Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Podpowiem jak rozwiązać Twój problem... Pójść do sklepu i kupić grę oryginalną, wtedy problemu nie będziesz miał. Tymczasem na Twoje konto idzie BAN za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 23:27, Zand79 napisał:

Takie głupie pytanie czy wszyscy mają taki dziwny celownik w GP37? tzn bez żadnej kropki,
krzyżyka lub czegokolwiek innego?


GP37?
a nie MG36?
bo jakoś szukam na 1 stronie i nie mogę znaleźć broni którą ty podałeś, ta co ja podałem nie wyświetla kropki na serverach HC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2010 o 00:34, Aku230 napisał:

GP37?
a nie MG36?
bo jakoś szukam na 1 stronie i nie mogę znaleźć broni którą ty podałeś, ta co ja podałem
nie wyświetla kropki na serverach HC


Sorry Aku masz racje MG36. (GP37 było zdaje się w Stalkerze a są podobne stąd pomyłka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.o wchodzę dzisiaj do BF i patrzę, a tam mappacki. Ściągnąłem wszystko. Dodają 3 nowe mapy. Blue Laguna, Mexico bay i jeszcze Scalar Isla (z tego co widziałem to ta mapa z początku gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się dodaje do listy nowe serwery i jak się dodaje serwery do ulubionych ? Czy często w czasie gry tracicie połączenie z EA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może kiedy zaczna się zapisywać statystyki dla M1.

mam nielichy problem - zrobiłem złote gwiazdki na wszystkich broniach i pojazdach, oprócz M1 (który dostałem za veterana). Odznakę za brązowe gwiazdki za pojazdy dostałem ale nie mogę dostać odznaki za brazowe gwiazdki na bronie (a zrobiłem już złote) ponieważ statystyki dla M1 się nie zapisują i to mi blokuje!!! A naprawdę zrobiłem gwiazdki na wszystkim, nawet na: moźdzeiż, nóż, granat, granatnik, strzelba 40mm podwieszana, c4. nie wiem!! chyba że trzeba jeszcze zabijać granatem dymnym (bo tu nie mam) ale chyba na to gwiazdek nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 08:29, Seba_sik napisał:

Wiecie może kiedy zaczna się zapisywać statystyki dla M1.

mam nielichy problem - zrobiłem złote gwiazdki na wszystkich broniach i pojazdach, oprócz
M1 (który dostałem za veterana). Odznakę za brązowe gwiazdki za pojazdy dostałem ale
nie mogę dostać odznaki za brazowe gwiazdki na bronie (a zrobiłem już złote) ponieważ
statystyki dla M1 się nie zapisują i to mi blokuje!!! A naprawdę zrobiłem gwiazdki na
wszystkim, nawet na: moźdzeiż, nóż, granat, granatnik, strzelba 40mm podwieszana, c4.
nie wiem!! chyba że trzeba jeszcze zabijać granatem dymnym (bo tu nie mam) ale chyba
na to gwiazdek nie ma!!


Chyba są gwiadki na dymny, jest tam miejsca, a sam nim raz dostałem (strange but true)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Grałem 3 razy dzisiaj i 2 razy wywaliło mnie, bo "zresetowano sterownik graficzny", a raz po prostu odłączyła mi się klawiatura (ale wciąż była kablem złączona). Ktoś wie, o co z tym sterownikiem chodzi? Mam Radeona HD5770.
PS. Czołgi są za mocne. Bez jaj, 5 rakiet z Gustava o on nawet nie dymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 10:33, Lisun napisał:

PS. Czołgi są za mocne. Bez jaj, 5 rakiet z Gustava o on nawet nie dymi?

Słabo strzelasz. :P Bo dwie rakiety wystarczą aby rozwalić czołg. A jeśli już jest uszkodzony to jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 10:56, diabolo20 napisał:

Zamierzam jutro kupić tą gre czy naprawde jest warta takich pieniędzy i czy szybko się
nudzi?

Warta i nie nudzie się ta gra. No chyba że jesteś typkiem z COD to inna sprawa. Wtedy nic nie zapewnię ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 09:31, Peter44 napisał:

Chyba są gwiadki na dymny, jest tam miejsca, a sam nim raz dostałem (strange but true)

potwierdzam, tez z tego dostałem :P chos wiertarka tez idzie zabic ale za nia chyba gwiazdek nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 10:33, Lisun napisał:

Mam problem z grą. Grałem 3 razy dzisiaj i 2 razy wywaliło mnie, bo "zresetowano sterownik
graficzny", a raz po prostu odłączyła mi się klawiatura (ale wciąż była kablem złączona).
Ktoś wie, o co z tym sterownikiem chodzi? Mam Radeona HD5770.
PS. Czołgi są za mocne. Bez jaj, 5 rakiet z Gustava o on nawet nie dymi?

Mam to samo z grafiką (też mam HD 5770) , mam nadzieje , że to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 11:09, lord0 napisał:

> Chyba są gwiadki na dymny, jest tam miejsca, a sam nim raz dostałem (strange but
true)
potwierdzam, tez z tego dostałem :P chos wiertarka tez idzie zabic ale za nia chyba gwiazdek
nie ma


Ok mozna zabić i wiertaką i defibrylatorem czy dymnym - ale nie sądzę zeby mozna osiągnąć gwiazdkę za to. zwracam uwage na fakt, ze kiedy wchodzi się w szczegóły broni/urządzenia - przy braoniach pierwsza pozycja to zabici i potrzebna ilość zabić do następnej gwiazdki.

natomiast w urządzeniach pierwszą pozycją jest ilość użycia, później ewentualnie zabici i nie ma pozycji potrzebnej ilosci do następnej gwiazdki.

podsumowując - przy urządzeniach w menu jest tak jakby miejsce na gwiazdę ale ich nie nabija. tak więc nie wydaje mi się potrzebne do osiągniecia pewnych odznak [zdobycie wszystkich brązowych gwiazdek (broń) czy zdobycie wszystkich brazowych gwiazdek (pojazdy)] -
a jak napisałem kilka postów wyżej chcę osiagnąć odznakę za wszystkie bronzy na broniach a przy M1 nie nabija mi statystyk - myślę że mnie własnie ta broń blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście że Dice zapowiedział tylko darmowe mapy dla BC2? Żadnych opłat. Szkoda jedynie że to prima aprilisowi żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 12:19, Kraju napisał:

Słyszeliście że Dice zapowiedział tylko darmowe mapy dla BC2? Żadnych opłat. Szkoda jedynie
że to prima aprilisowi żart.

To nie PA żart ,bo ogłosili to już wczoraj .Do BC1 też nie pobierali opłat za mapy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zalogowaniu do gry jest napisane na pasku o zainstalowaniu dodatkowych map VIP. Co to jest to VIP? Żadnych nowych map nie widzę. BTW mówili też o programie veteran, jednak od dnia premiery ta strona stale nie działa http://veteran.battlefield.com/ a jednak ludzie biegają z bronią WW II.

PS. Wam też nie działa to przeklęte "graj teraz"? Albo w ogóle nie znajduje serwerów, albo są już pełne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC zawiera tryb Conquest na mapie Arica Harbor oraz Rush Mode dla Laguny Presa.

Co do "graj teraz" - też mam problemy, muszę wyszukiwać serwery w tradycyjny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować