Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Oke ziomble, jest sprawa, pewnego sobie chuj**** (jak większość w moim życiu) dnia, słuchałem ciężkich brzmień \m/, rozbolała mnie głowa, wyłączyłem, wyszedłem z domu, zaczęły mnie denerwować ciuchy w których chodziłem, w międzyczasie zainteresowałem się pewną dziewczyną, i nawiązałem kontakt z pewnym wedle mnie zidiociałym dresem z klasy. To wszystko na przełomie jakiegoś tygodnia, może dwóch.

Nie mogłem ździerżyć więcej metalu itp, odpaliłem HH PL na tym gadu radio tak w sumie dla beki, oto co mi się spodobało:

-O.S.T.R
-donGURALesko, Wall-E, Matheo (ogólnie kasta skład, i killaz group)
-Eldo, Pih
-niektóre kawałki HG i Molesty
-Warszawski Deszcz
-Paktofonika, którą pamiętam jeszcze z dzieciństwa, kiedy to HH był jedyną muzyką ówczesnej gównażerii :D, czasem K44
-Pyskaty, Fokus
-BOB one, Onar (ten kawałek "Osobiście" dobrze obrazuje moją przeszłość <3)

Nie kręcą mnie bluzy z kapturami, jakieś mega szerokie spodnie, ale wybrałem się na zakupy (lato już, a strasznie schudłem, trzeba się było opkupić) Buty te takie większe, luźne, kiedyś wydawałyby mi się śmieszne, ale nie wiem czemu, spodobały mi się, była obniżka w croppie 50% a mamcia po wypłacie, więc też ją jakoś tam naciągnąłem :D Krótkie, trochę luźniejsze dżiny, kilka koszulek, zajebiste luźne polówki. Brałem co mi się podobało i tyle...

Dziewczyna która mi się podobała tańczy nowoczesny, także dancehall <3 (już jesteśmy razem, jest cudowna ;>)

"Dress" okazał się jednym z najinteligentniejszych ludzi jakich miałem zaszczyt poznać, i otworzył mi oczy na jego subkulturę.

Jak się w to wszystko ubrałem, poczułem się trochę jak pozer, z dnia na dzień taka zmiana stylu, w szkole mimo to zostałem przywitany dość przyjemnie, szczególnie przez dziewczyny :D Ogólnie słyszałem że mi to pasuje. Stałem się niby jakoś bardziej przyjazny i luźny :P

Zyskałem nową ksywę - plejas ! :D


Pewnie to wszystko wydaje się wam to śmieszne, ale jakoś się z kimś musiałem podzielić tym wszystkim :P.

Zwracam honor wszystkim których do tej pory uraziłem :D Jesteście spoko, no bynajmniej niektórzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 00:48, Phelela napisał:

Skończ już z tym gimbusiarskim bo pewnie sam masz z 16 lat -.- . Czy ktoś powiedział
że znam tylko Kixa ? Po prostu mówie że class of 90''s jest z 10 razy lepsze od tego
co dałeś...

Nie znasz mnie więc zamknij morde. Nie słuchałeś Złotych Twarzy (Nawiasaem - Pyskaty ich propsuje, więc "nołnejmy" to nie są) a już gadasz że coś jest od tego lepsze. Swoją drogą znam w cholere płyt producenckich zjadających dupą Kixnera. Z Polski i nie z Polski. Pierwszy przykład - płyty Evidence''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 07:09, AleeeUrwal napisał:

Nie znasz mnie więc zamknij morde.

A ty człowieku słyszałeś coś o kulturze osobistej ? ... Nie śledziłem dokładnie twoich postów, ale na który bym nie spojrzał to albo kogoś wyzywasz, albo stosujesz właśnie takie formy jak ta powyżej. Nie wiem ile masz lat, wali mnie to równo, ale po postach na forum stwierdzam że dorosły (a raczej dojrzały) raczej nie jesteś. Więc jeśli chcesz się napinać to idź na forum HH.pl lub tym podobne i BB.
BTW. Nick też masz na czasie. Hejtuj mnie teraz do woli, równo mnie to pi**doli. (:P przypadkowy rym)

@Esergie - szacun, lepiej bym tego nie napisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 23:50, sliski_wojtas napisał:

Hmm pomóżcie mi znaleźć jakąś nową płytę ? Ostatnio zakupiłem "Tylko dla dorosłych" a
co teraz może "TLL od Gurala "


czy ja wiem, nie bierz pod publike, mi osobiście bardziej podoba się lukatricks, lub najlepiej poczekaj na reedycje pysk w pysk Pyskatego :) Totem na youtube możesz posłuchać na kanale djdziadzior :) ewentualnie jakaś płytka z tamtego roku np. Chady lub Młodego :P tylko nie kupuj czarnego września ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

anyway wie ktoś ile warty Peja/slums attack-na legalu? ? bo mi ta płytka od 9 lat zalega w półce :D a słyszałem że reedycji nie będzie więc w sumie jest to unikat juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 11:13, Bumblejazz napisał:

anyway wie ktoś ile warty Peja/slums attack-na legalu? ? bo mi ta płytka od 9
lat zalega w półce :D a słyszałem że reedycji nie będzie więc w sumie jest to unikat
juz :P


Zobacz sobie na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 23:50, sliski_wojtas napisał:

Hmm pomóżcie mi znaleźć jakąś nową płytę ? Ostatnio zakupiłem "Tylko dla dorosłych" a
co teraz może "TLL od Gurala "

Płytę kupiłem, bardzo dobra, wreszcie coś porządnego od Gurala, a mimo to mam wrażenie że nie wykorzystał do końca swojego potencjału ;) Bumblejazz --> akurat kupno tej płyty pozornie tylko można wziąść za wzięcie jej pod publike bo jest naprawdę dobra. Co nie zmienia faktu że Pyskaty też rządzi. Co do Chady ... Mi jakoś nie podeszła ta płytka ;) Do teg0 grona dorzuciłbym jeszcze Małpę - Kilka numerów o czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 11:25, koLLLL napisał:

Płytę kupiłem, bardzo dobra, wreszcie coś porządnego od Gurala, a mimo to mam wrażenie
że nie wykorzystał do końca swojego potencjału ;) Bumblejazz --> akurat kupno
tej płyty pozornie tylko można wziąść za wzięcie jej pod publike bo jest naprawdę dobra.


no zła nie jest :) ale niech kupi coś lepszego ( bo sa takie ) a TLL przesłucha sobie na "Jutube" :P jak mu się spodoba to wtedy niech bierze :) ja i tak na jego miejscu kupiłbym jakieś unikaty pono lub inne na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 07:09, AleeeUrwal napisał:

> Skończ już z tym gimbusiarskim bo pewnie sam masz z 16 lat -.- . Czy ktoś powiedział

> że znam tylko Kixa ? Po prostu mówie że class of 90''s jest z 10 razy lepsze od
tego
> co dałeś...
Nie znasz mnie więc zamknij morde. Nie słuchałeś Złotych Twarzy (Nawiasaem - Pyskaty
ich propsuje, więc "nołnejmy" to nie są) a już gadasz że coś jest od tego lepsze. Swoją
drogą znam w cholere płyt producenckich zjadających dupą Kixnera. Z Polski i nie z Polski.
Pierwszy przykład - płyty Evidence''a.

Synek nie napinaj sie tak bo ci żyłka pęknie. Przesłuchałem tą płyte i dlatego oznajmiam ci że Kix zjadł ją , nie mówiłem że jest on lepszy od dziesięciu tysięcy innych producentów a odniosłem sie do konkretnie jednego przykładu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 11:25, koLLLL napisał:

> Hmm pomóżcie mi znaleźć jakąś nową płytę ? Ostatnio zakupiłem "Tylko dla dorosłych"
a
> co teraz może "TLL od Gurala "
Płytę kupiłem, bardzo dobra, wreszcie coś porządnego od Gurala, a mimo to mam wrażenie
że nie wykorzystał do końca swojego potencjału ;) Bumblejazz --> akurat kupno
tej płyty pozornie tylko można wziąść za wzięcie jej pod publike bo jest naprawdę dobra.
Co nie zmienia faktu że Pyskaty też rządzi. Co do Chady ... Mi jakoś nie podeszła ta
płytka ;) Do teg0 grona dorzuciłbym jeszcze Małpę - Kilka numerów o czymś


Z tym Guralem to zobaczę jeszcze, jak będzie w Pzn. płytą Pyskatego "Pysk w Pysk" to biorę, albo edycję limitowaną Hemp gru "Droga" rzadko dostępna w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 12:23, sliski_wojtas napisał:

Z tym Guralem to zobaczę jeszcze, jak będzie w Pzn. płytą Pyskatego "Pysk w Pysk" to
biorę, albo edycję limitowaną Hemp gru "Droga" rzadko dostępna w sklepach.


Limitowaną tzn. ? :D bo u mnie w MM jest chyba tylko taka xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 12:47, miszcz929 napisał:

Widocznie jestem jakis dziwny, ale totem i tylko dla doroslych sa dla mnie kompletnie
asluchalne :/


to drugie jest dobre akurat :) totem też nawet nawet, zresztą każdy słucha czego chce :P nikt Ci nie może zarzucić że się nie znasz na rapie nie słuchając wyżej wymienionych :P imo to nie jest najlepsza płyta ostrego, chciałbym by kolejna była w stylu masz to jak w banku lub tabasco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 12:47, miszcz929 napisał:

Widocznie jestem jakis dziwny, ale totem i tylko dla doroslych sa dla mnie kompletnie
asluchalne :/

Gurala słucham odkąd pamiętam i jaram się jego twórczością, do O.S.T.R.''a długo nie mogłem się przekonać, jednak Tylko dla dorosłych mnie przekonało do tego rapera ;) Co prawda nie jaram się nim nie wiadomo jak i nie słucham w kółko, no ale do TDD wracam dosyć często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 12:48, Arkads napisał:

A co Ci się dobrze słucha?

smarki, ortga, mes, hifi banda, lona, peerzet (tylko hipocentrum, ten mixtape to byla jakas pomylka imo).
ogolnie nie am tego zbyt duzo, bo pl rap traktuje jako odskocznie od czarnego rapu i ostatnio katowanego przeze mnie trip hopu/downtempo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 12:41, Bumblejazz napisał:

> Z tym Guralem to zobaczę jeszcze, jak będzie w Pzn. płytą Pyskatego "Pysk w Pysk"
to
> biorę, albo edycję limitowaną Hemp gru "Droga" rzadko dostępna w sklepach.

Limitowaną tzn. ? :D bo u mnie w MM jest chyba tylko taka xd


Edycja limitowana płyty HG zawiera podajże filmy z koncertów ( chyba z 12 miast, nie jestem pewien), płytkę Droga i posiada białe pudełko, a normalna edycja zawiera czarną. A co powiecie na temat płyty Tedego FuckTEDE ? nigdy nie przepadałem zbytnio za kawałkami Tedego, ale niektóre były na prawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2010 o 12:14, Phelela napisał:

Synek nie napinaj sie tak bo ci żyłka pęknie. Przesłuchałem tą płyte i dlatego oznajmiam
ci że Kix zjadł ją , nie mówiłem że jest on lepszy od dziesięciu tysięcy innych producentów
a odniosłem sie do konkretnie jednego przykładu .

Taki kozak jesteś to ustaw sie i mów w oczy co cie męczy frajerze. Ja jestem zawsze chętny do tego zeby wpierdolić takiej małej kurwie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować