listonosz przywłaszczył kubas sobie. (gdybym mógł odebrać osobiście grę bym się go spytał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem swoją kolekcjonerkę, tak sobie tą grę wgrałem i ją włączam, najpierw się 10 minut pomęczyłem, żeby w końcu założyć konto online, więc czas zobaczyć czy gra sieciowa jest aż tak "nie fajna" jak ją opisują, najpierw oczywiście kupiłem sobie postać i w trakcie czynienie tejże rzeczy (a robiłem to ładnych kilka minut, bo nie mogłem się zdecydować)... nagle jeb i komunikat, że moje konto nie jest online czy coś w tym stylu, tak samo było kiedy się połączyłem ponownie i włączyłem jakiś serwer, jedna osoba była, pozabijałem go kilka razy i znowu mi wyskoczył ten dziwny komunikat, że nie mogę się połączyć z lobby. Może to być spowodowane tym, że grę dostałem przed premierą?
PS wiem, że mogłem napisać to w jednym zdaniu, ale ja tak lubię się rozpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować