Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2011 o 22:52, Isildur napisał:

Ok mam nadzieję, że o ten screen chodziło, jest pod numerem 9, jeśli nie o ten chodziło proszę o info ;)


O to właśnie chodziło. Dzięki wielkie, przyda się nie raz i nie dwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie instaluję Mass Effect 2 na komputerze :) dlatego mam pytanie, czy gra może sprawić trudność dla kogoś, kto w zasadzie nigdy nie grał w strzelanki? (na najniższym poziomie trudności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 15:29, Shelazar napisał:

Właśnie instaluję Mass Effect 2 na komputerze :) dlatego mam pytanie, czy gra może sprawić
trudność dla kogoś, kto w zasadzie nigdy nie grał w strzelanki? (na najniższym poziomie
trudności)

Nie. Jak tylko załapiesz, że trzeba się chować za osłonami (automatyczne po wciśnięciu klawisza) to nie powinieneś mieć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde, wszędzie migają mi jakieś pojedyncze pixele, nie wpływa to na jakość gry ale jest strasznie denerwujace! ;( Wyglądają jak martwe, ale pojawiają się i znikają z różnymi efektami, miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 18:24, Shelazar napisał:

Qrde, wszędzie migają mi jakieś pojedyncze pixele, nie wpływa to na jakość gry ale jest
strasznie denerwujace! ;( Wyglądają jak martwe, ale pojawiają się i znikają z różnymi
efektami, miał ktoś taki problem?


Efekt ziarna? ;p Sprawdź czy masz włączoną tą opcje, jak tak, to wyłącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,mam problem z 2-gą płytą Mass Effect 2.Otóż wszystko dobrze się instaluje przy płycie 1-wszej,ale 2 płyta coś szwankuje i nie instaluje się do końca.Jak mam zainstalować grę która w pewnym momencie 1-wsza płyta chce 2-gą? Mam poprostu zrobić tak,że zainstaluje 1-wszą płytę instalacji ,a z drugiej płyty zrobię kopię i może instalacja jechać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2011 o 18:31, Shelazar napisał:

To nie efekt ziarna, wygląda jak jakiś błąd - martwy pixel, jest BARDZ jaskrawy.


Masz tak tylko z Mass effectem? Bo jeśli tak, to zrób reinstalkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 now holds the record for most Game of the Year awards awarded, beating 2009''s Uncharted 2: Among Thieves with 113 Game of the Year awards!
If anyone knows of any other awards that aren''t on the list, please don''t hesitate to post.

TOTAL NUMBER OF GOTY AWARDS : 118 ( 74 Author''s Choice, 44 Reader''s Choice )

W skrócie Mass Effect 2 pobił rekord nagród GOTY, który wcześniej należał do Uncharted 2 (114 nagród), a liczba nagród wciąż rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2011 o 16:17, HcMaverick napisał:

Co tu dużo mówić, ta gra na to zasługuje!!! :)

Ja bym tu mógł dłuugoooo pisać dlaczego NIE zasługuje, ale szczerze mówiąc nie chce mi się. Częściowo podałem swoją opinię na temat gry w poprzednich komentarzach.
Owszem, to kawał porządnej rozrywki. Ale na grę roku raczej nie zasługuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować