Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Call of Juarez 2: Więzy Krwi - Temat Ogólny

580 postów w tym temacie

Przed paroma minutami skończyłem CoJa po raz drugi, tym razem Thomasem. Wynik całkiem niezły - w sumie mam 57 sekretów, ale nie wiem, czy uda mi się odnaleźć wszystkie, bo jak myślę o tych etapach, kiedy mamy wolną rękę i możemy sobie pojeździć, to odnalezienie wszystkich 12 sekretów na poziom mnie przeraża... Do tego etapy w stylu tego, kiedy Barnsby atakuje wioskę Apaczy - wszystko na szybko, na chybcika, a spróbuj znaleźć 5 sekretów. Ech, znowu zagram, znowu Ray''em, znowu szukać sekretów. Najbardziej gnębi mnie sprawa jednego, który został przeze mnie jeszcze nieodnaleziony w pierwszym etapie. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, czasami szukanie tych sekretów, to jak szukanie igły w stogu siana jak się to mówi. Ale warto. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przejściem.Skonczyłem własnie chapter IV i po wygranym pojedynku z jakims kolesiem musze jechac koniem do miasteczka ale jak dojezdzam blisko to pisze cos tam ''''left your brother'''' czemu tak jest???Dodam ze ten ray jedzie bardzo wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 16:05, gfdgfg napisał:

Mam problem z przejściem.Skonczyłem własnie chapter IV i po wygranym pojedynku z jakims
kolesiem musze jechac koniem do miasteczka ale jak dojezdzam blisko to pisze cos tam
''''left your brother'''' czemu tak jest???Dodam ze ten ray jedzie bardzo wolno

To właśnie musisz z nim jechać bardzo powoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 16:05, gfdgfg napisał:

Mam problem z przejściem.Skonczyłem własnie chapter IV i po wygranym pojedynku z jakims
kolesiem musze jechac koniem do miasteczka ale jak dojezdzam blisko to pisze cos tam
''''left your brother'''' czemu tak jest???Dodam ze ten ray jedzie bardzo wolno


Musisz jechać blisko brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem testowanie nowego Call of Juarez na 37-calowym telewizorze podłączonym do mojego PC. Krótko mówiąc, gra wygląda po prostu znakomicie. Widząc takie cudo zaczynam rozumieć, czemu ludzie kupują sobie konsole. Co prawda, przez taki rozmiar widać wyraźniej pewne niedoróbki graficzne (kanty cieni przede wszystkim), ale pojedynki rewolwerowców kopią dupę na maksa. Ci, którzy mają PCta i mają możliwość podłączenia telewizora, muszą koniecznie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aa za mało DPI w myszy mam na tą gierkę w necie;P

No właśnie, jak pisać w trybie wieloosobowym? Obawiam się, że znowu coś wyłączyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść rozdział 3 ? Jestem w dylizansie i zawsze mnie zabija. W ogóle nie widzę wroga. Strzelają do mnie i zawsze mnie zabija.

Proszę o szybkapommoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:30, Andrew_15 napisał:

Jak przejść rozdział 3 ? Jestem w dylizansie i zawsze mnie zabija. W ogóle nie widzę
wroga. Strzelają do mnie i zawsze mnie zabija.

Proszę o szybkapommoc.

Trudno powiedzieć "jak przejść"... zacznijmy od tego, kim grasz? Jeśli Thomas''em, to Ci raczej nie pomogę. Natomiast jeśli Ray''em:
- używaj rewolwerów, a później karabinu
- staraj się usłyszeć tupot koni. Będziesz wiedział, z której strony dać celownik
- po każdym "desancie" przeładuj (dobrze by było mieć Quickshooter''a)
- na większe grupki używaj dynamitu
I tu już się kończą moje pomysły... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem oboma braćmi i nic.
W ogóle nikogo nie widzę. Tylko raz na zakrecie pojawia się jednen, zastrzelę go i później mnie coś zabija...
I karabinu rzadnego tez nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz rayem to strzelaj z rewolwerów- automatycznie namierza wrogów.
A jesli thomasem to rzucaj noże bo też automatycznie namierza. ;)
I często kucaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować