Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2010 o 00:07, Siriondel napisał:

Nie nie, mi chodzi o NG+, czyli przejście gry jeszcze na Insanity tą samą postacią -
importowaną z ME2 (wiesz, 30 poziom, skille i takie tam od samego początku). Czy taka
gra jest trudniejsza niż w innych przypadkach? Niż w normalnych, wspomnianych przez Ciebie
trybach?

W tym wypadku jest latwiejsza. No dobra, dla mnie byla latwiejsza, zeby nie bylo ze to stwierdzenie ogolne ;) wlasnie ze wzgledu na to ze masz dodatkowa umiejetnosc ktora jednak sporo dodaje jak sie odpowiednio wybierze. Ale technicznie rzecz biorac w savegame zarowno import z ME1 jak i import z ME2 sa oflagowane jako Insanity5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło, dzięki bardzo ;) Pytam, bo naczytałem się opinii "fahofcoof" na forum BioWare, że właśnie Insanity na NG+ to absolutnie-hiper-najtrudniejszy możliwy tryb ME2. A jeżeli różnica nie jest zbyt wielka, to olewam to i pobawię się nową klasą, kolej na Soldiera, by postrzelać z karabinku Gethów i z Wdowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby zdobyć geth pulse rifle to musisz tą misje wykonać na minimum Hardcore albo Insane :)

Spoiler

Picked up during Tali''s recruitment mission at Haestrom on Hardcore or Insanity difficulty setting. The rifle can be found in the same room Tali is in, after destroying the Geth Colossus. The difficulty should be changed before or immediately after landing on the planet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kim w ogóle da się przeprowadzić wątek miłosny w ME2? Bo wiem na pewno że z Mirandą i Jack ale słyszałem też że można z Tali, tylko pewny nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Romans to dużo powiedziane. Raczej pół-romans. Ani nie ma żadnych ciekawych dialogów, ani wzruszających scen, co najwyżej potańczy niczym lasencja z klubu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:06, Adidas66 napisał:

Romans to dużo powiedziane. Raczej pół-romans. Ani nie ma żadnych ciekawych dialogów,
ani wzruszających scen, co najwyżej potańczy niczym lasencja z klubu ;)


Cóż, tańczenie będzie musiało wystarczyć ;) Więc jeśli będę miał z nią ten "pół-romans" to z inną panią w tym czasie nic nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są od tego mody, które dodają niektórym klasom karabiny szturmowe. Wystarczy poszukać.
W grze k.szturmowe mają tylko żołnierze. Oczywiście to się może zmienić po

Spoiler

misji na statku kolekcjonerów.



Osobiście polecam Osobistą Modyfikację Człowieka Iluzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 18:42, zerohunter napisał:

A tam się zamienia jakiś plik, czyli mogę mieć naraz tylko 1 mod?

Do tego wystarczy zmodyfikowany coalesced.ini, poszukaj w google bo jest juz sporo opisow a nawet gotowych zmodyfikowanych plikow.

@Leos8 - nie tylko po misji, mozna tez wziasc sobie jako umiejetnosc kiedy przechodzi sie drugi raz ta sama postacia. I z tego co pamietam to przy imporcie z ME1 infiltratora lvl60 mialem mozliwosc dodania karabinow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 19:08, zerohunter napisał:

Ale ściągłem kilka tych modów, i jak zrobić żeby te pliki były jedną całością, i żeby
mieć parę modów naraz?

Ale kilka coalesced sciagales? No to musisz znac sie na edycji tych plikow i wiedziec co chcesz w nich pozmieniac. Wtedy mozesz probowac zrobic samemu taki plik z ustawieniami jakich potrzebujesz. Sa do tego specjalne edytory, problem polega tylko na tym ze trzeba wiedziec co sie robi bo mozna doprowadzic do crasha zamiast poprawnego dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 16:08, Longer napisał:

Cóż, tańczenie będzie musiało wystarczyć ;) Więc jeśli będę miał z nią ten "pół-romans"
to z inną panią w tym czasie nic nie będzie?


Za wiki:

Kelly is a potential romance option for both male and female Shepard, though romancing her does not grant the Paramour achievement nor affects any relationship Shepard might have, whether it is with their current squad member or love interest from the first Mass Effect.

Nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale chyba można grać na dwa fronty bez skrępowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2010 o 21:22, Desann235 napisał:

Kiedy dokładnie zapada decyzja cze Shepard zginie czy nie? Bo jestem już na samym końcu
(prawie), a chciałbym utrzymać naszego komandora przy życiu.


Decyzja zapada przed wyruszeniem na ostatnią misję i zależy od tego, czy członkowie drużyny są lojalni, oraz od tego czy przeżyli, więc warto wcześniej inwestować w ulepszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A gdzie dokładnie? Wtedy jak

Spoiler

zniszczona Normandia ląduje na statku zbieraczy i jedyne, dwie, dostępne opcje dialogowe to "Musimy to zakończyć" lub "Nie chcę tu umierać"? Bo właśnie w tym momencie jestem i nie wiem co dać. Jeśli wybiorę tą drugą opcję to jest nadal szansa na przetrwanie?



PS: Ale się autorzy wysilili przy tej scenie "miłosnej" z Tali... Ehhh szkoda gadać. A już myślałem że zobaczę quarianina bez maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta opcja to chyba tylko kosmetyka. Generalnie jeśli wykonałeś misje lojalnościowe i

Spoiler

dobrze wybierzesz "specjalistów", dzięki czemu nie zginą

, to Shepard przeżyje. Jak nie zrobiłeś lojalnościówek, to zobacz, najwyżej wrócisz do wcześniejszego save''a.

Dnia 05.04.2010 o 21:31, Desann235 napisał:

PS: Ale się autorzy wysilili przy tej scenie "miłosnej" z Tali... Ehhh szkoda gadać.
A już myślałem że zobaczę quarianina bez maski.


Jedno z wielkich rozczarowań, jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To jeszcze tylko jedno pytanie:

Spoiler

Jacy specjaliści do czego? Bo do szybów wysłałem Legiona, a dowódcą drugiej drużyny został Garrus. Jest ok czy coś zmienić?

Dzięki za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować