Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cztery nowe gry z serii Need for Speed

97 postów w tym temacie

Ci z EA to chyba wystąpili w filmie "Powrót do przeszłości"

Hm... właściwie, to wszystkie części NFS były fajne, a grałem już w HP III, Porsche i od Undergrounda w górę, z wyjątkiem Undercovera. Powiem tak - mnie najbardziej ciekawi shift. Zawsze to jakiś ciekawy patent, odświeżyć coś, co się zrobiło kilkanaście lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcą trafić do wszystkich grup, to niech zrobię remake NFS:Porshe (najlepsza część, jeszcze nie było kleju i taśmy, żeby przyklejać zderzaki i tunningować wóz), a nie w jakieś $hity się bawią... Imo, pierwszy undergrund, jeszcze był znośny, spodobał mi się Most Wanted... ale ogółem, cała reszta to żenada. Ten film o samochodach, już naprawdę dawno wypadł z mody, a jedyne na czym chciałbym go zobaczyć, to ekran telewizyjny, a nie w przemyśle growym, jak niszczy nam markę, która niegdyś podbijała serca, a dziś, co najwyżej może na chwilę zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 09:52, necron1501 napisał:

Kolejny, najpewniej nie udany skok na kasę.... Czy oni nie mają wstydu niszczyć tej marki???

Oj chyba nie mają juz chyba 2 czy 3 NFS przynudzajacy i kolejne się szykują szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się bardzo cieszę. Chyba będę musiał kupić do xboxa kierownicę ;] Myślę że dla mnie najlepsza będzie wersja shift. Myślę że taki podział serii nfs jest bardzo dobrym wyjściem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za dużo to niezdrowo. Ukaże się jeszcze w tym roku? To na prawdę przesada... Ostatnie kilka części uświadomiło mi, jak bardzo stacza się ta marka. Szkoda...

Czy wy też za pierwszym razem przeczytaliście Need For Speed: Shit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już zdecydowanie koniec NFS''a. EA jednak niczego się nie nauczyło po Undercower. Co ciekawe na Hyperze mówili, że po zamknięciu EA Black Box, ta seria miała trafić w ręce studia Criterion (najwyraźniej nie trafiła i to był błąd).
SHIT, a nie SHIFT, tyle się spodziewam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh myślałem, że po Undercover dali sobie spokój. No ale jak widać, szykują nam na jesień kolejny crap :P EA się chyba niczego nie nauczy już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, a ja za to się cieszę, bo może się zmieni seria, no, i będę miał jedną na PC, a drugą na NDS :) super!!! ale z tego co słyszałem Black Box został zamknięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jacy wy jesteście dziwni. Robią nowe gry a wy jeszcze narzekacie. Powinniście się cieszyć że robią nowe wyścigi a nie tylko narzekać. Jak serii idzie dobrze to sami najwięksi fani a teraz tylko pieprzycie że źle i tak dalej. Potem się dziwicie że w polsce nie ma dobrych gie. Jakby inni mieli takie podejście do gier co Wy to by w ogóle nie było gier. Tylko narzekacie. Nikt nikogo do kupna nie zmusza. Jak chcecie to możecie kupić a jak nie to dajcie sobie spokój. Ja na nowego nfsa czekam i mam nadzieję że będzie dobry. A nie narzekam jak Wy. I EA niczego się nie musi uczyć. To że im kilka gier nie wyszło to nie oznacza że już nie umieją robić gier. Dajcie sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć coś w stylu Posche Unleashed jeszcze raz bo jak grałem w Carbona to płakać mi się chciało, szczególnie, że grałem w NFS od częsci 1 praktycznie i jak ktoś już kiedyś w innym wątku napisał po premierze filmu "Szybcy i wściekli" gra zmieniła się w jakiś podziemny raj dla meneli i wieśniaków co się ślinią jak przyczepią spojler maluchowi. Dajcie mi jeszcze raz Cote d''Azur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteście po prostu uprzedzeni, co mnie w sumie nie dziwi. W Carbon wszystko się świeciło jak psu jaja, ProStreet był badziewiem, a Undercover ma tyle bugów co gwiazd na niebie. Jednakże gdy popatrzyłem na tego screena (możlwie i że jest przerenderowany, nie wiem) to pomyślałem, że gierka wygląda jak GRiD, a GRiD był mistrzowski, prawda?. Ja na to idę, do odważnych świat należy. Nie wyszły im "remake''i" (no może poza Most Wanted) Hot Pursuitów to łapią się za coś zupełnie nowego. Gierki oceniać jeszcze nie sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym coś na temat planów EA, ale gdybym to zrobił, zostałbym wykopany z forum, bo na klawiaturę cisną mi się same niezbyt cenzuralne wyrazy... Tylko krótko spytam - jak można znowu robić to samo, co recenzenci i gracza tak ostro krytykują? I jak można znowu traktować Wii/DS jak konsolę gorszą i niepoważną (bo idę o zakład, że w Nitro dostaniemy coś w stylu Mario Kart - bardzo dobrej gry skądinąd, ale bez przesady)? Eh... Jedyną "nowością" zdaje się być "World Online", ale prawdopodobnie jedyne zmiany w tej produkcji to po prostu gra online...

Gdzie te czasy pierwszego NFS''a, gdzie bez żadnego tuningu po prostu prowadziliśmy najlepsze samochody sportowe świata po pięknych i urozmaiconych trasach rozrzuconych po świecie? I co ważne - po trasach otwartych, nie jakichś torach... Jak dla mnie to seria skończyła się na Hot Pursiut 3, niestety w Porshe nie dane było mi zagrać, acz w te nowe NFS''y - owszem, i niestety muszę stwierdzić, że seria zeszła na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobre posunięcie z strony EA. Ostatnio gry z serii NFS nie były nadzwyczaj udane. Z przedstawionych tytułów wybrałbym Shifta. Jeśli nie zrobią z niego shitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super się to czyta ;)
Jedni narzekają, że za mało symulacji (no ale przecież szift ma być symulacją) inni, że za mało arcade (mimo, że ostatnio to seria mega arcade) bo chcieli by Criterion oddać serię. Odnoszę wrażenie, że psioczenie jest po prostu w naturze polskiego gracza (no może nie tylko gracza), o grach jeszcze nic praktycznie nie wiadomo, a już się je krytykuje. Ale co tam ja też się dołącze: Śmierć EA!!!!!111!!!1

Tak w ogóle skoro seria się stacza to jak to poprawić? Chyba przez wypuszczenie nowych gier z logiem, tylko, że lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co nawet tym razem się cieszę słysząc takie wieści, czemu, bo zawsze będziemy mieli jakiś tam wybór miedzy samochodówkami, jaki to będzie w rzeczywistości się zobaczy, i dowiemy się wkrótce, czy EA znowu poleciało na jakość czy na ilość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować