Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

DLC z "Virmire Survivor" to tylko wymysł fanów, którym muszą spamować w praktycznie każdym temacie o ewentualnych dodatkach na Socialu. Mi jakoś specjalnie nie zależy na dodatku z Ash/Kaidanem - może dlatego, że bardziej związałem się z postaciami z ME2. Znacznie bardziej wolałbym DLC np. z Thanem, gdzie wyjaśniłaby się kwestia

Spoiler

jego choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 16:29, Vexilium napisał:

Znacznie bardziej wolałbym DLC np. z Thanem, gdzie wyjaśniłaby się kwestia

Spoiler

jego choroby.


Lecimy na planetę hanarów i przy okazji rekrutujemy do drużyny Blasto! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 16:29, Vexilium napisał:

Mi jakoś specjalnie nie zależy na dodatku
z Ash/Kaidanem - może dlatego, że bardziej związałem się z postaciami z ME2. Znacznie
bardziej wolałbym DLC np. z Thanem, gdzie wyjaśniłaby się kwestia

Spoiler

jego choroby.



A czy w kwestii jego choroby są w ogóle jakieś niejasności?

Ja myślę, że ciekawie byłoby pograć Garrusem na Omedze po ''śmierci'' Shepherda, ale to raczej nie temat na najbliższe DLC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2011 o 12:26, Phobos_s napisał:


Co? :) Ja od premiery jej ani razu nie odinstalowałem :) Siedzi na dysku razem z ME1
:)

No to niezły jestes ja dwójke juz trzy razy instalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 16:58, nov_pl napisał:

A czy w kwestii jego choroby są w ogóle jakieś niejasności?


Są -

Spoiler

to czy umrze czy może pojawi się szansa na uratowanie jego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC pewnie będzie łatać gigantyczną lukę, którą jest "Shepard Alliance soldier" - kiedy Shep powrócił do Alliance?
No właśnie, DLC? I od razu nasuwa mi się myśl, że w tym DLC mógłby być VS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 18:18, Vexilium napisał:

> A czy w kwestii jego choroby są w ogóle jakieś niejasności?

Są -

Spoiler

to czy umrze czy może pojawi się szansa na uratowanie jego życia.



Cóż wydaje mi się, że Thane umrze. Lubię go, ale Mass 3 i tak będzie miał ciężko żaby pomieścić wszystkich NPCich z poprzednich części. Może mi się wydaje...
Ale to na pewno nie materiał na najważniejsze DLC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie.

Spoiler

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby Illusive Man wysłał mnie na "uszkodzony" statek Collectorów? Jak pierwszy raz przechodziłem grę było to tuż po zwerbowaniu Tali, Samary i Thane''a. Tym razem Kelly nie wspomina o tym ani słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2011 o 14:27, Prophett napisał:

Pytanie.

Spoiler

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby Illusive Man wysłał mnie na "uszkodzony" statek
Collectorów? Jak pierwszy raz przechodziłem grę było to tuż po zwerbowaniu Tali, Samary
i Thane''a. Tym razem Kelly nie wspomina o tym ani słowem.


A kogo już zwerbowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W niektórych poradnikach pisze że nieraz już po zwerbowaniu dwuch z posród Tali, Samary i Thana dostajemy wiadomość od IM. Natomiast ja zawsze spotykam sie z IM po tym jak zwerbuje wszystkich i powykonuje kilka misji pobocznych ( 2 - 4 misje ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka odnośnie Suicide Mission.

Spoiler

Dokładny wypis kto kiedy może zginąć podczas misji samobójczej. Bardzo przejrzyste, w formie algorytmu. + kilka porad od Bioware ;] wiedzieliście na przykład, że jako specjalistę technicznego można wysłać Kasumi? Sam się nad tym jakiś czas zastanawiałem, ale stwierdziłem, że wolę nie ryzykować.




Może warto by wrzucić ten obrazek gdzieś do przypiętych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 00:17, Lfdracon napisał:


Może warto by wrzucić ten obrazek gdzieś do przypiętych postów.

Warto. Na dniach przygotuję aktualizację, bo wiadomo już wszystko na temat reszty DLC do wersji na PS3, to załączę też ten obrazek i Twój nick w "creditsach" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 00:17, Lfdracon napisał:


Może warto by wrzucić ten obrazek gdzieś do przypiętych postów.


Hehe o kurcze. Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tych relacji. W takim kształcie to miałem farta, że zginął mi zaledwie jeden członek załogi, w dodatku ten nielojany. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika dała odpowiedź na pytanie dlaczego tak często przy pilnowaniu drzwi ginie profesor nawet, gdy wszyscy są lojalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa ta fotka, tylko trzeba pamiętać o "błędzie Mordina Solusa", który mimo, że pozostaje lojalny i są spełnione wszystkie pozytywne punkty, może przypadkiem umrzeć dlatego najbezpieczniej go wysłać na statek z załogą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2011 o 10:42, Maykowiec napisał:

Super sprawa ta fotka, tylko trzeba pamiętać o "błędzie Mordina Solusa", który mimo,
że pozostaje lojalny i są spełnione wszystkie pozytywne punkty, może przypadkiem umrzeć
dlatego najbezpieczniej go wysłać na statek z załogą :).


Tak, najlepiej profesora wysłać z załogą a Tali wziąć ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem straciłem Mordina i Subject Zero, za drugim natomiast wszyscy przeżyli. No, może poza całą załogą + panią doktor, bo wysłałem ją bez eskorty. Ani razu nie sugerowałem się, żadnymi wskazówkami więc uważam to za swój sukces :D Grając drugi raz straciłem natomiast Legiona i to w bardzo głupi sposób. Po zabraniu go na pokład wywiązała się oczywiście dyskusja czy powinienem go zostawić, czy oddać Cerberusowi. Jako, że wcześniej zostawiłem go w załodze to tym razem chciałem go oddać Cerberusowi do badań. Spodziewałem się, że ktoś zaprotestuje, mi wzrośnie poziom renegade, a Legion i tak zostanie. Otóż nie, nikt nie protestował, a ja jednym kliknięciem straciłem jednego z ulubionych kompanów na zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować