Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką do redakcji CD-Action: akt drugi, scena pierwsza

168 postów w tym temacie

Mam nadzieje, że ktoś wrzuci ten filmik na YT, bo bym sobie z chęcią obejrzał...a czekanie pół dnia na załadowanie połowy filmiku mi się wcale nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Czekam już godzinę a nawet 1/3 mi się nie naładowała. Katastrofalny macie serwer. Apokalipsa. To, że wy macie super hiper łącze nie znaczy, że inni też takie mają. Ja mam 512 KB/s i mam swoje prawa. Rzeczy z dobrych serwerów się ściągają zwykle po 60 KB/s a tutaj to raz coś tam się podładuje raz nie. Chcę sobie obejrzeć ten wywiad ale muszę czekać... i czekać... litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż pierwsza cześć ( akt pierwszy ) załadowała się bez problemu i oglądnąłem ją dla przypomnienia i gdy chciałem zacząć oglądać akt drugi scenę pierwszą to NIE MOGŁEM ponieważ mój internet 1 mb/s mi nie wystarcza aby chociaż znaczek gram.pl załadował się w przyzwoitym czasie. I znowu będzie trzeba pobierać film na kompa ;/ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to pojawił się mój pomysł - gadanie ze Smuggim jak ze zbiegiem, który nie chce ukazywać tożsamości.
Chociaż z drugiej strony to nie wyobrażam sobie innego sposobu - ewentualnie podłożenia maskotki garfielda i zza niej by mówił. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi po 30-minutowym czekaniu załadowała się niecała minuta filmu. A mam internet 1 mb. Nie może ktoś z "alternatywnym" dostawcą internetu ściągnąć ten materiał i wrzucić na YT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neo + gramowe serwery = kaszana, tak było od zawsze, że już nie wspomnę o downloadzie 2-4 kb/s


>>>Obawiam się, że jednak większość (dane wyssane z palca) użytkowników gramu korzysta z neostrady. Jeśli gram nie działa z neo, to w gramie powinni coś z tym zrobić (i prawdopodobnie coś z tym robią).
To że Tobie działa, to że mi działa, wcale nie oznacza, że reszta nie ma racji...

80% internautów korzysta z neo więc olewanie problemu od ponad roku jest według mnie oznaką braku jakiegokolwiek profesjonalizmu ze strony gram.pl. Gdyby ktoś się tym zajął problem zostałby rozwiązany. Ale jak nikt nie potrafi...trudno musimy cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to wszystkim neostarda sie z filmikiem gryzie :/
Cóż mam nadzieje,że szybko zostanie wrzucone na YouTube...90 min czekania,a wynik to 4 min :P
Neo 1 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na przedstawianie redakcji CDA w tego typu filmikach, jest jak najbardziej świetny. Tylko trochę szkoda, że na pojawienie się ''''Aktu drugiego'''' trzeba było czekać aż tak długo. No ale nic, najważniejsze, że w końcu ''''Akt drugi'''' się pojawił i można dowiedzieć się z niego wielu interesujących rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się film od razu załadował, nic nie musiałem czekać. Mam netię 1 Giga. Odpowiedziano na moje pytanie. Co bobicie z zrecenzowanymi grami? Myślałem że sobie do domu zabierają. Jest trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować