Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2011 o 18:10, Pupu2 napisał:

Za ile obecnie można wyrwać ME2? 40zł to okazja?

Swego czasu można było dorwać za 29 zł , obecnie 40 zł to bardzo dobra cena , zważając na to , że gra jest świetna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 20:02, Lfdracon napisał:

Czy rozpoczynając nową grę postacią, którą ukończyło się już ME2, można zmienić jej klasę?


Niestety nie. Musisz grać od nowa, a z tego co pamiętam, nawet wtedy dostaniesz dodatkowe surowce i kredyty, ale zaczynasz od pierwszego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 16:18, Jakass napisał:

Za pierwszym razem nie da się zdobyć 30 lvl, można go właśnie zdobyć poprzez DLC albo
ponowne przejście gry.

Da się. Trzeba tylko mieć import postaci z ME1 z max lvl doświadczenia. Wtedy na wejściu ME2 zaczyna się chyba z 5 lvl doświadczenia i to powinno starczyć na dobicie do 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 18:12, Net_com napisał:

> Za ile obecnie można wyrwać ME2? 40zł to okazja? Swego czasu można było dorwać
za 29 zł , obecnie 40 zł to bardzo dobra cena , zważając na to , że gra jest świetna
:P


ja kupiłem za 25zł w letniej promocji EA ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 18:56, xkarionx napisał:

/ciach

Ja liczę w najbliższym czasie na ranking top 1000, ponoć bardziej obiektywnie wychodzi i wiecie, miejsca jest więcej.

A na serio to dla mnie rankingi powyżej 10 (no dobra, 20!) nie mają żadnego znaczenia, zbyt duże, wprowadzające nie potrzebny flame i pożogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje że wiedzmin jest bardzo dobry chociaż moim zdaniem powinien byc gdzies pomiedzy 11 a 31 miejscem. A na jego miejsce powinni dac ME2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie wydaje, i teraz kto ma racje ?

Powiedziałem Ci człowieku i skończ już z tym offtopem, sprawdź w encyklopedii czym jest ocena subiektywna, potem zaczynaj toczyć piane...

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 09:35, xkarionx napisał:

Mi sie wydaje że wiedzmin jest bardzo dobry chociaż moim zdaniem powinien byc gdzies
pomiedzy 11 a 31 miejscem. A na jego miejsce powinni dac ME2


To jest temat o rankingu i Wiedźminie? Zdaje się że nie... Chcesz o tym pogadać i wyrazić dezaprobatę? To proszę iść do tematu, który jest związany z tym rankingiem. Proszę nie robić offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko żauwazyć że ME jak i ME2 zostały nie docenione w tym rankingu, a wy od razu od noobów mnie wyzywacie. No ale dobra jak nie to nie myślałem że zawiąże sie jakas ciekawa i miła dyskusja pełna refleksji na temat jakość Mass Effectu . No ale cóż widać na to że ten temat nie jest przeznaczony na rozmowe na ten temat. Spoko, koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam ranking. Ważne jest to co wiemy wszyscy -> Mass Effect i Mass Effect 2 są świetnymi grami i basta.
Ja mam prośbę skoro już mordek jest. Czy można by uzupełnić pierwszego posta o tą niedawno zamieszczaną tutaj grafikę z rozrysowanymi możliwościami zakończenia gry? Przydałoby się mieć to pod ręką w razie czego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować