Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

A ja z drugiej strony nie narzekam. Wszystko działa zadziwiająco dobrze, aż mi się nie chce wierzyć, że to ten sam BF :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 16:08, The_Nemezis napisał:

> Przestań grać :P

Sam przestań...

Nie dziękuję, mi gra działa poprawnie. BTW. Jak po patchu masz crashe to napisz na forum EA. Albo czekaj do nast. patcha, może to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 19:45, Llordus napisał:

> Dokonałem niemożliwego: http://www.xfire.com/profile/doni80/screenshots/?view#100701074

> http://www.xfire.com/profile/doni80/screenshots/?view#100701064

Hmm, a dlaczego te 10000 pktów nie jest uwzględnionych w wyniku za grę w ramach odznaczeń?

Dostałem w następnej grze :P
@Monti0512 zdobyłem grindując ze znajomym na jego serverze :P Nazwa serwera i jego nick są

Spoiler

ściśle tajne przez poufne :P

BTW potrzeba specjalnych broni specact :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po patchu nowym zacząłem grać trochę i pytania dwa.

Wam też nie zaliczają się odznaki typu zabij 5 w ciągu jednego życia, zabij 5 tą samą bronią itp...Tak jak miałem naspamione po rundzie tego kilkanaście, tak teraz w ogóle o_O

Tak samo w końcowych statystykach, jak mam broń która najwięcej zabiłem, to jest napisane 0 przy tym ile zabiłęm ta bronią i liczba % trafień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2010 o 16:35, donard napisał:

Nie dziękuję, mi gra działa poprawnie. BTW. Jak po patchu masz crashe to napisz na forum
EA. Albo czekaj do nast. patcha, może to naprawią.


Z reguły ja nie mogę mieć żadnych błędów, bo gdybym ja miał to by tez wszyscy mieli podobne^^ Zaleta zamkniętej architektury ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 10:00, The_Nemezis napisał:

> Nie dziękuję, mi gra działa poprawnie. BTW. Jak po patchu masz crashe to napisz
na forum
> EA. Albo czekaj do nast. patcha, może to naprawią.

Z reguły ja nie mogę mieć żadnych błędów, bo gdybym ja miał to by tez wszyscy mieli podobne^^
Zaleta zamkniętej architektury ;D

OFFTop: a ja potrafię mieć błędy inne niż reszta np. autocrash podczas logowania w burnout paradise. Ogólnie na świecie ten crash miało 5 osób :/ EA napisało, że inżynierowie "pracują nad tym" Żadnych patchy nie było do tej gry, nie licząc jednego który wprowadzał możliwość zakupu, nie wszystkich dodatków, za w ch.j wysoką cenę.
@Monti0512 zapytam, lecz musisz poświadczyć iż nie jesteś z EA/DICE i nie podasz nikomu nicku ani nazwy serwera mojego znajomego, bo to by zakończyło działalność. BTW. Na tym serverze głównie grindujemy, jest na przeważnie 2-3 osoby. Jeżeli chcesz zwykły serwer, taki na którym się nie grinduje to w godzinach wieczornych (ale nie tylko wieczornych, on bywa też w dzień) wpisz specact i powinna wyskoczyć pozycja z 3-4 napisami specact i spróbuj dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z okazji i ''zareklamuję'' swój team na tym forum ;) Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko... kiedyś na gram.pl reklamowałem klan w Unreal Tournament 3 i nie było obiekcji. W każdym razie, jeśli jesteście zainteresowani, to kontakt macie poniżej :)

Pozdro,
Lampek


Witam w imieniu klanu kabuki :)

Drużyna kabuki rozpoczyna nabór. Jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz nasze wymagania (o tym za chwilę :-) ), to wiedz, że i my jesteśmy zainteresowani Tobą. A jeśli nie chce Ci się czytać za dużo... to przejdź do opisu wymagań :) Zachęcam jednak, byś przeczytał tę przydługą wiadomość, by poznać nasz zespół i stwierdzić, czy Ci odpowiada.

HISTORIA
Historia klanu nie jest długa, sięga bety Bad Company 2, w którą graliśmy praktycznie od premiery. Zdobywaliśmy więc doświadczenie w grze od samego początku jej istnienia, stąd doskonale znamy mapy i mechanikę. Skupiamy doświadczonych graczy, którzy grają nie od dziś, zarówno w gry online, jak i offline.

JAK GRAMY?
Zaczęliśmy od organizowania wspólnych wypadów na publiczne serwery, gdzie staramy zgrywać się w obrębie własnego składu, szlifować umiejętności i taktyki. Niedawno stwierdziliśmy, że przydałoby się zacząć grać troszkę profesjonalniej. Przede wszystkim po to, by się sprawdzić i NAUCZYĆ.
Duży nacisk stawiamy na rozwój, naukę i coraz większe zgranie. To dla nas najważniejsze punkty zainteresowania, jako, że nie mamy żadnego doświadczenia na scenie walk międzyklanowych. Zapisaliśmy się więc do nowej kampanii w lidze Cybersport.
A skoro rozwój, to i potrzeba przeprowadzenia rekrutacji. Postawiliśmy własny serwer Ventrilo, na którym mamy trochę slotów, które czekają...może na Ciebie? Potrzebujemy nowych graczy, nowych kumpli, którzy będą rozwijać się i grać razem z nami. Musisz wiedzieć, że kabuki to nie jest drużyna nieznajomych. Jest nas czterech i znamy się od dawna. Dlatego też największe wymagania stawiamy przed Twoim charakterem i tym, kim jesteś. Zatem, przejdźmy do konkretów.

CO OFERUJEMY?
- Ciągły rozwój i trening. Gramy bardzo często, nierzadko codziennie przez kilka dni. WAŻNE: Nie wymagamy od Ciebie, byś zawsze był dyspozycyjny. Nie chcemy uwiązać Cię na smyczy, tak jak niektóre klany. Wymagamy lojalności i grania z nami, to prawda, ale jak któregoś dnia stwierdzisz, że wolisz odwiedzić dziewczynę czy na spokojnie obejrzeć film wieczorem zamiast grać z nami - zrozumiemy to. Wyjątkiem są mecze ligowe. Wtedy potrzebujemy Ciebie i powinieneś zrobić wszystko, by pomóc swojej drużynie swoją obecnością i grą. Nie martw się jednak o nic, zawsze da się dogadać, prawda?
- Własny, darmowy serwer Ventrilo. Posiadamy na nim obecnie 8 slotów, które są do dyspozycji nowych rekrutów. Dopóki w drużynie nie będzie więcej niż 8 osób, dopóty serwer będzie darmowy. Każdy kolejny gracz będzie musiał wykupić swoje miejsce za około 5 złotych...rocznie. Tanio, nie? :)
- Występy w rozgrywkach ligowych. Na razie będzie to tylko CyberSport wspierany przez EA Polska. Dopiero zaczynamy, ale chcemy rozwijać swój styl dalej.
- Świetną, kumpelską atmosferę, kulturę, humor. Dla nas to podstawa. Chcemy, byś się z nami zżył, byś nas polubił. Chcemy być kumplami, z którymi pogadasz, pośmiejesz się i zagrasz w dobrej atmosferze.
- Profesjonalne podejście do gry. Mamy umiejętności gry drużynowej, umiemy strzelać i wykręcać czołowe wyniki na każdym serwerze. Jak gramy, to na serio, nie odwalamy żadnych głupich akcji, nie lżymy ludzi na czacie ogólnym, nie wyzywamy innych, żadnych rage quitów, bugusingu i tego typu akcji. Pograsz z nami to się przekonasz, że pełny profesjonalizm jest podstawą porządnej partyjki w Bad Company 2.
- Grę 4fun, bez napięcia. To ma być przyjemność i rozrywka, a nie obóz pracy i niewoli. Gra ma sprawiać Ci radość, ma być tak, byś sam był chętny i chciał grać dalej.
- Forum (obecnie wersja robocza, tymczasowa) oraz stronę internetową, wkrótce. Serwer gry tylko jeśli dołączy do nas więcej osób. Póki co, nie opłaca się go stawiać.
- Wsparcie w treningu i rozwoju. Rady, porady i cierpliwość. Jeśli brakuje CI jakiejś umiejętności - nauczysz się jej u nas. Pomożemy, nie martw się :)

CZEGO WYMAGAMY?
- Nie dyskryminujemy młodszych graczy, więc nie ma progu wiekowego. Ale musisz być dojrzały emocjonalnie.
- Działający mikrofon, dzięki któremu wykorzystasz nasz serwer Ventrilo.
- Sprawny komputer, który nie sprawia problemów podczas gry. Tyczy się to również internetu, który powinien pozwalać Ci na płynną grę bez przerw. Oczywiście, czasem technika zawodzi, ale powinno być to raczej sytuacją wyjątkową.
- Oryginalne Bad Company 2
- Charakteru i podejścia do gry, które pokrywa się z naszym. A więc: profesjonalizm, kultura osobista, humor, kumpelstwo, lojalność, luz.
- Ventrilo. Damy Ci instrukcje, co i jak zainstalować. Po prostu wiedz, że będziesz musiał :D
- Umiejętności gry na "jako takim" poziomie. Nie musisz wymiatać, ale powinieneś umieć:
a. Grać tak, by dobrze spełniać swoją funkcję w drużynie. Musisz wiedzieć, jakie są obowiązki klasy, którą wybrałeś.
b. Grać DRUŻYNOWO. Gramy razem, pamiętasz? Cenimy indywidualne umiejętności, ale stawiamy na współpracę.
c. Słuchać bardziej doświadczonych graczy oraz Twoich przełożonych w kabuki. Szacunek odgrywa tu dużą rolę.
d. Uczyć się. Musisz się rozwijać w grze.
- Możliwości wpłaty kasy na serwery. Obecnie jest darmowe Ventrilo, ale w przyszłości trzeba będzie je przedłużyć (około 5 zeta za rok lub mniej, zależnie od liczby członków w klanie). Podobnie sprawa ma się z serwerem klanowym. Jeśli będziemy chcieli go postawić, to każdy musi się zrzucić. Nie zbankrutujesz na pewno. Gdybyś miał np. problemy z brakiem pieniędzy w danym momencie, to zawsze można się dogadać.
- Zaangażowania w kabuki
- Uczciwej gry
- Możliwości w miarę częstej gry z nami

KONTAKT
FORUM tymczasowe - http://kabuki.nethit.pl (tu składamy podania)
Kapitan - Lamps|Frost GG:5798342 (często jest na niewidocznym, po prostu przedstaw się i zostaw wiadomość)
E-mail - llampka@gmail.com

ZŁÓŻ PODANIE TUTAJ: http://kabuki.nethit.pl/viewforum.php?f=4

NASZ OBECNY SKŁAD:
- Fenu, medyk.
- Lamps|Frost, głównie recon, później assault/medyk.
- Zannin, medyk/assault.
- Maalkav, assault/inżynier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 11:31, donard napisał:

> > Nie dziękuję, mi gra działa poprawnie. BTW. Jak po patchu masz crashe to napisz

> na forum
> > EA. Albo czekaj do nast. patcha, może to naprawią.
>
> Z reguły ja nie mogę mieć żadnych błędów, bo gdybym ja miał to by tez wszyscy mieli
podobne^^
> Zaleta zamkniętej architektury ;D
OFFTop: a ja potrafię mieć błędy inne niż reszta np. autocrash podczas logowania w burnout
paradise. Ogólnie na świecie ten crash miało 5 osób :/ EA napisało, że inżynierowie "pracują
nad tym" Żadnych patchy nie było do tej gry, nie licząc jednego który wprowadzał możliwość
zakupu, nie wszystkich dodatków, za w ch.j wysoką cenę.
@Monti0512 zapytam, lecz musisz poświadczyć iż nie jesteś z EA/DICE i nie podasz
nikomu nicku ani nazwy serwera mojego znajomego, bo to by zakończyło działalność. BTW.
Na tym serverze głównie grindujemy, jest na przeważnie 2-3 osoby. Jeżeli chcesz zwykły
serwer, taki na którym się nie grinduje to w godzinach wieczornych (ale nie tylko wieczornych,
on bywa też w dzień) wpisz specact i powinna wyskoczyć pozycja z 3-4 napisami specact
i spróbuj dołączyć.


Dzięki :)
I nie martw się, nie jestem z EA/DICE, ani nic takiego. Możecie się czuć bezpieczni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować