Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Mam pytanie mam teraz misje

Spoiler

statek zbieraczy, wybrałem już drużynę na misję ( tego specjalistę i dowódzce drugiej grupy) czy to jest już ostatnia misja w grze? A jeśli nie to ile jeszcze zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 12:14, xkarionx napisał:

Mam pytanie mam teraz misje

Spoiler

statek zbieraczy, wybrałem już drużynę na misję ( tego
specjalistę i dowódzce drugiej grupy) czy to jest już ostatnia misja w grze? A jeśli
nie to ile jeszcze zostało?



Spoiler

Chodzi Ci o bazę zbieraczy :) Tak, to jest ostatnia misja tyle, że dość długa i składa się ona z 3 mniejszych w których za każdym razem wybierasz sobie drużynę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:50, Leos8 napisał:

Osobiście polecam Osobistą Modyfikację Człowieka Iluzji.



Ale ona usunęła dużo broni, ja chcę ciężkie, da się to odkręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu przepraszam za dwie wiadomosci pod rzad ale poprzedniej nie moge edytowac a mam ważne pytanie:
Zbieracze są organicznymi stworzeniami ? Bo nie wiem czy jako nową moc wziąć pociski rozczepiające.

A wy jak mi radzicie jaką dodatkową umiejętność sobie wziąć?
( jestem żołnierzem nie wydaje punktów nauki na pociski zamrażające i na pocisk uderzeniowy, reszte umiejetności mam do pełna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 13:33, xkarionx napisał:

Odrazu przepraszam za dwie wiadomosci pod rzad ale poprzedniej nie moge edytowac a mam
ważne pytanie:
Zbieracze są organicznymi stworzeniami ? Bo nie wiem czy jako nową moc wziąć pociski
rozczepiające.

A wy jak mi radzicie jaką dodatkową umiejętność sobie wziąć?
( jestem żołnierzem nie wydaje punktów nauki na pociski zamrażające i na pocisk uderzeniowy,
reszte umiejetności mam do pełna)


Żadne tam Tungsten Ammo... Pomocne będą pociski zapalające a opancerzonych przeciwników (czyli tych których kontroluje Harbinger/Zwiastun) a i na resztę są b.dobre. Możesz też wziąć te pociski do zdejmowania osłon czyli Disruptor Ammo (ale nie pamiętam jak to jest po polsku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 13:41, In_The_End napisał:

http://kotaku.com/5510151/lego-normandy-if-not-spaceworthy-is-still-worthy łał!11
Gdyby Lego wypościło ten zestaw to jestem jednym z pierwszych, który by go kupił:D


Nie tylko Ty, sam chętnie bym coś takiego kupił, wygląda świetnie i pięknie by się prezentowało na półce. W sumie to mogliby już pójść za ciosem i wydać również statki zbieraczy lub żniwiarzy. Choć w sumie to i tak lego tego nie wyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 13:42, L33T napisał:

Nie wiem, gram na xboxie 360, mam EK więc eng only. Use google or dict.


Znalazłem tylko że te pociski są tylko w jedynce a w dwójce ich nie ma. :(

Dlatego ponawiam pytanie:
Czy zbieracze są ogranizmami organicznymi? Bo nie wiem czy pociski rozszarpujące bedą lepiej na nich działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Piercing Ammo to nie to co Tungsten Ammo.
aaa sorry wielkie sorry nie wiedzialem ze ta ammo inaczej nazywa sie na pierwszym a inaczej na czwartym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 22:10, cichy10 napisał:

>

Spoiler

Mordin może tego nie przeżyć, 100% pewniaki to Tali i Legion, co do liderów Garrus

> / Miranda, Jacob niestety to nie lider :)


Spoiler

No nie wiem czy Legion to pewniak, bo u mnie na samym końcu swego zadania, jak zamykał
te drzwi to dostał pięknego headshota.;]


Spoiler

A był lojalny ? ,jak tak to ups :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się. Ale trzeba sie znać na tym. Ja próbowałem z marnym skutkiem ale nadal próbuję. Póki co - M8 Avanger dostał takiego kopa, że na bank sobie poradzisz bez Heavies..
Zawsze możesz ściągnąć innego moda:) Stabilne Odkształcenie chociażby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAREŚCIE!!!!!!!!!!
Skończyłem Mass Effect 2, a raczej MASS EFFECT 2!!!!!!!
Dla mnie poprostu całkowita BOMBA!!!!!

MEGA SPOILER:

Spoiler

...... Nie wiem nawet co napisać słów mi brakuje a raczej nie wiem co powiedziec najpierw. ....
Najlepsze było uczycie gdy nie zabrałem dla Iluzji danych ze statku zbieraczy.... o tak to dogłębne uczucie wyższości nad tym, sku.....nem! A potem ten obraz załogi i pilota normandii gdy wręcza ci plany żniwiarzy i w końcu ten sławny UŚMIECH oooooo TAK!!.... A potem ta cała flota żniwiarzy lecąca w strone galaktyki....
..... Cóż powiedzieć?....Ano ..... MASS EFFECT 2 NAJLEPSZA GRA W JAKĄ KIEDYKOLWIEK GRAŁEM!!!!!


Z przejęcia i pochwały dla gry i jej twórców w trakcie napisów klaskałem z zachwytu!!!! A gdy sięgnę głęboko do pamięci to przypominam sobie tylko 3 produkcje po których klaskałem w dłonie. Było to Mass Effect, CoD 4 i Cod MW2, no i to jest czwarta gra podczas której to robię. Nie mniej stwierdzam że to chyba najlepsza gra z pośród całej czwórki. Panowie z BIOWARE - aby tak dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:35, xkarionx napisał:

NAREŚCIE!!!!!!!!!!
Skończyłem Mass Effect 2, a raczej MASS EFFECT 2!!!!!!!
Dla mnie poprostu całkowita BOMBA!!!!!

MEGA SPOILER:

Spoiler

...... Nie wiem nawet co napisać słów mi brakuje a raczej nie wiem co powiedziec najpierw.
....
Najlepsze było uczycie gdy nie zabrałem dla Iluzji danych ze statku zbieraczy.... o tak
to dogłębne uczucie wyższości nad tym, sku.....nem! A potem ten obraz załogi i pilota
normandii gdy wręcza ci plany żniwiarzy i w końcu ten sławny UŚMIECH oooooo TAK!!....
A potem ta cała flota żniwiarzy lecąca w strone galaktyki....
..... Cóż powiedzieć?....Ano ..... MASS EFFECT 2 NAJLEPSZA GRA W JAKĄ KIEDYKOLWIEK GRAŁEM!!!!!


Z przejęcia i pochwały dla gry i jej twórców w trakcie napisów klaskałem z zachwytu!!!!
A gdy sięgnę głęboko do pamięci to przypominam sobie tylko 3 produkcje po których klaskałem
w dłonie. Było to Mass Effect, CoD 4 i Cod MW2, no i to jest czwarta gra podczas której
to robię. Nie mniej stwierdzam że to chyba najlepsza gra z pośród całej czwórki. Panowie
z BIOWARE - aby tak dalej!!!

Witamy w klubie osób czekających na Mass Effect 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować