Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 24.01.2010 o 23:00, Leos8 napisał:

Mam nadzieję, że Tali będzie miała włosy(na głowie). Nie lubię łysych babek :(


Same here ;P
Dlatego Subject Zero od razu poleciała z listy romansowej w ME 2 ;p zostaje więc chyba tylko Miranda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:04, Nagaroth napisał:


> Mam nadzieję, że Tali będzie miała włosy(na głowie). Nie lubię łysych babek :(


Same here ;P
Dlatego Subject Zero od razu poleciała z listy romansowej w ME 2 ;p zostaje więc chyba
tylko Miranda.


No właśnie, też sądze, ze troche za bardzo poszli na oryginał z tą Subject Zero, a Miranda? Cóż, botoks jest dziś częsty xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już naprawdę wolę botoks od braku włosów. Nigdy w życiu na żywo nie widziałem babki bez włosów. Jak widziałem w V jak Vendetta jak ... zapomniałem jak ona ma - nieważne i tak nigdy nie miałem pamięci do imion - główna bohaterka ścięła włosy to myślałem, że film wyłączę. To nie jest kobiece! Ani seksowne! Cholera, to złe!

A od Botoksu będę wolał Tali...jeśli będzie miała włosy. I jeśli(A co, będę świnia) będzie ładna :)

Ps. Widziałem jedną z wersji SuZe jak ma jakies różowe, punkowe włosy. W miarę długie. Taką jeszcze bym przełknął(nawet ten róż). Ale łysa? Z tymi paskami na tych guzikach? W życiu. Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:23, Leos8 napisał:

Ja już naprawdę wolę botoks od braku włosów. Nigdy w życiu na żywo nie widziałem babki
bez włosów. Jak widziałem w V jak Vendetta jak ... zapomniałem jak ona ma - nieważne
i tak nigdy nie miałem pamięci do imion - główna bohaterka ścięła włosy to myślałem,
że film wyłączę. To nie jest kobiece! Ani seksowne! Cholera, to złe!


Też tak sądzę ;)

Dnia 24.01.2010 o 23:23, Leos8 napisał:

A od Botoksu będę wolał Tali...jeśli będzie miała włosy. I jeśli(A co, będę świnia) będzie
ładna :)


No, ciekawe, czy ona wreszcie zdejmie ten skafander, bo przecież nie było jej widać w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:32, KloniskO napisał:

No, ciekawe, czy ona wreszcie zdejmie ten skafander, bo przecież nie było jej widać w jedynce.

Przez ten zajedwabisty skafander przenikał obcy blask jej tajemniczych oczu... łeeee, dajcie spokój, Panowie! Z Quarianką? Nie jestem wróżką, ale już teraz wiem, że to dopiero będzie złe. Ja już wolę Subject Zero, ze względu na ludzkie kształty (abstrahując od włosów :P). Tak, Quarian też nie lubię, mam nadzieję, że w ME2 wreszcie będzie można zacząć przerabiać ich na papkę ;P Ludzie rlz (.. chyba za bardzo zafascynował mnie się Illusive Man)! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:52, Ecko09 napisał:

>

Jest jeszcze ta babka z rasy Asari :]

z którą nie poromansujesz
masz do wyboru Tali, Subject Zero, Mirande i Kelly Chambers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 23:23, Leos8 napisał:

Ja już naprawdę wolę botoks od braku włosów. Nigdy w życiu na żywo nie widziałem babki
bez włosów. Jak widziałem w V jak Vendetta jak ... zapomniałem jak ona ma - nieważne
i tak nigdy nie miałem pamięci do imion - główna bohaterka ścięła włosy to myślałem,
że film wyłączę. To nie jest kobiece! Ani seksowne! Cholera, to złe!


Taki mały OT, ale to nie miało być ani kobiecie ani seksowne. Miało jedynie przygotować główną bohaterkę do ostatecznego starcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:43, Leos8 napisał:

Mnie też najbardziej interesuje Miranda... i Tali. Tali jestem bardzo zaaainteresowany.
Zwłaszcza kiedy ściągnie maseczkę.


Hmm a nie było w jedynce jakieś informacji, że jej rasa musi nosić maski bo nie mają w ogóle systemu immunologicznego? Ciekawe jak to rozwiązali w 2 :-k

Edyta dodaje, że nie zauważyłem, że 2 razy cytuję tą samą osobę, więc przepraszam za podwójnego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

Wiem, że V jak Vandetta miało to ją przygotować - i wiem, że to nie miało być ani seksowne ani kobiecie - po prostu podałem to jako przykład tej właśnie "ogolonej głowy". Jestem na to po prostu strasznie uczulony.

Co do Tali - pokład Normandy jest sterylny a noszenie maski ma także aspekt religijny(?)/kulturowy(!). Tali tłumaczyła to tym, że dla Quarian ich kombinezon to jedyna prywatna przestrzeń we Flotylli.

Siri, nie lubisz Quarianek? Trza się "otworzyć" na nowe możliwości.
Z elfkami też nie lubisz? :D

Hej, Kelly jest niezła. Teraz mam dylemat -.- ... Okay. To najpierw Kelly a na deserek Miranda. Geez, przez Mass Effect 2 robi się ze mnie erosoman.

PS. Wiadomo może, czy w trakcie tworzenia postaci w ME2 są jakieś nowe fryzury i tekstury do twarzy? BO 1 była pod tym względem uboga. Żadna fryzura mi się nie podobała.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 00:51, Leos8 napisał:



PS. Wiadomo może, czy w trakcie tworzenia postaci w ME2 są jakieś nowe fryzury i tekstury
do twarzy? BO 1 była pod tym względem uboga. Żadna fryzura mi się nie podobała.




Pewnie coś nowego dodali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2010 o 00:51, Leos8 napisał:

Siri, nie lubisz Quarianek? Trza się "otworzyć" na nowe możliwości.
Z elfkami też nie lubisz? :D

Otworzyć, zgadzam się z tym, ale gdzieś leżą pewne granice, których nie jestem w stanie przekroczyć, a kombinezon w quariańskim stylu (ba, w ogóle, w jakikolwiek stylu!) stanowi taką właśnie granicę. W przypadku elfek nie ma takiego utrudnienia, ponadto z natury okazują one więcej emocji mową ciała, jakby przyjemniejszą dla oka :) Jasne, są różne upodobania i absolutnie nikogo nie próbuję piętnować ;D
Zaś bez kombinezonu... po prostu boję się tego, co mogę tam znaleźć i wierzę, że BioWare tym razem zbyt mocno wodzy wyobraźni nie popuści ;)

Dnia 25.01.2010 o 00:51, Leos8 napisał:

Hej, Kelly jest niezła. Teraz mam dylemat -.- ... Okay. To najpierw Kelly a na deserek
Miranda. Geez, przez Mass Effect 2 robi się ze mnie erosoman.

Yoo got tha point, bro ;)

Dnia 25.01.2010 o 00:51, Leos8 napisał:

PS. Wiadomo może, czy w trakcie tworzenia postaci w ME2 są jakieś nowe fryzury i tekstury
do twarzy? BO 1 była pod tym względem uboga. Żadna fryzura mi się nie podobała.

Zasługa silnika. Ale teraz mamy nową wersję UE i z pewnością dało się z nią zrobić więcej, z fryzurami włącznie :) Zaś obawiam się, że z teksturami nie jest już tak kolorowo, tu akurat UE jest mocno ograniczony (albo grałem już w zbyt wiele gier na nim zrobionych, wtedy zwracam honor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 22:47, Oloninho napisał:

W takim razie grę też się tam rejestruje, tak? I będzie mniej więcej taki sam system
jak przy DA, że będzie tam wysyłać postać, screeny czy coś takiego?


Tego jeszcze nie wiem bo gry nie mam :). Wiem tylko że dlc się wpisuje na stronie bioware social network.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym wcześniej ale nikt nie odpisał. Pobieraliście już klucze na dodatki do ME2? Jeśli tak, to macie tam 2 klucze na zbroję i broń oddzielnie? Bo ja mam tylko jeden i nie wiem czy tak ma być, czy to jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować